galerija.103djcorto,
Dalje - Tatoo
ketatoo.jpggalerija.104djcorto,
I za kraj kolekcije - TB (Tamara B ... ? ;)
kettb.jpggalerija.105djcorto,
Idemo dalje - pohvala, Slucajne kompozicije 1, autor marec
0001.jpggalerija.106djcorto,
Druga pohvala, Kamena kuca, autor vstan
vst05a.jpggalerija.107djcorto,
Zavrsismo sa nagradjenima i pohvaljenima.
Sada redom, odnosno po spisku, ostale fotografije.
Prvo marec i fotografija Emese, sta je to s tobom ?
0005.jpggalerija.108djcorto,
I poslednja marec-ova, Mrtva sestra
0006.jpggalerija.109djcorto,
Miobrado i Prolece
5.jpggalerija.110djcorto,
Biber i Crazy Little Thing Called Love
cltcl.jpggalerija.111djcorto,
Darone broj 1 - Bez naslova 2
darone01.jpggalerija.112djcorto,
Darone Bez naslova 3
darone02.jpggalerija.113djcorto,
Bas si slatka, autor Dpaun
dpaun3.jpggalerija.114djcorto,
Osmeh , autor dpaun
dpaun4.jpggalerija.115djcorto,
O! kraj dpauna :)
dpaun6.jpggalerija.116djcorto,
Mantoniadis i No name 2
man2.jpggalerija.117djcorto,
Jarboli, autor vstan
vst03a.jpggalerija.118djcorto,
Last, but not least!
Drama, autor vstan.
vst10.zipgalerija.119djcorto,
Dakle, dragi posetioci, protekle 23 poruke, na koje je
utroseno litar znoja, pola litre kokakole, pet Pall Mall-a i mnogo
dobre volje i strpljenja redakcijske ekipe (sve za hladnu kokakolu ;)
cine nasu prvu izlozbu. Vidimo se dogodine, sa novim ucesnicima, jos
boljim starim, i cak i nekim strucnjacima sa strane kojima je bilozao
sto nisu na SezamNetu.
Do sledece izlozbe, pozdrav :)
Vas galerista
galerija.120dr.grba,
-> #96, djcorto>> Dame i gospodo, konacno ste docekali kacenje Prve Sezamove
>> izlozbe fotografija :)
Ma, je li možno!!! (:
>> Dodeljene su nagrade :
Svim nagrađenima iskrene čestitke. Ostalim učesnicima više sreće
sledeći put. Uz zahvalnost svima na učešću, nadamo se da će sledeći
konkurs okupiti još više učesnika.
A sada da prošetamo izložbom. Djole, gde je galerijski prostor koji si
nam obećao? <:
galerija.121djcorto,
-> #120, dr.grba> A sada da prosetamo izlozbom. Djole, gde je galerijski prostor
> koji si nam obecao? <:
Sve je to virtuelno, dragi moj premijeru ... ;)
Cekao sam obecani QuickTime VR za Windows, no, ono sto postoji
moze samo da pusca ono sto se pravi, inace, na Macu .... pa da
vam lepo okacim VR galeriju kroz koju moze da se seta, kao sto
red iz akon nalazu.
Dakle, ili da cekam Maca, ili da skuckam nesto ovako iz rukava
na ovoj raspolozivoj sklopociji .....
galerija.122djcorto,
-> #120, dr.grba> A sada da prosetamo izlozbom. Djole, gde je galerijski prostor
> koji si nam obecao? <:
Ajd kad ste navalili, da ne kuka premijer vise ;)
Ne, ne, nisam uzeo nista gotovo, pravio ! Imam i svedoke !
galerija.arjgalerija.123dr.grba,
-> #122, djcorto>> Ajd kad ste navalili, da ne kuka premijer vise ;)
Dame i gospodo, evo eklakantnog primera kako ministar treba da sluša
svog premijera. Nema mi druge, sledi stimulacija: uvećavam mu honorar
za uređenje teme za... pa recimo... duplo. Dovoljno? (:
====================
----> "...Matematika je jasna! Crva nije ni bilo..."
galerija.124vitez.koja,
-> #122, djcorto#=> Ajd kad ste navalili, da ne kuka premijer vise ;)
#=> Ne, ne, nisam uzeo nista gotovo, pravio ! Imam i svedoke !
A šta je ovo što si okačio?
sk
galerija.125mmarkovic,
-> #123, dr.grba> ----> "...Matematika je jasna! Crva nije ni bilo..."
Ex. šinko, šinko. Kako vam rade ljudi za te honorare. ;(
Platite im bar telefon...
galerija.126dr.grba,
-> #125, mmarkovic>>> ----> "...Matematika je jasna! Crva nije ni bilo..."
>>
>> Ex. šinko, šinko. Kako vam rade ljudi za te honorare. ;(
>> Platite im bar telefon...
Nemo' sad ja da počMem pričati o honorarima. Ima ih među službenim
licima koji bi me vrlo rado podmićivali da ne pričam o tome.
<:
====================
-----> "Hmm.... dobra ideja, dobra!..."
galerija.127supers,
-> #124, vitez.koja>> A šta je ovo što si okačio?
Da, čime se gleda?
galerija.128djcorto,
-> #123, dr.grba> za uredenje teme za... pa recimo... duplo. Dovoljno? (:
Cek malo, kad nulu mnozis ... ne, ne, mora da sam se presao, ne
bi ti tako ;)
galerija.129djcorto,
-> #124, vitez.koja> A sta je ovo sto si okacio?
Sezamova galerija, enterijer :)))))
Naravno, virtuelna ....
Kao sto rekoh, da imam MAC, dobili biste lepo VR filmic, pa
vozi. Ovako, nista :( Gledajte staticnu slicicu (ako vas ne mrzi
da skidate, naravno :) )
galerija.130djcorto,
-> #126, dr.grba> Nemo' sad ja da pocMem pricati o honorarima. Ima ih medu
> sluzbenim
Ovo bi trebalo u Sezam:razno, Grbo ;)
No, oni koji placaju honorare nesto pozelene u licu kada se
nadju u sendvicu izmedju mene i Grbe, khm .... ;)
I niko bre da prokomentarise izlozbu, nego svi zapeli za
honorare !!!!!!! Svasta O;)
galerija.131djcorto,
-> #127, supers> Da, cime se gleda?
Fajl je koprimovana targa, 640x480, TrueColor. Ne znam koji
viewer ne podrzava isto ?????
Ako treba da bacim u jos nekom formatu ? ;)
galerija.132vitez.koja,
-> #129, djcorto#=> vozi. Ovako, nista :( Gledajte staticnu slicicu (ako vas ne mrzi
#=> da skidate, naravno :) )
Pa to te pitam, šta ću da dobijem kad skinem ovaj mega-fajl?
Nekoliko gifova i jpgova, nešto slično kao da skidam pojedinačno
sličice, isto baš to ili nešto treće?
sk
galerija.133dr.grba,
-> #130, djcorto>> I niko bre da prokomentarise izlozbu, nego svi zapeli za
>> honorare !!!!!!! Svasta O;)
Kad budem imao čime da je vidim, daću i komentar. Daj nešto na 256
boja za nas sirotinju. Ili na 65K, ako već mora. A nećemo imati ništa
ni protiv nekog manje egzotičnog formata datoteke.
na mestu voljno! mirno! na izvršenju... izvršenje!
galerija.134darone,
-> #132, vitez.koja>> Pa to te pitam, šta ću da dobijem kad skinem ovaj mega-fajl?
>> Nekoliko gifova i jpgova, nešto slično kao da skidam pojedinačno
>> sličice, isto baš to ili nešto treće?
Model galerije (pretpostavljam uradjen u 3DS-u).
galerija.135djcorto,
-> #132, vitez.koja> Pa to te pitam, sta cu da dobijem kad skinem ovaj mega-fajl?
Auuuu ... meni je ovo normalno :( Targe koje se inace rade su
oko 900k, to mu dodje minimum za bilo koju pristojnu uporabu :(
Ovo je samo jedna slika, sorry :(
Ajd, dobro, bacicu u JPG :( Uzas :(
galerija.136djcorto,
-> #133, dr.grba> Kad budem imao cime da je vidim, dacu i komentar. Daj nesto na
> 256
Ti se, naravno, salis ???????
Dacu ja tebi da crtas i racunas tabele rucno, znas ! ;>
> ni protiv nekog manje egzoticnog formata datoteke.
??????? Ovaj standardni format naziva egzoticnim ..... :( Ajoooj,
uf, qq ! Ma da, to vi prozorasi, znate samo za BMP :(
galerija.137djcorto,
-> #134, darone> Model galerije (pretpostavljam uradjen u 3DS-u).
Beeep ! Wrong !
ArchiCAD + Artlantis Render.
Jeste, NT :)
galerija.138kum.djole,
-> #135, djcorto>> Ajd, dobro, bacicu u JPG :( Uzas :(
Ja ono nisam uspeo da učitam. Jes' da je GWS, ali..? :)
galerija.139dr.grba,
-> #136, djcorto>> ??????? Ovaj standardni format naziva egzoticnim ..... :( Ajoooj,
>> uf, qq ! Ma da, to vi prozorasi, znate samo za BMP :(
E, sad ću da ti prepolovim honorar za kaznu. A već sam se dao u
operativu da bude udvostručen. <:
====================
----> Da vidimo ko je ovde gazda!
galerija.140dpaun,
-> #97, djcorto>
> Prva nagrada za fotografiju, Pedja. Autor: Dpaun
Prvonagrđeni dPaun se zahvaljuje nepristrasnom, objektivnom i
nepotkupljivom žiriju na ukazanoj počasti. dPaun je u ovom slučaju
nastupio kao kompletan autor - i fotografije i onog ljutitog
klinje na fotografiji. Klinja je autorizovan 1974, a fotografija
je nastala 4-5 godina kasnije. Korišćen je Kijev80; dPaun misli da
se tako zvao taj ruski tenk koji je siromasima ličio na Haselblad.
dPaun se ne seća tačno naziva aparata jer ga je ubrzo po nabavci
zaboravio u jednom međugradskom autobusu, a nestanak je primetio
tek posle nedelju dana. "Poštenih nalazača" u to vreme još nije
bilo u Homolju, pa je on imao priličnih neugodnosti u mesnom
foto-klubu, u kome je trebalo da služi za primer kako se čuva
društvena imovina. Još veća neprilika zadesila ga je kad je ova
stvar došla do ušiju osobe sa kojom je realizovan idejni projekat,
kasnije od strane kuma nazvanog "Pedja", jer je bila uverena da
rečeni dPaun pada u stanja rasejanosti samo kad je zaljubljen.
Međutim, njena uporna istraživanja u tom pravcu nisu dala
očekivane rezultate. Dugo prikrivana istina izbila je na videlo
mnogo kasnije: ispostavilo se da je dPaun takav bio od rođenja pa
mu je oprošteno. Koliko se, dalje, dPaun seća, koristio je neki
Ilfordov film, jer su se oni tada mogli nabavljati gotovo u svakoj
seoskoj samoposluzi.
*
Eto, ovo je dPaun izjavio povodom prve nagrde koju je
dobio na Sezamovoj izložbi. Izjavu je dao Samom Sebi jer su
njih dvojica jedini sagovornici koji mogu da se trpe.
galerija.141djcorto,
-> #139, dr.grba> E, sad cu da ti prepolovim honorar za kaznu. A vec sam se dao u
> operativu da bude udvostrucen. <:
OK, kacim kad stigne i to pola O;>
A lepo sam spremio dva JPG-a ;))))
Recimo QPV ga lepo cita, probao ... PSP isto ...
GWS zaboravite.
galerija.142vitez.koja,
-> #135, djcorto#=> Auuuu ... meni je ovo normalno :( Targe koje se inace rade su
#=> oko 900k, to mu dodje minimum za bilo koju pristojnu uporabu :(
Ma ok je za veličinu, samo mi kaži konačno šta će da bude na toj
slici koju ću da skinem (šta ima u onoj arhivi koju si poslao, tj. šta
je nacrtano), a sve u cilju da je ne bih skidao džabe ako zaključim da
mi to ne treba, ili da ne skidam džabe pojedinačne slike ako zaključim
da mi one ne trebaju, ili... shvataš već...
sk
galerija.143djcorto,
Samo za vas, po drugi put ...
galerija.jpggalerija.144djcorto,
Samo za vas, treci put ...
galerijb.jpggalerija.145crncic,
-> #139, dr.grba>> E, sad ću da ti prepolovim honorar za kaznu. A već sam se dao u
>> operativu da bude udvostručen. <:
Btw, sliku galerija.tga možete pogledati uz pomoć onog malog pve.exe :)
galerija.146djcorto,
-> #142, vitez.koja> Ma ok je za velicinu, samo mi kazi konacno sta ce da bude na
> toj slici koju cu da skinem (sta ima u onoj arhivi koju si
> poslao, tj. sta
16.127
16.134
galerija.147vstan,
-> #141, djcorto> GWS zaboravite.
Taj je g***o neopisano.
galerija.148djcorto,
Postovani publikume !
Kako je nasa prva izlozba uspela da se okaci u galeriju koju
neki, na celu sa premijerom, nikako da vide ;) vreme je da
pocnete da trenirate upload!
Tema za letnje mesece je :
"Moja najdraza erotska slika"
Leto i vrucina su pravo okruzenje za ovakve slicice, zar ne ?
Ziriranja nece biti u smislu prethodne izlozbe. Ipak, odredjen
je odabrani skup strucnjaka koji ce pratiti vas upload, i, ako
bude izuzetnog kvaliteta, mozda bude i nagradica uz vizuelna
uzivanja.
Izlozbu delimo na dva dela :
1. Slike prenete sa raznih drugih mesta (BBSovi, HomePage-ovi,
CD-ovi i drugo), s obaveznom naznakom porekla
2. Originalna autorska dela - obavezno naglasiti !
Vas galerista, a bogami i ceo civ savet, ce budno motriti vas
rad. Molimo da NE saljete S/M, necro i slicno, dakle bez onoga
sto se smatra perverzijom. Ukusi su razliciti, sto ljudi sto
cudi, sto zena ... zna se :)
Uz postojecu postavku, vasi erotski prilozi bi trebalo da
popunjavaju ovu galeriju do sledece izlozbe. Sledeca izlozba ce
biti ... objavljena na vreme :))))
Happy UL,
vas galerista
galerija.149olio,
-> #136, djcorto> ??????? Ovaj standardni format naziva egzoticnim ..... :( Ajoooj,
> uf, qq ! Ma da, to vi prozorasi, znate samo za BMP :(
E, malo da se mesam!!
Izgleda da si Djole vec kupio Power PC ili MAC-a ili nesto vece?
Daj nesto i za nas sirotinju raju.
Pozdrav Oliver.
PS.
A onaj poster sa CADU-e iz N.Sada sto si obecao,sta je sa njim????
galerija.150dpaun,
-> #148, djcorto> "Moja najdraza erotska slika"
Pa evo za letnje osveženje mali prilog od prvonagrDJenog dPauna.
Red je, jelte, da on probije led jer mu se posle ove nagrde
naoštrio kljun. Ali, da bi probio led i pustio svežinu u conf_ moraće
da se malko savije ... dPaun se, daklem, savija pa kljuc ... kljuc
... kljuc ... a doklen kljuca izjavljuje da je za probijanje leda
koristio originalno autorsko delo, tj. nago telo izvesne g-đice
poreklom iz Beograda. Snimak je nastao u okolini Trebinja u
vreme kada su se tamo ispaljivali drugačiji meTci.
dPaun
=+:))0
akt1.jpggalerija.151rdejan,
-> #148, djcortoEvo jedne lepe sličice jedne lepe korisnice YuInternet-a...
Pozdrav, Dejan
ceca.jpggalerija.152calex,
-> #148, djcorto<!> "Moja najdraza erotska slika"
<!> Ziriranja nece biti u smislu prethodne izlozbe. Ipak, odredjen
<!> je odabrani skup strucnjaka koji ce pratiti vas upload, i, ako
Da li ima još koje slobodno mesto u skupu? ;>
galerija.153vlad,
-> #148, djcorto> "Moja najdraza erotska slika"
Ih, meni su sve drage, samo su mi neke drazije od drugih B).
Od prvih stotinak izabrah ovih nekoliko koje ce ici uz sledece poruke.
Kad stignem da pregledam ostalo bice jos.
bend1.jpggalerija.154vlad,
-> #148, djcorto> "Moja najdraza erotska slika"
P.S. Ja ne pitah jel' mora samo jedna B).
torso_n.jpggalerija.155vlad,
-> #148, djcorto> "Moja najdraza erotska slika"
Jos jedna, za veceras dosta. BTW, kol'ki ono bese upload limit? B))
img0026.jpggalerija.156djcorto,
-> #149, olio> A onaj poster sa CADU-e iz N.Sada sto si obecao,sta je sa
> njim????
Svaki put kad se vidimo zaboravis da ga poneses ;>
BTW, CADUA je Asocijacija CAD korisnika, a u Novom Sadu se
dogadja CAD Forum.
galerija.157djcorto,
-> #150, dpaun> Pa evo za letnje osvezenje mali prilog od prvonagrDJenog
> dPauna.
Bogme, moracemo opet da skupljamo ziri .... :)
galerija.158djcorto,
-> #152, calex> Da li ima jos koje slobodno mesto u skupu? ;>
Naravno da nema - za sada O;) Detalji u mailu.
galerija.159djcorto,
-> #151, rdejan> Evo jedne lepe slicice jedne lepe korisnice YuInternet-a...
Naglasi da li je odnekud ili ...
galerija.160djcorto,
-> #155, vlad
Kad ti ponestane mesta za UL, vici ;)
galerija.161dr.grba,
-> #150, dpaun>> =+:))0
└────────── Otkad muški paunovi leže na jajima? (:
galerija.162dr.grba,
-> #153, vlad>> Ih, meni su sve drage, samo su mi neke drazije od drugih B).
>> Od prvih stotinak izabrah ovih nekoliko koje ce ici uz sledece poruke.
>> Kad stignem da pregledam ostalo bice jos.
Daj one tri lujke na CB fotki u simetričnom rasporedu (:
galerija.163dr.grba,
-> #143, djcorto>> Samo za vas, po drugi put ...
Pa.... tri plus, eventualno ako hoćeš da odgovaraš dalje za četvorku...
(:
galerija.164supers,
-> #159, djcorto>>> Evo jedne lepe slicice jedne lepe korisnice YuInternet-a...
>>
>> Naglasi da li je odnekud ili ...
Pa, sudeći po poreklu slike, u pitanju bi morala biti korisnica
svetskog Interneta... (a i gde se dede ostatak slike, btw...)
galerija.165budim,
-> #151, rdejan(:) Evo jedne lepe sličice jedne lepe korisnice YuInternet-a...
Koje? :)
poz,
budimir
p.s. Daj e-mail adresu! :>
galerija.166djcorto,
-> #163, dr.grba> Pa.... tri plus, eventualno ako hoces da odgovaras dalje za
> cetvorku...
Sta bi ti za dva sata ? ;)
galerija.167vlad,
-> #164, supers> Pa, sudeći po poreklu slike, u pitanju bi morala biti korisnica
> svetskog Interneta... (a i gde se dede ostatak slike, btw...)
Nema ona veze sa YU, a bogami ni sa Internetom B). Eve je cela celcijata.
17teen.jpggalerija.168vlad,
-> #162, dr.grba> Daj one tri lujke na CB fotki u simetričnom rasporedu (:
Eve gi.
via3_bw.jpggalerija.169vlad,
-> #160, djcorto> Kad ti ponestane mesta za UL, vici ;)
Potrudicu se da ponestane B). Evo jos jedna.
BTW, nisam valjda ja jedini erotoman ovdi? B)
Ajmo, zivlje malo taj uspaljivi upload! B)
img0036.jpggalerija.171lena,
A mozda Cindy Crawford?
Ima jos.
vicite!
cindy14.gifgalerija.172rdejan,
-> #167, vlad>> Nema ona veze sa YU, a bogami ni sa Internetom B). Eve je cela
>> celcijata.
?
Svašta... A zakleo bih se da je poslala svoju sliku :))
Pozdrav, Dejan
galerija.173dr.grba,
-> #166, djcorto>>> Pa.... tri plus, eventualno ako hoces da odgovaras dalje za
>>> cetvorku...
>>
>> Sta bi ti za dva sata ? ;)
Ne bi' ja za dva sata. Ja bi za doveka (:O
galerija.174dr.grba,
-> #168, vlad>>> Daj one tri lujke na CB fotki u simetričnom rasporedu (:
>>
>> Eve gi.
Ovo je moj alltime favourite (:
galerija.175dr.grba,
-> #169, vlad>> Potrudicu se da ponestane B). Evo jos jedna.
>>
>> BTW, nisam valjda ja jedini erotoman ovdi? B)
Cepajte UL, samo bih zamolio da ne prekoračite prag dobrog ukusa.
galerija.176djcorto,
-> #171, lena> vicite!
Viknuo sam, so procitajte raspis jos jednom, i samo napred !
galerija.177djcorto,
-> #175, dr.grba> Cepajte UL, samo bih zamolio da ne prekoracite prag dobrog
> ukusa.
Xm, opet bih molio da se procita raspis ....
Premijer ovdasnji ima pravo i obavezu da sve poruke sa slikama
koje podlezu gornjem kriterijumu ... ovaj, ukloni ;)
galerija.178lena,
-> #176, djcorto>>>>> Viknuo sam, so procitajte raspis jos jednom, i samo napred !
Dakle,poreklo svih mojih fotki Cindy Crawford je sa "pokojnog"
BBS-a "Kosava"
wetcindy.gifgalerija.179lena,
Sta ono rekosmo za UL limit?
cc-9305.gifgalerija.180lena,
Madona
sex-1.gifgalerija.181lena,
Madona jos jednom
sex-10.gifgalerija.182budim,
Ajde da se priključim akciji.... :)))
poz,
budimir
pam_and3.jpggalerija.183vitez.koja,
-> #169, vlad#=> BTW, nisam valjda ja jedini erotoman ovdi? B)
Jok, nego imaš najbolje gifove :)
sk
galerija.184vlad,
-> #172, rdejan> Svašta... A zakleo bih se da je poslala svoju sliku :))
Kamo srece da jeste. Mora da je gresnica ruzna ko...
Ova nije. B)
img0043.jpggalerija.185vlad,
-> #171, lena> A mozda Cindy Crawford?
> Ima jos.
> vicite!
Cindy i Claudia su se vrtele u abnormalnim kolicinama, tako da ces tesko
naci nesto sto jos nije vidjeno. Bolje salji nesto drugo (socnije B) ).
img0059.jpggalerija.186vlad,
-> #177, djcorto> Premijer ovdasnji ima pravo i obavezu da sve poruke sa slikama
> koje podlezu gornjem kriterijumu ... ovaj, ukloni ;)
Kriterijum bi smo mogli i malo preciznije definisati. Evo, daklem, sta po
mom misljenju ne spada ovdi:
Eksplicitno prikazivanje seksualnog akta u bilo kojoj formi (bolje da ne
nabrajam B) ). Kad se vidi sta se radi, to vise nije erotika B).
Takozvane "ginekoloske" fotografije i slicno, na primer muski polni organ u
erekciji.
Sado-mazohisticke egzibicije raznih vrsta, pedofilija, nekrofilija i ostale
"seksualne aberacije", da je kazem perverzije.
Da ne bi bas sve bilo tako jasno razgraniceno, neke od ovih kategorija mogu
potpasti pod pojam erotika, ali samo pod uslovom da se radi o umetnickoj
fotografiji visokog profesionalnog kvaliteta (u ruke Mandusica Vuka... B)).
img0067.jpggalerija.189olio,
-> #150, dpaun> koristio originalno autorsko delo, tj. nago telo izvesne g-dice
> poreklom iz Beograda. Snimak je nastao u okolini Trebinja u
> vreme kada su se tamo ispaljivali drugaciji meTci.
DPaun-e!!
E pa slika ti i nije na visini zadatka, s obzirom na prvo mesto
za nagradjenu fotku. Ovako se ne probija led.
Molim komisiju (za odstrel doticnih aktova) da ovakve,a i slicne
aktove smatra za uobucajnim; To bre nije ni za nekadasnji(davno bio) Cik.
Izvini ali mislio sam da pravis malo bolje aktove. A okolina je mnogo
dobra s obzirom na pejzaz. Daj malo originalnosti. Ti si prvi, ne?
Pozdrav Oliver.
PS.
Pazi slika (akvarel) Nikole Arsenovica negde iz Dalmacije iz proslog veka.
Molim komisiju da obrati paznju.
olio01.jpggalerija.191lexus,
Evo i mog skromnog priloga :)
Nadam se da će vam se dopasti :)
stphaine.jpggalerija.192lexus,
Evo i mog drugog priloga :)
06pet01.jpggalerija.193lena,
-> #185, vlad>>>>> naci nesto sto jos nije vidjeno. Bolje salji nesto drugo (socnije B) ).
evo pokusavam :)
setra4.gifgalerija.194lena,
"Kosava" BBS
busty_50.gifgalerija.197calex,
-> #172, rdejan<!> Svašta... A zakleo bih se da je poslala svoju sliku :))
Sad kaži koja je to lepa korisnica YU Interneta koja se lažno
predstavlja. ;)
galerija.198calex,
-> #176, djcorto<!> Viknuo sam, so procitajte raspis jos jednom, i samo napred !
Meni se raspis uopšte ne sviđa. :(((( Ipak bi bolje bilo da ovde
dolaze autorska dela, ovo što stiže ne vredi truda. ;) BTW, znam neke
koji imaju više hiljada ovakvih, čak i po nekoliko CD-a a verovatno po
diskovima i ja mogu da nađem nekoliko stotina, uglavnom samo po jednom
pogledanih.
galerija.199lena,
"Busty125"
busty125.gifgalerija.200lena,
"Busty121"
busty121.gifgalerija.201vlad,
-> #188, rdejan> A šta fali portretu našeg predsednika? ;) (uf, za ovo se
> robija :).
Moze, ako nije u erekciji. B)))))))))))))))))))
Evo jos jedna targa. Nisam jos ni naceo najnapuceniji direktorijum na disku
B).
198511.tgagalerija.202ljubisha,
-> #198, calex> Meni se raspis uopšte ne sviđa. :(((( Ipak bi bolje bilo da ovde
> dolaze autorska dela, ovo što stiže ne vredi truda. ;) BTW, znam neke
> koji imaju više hiljada ovakvih, čak i po nekoliko CD-a a verovatno po
> diskovima i ja mogu da nađem nekoliko stotina, uglavnom samo po jednom
> pogledanih.
...a i svaki home-made BBS ima gomilu istih. Bilo bi bolje da je
od početka ograničeno na po jednu ili dve slike po korisniku. Za sad,
prednost ima BEND1.JPG a sve ostalo nema veze sa erotskom fotografijom
(tri 'homoseksualca'??, da budem fin). Ajde onda da sačekamo da .bane.
počne da šalje njegove ljubimice. :(
P.S. Inače, u jednu grupu je danas poslata slika ex_yu.gif koja opravdava
neke pomenute kriterijume ali ipak nisam dovoljno hrabar da je prebacim
ovde. :)
galerija.203vlad,
-> #198, calex> dolaze autorska dela, ovo što stiže ne vredi truda. ;) BTW, znam
> neke koji imaju više hiljada ovakvih, čak i po nekoliko CD-a a
Nije sema u kolicini, vec u kvalitetu. Taman posla da saljem sve sto imam
B). Daklem, ja biram najbolje od onoga sto imam (i to je puuuno), a na
auditorijumu je da proceni sta mu (joj) se svidja. Ne verujem da bi
autorska dela ove vrste mogla da popune bilo kakvu galeriju, ali se slazem
da ih svakako treba posebno tretirati.
galerija.204vlad,
-> #193, lena> evo pokusavam :)
I ja B).
galerija.205vlad,
-> #198, calex> dolaze autorska dela, ovo što stiže ne vredi truda. ;) BTW, znam
> neke koji imaju više hiljada ovakvih, čak i po nekoliko CD-a a
Nije sema u kolicini, vec u kvalitetu. Taman posla da saljem sve sto imam
B). Daklem, ja biram najbolje od onoga sto imam (i to je puuuno), a na
auditorijumu je da proceni sta mu (joj) se svidja. Ne verujem da bi
autorska dela ove vrste mogla da popune bilo kakvu galeriju, ali se slazem
da ih svakako treba posebno tretirati.
galerija.207dr.grba,
-> #186, vlad>> fotografiji visokog profesionalnog kvaliteta (u ruke Mandusica Vuka...
svaka šuša biće uvojita (:
galerija.208dr.grba,
Odlučio sam da obrišem poruke 16.188, zbog sadržaja koji nije primeren
ovoj konferenciji, i 16.190, zbog očigledno pornografskog sadržaja.
Molim vas da obratite pažnju na nastup u ovoj konferenciji. Dičimo se
time što smo liberalni, ali to ne znači da treba probijati granicu dobrog
ukusa. Stoga ću i ubuduće koristiti svoje arbitrarno pravo da obrišem
poruku u kojoj se iznose petparačke aluzije na javne ličnosti, voleli ih ili
ne. Pornografiju takođe smatram neprimerenom Galeriji, pa vas molim da se
uzdržite od nje u javnim temama Sezama.
Izvinjavam se autorima, nadam se da će uvažiti moje stavove, a nadam se da je
ova molba sasvim dovoljna.
To što možda neću biti blagovremen u eventualnim akcijama "čišćenja"
konferencije od smeća ne znači da do čišćenja neće ni doći. Civilizacija
pretenduje na trajnu vrednost sadržaja i stoga nikad nije kasno da se reaguje.
Vaš moderator
galerija.209guta,
-> #177, djcorto
#> Premijer ovdasnji ima pravo i obavezu da sve poruke sa slikama
#> koje podlezu gornjem kriterijumu ... ovaj, ukloni ;)
Gde? U privatnu kolekciju? ;)