galerija.210djcorto,
-> #186, vlad> Kriterijum bi smo mogli i malo preciznije definisati. Evo,
> daklem, sta po mom misljenju ne spada ovdi:
Eto, ucesnici se sami pobrinuli :)
Potpisujem ostatak poruke.
galerija.211djcorto,
-> #209, guta> Gde? U privatnu kolekciju? ;)
Ne, nego u kanticu za djubre na desktopu .... ili odgovarajuce
mesto.
galerija.212vlad,
-> #198, calex> dolaze autorska dela, ovo što stiže ne vredi truda. ;) BTW, znam
> neke koji imaju više hiljada ovakvih, čak i po nekoliko CD-a a
Nije sema u kolicini, vec u kvalitetu. Taman posla da saljem sve sto imam
B). Daklem, ja biram najbolje od onoga sto imam (i to je puuuno), a na
auditorijumu je da proceni sta mu (joj) se svidja. Ne verujem da bi
autorska dela ove vrste mogla da popune bilo kakvu galeriju, ali se slazem
da ih svakako treba posebno tretirati.
galerija.213vlad,
-> #193, lena> evo pokusavam :)
I ja B).
198610.tgagalerija.214rdejan,
-> #197, calex>> Sad kaži koja je to lepa korisnica YU Interneta koja se lažno
>> predstavlja. ;)
Mnogo pitaš :). Beše to jedan stari qwk paket, u kom je obećala
da će poslati i 'ostatak' ako budemo dobri (?). Svi su bili
dobri, valjda je to i razočaralo... :)
A što se tiče ostatka, predpostavljam da je 'crnac u tunelu'
verzija :).
Pozdrav, Dejan
galerija.215rdejan,
-> #208, dr.grba>> Stoga ću i ubuduće koristiti svoje arbitrarno pravo da
>> obrišem poruku u kojoj se iznose petparačke aluzije na javne
>> ličnosti, voleli ih ili ne.
Te petparačke aluzije nisu ništa više do dobronamerna šala
(izvinjavam se onima koji su se osetili pogođenima). U
arbitrarno pravo ne bi trebalo da spada lični stav i ukus,
kao ni smisao za humor. Vaš potez, gospodine Grbiću, me
je, najblaže rečeno, razočarao. Ova poruka je prvenstveno
namenjena Vama, te je možete obrisati, jer verujem da ne
poseduje kvalitet i sadržaj koji ste, po arbitrarnoj osnovi
odredili, iako nije petparačka aluzija ni na šta i ni na
koga.
>> Izvinjavam se autorima, nadam se da će uvažiti moje stavove, a
>> nadam se da je ova molba sasvim dovoljna.
Svakako, molba je sasvim dovoljna.
Pozdrav, Dejan
galerija.217dizel,
Evo jedne slicice:
toya.jpggalerija.218lexus,
Evo jedne slike iz Playboy-a :)
pb1.jpggalerija.219lexus,
Evo i druge slike iz Playboy-a :)
pb2.jpggalerija.220kum.djole,
-> #202, ljubisha>> ...a i svaki home-made BBS ima gomilu istih. Bilo bi bolje da je
>> od početka ograničeno na po jednu ili dve slike po korisniku.
Slažem se.
Posle onakve izložbe, ovo što sada gledamo je ubijanje umetnosti.
Ovo može svako da uradi, i tu nema neke kreativnosti.
Devojka u nekoj 100% pozi (da ne kažem da se raskr.....) po mom
skromnom mišljenju ne može da predstavlja erotsku fotografiju.
Upravo zato, trebalo je razgraničiti i _ograničiti_ ova dela.
Za široke narodne mase - sećate li se poslednjih stranica "Duge"
početkom (sredinom) osamdesetih ? Bilo je finih, autorskih dela.
galerija.221supers,
-> #213, vlad>> I ja B).
Ne bismo odbili humaniji format.
galerija.222milosh,
Evo i mog doprinosa za galeriju. Mnogo lepa slicica,cak i ribe se loze na
nju. :) Culeeeeee! Fataaaaaj!
mreza.jpggalerija.223vitez.koja,
-> #215, rdejan#=> Te petparačke aluzije nisu ništa više do dobronamerna šala
#=> (izvinjavam se onima koji su se osetili pogođenima). U
Nego, šta je bilo na toj slici (za nas sa sporijim refleksima i
modemima)? :)
sk
galerija.224spantic,
Jedno pitanje. Je li iko, osim dpauna, poslao autorsku
erotsku fotografiju do sada?
Vlade kaži da jesi, bar za one tri :)
galerija.225nesh,
-> #214, rdejan-=> Mnogo pitaš :). Beše to jedan stari qwk paket, u kom je obećala
-=> da će poslati i 'ostatak' ako budemo dobri (?). Svi su bili
-=> dobri, valjda je to i razočaralo... :)
Ma to je bio samo fazon. Inače uskoro posle toga je došla i cela slika
(evo je uz poruku).
------------------------------
CU! Nesh B)
cecacela.jpggalerija.226djcorto,
-> #224, spantic> Jedno pitanje. Je li iko, osim dpauna, poslao autorsku
> erotsku fotografiju do sada?
Nije. :(
galerija.227ljubisha,
-> #222, milosh>Evo i mog doprinosa za galeriju. Mnogo lepa slicica,cak i ribe se loze na
>nju. :) Culeeeeee! Fataaaaaj!
>** Uz poruku 'MREZA.JPG' (26559 bytes)
Prvo, slika nije pod originalnim imenom (svašta pada deci na pamet)
a drugo, kraća je više od pola od one što je kod mene na disku (55290).
Mogao bi sačetnik ove 'silne' ideje o erotskoj fotografiji i da se
se predomisli i prizna da to ipak i nije bila neka ideja. :(
galerija.229kum.djole,
-> #226, djcorto>> Nije. :(
Možda zato što je ovakve raznorazne šerver sličice trebalo ograničiti
na po primeraka jedan, a autorima dati vremena da nešto sami kreiraju.
U odnosu na onu prošlu Galeriju, ova je čist promašaj. :(
Naravno, ako se ovako nastavi.
Ne znam da li je neko primetio, ali cenzura važi samo u pogledu
pornografije, fotosi koji su nekad išli u FORUM:devojke sada stižu ovde..
..ništa novo, ali bolno za one koji bi dali reč dobrom autorskom delu.
Pritom ne mislim samo da kokodačem, ali srazmerno mojim aktivnostima
i godinama, još nisam bio u prilici da nešto i učinim po tom planu.
Svaka čast Paunu, mi žutokljunci se tek probijamo. ;)
galerija.230sjocic,
Uz poruku je prikačena fotografija u photo jpeg (16 mil.boja)
formatu. Uz nju ide i viewer za taj format, pošto ga ne
podržavaju qpeg-ovi i ostali gws-ovi. Viewer je za dos, ima i
neka specijalizovana win verzija ali je malo glomaznija.
Image info: size 512W x 768H x 16.7 Mil.col.
slika1.zipgalerija.231djcorto,
-> #229, kum.djole> U odnosu na onu proslu Galeriju, ova je cist promasaj. :(
> Naravno, ako se ovako nastavi.
:) Ovo samo znaci da je autorska izlozba jedno, a slanje *ONOME
KOJI SALJE* najmilije erotske slike drugo. Ovo, ako ste dobro
procitali raspis, i NIJE izloba prethodnog tipa vec poziv da
ljudi posalju nesto sto njima prija kako bismo prelezali vruce
dane.
Kao sto ste primetili, nije bilo ni reci o nagradama, ziriju i
slicnom, tako da je onima koji salju dato na volju, a grbi na
kontrolu, sta ce slati.
Kolicina je srazmerna ocekivanju - dakle, svi vi koji ste
razocarani kvalitetom poslanog ste malkice promasili temu :)
> Pritom ne mislim samo da kokodacem, ali srazmerno mojim
> aktivnostima i godinama, jos nisam bio u prilici da nesto i
> ucinim po tom planu.
Primedbe su ti na mestu, ocekujemo tvoje AUTORSKE priloge na
prvoj AUTORSKOJ izlozbi erotske fotografije na Sezamu.
Pricekacemo da se vrnes ;)
galerija.232djcorto,
-> #227, ljubisha> Mogao bi sacetnik ove 'silne' ideje o erotskoj fotografiji i da
> se se predomisli i prizna da to ipak i nije bila neka ideja. :(
Ideja nije silna - i sluzi za popunjavanje galerijskih zidova do
jeseni.
Iz vasih poruka vidim da vam se prethodna izlozba svidela, i
molio bih da vise ne uporedjujete onu i ovu. To ipak nema mnogo
veze ....
galerija.233sjocic,
Evo još jednog (ne)običnog jpg-a.
I Alchemy može da ih prikazuje/konvertuje u *.TGA
julie7.jpggalerija.234hercog,
Evo jednog mog priloga. Ne znam odakle je :)
Sale
slika1.gifgalerija.235hercog,
Još jedan...
Sale
slika2.gifgalerija.236mmtosic,
-> #212, vlad>> > dolaze autorska dela, ovo što stiže ne vredi truda. ;) BTW, znam
>> > neke koji imaju više hiljada ovakvih, čak i po nekoliko CD-a a
>>
>> Nije šema u količini, već u kvalitetu.
Boga mi, ipak, ima nešto i u količini. Da nema, ne bi bilo 3X. :)
galerija.239vlad,
-> #221, supers> Ne bismo odbili humaniji format.
Ne bi vam skodio ni humaniji vjuer, npr. Qpeg B).
Tako sam ih dobio, a ne da mi se da ih osakacujem konverzijom.
young241.jpggalerija.240dr.grba,
-> #198, calex>> Meni se raspis uopšte ne sviđa. :(((( Ipak bi bolje bilo da ovde
>> dolaze autorska dela, ovo što stiže ne vredi truda. ;) BTW, znam neke
Slažem se: ovo je prevazišlo prvobitnu ideju. Erotomani, popustite
malo. A šta sam imao da kažem o pornografiji, već sam rekao.
galerija.241dr.grba,
-> #223, vitez.koja>> Nego, šta je bilo na toj slici (za nas sa sporijim refleksima i
>> modemima)? :)
Tri pedera u akciji.
galerija.242dr.grba,
-> #231, djcorto>> slicnom, tako da je onima koji salju dato na volju, a grbi na
>> kontrolu, sta ce slati.
Mislio sam da i ti kontrolišeš ovo ): Zakuvao si, sad drži bank.
galerija.243djcorto,
-> #242, dr.grba> Mislio sam da i ti kontrolises ovo ): Zakuvao si, sad drzi
> bank.
Ja ne mogu da brisem, ti mozes ;)
Dame i gospodo, letnja zabava ce se izgleda pretvoriti u nesto
ruzno. Smatrao sam da imate kvalitetnog materijala i da cete ga
pazljivo odabrati. Osim nekolicine, nisam to primetio. Namerno
slanje onoga sto smo odmah zamolili da se ne salje je ...
ocenite sami.
Ako se ovakav trend nastavi, bicu prisiljen da vas zamolim da
vise ne saljete nista. Sta je poslato poslato je, hvala na trudu
i uploadu, nemojte vise, bar ne u ovu temu ove konferencije.
Probni period neka traje do kraja ove nedelje, dakle 15.6.
Zahvaljujem na paznji i razumevanju,
vas galerista
galerija.244dr.s,
-> #178, lena/* Dakle,poreklo svih mojih fotki Cindy Crawford je sa "pokojnog"
Sta bi sa 'pokojnikom'? Sto se 'upokojio'?
galerija.245dr.s,
-> #241, dr.grba/* Tri pedera u akciji.
U dve slike tri pedera, pa jos u akciji... :)))
galerija.246vlad,
-> #243, djcorto> ruzno. Smatrao sam da imate kvalitetnog materijala i da cete ga
> pazljivo odabrati. Osim nekolicine, nisam to primetio. Namerno
Slazem se. Zaista kvalitetan materijal bi se mogao dobiti skeniranjem
PHOTO-a ili neke druge publikacije slicnog usmerenja. Ovo sto se vrti po
BBS-ovima je u najboljem slucaju dobra pin-up fotografija. Slacu i dalje,
samo cu poostriti kriterijum.
008sds.gifgalerija.247lena,
-> #244, dr.s>>>>> Sta bi sa 'pokojnikom'? Sto se 'upokojio'?
Pisao sam vec...
No,dobro.Elem: nedovoljan broj pretplacenih clanova,treba im slobodna
tel.linija...i sve tako.
poz.
galerija.248kiklop,
Evo jedne zanimljive slicice koju je moja malenkost u slobodno vreme
kreirala, sta sve moze PHOTOshop.... Skinite sliku. Necete se
pokajati.
Meni vec duze od mesec dana sluzi kao pozadina na desktopu moje
95-ice.
Prijatno gledanje. Pozdrav.
fract001.bmpgalerija.249biber,
-> #248, kiklop>> kreirala, sta sve moze PHOTOshop.... Skinite sliku. Necete se
>> pokajati.
Ajde je prebaci u jpg.
galerija.250kiklop,
Evo slike u jpg formatu, pa uzivajte.
fraktal.jpggalerija.251dr.s,
-> #250, kiklop/* Evo slike u jpg formatu, pa uzivajte.
Ej, slika me podseca na lanac DNK-a... :)))
galerija.252crncic,
-> #185, vlad>> Cindy i Claudia su se vrtele u abnormalnim kolicinama, tako da ces tesko
>> naci nesto sto jos nije vidjeno.
Možda se nešto ipak potkralo, evo tri iz malo mladjih dana..
schiffer.zipgalerija.253vlad,
-> #252, crncicSorry, ipak su vidjene (sve tri).
galerija.254mango,
-> #253, vlad> Sorry, ipak su vidjene (sve tri).
Nisu sve tri;( Kod prve mi se uvek zabrljavi ekran, a ostale
dve su OK (mada je ona treca trula).
galerija.255vlad,
-> #254, mango> Nisu sve tri;( Kod prve mi se uvek zabrljavi ekran, a ostale
> dve su OK (mada je ona treca trula).
Uzmi QPEG (QPV) ili PVE. Preferiram QPV, ali PVE cita i neke
jpeg formate koje on ne mere.
galerija.257marec,
-> #73, djcorto> Naravno da hoce :) Nagradjeni ce biti i u Racunarima, a desice
> se i katalog ...
A jel' katalog ona strana i po u Računarima? ;(
Ranx.
galerija.258marec,
-> #81, djcorto> U okviru nase foto akcije, a kao izraz dobre volje, bice nam
> odskenirano i dostavljeno nekoliko fotografija vodecih YU
> majstora. Da ne biste drhtali pred velicinama, necu reci cije
> slike ce se kaciti, ali bice dobro :)
A gde je ovo?
galerija.261djcorto,
-> #257, marec> A jel' katalog ona strana i po u Racunarima? ;(
Nije. Sponzor kataloga ne radi zbog godisnjih odmora, tako da ce
isti biti dostavljen kada isti ponovo proradi.
Nadam se da si zadovoljan odgovorom ?
galerija.262djcorto,
-> #258, marec> A gde je ovo?
Opet prokleti odmori :( i gubitak veze, tj nenalazivost onih
koji su se obavezali da ce svoje radove odskenirati i dostaviti
....
Ja samo mogu da se izvinem :(
galerija.263hercog,
Šta bi sa galerijom? Ne viđoh skoro ni jednu sliku novu...
Sale
galerija.264marec,
-> #261, djcortoJesam, hvala :*
galerija.265marec,
-> #262, djcorto> Ja samo mogu da se izvinem :(
Prihvaćeno, razumljivo!
galerija.266miobrado,
-> #95, miobrado
SUBJECT: "YU paleta mladih"
Za najuspešnijeg učesnika proglašena je Dragana Knežević iz Beograda.
Ona se publici predstavila sa dva rada:
1. BEZ NAZIVA, 1995
ulje na platnu, 110 x 90 cm.
2. BEZ NAZIVA, 1995
ulje na platnu, 110 x 90 cm.
galerija.267marec,
-> #261, djcortoJesam, hvala :*
galerija.268marec,
-> #262, djcorto> Ja samo mogu da se izvinem :(
Prihvaćeno, razumljivo!
galerija.269sidjo,
U nastavku sledi moj skroman doprinos ozivljavanju cinimise
zamrle teme
elle04.jpggalerija.270sidjo,
Takodje...
elle73.jpggalerija.271sidjo,
I dalje...
ls_xss.jpggalerija.272sidjo,
Pamela...
pam23.jpggalerija.273sidjo,
I na kraju Sharon Stone.
sharon02.jpggalerija.274djcorto,
-> #269, sidjo> U nastavku sledi moj skroman doprinos ozivljavanju cinimise
> zamrle teme
Nije zamrla, nego se sprema ... citacete sta :)
galerija.275mmarkovic,
-> #273, sidjo> I na kraju Sharon Stone.
Dobro, a ima li SHARON01.JPG, SHARON03.JPG, ... ;)))
galerija.276sidjo,
-> #275, mmarkovic> Dobro, a ima li SHARON01.JPG, SHARON03.JPG, ... ;)))
Bogami ima.
sharon03.jpggalerija.277sidjo,
-> #275, mmarkovicTakodje.
sharon04.jpggalerija.278velicko,
-> #275, mmarkovic> Dobro, a ima li SHARON01.JPG, SHARON03.JPG, ... ;)))
A za mene.. jedna mala sličica Nikol Kidman?
galerija.279mmarkovic,
-> #276, sidjo>> Dobro, a ima li SHARON01.JPG, SHARON03.JPG, ... ;)))
> Bogami ima.
Bogami, hvala.
fotke su crno-bele, ali mislim da ljubiteljima neće smetati.
Mogao bi jedan letnji vote za najzgodniju glumicu? :)
.to velicko: Sindi ti ne diram... :>
galerija.280lexus,
-> #279, mmarkovic=> Mogao bi jedan letnji vote za najzgodniju glumicu? :)
Kako se zove ona debela što glumi u Mizeri? ;>
=> .to velicko: Sindi ti ne diram... :>
Sindi glumica? Pathetic... ;>
galerija.281lexus,
-> #278, velicko=> A za mene.. jedna mala sličica Nikol Kidman?
Ili komplet sličica dotične :)
(jedan razlog za ubijanje Toma Kruza ;)))
galerija.282balinda,
-> #279, mmarkovic>> Mogao bi jedan letnji vote za najzgodniju glumicu? :)
Šeron Ston je sasvim OK, što jes - jes. :) Eh, samo da nije toliko
amortizovana. ;)
Ima li negde neke sličice iz nešto mlađih dana?
galerija.283velicko,
-> #280, lexus> => .to velicko: Sindi ti ne diram... :>
> Sindi glumica? Pathetic... ;>
Ma to on zbog onih 200 MB njenih slika.. ;)
galerija.285mmarkovic,
-> #280, lexus> => .to velicko: Sindi ti ne diram... :>
> Sindi glumica? Pathetic... ;>
Pa dobro, nije, ali velicko ima blizu 2 m, morao sam da se ogradim ;)
galerija.286nenad,
-> #282, balinda> Šeron Ston je sasvim OK, što jes - jes. :) Eh, samo da nije toliko
> amortizovana. ;)
> Ima li negde neke sličice iz nešto mlađih dana?
Tada nije još bila izumljena fotografija. ;)
galerija.287sidjo,
Nicole Kidman.
(nije 'nude')
nicole7.jpggalerija.288sidjo,
Izgleda da na celom Internetu nema ni jedne jedine nude
slicice Nicole Kidman.
nicole4.jpggalerija.289sidjo,
Nicole...
nkidmn06.jpggalerija.290sidjo,
...Kidman.
kidbat.jpggalerija.291sidjo,
Jos malo o Sharon Stone.
sharon5.jpggalerija.292sidjo,
Sharon...
sharon8.jpggalerija.293sidjo,
...Stone.
sharon9.jpggalerija.294sidjo,
I na kraju jedna zaista fantasticna slika Linde Evangeliste.
(ni je 'nude').
liev033.jpggalerija.295ljubisha,
-> #282, balinda> Šeron Ston je sasvim OK, što jes - jes. :) Eh, samo da nije toliko
>amortizovana. ;)
Izvikana je k'o Madona. Nije baš toliko ružna al amortizovana jeste.
:) Bilo bi mi zanimljivo videti Drew Barrymore, Lara Flynn Boyle,
Lorraine Bracco, Rebecca De Mornay, Daryl Hannah, Kelly LeBrock... To
bi već bilo osveženje. A u nedostatku istih evo još jedan Kamen.
sharon3.gifgalerija.296djcorto,
-> #285, mmarkovic> Pa dobro, nije, ali velicko ima blizu 2 m, morao sam da se
> ogradim ;)
I ne samo u visinu ;)
Momci, ove slike su bas osvezenje ... :)
galerija.297mmarkovic,
-> #286, nenad>> Šeron Ston je sasvim OK, što jes - jes. :) Eh, samo da nije
>> toliko amortizovana. ;)
>> Ima li negde neke sličice iz nešto mlađih dana?
>
> Tada nije još bila izumljena fotografija. ;)
Vređamo se, a?... Nije lepo... ;)))
Ona je moje godište +/- 1 valjda...
P.S. A što amortizovana? Šta joj fali?!?
galerija.298balinda,
-> #297, mmarkovic>> P.S. A što amortizovana? Šta joj fali?!?
Ko je rekao da joj štogod fali? Upravo je obrnuto, ima nečega
previše. :)
Čega? Pa, amortizacije. :)
galerija.299velicko,
-> #289, sidjo> Nicole...
thanks :)
galerija.300djcorto,
Katalozi izlozbe su danas odstampani. Zahvaljujem se sponzoru :)
Molimo ucesnike koji su iz Beograda da se mailom dogovore sa
Pifatom oko preuzimanja kako kataloga, tako i svojih
fotografija i nagrada.
Ucesnicima izvan Beograda ce katalozi, nagrade i fotografije
biti poslati postom.
galerija.301dr.grba,
-> #300, djcorto>> Ucesnicima izvan Beograda ce katalozi, nagrade i fotografije
>> biti poslati postom.
A službenim licima Sezama koji prebivaju van Beograda? (:
(čiko, da li je sav taj hleb tvoj?)
galerija.302nenad,
-> #301, dr.grba> A službenim licima Sezama koji prebivaju van Beograda? (:
Tačno u 5 kod Begove džamije... ;)
galerija.303dr.s,
-> #302, nenad/* Tacno u 5 kod Begove dzamije... ;)
Ja sic' cu do basce satro sljive da poberem...
Ti uzmi ibrik, srebrn ibrik, k'o fol vode da doneses...
I tada dacu ti nagradu tvoju... :)))
galerija.304dr.grba,
-> #302, nenad>>> A službenim licima Sezama koji prebivaju van Beograda? (:
>>
>> Tačno u 5 kod Begove džamije... ;)
Evo, da odradim odmah:
"Želio bi uvjelićat' sliku svoje sinovice Merime."
(:
galerija.305vstan,
-> #300, djcorto> Katalozi izlozbe su danas odstampani.
Lepa vest :))
galerija.306djcorto,
-> #301, dr.grba> A sluzbenim licima Sezama koji prebivaju van Beograda? (:
Dogovorices se ti sa sponzorom da samo tebi odstampa primerak ;)
Predvidjeno je da katalog dobiju ucesnici, clanovi zirija, FSJ,
Narodna bilioteka (katalogizacija) i uprava sistema, kao
organizator.
Ako ne bude vise primeraka, dobices moj :)
galerija.307dr.grba,
-> #306, djcorto>> Narodna bilioteka (katalogizacija) i uprava sistema, kao
>> organizator.
Ne morate mi dati katalog. Ne morate (: Onda drugog neće ni biti <:
// kako se smajliju crtaju đavolski roščići? <: //
galerija.308supers,
-> #307, dr.grba>> // kako se smajliju crtaju đavolski roščići? <: //
>;>
galerija.309lexus,
-> #307, dr.grba=> // kako se smajliju crtaju đavolski roščići? <: //
]:> ili }:> i obratno za levoruke :)
galerija.310djcorto,
-> #307, dr.grba> Ne morate mi dati katalog. Ne morate (: Onda drugog nece ni
> biti <:
Hint: katalozi su kod Pifata ;>
Da, da, ja nemam katalog, maznuo mi Grba ];>
galerija.311nenad,
-> #308, supers> >> // kako se smajliju crtaju đavolski roščići? <: //
>
> >;>
Mislim da je najbolje =;>
Problem se javlja i što u tekst modu neki znaci drugačije
izgledaju nego "uprozoreni". :) Naročito kod tzv. poljupca :*.
galerija.312supers,
-> #311, nenad>>> >> // kako se smajliju crtaju »avolski roęžişi? <: //
>> Mislim da je najbolje =;>
Ne bih se sloźio. Jednakost se obižno koristi za tzv. žirokanu...
Glasam za predloźene ];> i };>
galerija.313vlad,
-> #312, supers> Glasam za predloźene Ć;> i ć;>
Prvi predlog moze, drugi je Nikola Tesla B).
galerija.314nenad,
-> #312, supers>>> Mislim da je najbolje =;>
>
> Ne bih se sloźio. Jednakost se obižno koristi za tzv. žirokanu...
> Glasam za predloźene ];> i };>
Aman, pa nema đavo rogove sa strane ko vo! :) Jesi ti video nekad
đavola, ili bar satira? ;)
galerija.315nesh,
-> #312, supers... Ne bih se sloźio. Jednakost se obižno koristi za tzv. žirokanu...
... Glasam za predloźene ];> i };>
Zar ne beše >;> (Devilish grin)
};> - Man with toupe upwards
Ovo je iz nekog rečnika smajlija.
galerija.316djcorto,
Dame i gospodo !
Mame, tate, tetke, strine, tece, stricevi, ujaci i slicno !
Na nasem i vasem sistemu od 1.9. do 30.9. traje izlozba
skeniranih fotografija Sezam BEBA !
Uslovi za ucesce :
- clanstvo na sistemu
- srodstvo sa bebom (sto blize)
- pod terminom "beba" se podrazumeva podmladak od Doppler
snimaka do polaska u skolu ;)
- svaki ucesnik moze da posalje do 3 (TRI) priloga
- slike ne smeju biti starije od godinu dana
- slike se salju ovde, u temu
Glasanje za najsladju, najblesaviju, najumazaniju,
najrasplakaniju, naj ..... aman, NAJ Sezam bebu se vrsi Vote
podsistemom koji ce biti aktiviran 1.9.
Rezultate ce saopstiti Uprava.
Sponzor izlozbe je ADRIAS doo, ciji predstavnik ce vas detaljno
obavestiti o formi i nacinu sponzorisanja.
Vas galerista
galerija.317djcorto,
-> #316, djcorto> Glasanje za najsladju, najblesaviju, najumazaniju,
> najrasplakaniju, naj ..... aman, NAJ Sezam bebu se vrsi Vote
> podsistemom koji ce biti aktiviran 1.9.
Ispravka : 1.10. dakle posto posaljete slike koje su u
konkurenciji.
Da biste se svi podsetili, ja cu ih sve pokaciti ponovo, jednu
za drugom, pre 1.10.
Dakle, skeniranje i slanje su na redu !