CIVIL.9

24 Apr 1995 - 30 Sep 1996

Topics

  1. filozofija (206)
  2. religija (883)
  3. istorija (67)
  4. nauka (615)
  5. umetnost (176)
  6. knjizevnost (552)
  7. film (1293)
  8. dileme (281)
  9. o.jeziku (686)
  10. oko.sveta (823)
  11. enciklopedija (11)
  12. skola (616)
  13. licni.stav (2034)
  14. cyber.culture (67)
  15. hedonizam (1158)
  16. galerija (462)
  17. civ.savet (70)

Messages - galerija

galerija.423 dr.grba, -> #421, kostja
>> P.P.S. `Ajde i mi jednu sliku van konkurencije cisto sto se tice kupanja >> espesili for mama Corto. Ko je rekao kupanje? ana_kup.jpg
galerija.424 dr.grba, -> #414, basrak
>> Zapravo, mogao bi da ide exec, kao u savetu. Ovo je dobra ideja. Postupićemo tako.
galerija.425 intex,
Evo i moje zabice u galeriji. To je BOJANA IVANOVIC rodjena 21.03.1995. Predlazem da ovo ipak bude samo izlozba. Kako od ovoliko slatkisa izabrati najsladji? :) bojana_1.jpg
galerija.426 intex,
Bojana po drugi put... bojana_2.jpg
galerija.427 intex,
Evo i trece slicice... bojana_3.jpg
galerija.428 mmarkovic, -> #401, corto
> Sta je sad pa ovo ?! Niska veza ?! Molim da svako nepristrasno > i objektivno glasa za svoje dete ! Pa kad je najslađe... ;>>>
galerija.429 corto, -> #416, calex
> Nemojmo o niskim i visokim. ;) Svako glasanje je objektivno ako > se dobro plati. Ko daje vise? ;> Sve ponude na mail molim, nemojte ovako javno ;>
galerija.430 corto, -> #412, dr.grba
> Jedna slika van konkurencije, cisto da bih vas naveo da kao > kulturni ljudi povucete svoje nominacije (: Moderator, nemoj koristis privilegije, da te ne bi brisali moderatori :>
galerija.431 corto, -> #417, calex
> Molim galeristu da objasni sta moderator trazi u lokalu u > trenutku slanja slika. Pa moze covek valjda da svrati na picence u lokal !? > li ce i dzakic biti u lokalu kada se glasovi broje. ;>>> Mislim da ce to biti najbezbednije ;) Samo da bude sto dalje od redakcije ;))))
galerija.432 corto, -> #420, kostja
> Cekaj malo! To ciji ce zet da bude ce vidimo... Ah, pa mi se poznajemo jos iz prenatalnog perioda ;)
galerija.433 corto, -> #421, kostja
> P.P.S. `Ajde i mi jednu sliku van konkurencije cisto sto se > tice kupanja espesili for mama Corto. Mama i tata Corto su sinoc jednoglasno doneli zakljucak da se podmladak seli u veliku kadu, a roditelji u kupace kostime, jer je tako prakticnije ;) Jos da i macke nekako uguramo u kadu, sto bi to veselja bilo....
galerija.434 corto, -> #425, intex
> Evo i moje zabice u galeriji. To je BOJANA IVANOVIC > rodjena 21.03.1995. Daj sliku ! > Predlazem da ovo ipak bude samo izlozba. Kako od > ovoliko slatkisa izabrati najsladji? :) Predlazem da se svima dodeli onoliko glasova koliko je i slatkisa u konkurenciji. Da se ljudi ne muce :)
galerija.435 vstan, -> #429, corto
> Sve ponude na mail molim, nemojte ovako javno ;> Šta, cale nije nešto prijavio :))
galerija.436 djcorto, -> #413, idragan
> Sefe galerije, ako imas srca ti je izbaci, a ako to ne uradis > obecavamo da cemo na sledecu izlozbu poslati 1 sliku manje. Meni je zaista zao, ali jednu cu morati da izbacim iz konkurencije :( Sorry :( Zaista je lepotan :) Vote se blizi .......
galerija.437 djcorto, -> #414, basrak
> Zapravo, mogao bi da ide exec, kao u savetu. Moze i tako.
galerija.438 djcorto, -> #415, olio
> Ajde za nas malo koji imamo malo stariju decu!! Sa decom je za sada zavrseno, sorry.
galerija.439 djcorto, -> #417, calex
> Molim galeristu da objasni sta moderator trazi u lokalu u > trenutku slanja slika. Svratio u lokal na pivo ? ;) Bez sale, kao sto je poznato, najblizi skener kad gledas iz Kikinde je u redakciji Racunara, tj prostorijama Sezama. Prica se i da se odatle fajlovi najlakse ulnu na Sezam, poznatom hotswap frisbee mrezom. So, nas vrli sef se potrudio da iskoristi istinitost svih ovih cinjenica i usput svratio na nas prvi rodjendan da mazne parce torte. Ni sunku nije poneo ! > Da li ce to da ima veze sa rezultatima > glasanja, tj, da li ce i dzakic biti u lokalu kada se glasovi > broje. ;>>> Pa rekoh ja da je do nas stigao bez sunke, a tamo u redakciji nikad niko nije gladan, pa ti vidi ... :)))))))))))))))))) Posto je inace poslao sliku viska, mogao bi da popije i diskvalifikaciju, ali necemo da mu to radimo zbog Ognjena O;) a i znamo da bi mu od diskvalifikacije vise prijalo pivo ;)
galerija.440 djcorto, -> #418, calex
> Eto, znao sam, sve mi se cini da znam ko je pobednik. ;)) Ja sve nesto mislim da znam ko iznenada nece ispuniti propozicije ;>>> Hint : sunka
galerija.441 djcorto, -> #424, dr.grba
> Ovo je dobra ideja. Postupicemo tako. E, ovaj modulator se mnogo mesa !!!! Dizem reFoluciju ;) i otcepljujem se, bRe ! :))))))))
galerija.442 djcorto, -> #425, intex
> Predlazem da ovo ipak bude samo izlozba. Kako od > ovoliko slatkisa izabrati najsladji? :) Da ja lepo podsetim : Od utorka krece Vote, u kome moze da ucestvuje svako ko je na sezamu. Traje do kraja oktobra, kada ce se prebrojati glasovi i NAJ sezam beba biti otplotovana u prirodnoj velicini kod naseg sponzora, ovde olicenom u predstavnicima istog. DakleM, svi drugi su drugi, samo jedna beba se plotuje. Podmicivanja, cascavanja, pritisci i utisci i drugo su sastavni deo svih fer glasanja, a da ce biti zivo i dinam'cno, hoce :)
galerija.443 dr.grba, -> #431, corto
>>> li ce i dzakic biti u lokalu kada se glasovi broje. ;>>> >> >> Mislim da ce to biti najbezbednije ;) Samo da bude sto dalje od >> redakcije ;)))) Nema druge, nego da u toku glasanja svi budemo u izolaciji, kao ono kad se kardinali izoluju kad biraju novog papu (:
galerija.444 dr.grba, -> #439, djcorto
>> Bez sale, kao sto je poznato, najblizi skener kad gledas iz >> Kikinde je u redakciji Racunara, tj prostorijama Sezama. Nije baš tako strašno, ali mi je taj skener bio prvi usput. Za vašu informaciju, da nisam bio u BG, istoga dana bi slike bile skenirane na makini na kojoj je pripremljena nominacija koleze Ognjena (: >> iskoristi istinitost svih ovih cinjenica i usput svratio na nas >> prvi rodjendan da mazne parce torte. Ni sunku nije poneo ! E, što bi stigla ta šunka do vas... Bili ste mi treća adresa tog dana (: >> Posto je inace poslao sliku viska, mogao bi da popije i >> diskvalifikaciju, ali necemo da mu to radimo zbog Ognjena O;) Lepo sam rekao da je četvrta van konkurencije. Postoje tamo Ana_01, _02 i _03, a ostale se zovu drugojačije. To što vršim uticaj na glasače preostalim slikama, a ko je rekao da i ostali to ne bi smeli da rade <<<: (uuu, al' sam pokvaren...) (reply 16.441) >>> Ovo je dobra ideja. Postupicemo tako. >> >> E, ovaj modulator se mnogo mesa !!!! Znaš kako je: interes je interes <:
galerija.445 mmarkovic, -> #412, dr.grba
> Jedna slika van konkurencije, cisto da bih vas naveo da kao > kulturni ljudi povucete svoje nominacije (: Šteta što je van konkurencije, meni se najviše sviđa... P.S. Kao čovek od uticaja, povećaj broj priloga na 4... ;>
galerija.446 mmarkovic, -> #424, dr.grba
>>> Zapravo, mogao bi da ide exec, kao u savetu. > Ovo je dobra ideja. Postupićemo tako. Jeste dobra ideja, ali ne bi smetala i jedna poruka u kojoj bi bio broj poruke/naziv fajla. Ovo da ne bismo skidali duplo, a možda smo nešto propustili... A bilo je i grešaka...
galerija.447 kostja, -> #432, corto
=>> Cekaj malo! To ciji ce zet da bude ce vidimo... => => Ah, pa mi se poznajemo jos iz prenatalnog perioda ;) Paaaa... to vam daje frtalj prednosti, ali opet ostaje da se vidi.
galerija.448 kostja, -> #433, corto
=> Mama i tata Corto su sinoc jednoglasno doneli zakljucak da se podmladak => seli u veliku kadu, a roditelji u kupace kostime, jer je tako Sta tek sada!? Mi smo to uradili nesto pre prvog rodjendana, a nesto posle zalbi komsije ispod nas da mu se ljuspa plafon :) ...
galerija.449 kostja, -> #442, djcorto
=> Od utorka krece Vote, u kome moze da ucestvuje svako ko je na => sezamu. Traje do kraja oktobra, kada ce se prebrojati glasovi i Jel` to znaci da mogu bas svi... a jel` moze vote svaki put kad se ulogujes na Sezam? P.S. Nije da me interesuje O:) ...
galerija.450 kostja, -> #444, dr.grba
=>>> iskoristi istinitost svih ovih cinjenica i usput svratio na nas =>>> prvi rodjendan da mazne parce torte. Ni sunku nije poneo ! => => E, sto bi stigla ta sunka do vas... Bili ste mi treca adresa tog dana (: Eh, nije da sunka nije stigla, stigla je... samo je zavrsila negde u grckoj ...
galerija.451 kermit,
Evo konačno pravih slika kermita juniora tj FILIP-a, tačnije FILIPČIĆA. Prva slika je poslata samo kao preview, a ove tri su "one prave" (daklem moderatore obriši onu prvu sliku). Unapred se izvinjavam širokom auditorijumu zbog lošeg kvaliteta slika. Lični podaci: Filip Jeković rođen 9.5.1996. u 13:30 u gradskoj bolnici bio težak 3.250, sad težak 7.100 bio dugačak 52, sad dugačak 66 prvi zubi (2 komada) izašli sa tri meseca i 8 dana druga dva - samo što nisu sklonost ka ženskim stvorenjima ispoljio u autobusu 37, pre mesec dana maznuo nepoznatu devojčicu za ruku i - zaspao (baš i nije neki švaler :)) u nastavku slika No1 filip1.jpg
galerija.452 kermit,
evo slike 2 filip2.jpg
galerija.453 kermit,
i poslednja slika (za sad) filip3.jpg
galerija.454 djcorto, -> #445, mmarkovic
> P.S. Kao covek od uticaja, povecaj broj priloga na 4... ;> Nemoj da smanjim na 2 ;>
galerija.455 djcorto, -> #449, kostja
> Jel` to znaci da mogu bas svi... a jel` moze vote svaki put kad > se ulogujes na Sezam? Mislim da ne moze :( Lobiraj, lobiraj ...
galerija.456 mmarkovic,
E, pa kad smo već počeli, šaljemo vam i mi jednu van konkurencije! Opet Tamara i PC, ali smo sad elegantniji... ;) P.S. Da li bi mogao neko, veštiji od mene u Corel-XARI, da izmiksuje sa blagim prelazima sve ove medenjake u jedan bmp, za desktop 95-ice? Neka svako dete bude po jedanput, slika deteta po izboru mixera :) A? Može? Dobrovoljac? t_pc1.jpg
galerija.457 idragan, -> #419, ognjen
>> gu, gu... taticeeeee..... :) Ogi sine, šta ti radiš tu? Jesam li ti lepo objasnio u više navrata da PC nije za treniranje vilica. A ja se čudim odakle mi ovoliki tel. račun.
galerija.459 jevta,
Zovem se Jelena i imam... pa skoro tri godine beba1.jpg
galerija.460 jevta,
Evo i druge.. beba2.jpg
galerija.461 jevta,
Treće.. beba4.jpg
galerija.462 jevta,
A ovo šaljem van konkurencije, jer mi se mnogo sviđaa beba3.jpg