CIVIL.9

24 Apr 1995 - 30 Sep 1996

Topics

  1. filozofija (206)
  2. religija (883)
  3. istorija (67)
  4. nauka (615)
  5. umetnost (176)
  6. knjizevnost (552)
  7. film (1293)
  8. dileme (281)
  9. o.jeziku (686)
  10. oko.sveta (823)
  11. enciklopedija (11)
  12. skola (616)
  13. licni.stav (2034)
  14. cyber.culture (67)
  15. hedonizam (1158)
  16. galerija (462)
  17. civ.savet (70)

Messages - galerija

galerija.210 djcorto, -> #186, vlad
> Kriterijum bi smo mogli i malo preciznije definisati. Evo, > daklem, sta po mom misljenju ne spada ovdi: Eto, ucesnici se sami pobrinuli :) Potpisujem ostatak poruke.
galerija.211 djcorto, -> #209, guta
> Gde? U privatnu kolekciju? ;) Ne, nego u kanticu za djubre na desktopu .... ili odgovarajuce mesto.
galerija.212 vlad, -> #198, calex
> dolaze autorska dela, ovo što stiže ne vredi truda. ;) BTW, znam > neke koji imaju više hiljada ovakvih, čak i po nekoliko CD-a a Nije sema u kolicini, vec u kvalitetu. Taman posla da saljem sve sto imam B). Daklem, ja biram najbolje od onoga sto imam (i to je puuuno), a na auditorijumu je da proceni sta mu (joj) se svidja. Ne verujem da bi autorska dela ove vrste mogla da popune bilo kakvu galeriju, ali se slazem da ih svakako treba posebno tretirati.
galerija.213 vlad, -> #193, lena
> evo pokusavam :) I ja B). 198610.tga
galerija.214 rdejan, -> #197, calex
>> Sad kaži koja je to lepa korisnica YU Interneta koja se lažno >> predstavlja. ;) Mnogo pitaš :). Beše to jedan stari qwk paket, u kom je obećala da će poslati i 'ostatak' ako budemo dobri (?). Svi su bili dobri, valjda je to i razočaralo... :) A što se tiče ostatka, predpostavljam da je 'crnac u tunelu' verzija :). Pozdrav, Dejan
galerija.215 rdejan, -> #208, dr.grba
>> Stoga ću i ubuduće koristiti svoje arbitrarno pravo da >> obrišem poruku u kojoj se iznose petparačke aluzije na javne >> ličnosti, voleli ih ili ne. Te petparačke aluzije nisu ništa više do dobronamerna šala (izvinjavam se onima koji su se osetili pogođenima). U arbitrarno pravo ne bi trebalo da spada lični stav i ukus, kao ni smisao za humor. Vaš potez, gospodine Grbiću, me je, najblaže rečeno, razočarao. Ova poruka je prvenstveno namenjena Vama, te je možete obrisati, jer verujem da ne poseduje kvalitet i sadržaj koji ste, po arbitrarnoj osnovi odredili, iako nije petparačka aluzija ni na šta i ni na koga. >> Izvinjavam se autorima, nadam se da će uvažiti moje stavove, a >> nadam se da je ova molba sasvim dovoljna. Svakako, molba je sasvim dovoljna. Pozdrav, Dejan
galerija.217 dizel,
Evo jedne slicice: toya.jpg
galerija.218 lexus,
Evo jedne slike iz Playboy-a :) pb1.jpg
galerija.219 lexus,
Evo i druge slike iz Playboy-a :) pb2.jpg
galerija.220 kum.djole, -> #202, ljubisha
>> ...a i svaki home-made BBS ima gomilu istih. Bilo bi bolje da je >> od početka ograničeno na po jednu ili dve slike po korisniku. Slažem se. Posle onakve izložbe, ovo što sada gledamo je ubijanje umetnosti. Ovo može svako da uradi, i tu nema neke kreativnosti. Devojka u nekoj 100% pozi (da ne kažem da se raskr.....) po mom skromnom mišljenju ne može da predstavlja erotsku fotografiju. Upravo zato, trebalo je razgraničiti i _ograničiti_ ova dela. Za široke narodne mase - sećate li se poslednjih stranica "Duge" početkom (sredinom) osamdesetih ? Bilo je finih, autorskih dela.
galerija.221 supers, -> #213, vlad
>> I ja B). Ne bismo odbili humaniji format.
galerija.222 milosh,
Evo i mog doprinosa za galeriju. Mnogo lepa slicica,cak i ribe se loze na nju. :) Culeeeeee! Fataaaaaj! mreza.jpg
galerija.223 vitez.koja, -> #215, rdejan
#=> Te petparačke aluzije nisu ništa više do dobronamerna šala #=> (izvinjavam se onima koji su se osetili pogođenima). U Nego, šta je bilo na toj slici (za nas sa sporijim refleksima i modemima)? :) sk
galerija.224 spantic,
Jedno pitanje. Je li iko, osim dpauna, poslao autorsku erotsku fotografiju do sada? Vlade kaži da jesi, bar za one tri :)
galerija.225 nesh, -> #214, rdejan
-=> Mnogo pitaš :). Beše to jedan stari qwk paket, u kom je obećala -=> da će poslati i 'ostatak' ako budemo dobri (?). Svi su bili -=> dobri, valjda je to i razočaralo... :) Ma to je bio samo fazon. Inače uskoro posle toga je došla i cela slika (evo je uz poruku). ------------------------------ CU! Nesh B) cecacela.jpg
galerija.226 djcorto, -> #224, spantic
> Jedno pitanje. Je li iko, osim dpauna, poslao autorsku > erotsku fotografiju do sada? Nije. :(
galerija.227 ljubisha, -> #222, milosh
>Evo i mog doprinosa za galeriju. Mnogo lepa slicica,cak i ribe se loze na >nju. :) Culeeeeee! Fataaaaaj! >** Uz poruku 'MREZA.JPG' (26559 bytes) Prvo, slika nije pod originalnim imenom (svašta pada deci na pamet) a drugo, kraća je više od pola od one što je kod mene na disku (55290). Mogao bi sačetnik ove 'silne' ideje o erotskoj fotografiji i da se se predomisli i prizna da to ipak i nije bila neka ideja. :(
galerija.229 kum.djole, -> #226, djcorto
>> Nije. :( Možda zato što je ovakve raznorazne šerver sličice trebalo ograničiti na po primeraka jedan, a autorima dati vremena da nešto sami kreiraju. U odnosu na onu prošlu Galeriju, ova je čist promašaj. :( Naravno, ako se ovako nastavi. Ne znam da li je neko primetio, ali cenzura važi samo u pogledu pornografije, fotosi koji su nekad išli u FORUM:devojke sada stižu ovde.. ..ništa novo, ali bolno za one koji bi dali reč dobrom autorskom delu. Pritom ne mislim samo da kokodačem, ali srazmerno mojim aktivnostima i godinama, još nisam bio u prilici da nešto i učinim po tom planu. Svaka čast Paunu, mi žutokljunci se tek probijamo. ;)
galerija.230 sjocic,
Uz poruku je prikačena fotografija u photo jpeg (16 mil.boja) formatu. Uz nju ide i viewer za taj format, pošto ga ne podržavaju qpeg-ovi i ostali gws-ovi. Viewer je za dos, ima i neka specijalizovana win verzija ali je malo glomaznija. Image info: size 512W x 768H x 16.7 Mil.col. slika1.zip
galerija.231 djcorto, -> #229, kum.djole
> U odnosu na onu proslu Galeriju, ova je cist promasaj. :( > Naravno, ako se ovako nastavi. :) Ovo samo znaci da je autorska izlozba jedno, a slanje *ONOME KOJI SALJE* najmilije erotske slike drugo. Ovo, ako ste dobro procitali raspis, i NIJE izloba prethodnog tipa vec poziv da ljudi posalju nesto sto njima prija kako bismo prelezali vruce dane. Kao sto ste primetili, nije bilo ni reci o nagradama, ziriju i slicnom, tako da je onima koji salju dato na volju, a grbi na kontrolu, sta ce slati. Kolicina je srazmerna ocekivanju - dakle, svi vi koji ste razocarani kvalitetom poslanog ste malkice promasili temu :) > Pritom ne mislim samo da kokodacem, ali srazmerno mojim > aktivnostima i godinama, jos nisam bio u prilici da nesto i > ucinim po tom planu. Primedbe su ti na mestu, ocekujemo tvoje AUTORSKE priloge na prvoj AUTORSKOJ izlozbi erotske fotografije na Sezamu. Pricekacemo da se vrnes ;)
galerija.232 djcorto, -> #227, ljubisha
> Mogao bi sacetnik ove 'silne' ideje o erotskoj fotografiji i da > se se predomisli i prizna da to ipak i nije bila neka ideja. :( Ideja nije silna - i sluzi za popunjavanje galerijskih zidova do jeseni. Iz vasih poruka vidim da vam se prethodna izlozba svidela, i molio bih da vise ne uporedjujete onu i ovu. To ipak nema mnogo veze ....
galerija.233 sjocic,
Evo još jednog (ne)običnog jpg-a. I Alchemy može da ih prikazuje/konvertuje u *.TGA julie7.jpg
galerija.234 hercog,
Evo jednog mog priloga. Ne znam odakle je :) Sale slika1.gif
galerija.235 hercog,
Još jedan... Sale slika2.gif
galerija.236 mmtosic, -> #212, vlad
>> > dolaze autorska dela, ovo što stiže ne vredi truda. ;) BTW, znam >> > neke koji imaju više hiljada ovakvih, čak i po nekoliko CD-a a >> >> Nije šema u količini, već u kvalitetu. Boga mi, ipak, ima nešto i u količini. Da nema, ne bi bilo 3X. :)
galerija.239 vlad, -> #221, supers
> Ne bismo odbili humaniji format. Ne bi vam skodio ni humaniji vjuer, npr. Qpeg B). Tako sam ih dobio, a ne da mi se da ih osakacujem konverzijom. young241.jpg
galerija.240 dr.grba, -> #198, calex
>> Meni se raspis uopšte ne sviđa. :(((( Ipak bi bolje bilo da ovde >> dolaze autorska dela, ovo što stiže ne vredi truda. ;) BTW, znam neke Slažem se: ovo je prevazišlo prvobitnu ideju. Erotomani, popustite malo. A šta sam imao da kažem o pornografiji, već sam rekao.
galerija.241 dr.grba, -> #223, vitez.koja
>> Nego, šta je bilo na toj slici (za nas sa sporijim refleksima i >> modemima)? :) Tri pedera u akciji.
galerija.242 dr.grba, -> #231, djcorto
>> slicnom, tako da je onima koji salju dato na volju, a grbi na >> kontrolu, sta ce slati. Mislio sam da i ti kontrolišeš ovo ): Zakuvao si, sad drži bank.
galerija.243 djcorto, -> #242, dr.grba
> Mislio sam da i ti kontrolises ovo ): Zakuvao si, sad drzi > bank. Ja ne mogu da brisem, ti mozes ;) Dame i gospodo, letnja zabava ce se izgleda pretvoriti u nesto ruzno. Smatrao sam da imate kvalitetnog materijala i da cete ga pazljivo odabrati. Osim nekolicine, nisam to primetio. Namerno slanje onoga sto smo odmah zamolili da se ne salje je ... ocenite sami. Ako se ovakav trend nastavi, bicu prisiljen da vas zamolim da vise ne saljete nista. Sta je poslato poslato je, hvala na trudu i uploadu, nemojte vise, bar ne u ovu temu ove konferencije. Probni period neka traje do kraja ove nedelje, dakle 15.6. Zahvaljujem na paznji i razumevanju, vas galerista
galerija.244 dr.s, -> #178, lena
/* Dakle,poreklo svih mojih fotki Cindy Crawford je sa "pokojnog" Sta bi sa 'pokojnikom'? Sto se 'upokojio'?
galerija.245 dr.s, -> #241, dr.grba
/* Tri pedera u akciji. U dve slike tri pedera, pa jos u akciji... :)))
galerija.246 vlad, -> #243, djcorto
> ruzno. Smatrao sam da imate kvalitetnog materijala i da cete ga > pazljivo odabrati. Osim nekolicine, nisam to primetio. Namerno Slazem se. Zaista kvalitetan materijal bi se mogao dobiti skeniranjem PHOTO-a ili neke druge publikacije slicnog usmerenja. Ovo sto se vrti po BBS-ovima je u najboljem slucaju dobra pin-up fotografija. Slacu i dalje, samo cu poostriti kriterijum. 008sds.gif
galerija.247 lena, -> #244, dr.s
>>>>> Sta bi sa 'pokojnikom'? Sto se 'upokojio'? Pisao sam vec... No,dobro.Elem: nedovoljan broj pretplacenih clanova,treba im slobodna tel.linija...i sve tako. poz.
galerija.248 kiklop,
Evo jedne zanimljive slicice koju je moja malenkost u slobodno vreme kreirala, sta sve moze PHOTOshop.... Skinite sliku. Necete se pokajati. Meni vec duze od mesec dana sluzi kao pozadina na desktopu moje 95-ice. Prijatno gledanje. Pozdrav. fract001.bmp
galerija.249 biber, -> #248, kiklop
>> kreirala, sta sve moze PHOTOshop.... Skinite sliku. Necete se >> pokajati. Ajde je prebaci u jpg.
galerija.250 kiklop,
Evo slike u jpg formatu, pa uzivajte. fraktal.jpg
galerija.251 dr.s, -> #250, kiklop
/* Evo slike u jpg formatu, pa uzivajte. Ej, slika me podseca na lanac DNK-a... :)))
galerija.252 crncic, -> #185, vlad
>> Cindy i Claudia su se vrtele u abnormalnim kolicinama, tako da ces tesko >> naci nesto sto jos nije vidjeno. Možda se nešto ipak potkralo, evo tri iz malo mladjih dana.. schiffer.zip
galerija.253 vlad, -> #252, crncic
Sorry, ipak su vidjene (sve tri).
galerija.254 mango, -> #253, vlad
> Sorry, ipak su vidjene (sve tri). Nisu sve tri;( Kod prve mi se uvek zabrljavi ekran, a ostale dve su OK (mada je ona treca trula).
galerija.255 vlad, -> #254, mango
> Nisu sve tri;( Kod prve mi se uvek zabrljavi ekran, a ostale > dve su OK (mada je ona treca trula). Uzmi QPEG (QPV) ili PVE. Preferiram QPV, ali PVE cita i neke jpeg formate koje on ne mere.
galerija.257 marec, -> #73, djcorto
> Naravno da hoce :) Nagradjeni ce biti i u Racunarima, a desice > se i katalog ... A jel' katalog ona strana i po u Računarima? ;( Ranx.
galerija.258 marec, -> #81, djcorto
> U okviru nase foto akcije, a kao izraz dobre volje, bice nam > odskenirano i dostavljeno nekoliko fotografija vodecih YU > majstora. Da ne biste drhtali pred velicinama, necu reci cije > slike ce se kaciti, ali bice dobro :) A gde je ovo?
galerija.261 djcorto, -> #257, marec
> A jel' katalog ona strana i po u Racunarima? ;( Nije. Sponzor kataloga ne radi zbog godisnjih odmora, tako da ce isti biti dostavljen kada isti ponovo proradi. Nadam se da si zadovoljan odgovorom ?
galerija.262 djcorto, -> #258, marec
> A gde je ovo? Opet prokleti odmori :( i gubitak veze, tj nenalazivost onih koji su se obavezali da ce svoje radove odskenirati i dostaviti .... Ja samo mogu da se izvinem :(
galerija.263 hercog,
Šta bi sa galerijom? Ne viđoh skoro ni jednu sliku novu... Sale
galerija.264 marec, -> #261, djcorto
Jesam, hvala :*
galerija.265 marec, -> #262, djcorto
> Ja samo mogu da se izvinem :( Prihvaćeno, razumljivo!
galerija.266 miobrado, -> #95, miobrado
SUBJECT: "YU paleta mladih" Za najuspešnijeg učesnika proglašena je Dragana Knežević iz Beograda. Ona se publici predstavila sa dva rada: 1. BEZ NAZIVA, 1995 ulje na platnu, 110 x 90 cm. 2. BEZ NAZIVA, 1995 ulje na platnu, 110 x 90 cm.
galerija.267 marec, -> #261, djcorto
Jesam, hvala :*
galerija.268 marec, -> #262, djcorto
> Ja samo mogu da se izvinem :( Prihvaćeno, razumljivo!
galerija.269 sidjo,
U nastavku sledi moj skroman doprinos ozivljavanju cinimise zamrle teme elle04.jpg
galerija.270 sidjo,
Takodje... elle73.jpg
galerija.271 sidjo,
I dalje... ls_xss.jpg
galerija.272 sidjo,
Pamela... pam23.jpg
galerija.273 sidjo,
I na kraju Sharon Stone. sharon02.jpg
galerija.274 djcorto, -> #269, sidjo
> U nastavku sledi moj skroman doprinos ozivljavanju cinimise > zamrle teme Nije zamrla, nego se sprema ... citacete sta :)
galerija.275 mmarkovic, -> #273, sidjo
> I na kraju Sharon Stone. Dobro, a ima li SHARON01.JPG, SHARON03.JPG, ... ;)))
galerija.276 sidjo, -> #275, mmarkovic
> Dobro, a ima li SHARON01.JPG, SHARON03.JPG, ... ;))) Bogami ima. sharon03.jpg
galerija.277 sidjo, -> #275, mmarkovic
Takodje. sharon04.jpg
galerija.278 velicko, -> #275, mmarkovic
> Dobro, a ima li SHARON01.JPG, SHARON03.JPG, ... ;))) A za mene.. jedna mala sličica Nikol Kidman?
galerija.279 mmarkovic, -> #276, sidjo
>> Dobro, a ima li SHARON01.JPG, SHARON03.JPG, ... ;))) > Bogami ima. Bogami, hvala. fotke su crno-bele, ali mislim da ljubiteljima neće smetati. Mogao bi jedan letnji vote za najzgodniju glumicu? :) .to velicko: Sindi ti ne diram... :>
galerija.280 lexus, -> #279, mmarkovic
=> Mogao bi jedan letnji vote za najzgodniju glumicu? :) Kako se zove ona debela što glumi u Mizeri? ;> => .to velicko: Sindi ti ne diram... :> Sindi glumica? Pathetic... ;>
galerija.281 lexus, -> #278, velicko
=> A za mene.. jedna mala sličica Nikol Kidman? Ili komplet sličica dotične :) (jedan razlog za ubijanje Toma Kruza ;)))
galerija.282 balinda, -> #279, mmarkovic
>> Mogao bi jedan letnji vote za najzgodniju glumicu? :) Šeron Ston je sasvim OK, što jes - jes. :) Eh, samo da nije toliko amortizovana. ;) Ima li negde neke sličice iz nešto mlađih dana?
galerija.283 velicko, -> #280, lexus
> => .to velicko: Sindi ti ne diram... :> > Sindi glumica? Pathetic... ;> Ma to on zbog onih 200 MB njenih slika.. ;)
galerija.285 mmarkovic, -> #280, lexus
> => .to velicko: Sindi ti ne diram... :> > Sindi glumica? Pathetic... ;> Pa dobro, nije, ali velicko ima blizu 2 m, morao sam da se ogradim ;)
galerija.286 nenad, -> #282, balinda
> Šeron Ston je sasvim OK, što jes - jes. :) Eh, samo da nije toliko > amortizovana. ;) > Ima li negde neke sličice iz nešto mlađih dana? Tada nije još bila izumljena fotografija. ;)
galerija.287 sidjo,
Nicole Kidman. (nije 'nude') nicole7.jpg
galerija.288 sidjo,
Izgleda da na celom Internetu nema ni jedne jedine nude slicice Nicole Kidman. nicole4.jpg
galerija.289 sidjo,
Nicole... nkidmn06.jpg
galerija.290 sidjo,
...Kidman. kidbat.jpg
galerija.291 sidjo,
Jos malo o Sharon Stone. sharon5.jpg
galerija.292 sidjo,
Sharon... sharon8.jpg
galerija.293 sidjo,
...Stone. sharon9.jpg
galerija.294 sidjo,
I na kraju jedna zaista fantasticna slika Linde Evangeliste. (ni je 'nude'). liev033.jpg
galerija.295 ljubisha, -> #282, balinda
> Šeron Ston je sasvim OK, što jes - jes. :) Eh, samo da nije toliko >amortizovana. ;) Izvikana je k'o Madona. Nije baš toliko ružna al amortizovana jeste. :) Bilo bi mi zanimljivo videti Drew Barrymore, Lara Flynn Boyle, Lorraine Bracco, Rebecca De Mornay, Daryl Hannah, Kelly LeBrock... To bi već bilo osveženje. A u nedostatku istih evo još jedan Kamen. sharon3.gif
galerija.296 djcorto, -> #285, mmarkovic
> Pa dobro, nije, ali velicko ima blizu 2 m, morao sam da se > ogradim ;) I ne samo u visinu ;) Momci, ove slike su bas osvezenje ... :)
galerija.297 mmarkovic, -> #286, nenad
>> Šeron Ston je sasvim OK, što jes - jes. :) Eh, samo da nije >> toliko amortizovana. ;) >> Ima li negde neke sličice iz nešto mlađih dana? > > Tada nije još bila izumljena fotografija. ;) Vređamo se, a?... Nije lepo... ;))) Ona je moje godište +/- 1 valjda... P.S. A što amortizovana? Šta joj fali?!?
galerija.298 balinda, -> #297, mmarkovic
>> P.S. A što amortizovana? Šta joj fali?!? Ko je rekao da joj štogod fali? Upravo je obrnuto, ima nečega previše. :) Čega? Pa, amortizacije. :)
galerija.299 velicko, -> #289, sidjo
> Nicole... thanks :)
galerija.300 djcorto,
Katalozi izlozbe su danas odstampani. Zahvaljujem se sponzoru :) Molimo ucesnike koji su iz Beograda da se mailom dogovore sa Pifatom oko preuzimanja kako kataloga, tako i svojih fotografija i nagrada. Ucesnicima izvan Beograda ce katalozi, nagrade i fotografije biti poslati postom.
galerija.301 dr.grba, -> #300, djcorto
>> Ucesnicima izvan Beograda ce katalozi, nagrade i fotografije >> biti poslati postom. A službenim licima Sezama koji prebivaju van Beograda? (: (čiko, da li je sav taj hleb tvoj?)
galerija.302 nenad, -> #301, dr.grba
> A službenim licima Sezama koji prebivaju van Beograda? (: Tačno u 5 kod Begove džamije... ;)
galerija.303 dr.s, -> #302, nenad
/* Tacno u 5 kod Begove dzamije... ;) Ja sic' cu do basce satro sljive da poberem... Ti uzmi ibrik, srebrn ibrik, k'o fol vode da doneses... I tada dacu ti nagradu tvoju... :)))
galerija.304 dr.grba, -> #302, nenad
>>> A službenim licima Sezama koji prebivaju van Beograda? (: >> >> Tačno u 5 kod Begove džamije... ;) Evo, da odradim odmah: "Želio bi uvjelićat' sliku svoje sinovice Merime." (:
galerija.305 vstan, -> #300, djcorto
> Katalozi izlozbe su danas odstampani. Lepa vest :))
galerija.306 djcorto, -> #301, dr.grba
> A sluzbenim licima Sezama koji prebivaju van Beograda? (: Dogovorices se ti sa sponzorom da samo tebi odstampa primerak ;) Predvidjeno je da katalog dobiju ucesnici, clanovi zirija, FSJ, Narodna bilioteka (katalogizacija) i uprava sistema, kao organizator. Ako ne bude vise primeraka, dobices moj :)
galerija.307 dr.grba, -> #306, djcorto
>> Narodna bilioteka (katalogizacija) i uprava sistema, kao >> organizator. Ne morate mi dati katalog. Ne morate (: Onda drugog neće ni biti <: // kako se smajliju crtaju đavolski roščići? <: //
galerija.308 supers, -> #307, dr.grba
>> // kako se smajliju crtaju đavolski roščići? <: // >;>
galerija.309 lexus, -> #307, dr.grba
=> // kako se smajliju crtaju đavolski roščići? <: // ]:> ili }:> i obratno za levoruke :)
galerija.310 djcorto, -> #307, dr.grba
> Ne morate mi dati katalog. Ne morate (: Onda drugog nece ni > biti <: Hint: katalozi su kod Pifata ;> Da, da, ja nemam katalog, maznuo mi Grba ];>
galerija.311 nenad, -> #308, supers
> >> // kako se smajliju crtaju đavolski roščići? <: // > > >;> Mislim da je najbolje =;> Problem se javlja i što u tekst modu neki znaci drugačije izgledaju nego "uprozoreni". :) Naročito kod tzv. poljupca :*.
galerija.312 supers, -> #311, nenad
>>> >> // kako se smajliju crtaju »avolski roęžişi? <: // >> Mislim da je najbolje =;> Ne bih se sloźio. Jednakost se obižno koristi za tzv. žirokanu... Glasam za predloźene ];> i };>
galerija.313 vlad, -> #312, supers
> Glasam za predloźene Ć;> i ć;> Prvi predlog moze, drugi je Nikola Tesla B).
galerija.314 nenad, -> #312, supers
>>> Mislim da je najbolje =;> > > Ne bih se sloźio. Jednakost se obižno koristi za tzv. žirokanu... > Glasam za predloźene ];> i };> Aman, pa nema đavo rogove sa strane ko vo! :) Jesi ti video nekad đavola, ili bar satira? ;)
galerija.315 nesh, -> #312, supers
... Ne bih se sloźio. Jednakost se obižno koristi za tzv. žirokanu... ... Glasam za predloźene ];> i };> Zar ne beše >;> (Devilish grin) };> - Man with toupe upwards Ovo je iz nekog rečnika smajlija.
galerija.316 djcorto,
Dame i gospodo ! Mame, tate, tetke, strine, tece, stricevi, ujaci i slicno ! Na nasem i vasem sistemu od 1.9. do 30.9. traje izlozba skeniranih fotografija Sezam BEBA ! Uslovi za ucesce : - clanstvo na sistemu - srodstvo sa bebom (sto blize) - pod terminom "beba" se podrazumeva podmladak od Doppler snimaka do polaska u skolu ;) - svaki ucesnik moze da posalje do 3 (TRI) priloga - slike ne smeju biti starije od godinu dana - slike se salju ovde, u temu Glasanje za najsladju, najblesaviju, najumazaniju, najrasplakaniju, naj ..... aman, NAJ Sezam bebu se vrsi Vote podsistemom koji ce biti aktiviran 1.9. Rezultate ce saopstiti Uprava. Sponzor izlozbe je ADRIAS doo, ciji predstavnik ce vas detaljno obavestiti o formi i nacinu sponzorisanja. Vas galerista
galerija.317 djcorto, -> #316, djcorto
> Glasanje za najsladju, najblesaviju, najumazaniju, > najrasplakaniju, naj ..... aman, NAJ Sezam bebu se vrsi Vote > podsistemom koji ce biti aktiviran 1.9. Ispravka : 1.10. dakle posto posaljete slike koje su u konkurenciji. Da biste se svi podsetili, ja cu ih sve pokaciti ponovo, jednu za drugom, pre 1.10. Dakle, skeniranje i slanje su na redu !