ATARI.3

11 Feb 1994 - 22 Nov 1999

Topics

  1. hardware (362)
  2. diskovi (80)
  3. komunikacije (422)
  4. software (963)
  5. grafika (90)
  6. midi (26)
  7. obrada.teksta (107)
  8. dtp (194)
  9. programiranje (207)
  10. c (43)
  11. help (112)
  12. emulatori (284)
  13. razno (1248)
  14. tt_falcon (192)

Messages - razno

razno.1247 stefan,
Za sve zainteresovane smoa da napišem da su izašli Magic6 i Nvdi5. Na žalost trenutno nemam nikakve bliže informacije koji su noviteti u njima. Doduše, za Magic6 se pričalo da će doneti TCP/IP podršku direktno u okviru sistema pa je to možda jedan od noviteta.
razno.1248 stefan,
Novo: atari\info\*.* ------------------ hsm7_eng.zip 44k ű Engleski prevod HSMODA07 (atari\system\) od drugog autora atari\text\*.* ------------------ ah.zip 68k ű aH! 1.41; konverzije teksta za html dokumente