esnafski.132sjeremic,
-> #131, dcolak=>E baš niš nisi ukapirao. Stvar i jeste u tome da vitez.koja
=>zna da se tela mogu smatrati za beskonačno udaljena, stvar je
=>u tome da je prof. došla u koliziju sa sobom ;))
Možda i nisam, ali:
ako se sve događa na času fizike i dotična priča
o sočivima, njena izjava je značila "Kako se
ZRACI mogu seći u beskonačnosti, jer po
Euklidskoj geometriji, ako su stigli do
beskonačnosti, tada su paralelni pa se i ne mogu
seći", zato se kaže da se ne mogu seći u beskonačnosti.
A ako se želi svaka rečenica se može izvrnuti
i tretirati onako kako to autor nije mislio,
ne kaže se džabe da svaka reč ima rep.
Prema tome upućujem javno izvinjenje vitezu.koji,
uz opasku da je, ako je hteo naznačiti da on ipak
zna o čemu se radi, trebao reći (se zezam) umesto
(lupam) jer se ovako može shvatiti i da on
lupa jer nezna odgovor, pa shodno tome ne shvata
ni njeno pitanje njemu nego ga zbog ne razumevanja
pokušava ismejati, što je česta pojava u ovim
krajevima - slušajte samo naše VAŽNE ljude
kako izvrću stvari koje ne razumeju.
esnafski.133vitez.koja,
-> #132, sjeremic#=> o sočivima, njena izjava je značila "Kako se ZRACI mogu seći u
#=> beskonačnosti, jer po Euklidskoj geometriji, ako su stigli do
#=> beskonačnosti, tada su paralelni pa se i ne mogu seći",
He he ;) Skrivena znacenja njene recemice su mi promakla (u originalnoj
poruci imas CITIRANU njenu recenicu). Ne volim kad moram da objasnjavam
vic, ali evo tebi cu da ucinim ;)) : Profanka se zacudila kako nesto
moze da se sece u beskonacnosti, mada je pominjala predmete u istoj toj
beskonacnosti 15 sekundi ranije.
esnafski.137nnedovic,
-> #122, skrajnalic>> Batina je iz JAJA izašla :)))))
Cigara je iz pakla izašla.
Šta ste očekivali od zemlje nastale u Jajcu nego da ode u k...
esnafski.138wizard,
Novi smajli:
@ <-- user is Šešelj ;>>
esnafski.139cdragan,
Jao, jao, jao....
Milja Vujanović REGULUS u večerašnjoj emisiji ...
... U Briselu, mestu koje će biti zbrisano sa lica zemlje.
postoji jedan veliki kompjuter, koji zauzima tri sprata u
jednoj trinaestospratnici. Njegov naziv je "la bet" u prevodu
ZVER. Znači oni se više ni ne skrivaju. U njemu su podaci o
svima nama, jer je neko prošle godine, sve naše podatke dao
njima. Oni znaju sve o nama. Ali ni oni nisu večni. Srediće ih
Teslin kompjuterski virus ...
... oni bar kodovi. To su vam one vertikalne crte koje imaju
proizvodi u bolje opremljenim radnjma i samoposlugama. Njih
prodavačice prevlače preko jednog komjuterskog oka, hladnog,
satanskog. Ima tri grupe tih crtica, a izmedju njih ima i
onih koji se ne vide a one prave satansku kombinaciju 666 ...
Da ne spominjem da je na novoj novčanici od 5.000.000.-
našla neizbežne piramide i klupko zmija a bogami i kobru koja
preti i hoće da ujede genijalnog srbina Teslu ...
Nisam mogao više da slušam, ali da je, po mom mišljenju,
zrela za ludaru - jeste !
esnafski.140darone,
-> #139, cdragan>> jednoj trinaestospratnici. Njegov naziv je "la
>> bet" u prevodu ZVER. Znači oni se više ni ne
>> skrivaju. U njemu su podaci o svima nama, jer je
>> neko prošle godine, sve naše podatke dao njima.
>> Oni znaju sve o nama.
Paja ima sve podatke o nama :)))) Pajo, e, ajde
majke ti, nemoj više da se sakrivaš, šatro si nam
ortak i moderator, u stvari prikriveni 'oni' ;)
darone
esnafski.141dmiladinovic,
-> #139, cdragan>> Nisam mogao vise da slusam, ali da je, po mom misljenju,
>> zrela za ludaru - jeste !
Ima tome jedno 20 godina, mislim, kako je zrela...
esnafski.146ppekovic,
-> #140, darone>> Paja ima sve podatke o nama :)))) Pajo, e, ajde
>> majke ti, nemoj više da se sakrivaš, šatro si nam
>> ortak i moderator, u stvari prikriveni 'oni' ;)
Ime zver za moju mašinu sam "ukrao" od bivšeg diktatora
ovdašnjeg Vlade Krstonošića :))) potajno se nadajući da je to
ključ uspeha i pravi put za dolazak na njegovo mesto. Hvala ti
Darone, sad si mi otvorio oči. A ja sam se još čudio što je čovek
pobegao na Kipar. Sad on sedi tamo i na svojoj zverki čita sve o
nama. :)))))
Paya
esnafski.149zeljkod,
Umrli u istom danu Boris Jeljcin, Slobodan Milošević i Bil Gejts.
Pozove ih bog kod sebe i kaŽe Jeljcinu:
- Pošto je sjutra smak svijeta vratiću te na Zemlju ali moraš
saopštiti svom narodu da ja ipak postojim.
Poziva zatim Miloševića i kaže mu:
- Večeras se ukidaju sankcije. Idi i kaži svom narodu.
Poziva zatim Gejtsa:
- Tebi moram priznati da si i od mene bogatiji. Idi i kaži svima.
Bog dodaje: ne zaboravite im reći da je sjutra smak svijeta.
Oni zadovoljni, vrate se na zemlju.
Okupi Jeljcin sve Ruse i kaže:
- Imam za vas dvije loše vijesti:
1. Bog postoji
2. Sjutra je smak svijeta
Okupi Milošević sve Srbe:
- Imam za vas jednu dobru i jednu lošu vijest:
1. Večeras se ukidaju sankcije
2. Sjutra je smak svijeta
Okupi Gejts sve iz Microsofta:
- Imam za vas dvije dobre vijesti:
1. Bogatiji sam i od samog boga
2. Nećemo morati da isporučimo Windows NT
esnafski.150ndragan,
-> #146, ppekovic/ Ime zver za moju mašinu sam "ukrao" od bivšeg diktatora
Na mestima gde smo instalirali RPTI mrežu uvek je bilo frke kad treba
dati ime čvoru; brojevi čvorova su ionako bez veze, a mreža insistira na
imenima. U prvo vreme su mreže obično imale po jedan 386 (20MHz, jebo
te!) i tri-četiri AT 16, a bilo je i XTova, pa je onda nastao običaj da
se 386 zove Azdaja.
Kad se pojavio prvi 486, nazvali smo ga Zmaj. Za ostale čvorove smo
obično pitali operaterke da budu kume, pa su se pojavila imena Alf,
Dingo, Luftika, Matorix, U2 (na mašini piše ITi), te niz mašina po
sistemu 'imena luda nalaze se svuda'.
esnafski.153spale,
Q: Šta se dobije kada se stavi kurton na dršku od metle?
A: Đoka Vještica. ;>
esnafski.157dejanr,
Ovo bi zapravo trebalo u VICEVI/english al' šteta da propusti ko ima
resign :)
From: vato@csv.warwick.ac.uk (Ian Dickinson)
Newsgroups: rec.humor.funny
Subject: Microsoft hypocracy
Keywords: smirk, computers
Message-ID: <S590.3b3d@clarinet.com>
Date: 11 Jul 93 08:30:02 GMT
Lines: 23
Approved: funny@clarinet.com
Quoted from the "Overheard" section of the April 1993 issue of "UnixWorld",
without permission, but that's funny based on the contents... :-)
Here's part of a letter UnixWorld received from Microsoft: "The library
at Microsoft has been receiving requests from employees for copies of
particular articles from [UnixWorld], and Microsoft would like to include
the publication in its list of approved publications for article
reproduction. We request that you sign this letter and consent to
Microsoft and its subsidiaries reproducing copies of selected articles
from the publication obtained from any source and in any format."
And the response from UnixWorld...
Sure, if we can do the same with your software.
Heh heh!
--
Selected by Maddi Hausmann. MAIL your joke (jokes ONLY) to funny@clarinet.com
Attribute the joke's source if at all possible. A Daemon will auto-reply.
esnafski.159darone,
piroman -- user = ukenj
esnafski.160darone,
>> maksa -- znate kako student ETF-a izjavljuje ljubav? ;)
>> maksa -- baby, you make my floppu turn hard ;)
esnafski.161fancy,
Idu kao ulicom funkcije, cirnule malo i prave galamu... kad
eto ti nailazi prvi izvod, i besno će njima - "tišina tamo,
nemoj da vas izdiferenciram..."
Na to će vesele funkcije - "ma ko te jebe, mi smo e na x ;>!"
esnafski.162fancy,
Idu dve nule ulicom, i naiđu na osmicu...
(prva nula drugoj): "divi seljanku, stavila traku za kosu ;)"
Fancy
esnafski.164ilazarevic,
Udžbenik za domaćinstvo, VI razred, citat:
"Krov za čoveka jeste nešto poput nebeskog svoda. Njegova skladna geometrijska
konstrukcija slična je harmoničnom geometrijskom rasporedu nebeskih tela."
:)
esnafski.167didldi,
-> #164, ilazarevic Nemoj ja da pocnem da citiram Geografiju za 8. razred, pomrecete od smeha
:), npr. prva recenica: Jugoslavia je pre svega balkanska zemlja. :), onda od
promene vlasti u zemlji ( !?!?!?!?! ) kod nas se izvodi rivatizacija
(pretvaranje drustvene imovine u privatnu), pa onda privatnik valjda vise radi
( tako nesto, ne secam se tacno )...... Knjigu je pisao neki 100% cist
SPS-ovac, pa ima jos dosta da se smejemo :)))
esnafski.168toda,
Ej!
Kad smo vec kod geografije evo sta stoji u knjizi za II godinu prirodne
gimnazije prosle godine a verovatno i ove: Podnaslov: JUGOSLAVIJA JE CLAN
UJEDINjENIH NACIJA. A dole stoji kako smo mi jedan od osnivaca i naj-uglednijih
clanica ect.
TODA
esnafski.169v.nesic,
Broj sedenja : 50
Broj stajanja : 150
Ukupno ljudi : 200
Ukupno Beograđana: 512
esnafski.170niklaus,
-> #169, v.nesic > Broj sedenja : 50
> Broj stajanja : 150
> Ukupno ljudi : 200
> Ukupno Beograđana: 512
...ili matematički...
T1. Srpski teorem putnika GSB-a:
"Ako u autobus (tramvaj, trola) može da stane N putnika,
možr i N+1 !"
DOKAZ: Može se videti svaki dan po gradu... (: ):
(:niklaus:)
esnafski.172ilazarevic,
-> #170, niklaus> "Ako u autobus (tramvaj, trola) može da stane N putnika,
> možr i N+1 !"
Dokaz je, pretpostavljam, indukcijom :) Odatle sledi da n može da bude broj
svih građana SRJ, a n+1 kada im u pomoć priskoči i Vrhovni Nebeski Srbin. Eto
dokaza za memorandum GSP-a iz 1991: "Svi Srbi u jednom autobusu."
esnafski.173asterix,
-> #170, niklaus> T1. Srpski teorem putnika GSB-a:
>
> "Ako u autobus (tramvaj, trola) može da stane N putnika,
> možr i N+1 !"
Zlobin izvod Srpske teoreme GSB-a:
Akko za svako mesto na svetu važi:
"Ako u autobus (tramvaj, trola) može da stane N putnika,
onda može i N+1 !"
Onda u Beogradu, Drugarice i Drugovi, važi bogami i:
"Ako u autobus (tramvaj, trola) može da stane N putnika,
onda može i N!" ;)
esnafski.174toda,
Ej!
Danas sam cuo i drugu teoriju GSB-a koja glasi: Ako je danas na ulice
izaslo N autobisa sutra moze N-1 :).
TODA
esnafski.175fancy,
-> #174, todaŮŢ> Danas sam cuo i drugu teoriju GSB-a koja glasi: Ako je danas na ulice
ŮŢ> izaslo N autobisa sutra moze N-1 :).
Čovina negacija druge teoreme GSB-a:
Ako je danas na ulice izašlo N autobusa, sutra može izaći N-1, dok će
za N dana na ulici biti N autobusa.
esnafski.177maksa,
-> #175, fancy<><> Ako je danas na ulice izašlo N autobusa, sutra može
<><> izaći N-1, dok će za N dana na ulici biti N autobusa.
Čovićev drugi aksiom:
A: Autobus nije neispravan dok god ima vozača.
esnafski.178bigbrada,
-> #174, toda> Danas sam cuo i drugu teoriju GSB-a koja glasi: Ako je danas na
> ulice izaslo N autobisa sutra moze N-1 :).
Ispravka : Sutra MORA N-1
Brada.
esnafski.179didldi,
-> #178, bigbrada ispravka: Sutra mora n-x :)
esnafski.180vpopovic,
Q: Motorola je u buli ?
A: Da, jer svakodnevno juri preprodavce deviza po Beogradskim
ulicama.
Q: Intel nije u buli ?
A: Nije, PCjevci su dobrovoljno dali svoje pare.
P.S. Ovo je poteklo iz tekuce, ljute, rasprave u PC.OS.2.razno.
Licno, gajim izuzetno postovanje prema Intelu i POGOTOVU Motoroli,
Jer nije lako raditi sa Beogradskim milicionerima i preprodavcima.
:)