galerija.423dr.grba,
-> #421, kostja>> P.P.S. `Ajde i mi jednu sliku van konkurencije cisto sto se tice kupanja
>> espesili for mama Corto.
Ko je rekao kupanje?
ana_kup.jpggalerija.424dr.grba,
-> #414, basrak>> Zapravo, mogao bi da ide exec, kao u savetu.
Ovo je dobra ideja. Postupićemo tako.
galerija.425intex,
Evo i moje zabice u galeriji. To je BOJANA IVANOVIC
rodjena 21.03.1995.
Predlazem da ovo ipak bude samo izlozba. Kako od
ovoliko slatkisa izabrati najsladji? :)
bojana_1.jpggalerija.426intex,
Bojana po drugi put...
bojana_2.jpggalerija.427intex,
Evo i trece slicice...
bojana_3.jpggalerija.428mmarkovic,
-> #401, corto> Sta je sad pa ovo ?! Niska veza ?! Molim da svako nepristrasno
> i objektivno glasa za svoje dete !
Pa kad je najslađe... ;>>>
galerija.429corto,
-> #416, calex> Nemojmo o niskim i visokim. ;) Svako glasanje je objektivno ako
> se dobro plati. Ko daje vise? ;>
Sve ponude na mail molim, nemojte ovako javno ;>
galerija.430corto,
-> #412, dr.grba> Jedna slika van konkurencije, cisto da bih vas naveo da kao
> kulturni ljudi povucete svoje nominacije (:
Moderator, nemoj koristis privilegije, da te ne bi brisali moderatori :>
galerija.431corto,
-> #417, calex> Molim galeristu da objasni sta moderator trazi u lokalu u
> trenutku slanja slika.
Pa moze covek valjda da svrati na picence u lokal !?
> li ce i dzakic biti u lokalu kada se glasovi broje. ;>>>
Mislim da ce to biti najbezbednije ;) Samo da bude sto dalje od
redakcije ;))))
galerija.432corto,
-> #420, kostja> Cekaj malo! To ciji ce zet da bude ce vidimo...
Ah, pa mi se poznajemo jos iz prenatalnog perioda ;)
galerija.433corto,
-> #421, kostja> P.P.S. `Ajde i mi jednu sliku van konkurencije cisto sto se
> tice kupanja espesili for mama Corto.
Mama i tata Corto su sinoc jednoglasno doneli zakljucak da se podmladak
seli u veliku kadu, a roditelji u kupace kostime, jer je tako
prakticnije ;) Jos da i macke nekako uguramo u kadu, sto bi to veselja
bilo....
galerija.434corto,
-> #425, intex> Evo i moje zabice u galeriji. To je BOJANA IVANOVIC
> rodjena 21.03.1995.
Daj sliku !
> Predlazem da ovo ipak bude samo izlozba. Kako od
> ovoliko slatkisa izabrati najsladji? :)
Predlazem da se svima dodeli onoliko glasova koliko je i slatkisa u
konkurenciji. Da se ljudi ne muce :)
galerija.435vstan,
-> #429, corto> Sve ponude na mail molim, nemojte ovako javno ;>
Šta, cale nije nešto prijavio :))
galerija.436djcorto,
-> #413, idragan> Sefe galerije, ako imas srca ti je izbaci, a ako to ne uradis
> obecavamo da cemo na sledecu izlozbu poslati 1 sliku manje.
Meni je zaista zao, ali jednu cu morati da izbacim iz
konkurencije :( Sorry :( Zaista je lepotan :)
Vote se blizi .......
galerija.437djcorto,
-> #414, basrak> Zapravo, mogao bi da ide exec, kao u savetu.
Moze i tako.
galerija.438djcorto,
-> #415, olio> Ajde za nas malo koji imamo malo stariju decu!!
Sa decom je za sada zavrseno, sorry.
galerija.439djcorto,
-> #417, calex> Molim galeristu da objasni sta moderator trazi u lokalu u
> trenutku slanja slika.
Svratio u lokal na pivo ? ;)
Bez sale, kao sto je poznato, najblizi skener kad gledas iz
Kikinde je u redakciji Racunara, tj prostorijama Sezama. Prica
se i da se odatle fajlovi najlakse ulnu na Sezam, poznatom
hotswap frisbee mrezom. So, nas vrli sef se potrudio da
iskoristi istinitost svih ovih cinjenica i usput svratio na nas
prvi rodjendan da mazne parce torte. Ni sunku nije poneo !
> Da li ce to da ima veze sa rezultatima
> glasanja, tj, da li ce i dzakic biti u lokalu kada se glasovi
> broje. ;>>>
Pa rekoh ja da je do nas stigao bez sunke, a tamo u redakciji
nikad niko nije gladan, pa ti vidi ... :))))))))))))))))))
Posto je inace poslao sliku viska, mogao bi da popije i
diskvalifikaciju, ali necemo da mu to radimo zbog Ognjena O;) a
i znamo da bi mu od diskvalifikacije vise prijalo pivo ;)
galerija.440djcorto,
-> #418, calex> Eto, znao sam, sve mi se cini da znam ko je pobednik. ;))
Ja sve nesto mislim da znam ko iznenada nece ispuniti
propozicije ;>>>
Hint : sunka
galerija.441djcorto,
-> #424, dr.grba> Ovo je dobra ideja. Postupicemo tako.
E, ovaj modulator se mnogo mesa !!!!
Dizem reFoluciju ;) i otcepljujem se, bRe ! :))))))))
galerija.442djcorto,
-> #425, intex> Predlazem da ovo ipak bude samo izlozba. Kako od
> ovoliko slatkisa izabrati najsladji? :)
Da ja lepo podsetim :
Od utorka krece Vote, u kome moze da ucestvuje svako ko je na
sezamu. Traje do kraja oktobra, kada ce se prebrojati glasovi i
NAJ sezam beba biti otplotovana u prirodnoj velicini kod naseg
sponzora, ovde olicenom u predstavnicima istog.
DakleM, svi drugi su drugi, samo jedna beba se plotuje.
Podmicivanja, cascavanja, pritisci i utisci i drugo su sastavni
deo svih fer glasanja, a da ce biti zivo i dinam'cno, hoce :)
galerija.443dr.grba,
-> #431, corto>>> li ce i dzakic biti u lokalu kada se glasovi broje. ;>>>
>>
>> Mislim da ce to biti najbezbednije ;) Samo da bude sto dalje od
>> redakcije ;))))
Nema druge, nego da u toku glasanja svi budemo u izolaciji, kao ono
kad se kardinali izoluju kad biraju novog papu (:
galerija.444dr.grba,
-> #439, djcorto>> Bez sale, kao sto je poznato, najblizi skener kad gledas iz
>> Kikinde je u redakciji Racunara, tj prostorijama Sezama.
Nije baš tako strašno, ali mi je taj skener bio prvi usput. Za vašu
informaciju, da nisam bio u BG, istoga dana bi slike bile skenirane
na makini na kojoj je pripremljena nominacija koleze Ognjena (:
>> iskoristi istinitost svih ovih cinjenica i usput svratio na nas
>> prvi rodjendan da mazne parce torte. Ni sunku nije poneo !
E, što bi stigla ta šunka do vas... Bili ste mi treća adresa tog dana (:
>> Posto je inace poslao sliku viska, mogao bi da popije i
>> diskvalifikaciju, ali necemo da mu to radimo zbog Ognjena O;)
Lepo sam rekao da je četvrta van konkurencije. Postoje tamo Ana_01,
_02 i _03, a ostale se zovu drugojačije. To što vršim uticaj na
glasače preostalim slikama, a ko je rekao da i ostali to ne bi smeli
da rade <<<:
(uuu, al' sam pokvaren...)
(reply 16.441)
>>> Ovo je dobra ideja. Postupicemo tako.
>>
>> E, ovaj modulator se mnogo mesa !!!!
Znaš kako je: interes je interes <:
galerija.445mmarkovic,
-> #412, dr.grba> Jedna slika van konkurencije, cisto da bih vas naveo da kao
> kulturni ljudi povucete svoje nominacije (:
Šteta što je van konkurencije, meni se najviše sviđa...
P.S. Kao čovek od uticaja, povećaj broj priloga na 4... ;>
galerija.446mmarkovic,
-> #424, dr.grba>>> Zapravo, mogao bi da ide exec, kao u savetu.
> Ovo je dobra ideja. Postupićemo tako.
Jeste dobra ideja, ali ne bi smetala i jedna poruka u kojoj
bi bio broj poruke/naziv fajla.
Ovo da ne bismo skidali duplo, a možda smo nešto propustili...
A bilo je i grešaka...
galerija.447kostja,
-> #432, corto=>> Cekaj malo! To ciji ce zet da bude ce vidimo...
=>
=> Ah, pa mi se poznajemo jos iz prenatalnog perioda ;)
Paaaa... to vam daje frtalj prednosti, ali opet ostaje da se vidi.
galerija.448kostja,
-> #433, corto=> Mama i tata Corto su sinoc jednoglasno doneli zakljucak da se podmladak
=> seli u veliku kadu, a roditelji u kupace kostime, jer je tako
Sta tek sada!?
Mi smo to uradili nesto pre prvog rodjendana, a nesto posle
zalbi komsije ispod nas da mu se ljuspa plafon :) ...
galerija.449kostja,
-> #442, djcorto=> Od utorka krece Vote, u kome moze da ucestvuje svako ko je na
=> sezamu. Traje do kraja oktobra, kada ce se prebrojati glasovi i
Jel` to znaci da mogu bas svi... a jel` moze vote svaki put kad se
ulogujes na Sezam?
P.S. Nije da me interesuje O:) ...
galerija.450kostja,
-> #444, dr.grba=>>> iskoristi istinitost svih ovih cinjenica i usput svratio na nas
=>>> prvi rodjendan da mazne parce torte. Ni sunku nije poneo !
=>
=> E, sto bi stigla ta sunka do vas... Bili ste mi treca adresa tog dana (:
Eh, nije da sunka nije stigla, stigla je... samo je zavrsila negde u
grckoj ...
galerija.451kermit,
Evo konačno pravih slika kermita juniora tj FILIP-a, tačnije
FILIPČIĆA.
Prva slika je poslata samo kao preview, a ove tri su "one
prave" (daklem moderatore obriši onu prvu sliku). Unapred se
izvinjavam
širokom auditorijumu zbog lošeg kvaliteta slika.
Lični podaci:
Filip Jeković
rođen 9.5.1996. u 13:30 u gradskoj bolnici
bio težak 3.250, sad težak 7.100
bio dugačak 52, sad dugačak 66
prvi zubi (2 komada) izašli sa tri meseca i 8 dana
druga dva - samo što nisu
sklonost ka ženskim stvorenjima ispoljio u autobusu 37, pre mesec
dana maznuo nepoznatu devojčicu za ruku i - zaspao (baš i nije neki
švaler :))
u nastavku slika No1
filip1.jpggalerija.452kermit,
evo slike 2
filip2.jpggalerija.453kermit,
i poslednja slika (za sad)
filip3.jpggalerija.454djcorto,
-> #445, mmarkovic> P.S. Kao covek od uticaja, povecaj broj priloga na 4... ;>
Nemoj da smanjim na 2 ;>
galerija.455djcorto,
-> #449, kostja> Jel` to znaci da mogu bas svi... a jel` moze vote svaki put kad
> se ulogujes na Sezam?
Mislim da ne moze :( Lobiraj, lobiraj ...
galerija.456mmarkovic,
E, pa kad smo već počeli, šaljemo vam i mi jednu van
konkurencije! Opet Tamara i PC, ali smo sad elegantniji... ;)
P.S. Da li bi mogao neko, veštiji od mene u Corel-XARI,
da izmiksuje sa blagim prelazima sve ove medenjake u jedan
bmp, za desktop 95-ice? Neka svako dete bude po jedanput,
slika deteta po izboru mixera :)
A? Može? Dobrovoljac?
t_pc1.jpggalerija.457idragan,
-> #419, ognjen
>> gu, gu... taticeeeee..... :)
Ogi sine, šta ti radiš tu? Jesam li ti lepo objasnio u više navrata
da PC nije za treniranje vilica. A ja se čudim odakle mi ovoliki tel.
račun.
galerija.459jevta,
Zovem se Jelena i imam... pa skoro tri godine
beba1.jpggalerija.460jevta,
Evo i druge..
beba2.jpggalerija.461jevta,
Treće..
beba4.jpggalerija.462jevta,
A ovo šaljem van konkurencije, jer mi se mnogo sviđaa
beba3.jpg