VICEVI.2

19 Mar 1992 - 01 May 1997

Topics

  1. najbolji (51)
  2. mih (343)
  3. djetici (129)
  4. politicki (475)
  5. naravi (391)
  6. aforizmi (239)
  7. esnafski (180)
  8. sexy (432)
  9. bez.veze (283)
  10. bljak (164)
  11. morbid (128)
  12. pitalice (399)
  13. english (238)
  14. razno (1161)

Messages - esnafski

esnafski.132 sjeremic, -> #131, dcolak
=>E baš niš nisi ukapirao. Stvar i jeste u tome da vitez.koja =>zna da se tela mogu smatrati za beskonačno udaljena, stvar je =>u tome da je prof. došla u koliziju sa sobom ;)) Možda i nisam, ali: ako se sve događa na času fizike i dotična priča o sočivima, njena izjava je značila "Kako se ZRACI mogu seći u beskonačnosti, jer po Euklidskoj geometriji, ako su stigli do beskonačnosti, tada su paralelni pa se i ne mogu seći", zato se kaže da se ne mogu seći u beskonačnosti. A ako se želi svaka rečenica se može izvrnuti i tretirati onako kako to autor nije mislio, ne kaže se džabe da svaka reč ima rep. Prema tome upućujem javno izvinjenje vitezu.koji, uz opasku da je, ako je hteo naznačiti da on ipak zna o čemu se radi, trebao reći (se zezam) umesto (lupam) jer se ovako može shvatiti i da on lupa jer nezna odgovor, pa shodno tome ne shvata ni njeno pitanje njemu nego ga zbog ne razumevanja pokušava ismejati, što je česta pojava u ovim krajevima - slušajte samo naše VAŽNE ljude kako izvrću stvari koje ne razumeju.
esnafski.133 vitez.koja, -> #132, sjeremic
#=> o sočivima, njena izjava je značila "Kako se ZRACI mogu seći u #=> beskonačnosti, jer po Euklidskoj geometriji, ako su stigli do #=> beskonačnosti, tada su paralelni pa se i ne mogu seći", He he ;) Skrivena znacenja njene recemice su mi promakla (u originalnoj poruci imas CITIRANU njenu recenicu). Ne volim kad moram da objasnjavam vic, ali evo tebi cu da ucinim ;)) : Profanka se zacudila kako nesto moze da se sece u beskonacnosti, mada je pominjala predmete u istoj toj beskonacnosti 15 sekundi ranije.
esnafski.137 nnedovic, -> #122, skrajnalic
>> Batina je iz JAJA izašla :))))) Cigara je iz pakla izašla. Šta ste očekivali od zemlje nastale u Jajcu nego da ode u k...
esnafski.138 wizard,
Novi smajli: @ <-- user is Šešelj ;>>
esnafski.139 cdragan,
Jao, jao, jao.... Milja Vujanović REGULUS u večerašnjoj emisiji ... ... U Briselu, mestu koje će biti zbrisano sa lica zemlje. postoji jedan veliki kompjuter, koji zauzima tri sprata u jednoj trinaestospratnici. Njegov naziv je "la bet" u prevodu ZVER. Znači oni se više ni ne skrivaju. U njemu su podaci o svima nama, jer je neko prošle godine, sve naše podatke dao njima. Oni znaju sve o nama. Ali ni oni nisu večni. Srediće ih Teslin kompjuterski virus ... ... oni bar kodovi. To su vam one vertikalne crte koje imaju proizvodi u bolje opremljenim radnjma i samoposlugama. Njih prodavačice prevlače preko jednog komjuterskog oka, hladnog, satanskog. Ima tri grupe tih crtica, a izmedju njih ima i onih koji se ne vide a one prave satansku kombinaciju 666 ... Da ne spominjem da je na novoj novčanici od 5.000.000.- našla neizbežne piramide i klupko zmija a bogami i kobru koja preti i hoće da ujede genijalnog srbina Teslu ... Nisam mogao više da slušam, ali da je, po mom mišljenju, zrela za ludaru - jeste !
esnafski.140 darone, -> #139, cdragan
>> jednoj trinaestospratnici. Njegov naziv je "la >> bet" u prevodu ZVER. Znači oni se više ni ne >> skrivaju. U njemu su podaci o svima nama, jer je >> neko prošle godine, sve naše podatke dao njima. >> Oni znaju sve o nama. Paja ima sve podatke o nama :)))) Pajo, e, ajde majke ti, nemoj više da se sakrivaš, šatro si nam ortak i moderator, u stvari prikriveni 'oni' ;) darone
esnafski.141 dmiladinovic, -> #139, cdragan
>> Nisam mogao vise da slusam, ali da je, po mom misljenju, >> zrela za ludaru - jeste ! Ima tome jedno 20 godina, mislim, kako je zrela...
esnafski.146 ppekovic, -> #140, darone
>> Paja ima sve podatke o nama :)))) Pajo, e, ajde >> majke ti, nemoj više da se sakrivaš, šatro si nam >> ortak i moderator, u stvari prikriveni 'oni' ;) Ime zver za moju mašinu sam "ukrao" od bivšeg diktatora ovdašnjeg Vlade Krstonošića :))) potajno se nadajući da je to ključ uspeha i pravi put za dolazak na njegovo mesto. Hvala ti Darone, sad si mi otvorio oči. A ja sam se još čudio što je čovek pobegao na Kipar. Sad on sedi tamo i na svojoj zverki čita sve o nama. :))))) Paya
esnafski.149 zeljkod,
Umrli u istom danu Boris Jeljcin, Slobodan Milošević i Bil Gejts. Pozove ih bog kod sebe i kaŽe Jeljcinu: - Pošto je sjutra smak svijeta vratiću te na Zemlju ali moraš saopštiti svom narodu da ja ipak postojim. Poziva zatim Miloševića i kaže mu: - Večeras se ukidaju sankcije. Idi i kaži svom narodu. Poziva zatim Gejtsa: - Tebi moram priznati da si i od mene bogatiji. Idi i kaži svima. Bog dodaje: ne zaboravite im reći da je sjutra smak svijeta. Oni zadovoljni, vrate se na zemlju. Okupi Jeljcin sve Ruse i kaže: - Imam za vas dvije loše vijesti: 1. Bog postoji 2. Sjutra je smak svijeta Okupi Milošević sve Srbe: - Imam za vas jednu dobru i jednu lošu vijest: 1. Večeras se ukidaju sankcije 2. Sjutra je smak svijeta Okupi Gejts sve iz Microsofta: - Imam za vas dvije dobre vijesti: 1. Bogatiji sam i od samog boga 2. Nećemo morati da isporučimo Windows NT
esnafski.150 ndragan, -> #146, ppekovic
/ Ime zver za moju mašinu sam "ukrao" od bivšeg diktatora Na mestima gde smo instalirali RPTI mrežu uvek je bilo frke kad treba dati ime čvoru; brojevi čvorova su ionako bez veze, a mreža insistira na imenima. U prvo vreme su mreže obično imale po jedan 386 (20MHz, jebo te!) i tri-četiri AT 16, a bilo je i XTova, pa je onda nastao običaj da se 386 zove Azdaja. Kad se pojavio prvi 486, nazvali smo ga Zmaj. Za ostale čvorove smo obično pitali operaterke da budu kume, pa su se pojavila imena Alf, Dingo, Luftika, Matorix, U2 (na mašini piše ITi), te niz mašina po sistemu 'imena luda nalaze se svuda'.
esnafski.153 spale,
Q: Šta se dobije kada se stavi kurton na dršku od metle? A: Đoka Vještica. ;>
esnafski.157 dejanr,
Ovo bi zapravo trebalo u VICEVI/english al' šteta da propusti ko ima resign :) From: vato@csv.warwick.ac.uk (Ian Dickinson) Newsgroups: rec.humor.funny Subject: Microsoft hypocracy Keywords: smirk, computers Message-ID: <S590.3b3d@clarinet.com> Date: 11 Jul 93 08:30:02 GMT Lines: 23 Approved: funny@clarinet.com Quoted from the "Overheard" section of the April 1993 issue of "UnixWorld", without permission, but that's funny based on the contents... :-) Here's part of a letter UnixWorld received from Microsoft: "The library at Microsoft has been receiving requests from employees for copies of particular articles from [UnixWorld], and Microsoft would like to include the publication in its list of approved publications for article reproduction. We request that you sign this letter and consent to Microsoft and its subsidiaries reproducing copies of selected articles from the publication obtained from any source and in any format." And the response from UnixWorld... Sure, if we can do the same with your software. Heh heh! -- Selected by Maddi Hausmann. MAIL your joke (jokes ONLY) to funny@clarinet.com Attribute the joke's source if at all possible. A Daemon will auto-reply.
esnafski.159 darone,
piroman -- user = ukenj
esnafski.160 darone,
>> maksa -- znate kako student ETF-a izjavljuje ljubav? ;) >> maksa -- baby, you make my floppu turn hard ;)
esnafski.161 fancy,
Idu kao ulicom funkcije, cirnule malo i prave galamu... kad eto ti nailazi prvi izvod, i besno će njima - "tišina tamo, nemoj da vas izdiferenciram..." Na to će vesele funkcije - "ma ko te jebe, mi smo e na x ;>!"
esnafski.162 fancy,
Idu dve nule ulicom, i naiđu na osmicu... (prva nula drugoj): "divi seljanku, stavila traku za kosu ;)" Fancy
esnafski.164 ilazarevic,
Udžbenik za domaćinstvo, VI razred, citat: "Krov za čoveka jeste nešto poput nebeskog svoda. Njegova skladna geometrijska konstrukcija slična je harmoničnom geometrijskom rasporedu nebeskih tela." :)
esnafski.167 didldi, -> #164, ilazarevic
Nemoj ja da pocnem da citiram Geografiju za 8. razred, pomrecete od smeha :), npr. prva recenica: Jugoslavia je pre svega balkanska zemlja. :), onda od promene vlasti u zemlji ( !?!?!?!?! ) kod nas se izvodi rivatizacija (pretvaranje drustvene imovine u privatnu), pa onda privatnik valjda vise radi ( tako nesto, ne secam se tacno )...... Knjigu je pisao neki 100% cist SPS-ovac, pa ima jos dosta da se smejemo :)))
esnafski.168 toda,
Ej! Kad smo vec kod geografije evo sta stoji u knjizi za II godinu prirodne gimnazije prosle godine a verovatno i ove: Podnaslov: JUGOSLAVIJA JE CLAN UJEDINjENIH NACIJA. A dole stoji kako smo mi jedan od osnivaca i naj-uglednijih clanica ect. TODA
esnafski.169 v.nesic,
Broj sedenja : 50 Broj stajanja : 150 Ukupno ljudi : 200 Ukupno Beograđana: 512
esnafski.170 niklaus, -> #169, v.nesic
> Broj sedenja : 50 > Broj stajanja : 150 > Ukupno ljudi : 200 > Ukupno Beograđana: 512 ...ili matematički... T1. Srpski teorem putnika GSB-a: "Ako u autobus (tramvaj, trola) može da stane N putnika, možr i N+1 !" DOKAZ: Može se videti svaki dan po gradu... (: ): (:niklaus:)
esnafski.172 ilazarevic, -> #170, niklaus
> "Ako u autobus (tramvaj, trola) može da stane N putnika, > možr i N+1 !" Dokaz je, pretpostavljam, indukcijom :) Odatle sledi da n može da bude broj svih građana SRJ, a n+1 kada im u pomoć priskoči i Vrhovni Nebeski Srbin. Eto dokaza za memorandum GSP-a iz 1991: "Svi Srbi u jednom autobusu."
esnafski.173 asterix, -> #170, niklaus
> T1. Srpski teorem putnika GSB-a: > > "Ako u autobus (tramvaj, trola) može da stane N putnika, > možr i N+1 !" Zlobin izvod Srpske teoreme GSB-a: Akko za svako mesto na svetu važi: "Ako u autobus (tramvaj, trola) može da stane N putnika, onda može i N+1 !" Onda u Beogradu, Drugarice i Drugovi, važi bogami i: "Ako u autobus (tramvaj, trola) može da stane N putnika, onda može i N!" ;)
esnafski.174 toda,
Ej! Danas sam cuo i drugu teoriju GSB-a koja glasi: Ako je danas na ulice izaslo N autobisa sutra moze N-1 :). TODA
esnafski.175 fancy, -> #174, toda
ŮŢ> Danas sam cuo i drugu teoriju GSB-a koja glasi: Ako je danas na ulice ŮŢ> izaslo N autobisa sutra moze N-1 :). Čovina negacija druge teoreme GSB-a: Ako je danas na ulice izašlo N autobusa, sutra može izaći N-1, dok će za N dana na ulici biti N autobusa.
esnafski.177 maksa, -> #175, fancy
<><> Ako je danas na ulice izašlo N autobusa, sutra može <><> izaći N-1, dok će za N dana na ulici biti N autobusa. Čovićev drugi aksiom: A: Autobus nije neispravan dok god ima vozača.
esnafski.178 bigbrada, -> #174, toda
> Danas sam cuo i drugu teoriju GSB-a koja glasi: Ako je danas na > ulice izaslo N autobisa sutra moze N-1 :). Ispravka : Sutra MORA N-1 Brada.
esnafski.179 didldi, -> #178, bigbrada
ispravka: Sutra mora n-x :)
esnafski.180 vpopovic,
Q: Motorola je u buli ? A: Da, jer svakodnevno juri preprodavce deviza po Beogradskim ulicama. Q: Intel nije u buli ? A: Nije, PCjevci su dobrovoljno dali svoje pare. P.S. Ovo je poteklo iz tekuce, ljute, rasprave u PC.OS.2.razno. Licno, gajim izuzetno postovanje prema Intelu i POGOTOVU Motoroli, Jer nije lako raditi sa Beogradskim milicionerima i preprodavcima. :)