razno.1247stefan,
Za sve zainteresovane smoa da napišem da su izašli Magic6 i Nvdi5. Na
žalost trenutno nemam nikakve bliže informacije koji su noviteti u njima.
Doduše, za Magic6 se pričalo da će doneti TCP/IP podršku direktno u okviru
sistema pa je to možda jedan od noviteta.
razno.1248stefan,
Novo:
atari\info\*.*
------------------
hsm7_eng.zip 44k ű Engleski prevod HSMODA07 (atari\system\) od drugog autora
atari\text\*.*
------------------
ah.zip 68k ű aH! 1.41; konverzije teksta za html dokumente