CIVIL.9

24 Apr 1995 - 30 Sep 1996

Topics

  1. filozofija (206)
  2. religija (883)
  3. istorija (67)
  4. nauka (615)
  5. umetnost (176)
  6. knjizevnost (552)
  7. film (1293)
  8. dileme (281)
  9. o.jeziku (686)
  10. oko.sveta (823)
  11. enciklopedija (11)
  12. skola (616)
  13. licni.stav (2034)
  14. cyber.culture (67)
  15. hedonizam (1158)
  16. galerija (462)
  17. civ.savet (70)

Messages - galerija

galerija.103 djcorto,
Dalje - Tatoo ketatoo.jpg
galerija.104 djcorto,
I za kraj kolekcije - TB (Tamara B ... ? ;) kettb.jpg
galerija.105 djcorto,
Idemo dalje - pohvala, Slucajne kompozicije 1, autor marec 0001.jpg
galerija.106 djcorto,
Druga pohvala, Kamena kuca, autor vstan vst05a.jpg
galerija.107 djcorto,
Zavrsismo sa nagradjenima i pohvaljenima. Sada redom, odnosno po spisku, ostale fotografije. Prvo marec i fotografija Emese, sta je to s tobom ? 0005.jpg
galerija.108 djcorto,
I poslednja marec-ova, Mrtva sestra 0006.jpg
galerija.109 djcorto,
Miobrado i Prolece 5.jpg
galerija.110 djcorto,
Biber i Crazy Little Thing Called Love cltcl.jpg
galerija.111 djcorto,
Darone broj 1 - Bez naslova 2 darone01.jpg
galerija.112 djcorto,
Darone Bez naslova 3 darone02.jpg
galerija.113 djcorto,
Bas si slatka, autor Dpaun dpaun3.jpg
galerija.114 djcorto,
Osmeh , autor dpaun dpaun4.jpg
galerija.115 djcorto,
O! kraj dpauna :) dpaun6.jpg
galerija.116 djcorto,
Mantoniadis i No name 2 man2.jpg
galerija.117 djcorto,
Jarboli, autor vstan vst03a.jpg
galerija.118 djcorto,
Last, but not least! Drama, autor vstan. vst10.zip
galerija.119 djcorto,
Dakle, dragi posetioci, protekle 23 poruke, na koje je utroseno litar znoja, pola litre kokakole, pet Pall Mall-a i mnogo dobre volje i strpljenja redakcijske ekipe (sve za hladnu kokakolu ;) cine nasu prvu izlozbu. Vidimo se dogodine, sa novim ucesnicima, jos boljim starim, i cak i nekim strucnjacima sa strane kojima je bilozao sto nisu na SezamNetu. Do sledece izlozbe, pozdrav :) Vas galerista
galerija.120 dr.grba, -> #96, djcorto
>> Dame i gospodo, konacno ste docekali kacenje Prve Sezamove >> izlozbe fotografija :) Ma, je li možno!!! (: >> Dodeljene su nagrade : Svim nagrađenima iskrene čestitke. Ostalim učesnicima više sreće sledeći put. Uz zahvalnost svima na učešću, nadamo se da će sledeći konkurs okupiti još više učesnika. A sada da prošetamo izložbom. Djole, gde je galerijski prostor koji si nam obećao? <:
galerija.121 djcorto, -> #120, dr.grba
> A sada da prosetamo izlozbom. Djole, gde je galerijski prostor > koji si nam obecao? <: Sve je to virtuelno, dragi moj premijeru ... ;) Cekao sam obecani QuickTime VR za Windows, no, ono sto postoji moze samo da pusca ono sto se pravi, inace, na Macu .... pa da vam lepo okacim VR galeriju kroz koju moze da se seta, kao sto red iz akon nalazu. Dakle, ili da cekam Maca, ili da skuckam nesto ovako iz rukava na ovoj raspolozivoj sklopociji .....
galerija.122 djcorto, -> #120, dr.grba
> A sada da prosetamo izlozbom. Djole, gde je galerijski prostor > koji si nam obecao? <: Ajd kad ste navalili, da ne kuka premijer vise ;) Ne, ne, nisam uzeo nista gotovo, pravio ! Imam i svedoke ! galerija.arj
galerija.123 dr.grba, -> #122, djcorto
>> Ajd kad ste navalili, da ne kuka premijer vise ;) Dame i gospodo, evo eklakantnog primera kako ministar treba da sluša svog premijera. Nema mi druge, sledi stimulacija: uvećavam mu honorar za uređenje teme za... pa recimo... duplo. Dovoljno? (: ==================== ----> "...Matematika je jasna! Crva nije ni bilo..."
galerija.124 vitez.koja, -> #122, djcorto
#=> Ajd kad ste navalili, da ne kuka premijer vise ;) #=> Ne, ne, nisam uzeo nista gotovo, pravio ! Imam i svedoke ! A šta je ovo što si okačio? sk
galerija.125 mmarkovic, -> #123, dr.grba
> ----> "...Matematika je jasna! Crva nije ni bilo..." Ex. šinko, šinko. Kako vam rade ljudi za te honorare. ;( Platite im bar telefon...
galerija.126 dr.grba, -> #125, mmarkovic
>>> ----> "...Matematika je jasna! Crva nije ni bilo..." >> >> Ex. šinko, šinko. Kako vam rade ljudi za te honorare. ;( >> Platite im bar telefon... Nemo' sad ja da počMem pričati o honorarima. Ima ih među službenim licima koji bi me vrlo rado podmićivali da ne pričam o tome. <: ==================== -----> "Hmm.... dobra ideja, dobra!..."
galerija.127 supers, -> #124, vitez.koja
>> A šta je ovo što si okačio? Da, čime se gleda?
galerija.128 djcorto, -> #123, dr.grba
> za uredenje teme za... pa recimo... duplo. Dovoljno? (: Cek malo, kad nulu mnozis ... ne, ne, mora da sam se presao, ne bi ti tako ;)
galerija.129 djcorto, -> #124, vitez.koja
> A sta je ovo sto si okacio? Sezamova galerija, enterijer :))))) Naravno, virtuelna .... Kao sto rekoh, da imam MAC, dobili biste lepo VR filmic, pa vozi. Ovako, nista :( Gledajte staticnu slicicu (ako vas ne mrzi da skidate, naravno :) )
galerija.130 djcorto, -> #126, dr.grba
> Nemo' sad ja da pocMem pricati o honorarima. Ima ih medu > sluzbenim Ovo bi trebalo u Sezam:razno, Grbo ;) No, oni koji placaju honorare nesto pozelene u licu kada se nadju u sendvicu izmedju mene i Grbe, khm .... ;) I niko bre da prokomentarise izlozbu, nego svi zapeli za honorare !!!!!!! Svasta O;)
galerija.131 djcorto, -> #127, supers
> Da, cime se gleda? Fajl je koprimovana targa, 640x480, TrueColor. Ne znam koji viewer ne podrzava isto ????? Ako treba da bacim u jos nekom formatu ? ;)
galerija.132 vitez.koja, -> #129, djcorto
#=> vozi. Ovako, nista :( Gledajte staticnu slicicu (ako vas ne mrzi #=> da skidate, naravno :) ) Pa to te pitam, šta ću da dobijem kad skinem ovaj mega-fajl? Nekoliko gifova i jpgova, nešto slično kao da skidam pojedinačno sličice, isto baš to ili nešto treće? sk
galerija.133 dr.grba, -> #130, djcorto
>> I niko bre da prokomentarise izlozbu, nego svi zapeli za >> honorare !!!!!!! Svasta O;) Kad budem imao čime da je vidim, daću i komentar. Daj nešto na 256 boja za nas sirotinju. Ili na 65K, ako već mora. A nećemo imati ništa ni protiv nekog manje egzotičnog formata datoteke. na mestu voljno! mirno! na izvršenju... izvršenje!
galerija.134 darone, -> #132, vitez.koja
>> Pa to te pitam, šta ću da dobijem kad skinem ovaj mega-fajl? >> Nekoliko gifova i jpgova, nešto slično kao da skidam pojedinačno >> sličice, isto baš to ili nešto treće? Model galerije (pretpostavljam uradjen u 3DS-u).
galerija.135 djcorto, -> #132, vitez.koja
> Pa to te pitam, sta cu da dobijem kad skinem ovaj mega-fajl? Auuuu ... meni je ovo normalno :( Targe koje se inace rade su oko 900k, to mu dodje minimum za bilo koju pristojnu uporabu :( Ovo je samo jedna slika, sorry :( Ajd, dobro, bacicu u JPG :( Uzas :(
galerija.136 djcorto, -> #133, dr.grba
> Kad budem imao cime da je vidim, dacu i komentar. Daj nesto na > 256 Ti se, naravno, salis ??????? Dacu ja tebi da crtas i racunas tabele rucno, znas ! ;> > ni protiv nekog manje egzoticnog formata datoteke. ??????? Ovaj standardni format naziva egzoticnim ..... :( Ajoooj, uf, qq ! Ma da, to vi prozorasi, znate samo za BMP :(
galerija.137 djcorto, -> #134, darone
> Model galerije (pretpostavljam uradjen u 3DS-u). Beeep ! Wrong ! ArchiCAD + Artlantis Render. Jeste, NT :)
galerija.138 kum.djole, -> #135, djcorto
>> Ajd, dobro, bacicu u JPG :( Uzas :( Ja ono nisam uspeo da učitam. Jes' da je GWS, ali..? :)
galerija.139 dr.grba, -> #136, djcorto
>> ??????? Ovaj standardni format naziva egzoticnim ..... :( Ajoooj, >> uf, qq ! Ma da, to vi prozorasi, znate samo za BMP :( E, sad ću da ti prepolovim honorar za kaznu. A već sam se dao u operativu da bude udvostručen. <: ==================== ----> Da vidimo ko je ovde gazda!
galerija.140 dpaun, -> #97, djcorto
> > Prva nagrada za fotografiju, Pedja. Autor: Dpaun Prvonagrđeni dPaun se zahvaljuje nepristrasnom, objektivnom i nepotkupljivom žiriju na ukazanoj počasti. dPaun je u ovom slučaju nastupio kao kompletan autor - i fotografije i onog ljutitog klinje na fotografiji. Klinja je autorizovan 1974, a fotografija je nastala 4-5 godina kasnije. Korišćen je Kijev80; dPaun misli da se tako zvao taj ruski tenk koji je siromasima ličio na Haselblad. dPaun se ne seća tačno naziva aparata jer ga je ubrzo po nabavci zaboravio u jednom međugradskom autobusu, a nestanak je primetio tek posle nedelju dana. "Poštenih nalazača" u to vreme još nije bilo u Homolju, pa je on imao priličnih neugodnosti u mesnom foto-klubu, u kome je trebalo da služi za primer kako se čuva društvena imovina. Još veća neprilika zadesila ga je kad je ova stvar došla do ušiju osobe sa kojom je realizovan idejni projekat, kasnije od strane kuma nazvanog "Pedja", jer je bila uverena da rečeni dPaun pada u stanja rasejanosti samo kad je zaljubljen. Međutim, njena uporna istraživanja u tom pravcu nisu dala očekivane rezultate. Dugo prikrivana istina izbila je na videlo mnogo kasnije: ispostavilo se da je dPaun takav bio od rođenja pa mu je oprošteno. Koliko se, dalje, dPaun seća, koristio je neki Ilfordov film, jer su se oni tada mogli nabavljati gotovo u svakoj seoskoj samoposluzi. * Eto, ovo je dPaun izjavio povodom prve nagrde koju je dobio na Sezamovoj izložbi. Izjavu je dao Samom Sebi jer su njih dvojica jedini sagovornici koji mogu da se trpe.
galerija.141 djcorto, -> #139, dr.grba
> E, sad cu da ti prepolovim honorar za kaznu. A vec sam se dao u > operativu da bude udvostrucen. <: OK, kacim kad stigne i to pola O;> A lepo sam spremio dva JPG-a ;)))) Recimo QPV ga lepo cita, probao ... PSP isto ... GWS zaboravite.
galerija.142 vitez.koja, -> #135, djcorto
#=> Auuuu ... meni je ovo normalno :( Targe koje se inace rade su #=> oko 900k, to mu dodje minimum za bilo koju pristojnu uporabu :( Ma ok je za veličinu, samo mi kaži konačno šta će da bude na toj slici koju ću da skinem (šta ima u onoj arhivi koju si poslao, tj. šta je nacrtano), a sve u cilju da je ne bih skidao džabe ako zaključim da mi to ne treba, ili da ne skidam džabe pojedinačne slike ako zaključim da mi one ne trebaju, ili... shvataš već... sk
galerija.143 djcorto,
Samo za vas, po drugi put ... galerija.jpg
galerija.144 djcorto,
Samo za vas, treci put ... galerijb.jpg
galerija.145 crncic, -> #139, dr.grba
>> E, sad ću da ti prepolovim honorar za kaznu. A već sam se dao u >> operativu da bude udvostručen. <: Btw, sliku galerija.tga možete pogledati uz pomoć onog malog pve.exe :)
galerija.146 djcorto, -> #142, vitez.koja
> Ma ok je za velicinu, samo mi kazi konacno sta ce da bude na > toj slici koju cu da skinem (sta ima u onoj arhivi koju si > poslao, tj. sta 16.127 16.134
galerija.147 vstan, -> #141, djcorto
> GWS zaboravite. Taj je g***o neopisano.
galerija.148 djcorto,
Postovani publikume ! Kako je nasa prva izlozba uspela da se okaci u galeriju koju neki, na celu sa premijerom, nikako da vide ;) vreme je da pocnete da trenirate upload! Tema za letnje mesece je : "Moja najdraza erotska slika" Leto i vrucina su pravo okruzenje za ovakve slicice, zar ne ? Ziriranja nece biti u smislu prethodne izlozbe. Ipak, odredjen je odabrani skup strucnjaka koji ce pratiti vas upload, i, ako bude izuzetnog kvaliteta, mozda bude i nagradica uz vizuelna uzivanja. Izlozbu delimo na dva dela : 1. Slike prenete sa raznih drugih mesta (BBSovi, HomePage-ovi, CD-ovi i drugo), s obaveznom naznakom porekla 2. Originalna autorska dela - obavezno naglasiti ! Vas galerista, a bogami i ceo civ savet, ce budno motriti vas rad. Molimo da NE saljete S/M, necro i slicno, dakle bez onoga sto se smatra perverzijom. Ukusi su razliciti, sto ljudi sto cudi, sto zena ... zna se :) Uz postojecu postavku, vasi erotski prilozi bi trebalo da popunjavaju ovu galeriju do sledece izlozbe. Sledeca izlozba ce biti ... objavljena na vreme :)))) Happy UL, vas galerista
galerija.149 olio, -> #136, djcorto
> ??????? Ovaj standardni format naziva egzoticnim ..... :( Ajoooj, > uf, qq ! Ma da, to vi prozorasi, znate samo za BMP :( E, malo da se mesam!! Izgleda da si Djole vec kupio Power PC ili MAC-a ili nesto vece? Daj nesto i za nas sirotinju raju. Pozdrav Oliver. PS. A onaj poster sa CADU-e iz N.Sada sto si obecao,sta je sa njim????
galerija.150 dpaun, -> #148, djcorto
> "Moja najdraza erotska slika" Pa evo za letnje osveženje mali prilog od prvonagrDJenog dPauna. Red je, jelte, da on probije led jer mu se posle ove nagrde naoštrio kljun. Ali, da bi probio led i pustio svežinu u conf_ moraće da se malko savije ... dPaun se, daklem, savija pa kljuc ... kljuc ... kljuc ... a doklen kljuca izjavljuje da je za probijanje leda koristio originalno autorsko delo, tj. nago telo izvesne g-đice poreklom iz Beograda. Snimak je nastao u okolini Trebinja u vreme kada su se tamo ispaljivali drugačiji meTci. dPaun =+:))0 akt1.jpg
galerija.151 rdejan, -> #148, djcorto
Evo jedne lepe sličice jedne lepe korisnice YuInternet-a... Pozdrav, Dejan ceca.jpg
galerija.152 calex, -> #148, djcorto
<!> "Moja najdraza erotska slika" <!> Ziriranja nece biti u smislu prethodne izlozbe. Ipak, odredjen <!> je odabrani skup strucnjaka koji ce pratiti vas upload, i, ako Da li ima još koje slobodno mesto u skupu? ;>
galerija.153 vlad, -> #148, djcorto
> "Moja najdraza erotska slika" Ih, meni su sve drage, samo su mi neke drazije od drugih B). Od prvih stotinak izabrah ovih nekoliko koje ce ici uz sledece poruke. Kad stignem da pregledam ostalo bice jos. bend1.jpg
galerija.154 vlad, -> #148, djcorto
> "Moja najdraza erotska slika" P.S. Ja ne pitah jel' mora samo jedna B). torso_n.jpg
galerija.155 vlad, -> #148, djcorto
> "Moja najdraza erotska slika" Jos jedna, za veceras dosta. BTW, kol'ki ono bese upload limit? B)) img0026.jpg
galerija.156 djcorto, -> #149, olio
> A onaj poster sa CADU-e iz N.Sada sto si obecao,sta je sa > njim???? Svaki put kad se vidimo zaboravis da ga poneses ;> BTW, CADUA je Asocijacija CAD korisnika, a u Novom Sadu se dogadja CAD Forum.
galerija.157 djcorto, -> #150, dpaun
> Pa evo za letnje osvezenje mali prilog od prvonagrDJenog > dPauna. Bogme, moracemo opet da skupljamo ziri .... :)
galerija.158 djcorto, -> #152, calex
> Da li ima jos koje slobodno mesto u skupu? ;> Naravno da nema - za sada O;) Detalji u mailu.
galerija.159 djcorto, -> #151, rdejan
> Evo jedne lepe slicice jedne lepe korisnice YuInternet-a... Naglasi da li je odnekud ili ...
galerija.160 djcorto, -> #155, vlad
Kad ti ponestane mesta za UL, vici ;)
galerija.161 dr.grba, -> #150, dpaun
>> =+:))0 └────────── Otkad muški paunovi leže na jajima? (:
galerija.162 dr.grba, -> #153, vlad
>> Ih, meni su sve drage, samo su mi neke drazije od drugih B). >> Od prvih stotinak izabrah ovih nekoliko koje ce ici uz sledece poruke. >> Kad stignem da pregledam ostalo bice jos. Daj one tri lujke na CB fotki u simetričnom rasporedu (:
galerija.163 dr.grba, -> #143, djcorto
>> Samo za vas, po drugi put ... Pa.... tri plus, eventualno ako hoćeš da odgovaraš dalje za četvorku... (:
galerija.164 supers, -> #159, djcorto
>>> Evo jedne lepe slicice jedne lepe korisnice YuInternet-a... >> >> Naglasi da li je odnekud ili ... Pa, sudeći po poreklu slike, u pitanju bi morala biti korisnica svetskog Interneta... (a i gde se dede ostatak slike, btw...)
galerija.165 budim, -> #151, rdejan
(:) Evo jedne lepe sličice jedne lepe korisnice YuInternet-a... Koje? :) poz, budimir p.s. Daj e-mail adresu! :>
galerija.166 djcorto, -> #163, dr.grba
> Pa.... tri plus, eventualno ako hoces da odgovaras dalje za > cetvorku... Sta bi ti za dva sata ? ;)
galerija.167 vlad, -> #164, supers
> Pa, sudeći po poreklu slike, u pitanju bi morala biti korisnica > svetskog Interneta... (a i gde se dede ostatak slike, btw...) Nema ona veze sa YU, a bogami ni sa Internetom B). Eve je cela celcijata. 17teen.jpg
galerija.168 vlad, -> #162, dr.grba
> Daj one tri lujke na CB fotki u simetričnom rasporedu (: Eve gi. via3_bw.jpg
galerija.169 vlad, -> #160, djcorto
> Kad ti ponestane mesta za UL, vici ;) Potrudicu se da ponestane B). Evo jos jedna. BTW, nisam valjda ja jedini erotoman ovdi? B) Ajmo, zivlje malo taj uspaljivi upload! B) img0036.jpg
galerija.171 lena,
A mozda Cindy Crawford? Ima jos. vicite! cindy14.gif
galerija.172 rdejan, -> #167, vlad
>> Nema ona veze sa YU, a bogami ni sa Internetom B). Eve je cela >> celcijata. ? Svašta... A zakleo bih se da je poslala svoju sliku :)) Pozdrav, Dejan
galerija.173 dr.grba, -> #166, djcorto
>>> Pa.... tri plus, eventualno ako hoces da odgovaras dalje za >>> cetvorku... >> >> Sta bi ti za dva sata ? ;) Ne bi' ja za dva sata. Ja bi za doveka (:O
galerija.174 dr.grba, -> #168, vlad
>>> Daj one tri lujke na CB fotki u simetričnom rasporedu (: >> >> Eve gi. Ovo je moj alltime favourite (:
galerija.175 dr.grba, -> #169, vlad
>> Potrudicu se da ponestane B). Evo jos jedna. >> >> BTW, nisam valjda ja jedini erotoman ovdi? B) Cepajte UL, samo bih zamolio da ne prekoračite prag dobrog ukusa.
galerija.176 djcorto, -> #171, lena
> vicite! Viknuo sam, so procitajte raspis jos jednom, i samo napred !
galerija.177 djcorto, -> #175, dr.grba
> Cepajte UL, samo bih zamolio da ne prekoracite prag dobrog > ukusa. Xm, opet bih molio da se procita raspis .... Premijer ovdasnji ima pravo i obavezu da sve poruke sa slikama koje podlezu gornjem kriterijumu ... ovaj, ukloni ;)
galerija.178 lena, -> #176, djcorto
>>>>> Viknuo sam, so procitajte raspis jos jednom, i samo napred ! Dakle,poreklo svih mojih fotki Cindy Crawford je sa "pokojnog" BBS-a "Kosava" wetcindy.gif
galerija.179 lena,
Sta ono rekosmo za UL limit? cc-9305.gif
galerija.180 lena,
Madona sex-1.gif
galerija.181 lena,
Madona jos jednom sex-10.gif
galerija.182 budim,
Ajde da se priključim akciji.... :))) poz, budimir pam_and3.jpg
galerija.183 vitez.koja, -> #169, vlad
#=> BTW, nisam valjda ja jedini erotoman ovdi? B) Jok, nego imaš najbolje gifove :) sk
galerija.184 vlad, -> #172, rdejan
> Svašta... A zakleo bih se da je poslala svoju sliku :)) Kamo srece da jeste. Mora da je gresnica ruzna ko... Ova nije. B) img0043.jpg
galerija.185 vlad, -> #171, lena
> A mozda Cindy Crawford? > Ima jos. > vicite! Cindy i Claudia su se vrtele u abnormalnim kolicinama, tako da ces tesko naci nesto sto jos nije vidjeno. Bolje salji nesto drugo (socnije B) ). img0059.jpg
galerija.186 vlad, -> #177, djcorto
> Premijer ovdasnji ima pravo i obavezu da sve poruke sa slikama > koje podlezu gornjem kriterijumu ... ovaj, ukloni ;) Kriterijum bi smo mogli i malo preciznije definisati. Evo, daklem, sta po mom misljenju ne spada ovdi: Eksplicitno prikazivanje seksualnog akta u bilo kojoj formi (bolje da ne nabrajam B) ). Kad se vidi sta se radi, to vise nije erotika B). Takozvane "ginekoloske" fotografije i slicno, na primer muski polni organ u erekciji. Sado-mazohisticke egzibicije raznih vrsta, pedofilija, nekrofilija i ostale "seksualne aberacije", da je kazem perverzije. Da ne bi bas sve bilo tako jasno razgraniceno, neke od ovih kategorija mogu potpasti pod pojam erotika, ali samo pod uslovom da se radi o umetnickoj fotografiji visokog profesionalnog kvaliteta (u ruke Mandusica Vuka... B)). img0067.jpg
galerija.189 olio, -> #150, dpaun
> koristio originalno autorsko delo, tj. nago telo izvesne g-dice > poreklom iz Beograda. Snimak je nastao u okolini Trebinja u > vreme kada su se tamo ispaljivali drugaciji meTci. DPaun-e!! E pa slika ti i nije na visini zadatka, s obzirom na prvo mesto za nagradjenu fotku. Ovako se ne probija led. Molim komisiju (za odstrel doticnih aktova) da ovakve,a i slicne aktove smatra za uobucajnim; To bre nije ni za nekadasnji(davno bio) Cik. Izvini ali mislio sam da pravis malo bolje aktove. A okolina je mnogo dobra s obzirom na pejzaz. Daj malo originalnosti. Ti si prvi, ne? Pozdrav Oliver. PS. Pazi slika (akvarel) Nikole Arsenovica negde iz Dalmacije iz proslog veka. Molim komisiju da obrati paznju. olio01.jpg
galerija.191 lexus,
Evo i mog skromnog priloga :) Nadam se da će vam se dopasti :) stphaine.jpg
galerija.192 lexus,
Evo i mog drugog priloga :) 06pet01.jpg
galerija.193 lena, -> #185, vlad
>>>>> naci nesto sto jos nije vidjeno. Bolje salji nesto drugo (socnije B) ). evo pokusavam :) setra4.gif
galerija.194 lena,
"Kosava" BBS busty_50.gif
galerija.197 calex, -> #172, rdejan
<!> Svašta... A zakleo bih se da je poslala svoju sliku :)) Sad kaži koja je to lepa korisnica YU Interneta koja se lažno predstavlja. ;)
galerija.198 calex, -> #176, djcorto
<!> Viknuo sam, so procitajte raspis jos jednom, i samo napred ! Meni se raspis uopšte ne sviđa. :(((( Ipak bi bolje bilo da ovde dolaze autorska dela, ovo što stiže ne vredi truda. ;) BTW, znam neke koji imaju više hiljada ovakvih, čak i po nekoliko CD-a a verovatno po diskovima i ja mogu da nađem nekoliko stotina, uglavnom samo po jednom pogledanih.
galerija.199 lena,
"Busty125" busty125.gif
galerija.200 lena,
"Busty121" busty121.gif
galerija.201 vlad, -> #188, rdejan
> A šta fali portretu našeg predsednika? ;) (uf, za ovo se > robija :). Moze, ako nije u erekciji. B))))))))))))))))))) Evo jos jedna targa. Nisam jos ni naceo najnapuceniji direktorijum na disku B). 198511.tga
galerija.202 ljubisha, -> #198, calex
> Meni se raspis uopšte ne sviđa. :(((( Ipak bi bolje bilo da ovde > dolaze autorska dela, ovo što stiže ne vredi truda. ;) BTW, znam neke > koji imaju više hiljada ovakvih, čak i po nekoliko CD-a a verovatno po > diskovima i ja mogu da nađem nekoliko stotina, uglavnom samo po jednom > pogledanih. ...a i svaki home-made BBS ima gomilu istih. Bilo bi bolje da je od početka ograničeno na po jednu ili dve slike po korisniku. Za sad, prednost ima BEND1.JPG a sve ostalo nema veze sa erotskom fotografijom (tri 'homoseksualca'??, da budem fin). Ajde onda da sačekamo da .bane. počne da šalje njegove ljubimice. :( P.S. Inače, u jednu grupu je danas poslata slika ex_yu.gif koja opravdava neke pomenute kriterijume ali ipak nisam dovoljno hrabar da je prebacim ovde. :)
galerija.203 vlad, -> #198, calex
> dolaze autorska dela, ovo što stiže ne vredi truda. ;) BTW, znam > neke koji imaju više hiljada ovakvih, čak i po nekoliko CD-a a Nije sema u kolicini, vec u kvalitetu. Taman posla da saljem sve sto imam B). Daklem, ja biram najbolje od onoga sto imam (i to je puuuno), a na auditorijumu je da proceni sta mu (joj) se svidja. Ne verujem da bi autorska dela ove vrste mogla da popune bilo kakvu galeriju, ali se slazem da ih svakako treba posebno tretirati.
galerija.204 vlad, -> #193, lena
> evo pokusavam :) I ja B).
galerija.205 vlad, -> #198, calex
> dolaze autorska dela, ovo što stiže ne vredi truda. ;) BTW, znam > neke koji imaju više hiljada ovakvih, čak i po nekoliko CD-a a Nije sema u kolicini, vec u kvalitetu. Taman posla da saljem sve sto imam B). Daklem, ja biram najbolje od onoga sto imam (i to je puuuno), a na auditorijumu je da proceni sta mu (joj) se svidja. Ne verujem da bi autorska dela ove vrste mogla da popune bilo kakvu galeriju, ali se slazem da ih svakako treba posebno tretirati.
galerija.207 dr.grba, -> #186, vlad
>> fotografiji visokog profesionalnog kvaliteta (u ruke Mandusica Vuka... svaka šuša biće uvojita (:
galerija.208 dr.grba,
Odlučio sam da obrišem poruke 16.188, zbog sadržaja koji nije primeren ovoj konferenciji, i 16.190, zbog očigledno pornografskog sadržaja. Molim vas da obratite pažnju na nastup u ovoj konferenciji. Dičimo se time što smo liberalni, ali to ne znači da treba probijati granicu dobrog ukusa. Stoga ću i ubuduće koristiti svoje arbitrarno pravo da obrišem poruku u kojoj se iznose petparačke aluzije na javne ličnosti, voleli ih ili ne. Pornografiju takođe smatram neprimerenom Galeriji, pa vas molim da se uzdržite od nje u javnim temama Sezama. Izvinjavam se autorima, nadam se da će uvažiti moje stavove, a nadam se da je ova molba sasvim dovoljna. To što možda neću biti blagovremen u eventualnim akcijama "čišćenja" konferencije od smeća ne znači da do čišćenja neće ni doći. Civilizacija pretenduje na trajnu vrednost sadržaja i stoga nikad nije kasno da se reaguje. Vaš moderator
galerija.209 guta, -> #177, djcorto
#> Premijer ovdasnji ima pravo i obavezu da sve poruke sa slikama #> koje podlezu gornjem kriterijumu ... ovaj, ukloni ;) Gde? U privatnu kolekciju? ;)