galerija.318ridonli,
Sponzor izlozbe je ADRIAS doo, ciji predstavnik ce vas detaljno
obavestiti o formi i nacinu sponzorisanja.
Dakle, Adrias ce ucesnicima konkursa omoguciti skeniranje fotografija
(ili, jos bolje, negativa) za izlozbu. Firma se nalazi, za one koji
nas jos nisu posetili, u hotelu Jugoslavija, III sprat, soba 345.
Jedino vas molimo da se, zbog organizacije posla, najavite na tel.
600 222, lok. 8345.
A sad, ono glavno:)
ADRIAS ce ponosnom pobedniku konkursa dodeliti poster doticne
najlepse bebe U PRIRODNOJ velicini (naravno, ako je detence starije,
tj. naprednije, o image size-u cemo se dogovoriti). Za sve ostale, u
toku konkursa vazice popust u sklopu akcije OTPLOTUJTE VASU BEBU. Sve
dodatne informacije mozete dobiti ako se javite na 600 222/ 8345,
Lidija & Milan
galerija.319olio,
-> #316, djcorto> skeniranih fotografija Sezam BEBA !
E pa necu tako da se igram!!!
Pa moje BEBE su prerasle ove propozicije.
A jel moze fotke kada su bili mali BEBCI?
Pozdrav Oliver.
galerija.320dr.grba,
-> #318, ridonli>> Dakle, Adrias ce ucesnicima konkursa omoguciti skeniranje fotografija
>> (ili, jos bolje, negativa) za izlozbu. Firma se nalazi, za one koji
>> ...
>> ADRIAS ce ponosnom pobedniku konkursa dodeliti poster doticne
>> najlepse bebe U PRIRODNOJ velicini (naravno, ako je detence starije,
U ime uprave SezamNeta, iskreno se zahvaljujem.
A vi, dame i gospodo roditelji, šta čekate? Propozicije znate, ovakvu
nagradu teško da ne biste poželeli, ostaje samo da preberete mat'rijale.
"Hoću da budem kalif umesto kalifa", reče vaš modulator besno, jer ne može
da učestvuje u ovom konkursu.
galerija.321corto,
-> #320, dr.grba> "Hocu da budem kalif umesto kalifa", rece vas modulator besno,
> jer ne moze da ucestvuje u ovom konkursu.
A zasto ne moze ? Pa ide se na vote sistem, a ne na ziriranje, i ko ce
da zna da glasa bas za tvoju fotku ?
galerija.322dpaun,
-> #316, djcorto> Dame i gospodo !
>
> Mame, tate, tetke, strine, tece, stricevi, ujaci i slicno !
Ajaj, a zašto smo mi, dedovi, isključeni iz konkurencije!!
galerija.323djcorto,
-> #320, dr.grba> "Hocu da budem kalif umesto kalifa", rece vas modulator besno,
> jer ne moze da ucestvuje u ovom konkursu.
Sto, Anci posla u skolu ?!?!?!
galerija.324djcorto,
-> #321, corto> da zna da glasa bas za tvoju fotku ?
Sonjo !!!!!!!
Jeste da smo svi nekad bili bebe, ali Graba mi nikako ne spada u
tu kategoriju ;)
galerija.325djcorto,
-> #322, dpaun> Ajaj, a zasto smo mi, dedovi, iskljuceni iz konkurencije!!
Sve cestitke srecnom dedi, ocekujemo prilog u vidu fotki !!!!
galerija.326dr.grba,
-> #321, corto>>> "Hocu da budem kalif umesto kalifa", rece vas modulator besno,
>>> jer ne moze da ucestvuje u ovom konkursu.
>>
>> A zasto ne moze ? Pa ide se na vote sistem, a ne na ziriranje, i ko ce
>> da zna da glasa bas za tvoju fotku ?
Zamisli da pobedimo Ana i ja (:. Misliš da bih kao sebični otac prepuštao
nagradu nekome? Pa bi ondak pričali "Modulator varao na katama" (:
galerija.327dr.grba,
-> #322, dpaun>>> Mame, tate, tetke, strine, tece, stricevi, ujaci i slicno !
>>
>> Ajaj, a zašto smo mi, dedovi, isključeni iz konkurencije!!
Dede idu pod "slično" (:
galerija.328pifat,
-> #300, djcortoPre svega izvinjenje svima koji još nisu dobili svoj primerak
kataloga. Znajući naše poštare, nisam se usudio da kataloge šaljem
bez propisne zaštite u vidu dva lista lepenke. Malo se oteglo sa
trebovanjem iste, ali napokon je stigla, i možete očekivati poštara
ovih dana. Takođe, molim Beograđane da se jave telefonom i
kažu kada žele da podignu primerak lično. U redakciji sam obično i u
popodnevnim satima, i možemo se lako dogovoriti, a do sada je samo
VSTAN bio da uzme svoj primerak.
galerija.329vstan,
-> #328, pifat> kažu kada žele da podignu primerak lično. U redakciji sam
> obično i u popodnevnim satima, i možemo se lako dogovoriti, a
> do sada je samo VSTAN bio da uzme svoj primerak.
:))
A ja mislio da sam poslednji uzeo.
galerija.330djcorto,
Ne zaboravite :
SLIKE BEBA SE SALJU OD SUTRA !!!!!!!
galerija.331junior,
-> #330, djcorto> SLIKE BEBA SE SALJU OD SUTRA !!!!!!!
(i sad pošaljem sliku mog PC-a sa otvorenim kućištem .. ;)
To je moja bebica :)
galerija.332djcorto,
-> #331, junior> (i sad posaljem sliku mog PC-a sa otvorenim kucistem .. ;)
> To je moja bebica :)
Ti hoces da ti se brise poruka .... ;(
Ja plediram ;) na ozbiljno ucesce. Osim toga, kako ne bismo
zatrpavali diskove Sezama, saljite skenove u JPG formatu,
kompresije najvise 75%, ne mora da bude ubistvena ni rezolucija.
Mi bismo mogli da posaljemo i XTovu sliku, i macje slike, i
bebecu na kraju .... kako je ko bio bebica :))))))
galerija.333dr.grba,
-> #331, junior>> (i sad pošaljem sliku mog PC-a sa otvorenim kućištem .. ;)
>> To je moja bebica :)
Gluposti će biti brisane bez pardona. Zato vas molim da budete bar
ponekad, bar pomalo ozbiljni. Najzad, nagrada nije nimalo mizerna (:
galerija.334bojs,
-> #316, djcorto>> - slike ne smeju biti starije od godinu dana
Mislim da ovo nije baš sasvim fer. Iako moja 'beba' ispunjava uslove
konkursa (četiri godine), slike koje bih poslao su iz perioda kada je
imala 1-2, što će reći, starije su od godinu dana. Svežije slike nisu ni
približno toliko zanimljive.
galerija.335darone,
-> #334, bojs>> >> - slike ne smeju biti starije od godinu dana
>>
>> Mislim da ovo nije baš sasvim fer. Iako moja 'beba' ispunjava uslove
>> konkursa (četiri godine), slike koje bih poslao su iz perioda kada je
>> imala 1-2,
A što nisi ranije razmišljao o konkursu? ;) ccc
galerija.336mmarkovic,
-> #334, bojs> Mislim da ovo nije baš sasvim fer. Iako moja 'beba' ispunjava
> uslove konkursa (četiri godine), slike koje bih poslao su iz
> perioda kada je imala 1-2, što će reći, starije su od godinu dana.
Jeste! Jel može popust? Slika ima godinu i šest-sedam meseci, a ćera
2 godine i 2 meseca.
Bilo bi mi logičnije da dete na slici ima do godinu dana...
Ovako mi nije baš jasno šta ste to hteli ?!?
-----
P.S. Inače, sunce tatino, sada zna gde su ENTER i ESC i neka slova :)))
galerija.337rale.s,
-> #334, bojs> Mislim da ovo nije baš sasvim fer. Iako moja 'beba' ispunjava
> uslove konkursa (četiri godine), slike koje bih poslao su iz
> perioda kada je imala 1-2, što će reći, starije su od godinu dana.
Slažem se. Smelo bih dodao da se ovaj deo propozicija kosi sa jednom
od namena fotografije: sačuvati trenutak u vremenu. Da ne pominjem sad
univerzalnost lepote i diskriminaciju '93-e (drage nam) i '94-e ( ... )
u odnosu na prostu '95-u i prestupnu ovu.
Zbilja, promenite ovo, pa će biti lepših slika.
Subjektivni ćale.
galerija.339zokig,
-> #334, bojs>> >> - slike ne smeju biti starije od godinu dana
>>
>> Mislim da ovo nije baš sasvim fer. Iako moja 'beba' ispunjava uslove
>> konkursa (četiri godine), slike koje bih poslao su iz perioda kada je
>> imala 1-2, što će reći, starije su od godinu dana. Svežije slike nisu ni
>> približno toliko zanimljive.
Imam dvostruko "teži" slučaj, tj "bebu".
Čitajući propozicije dođoh do zaključka da je regularno ako sa starog
negativa napravim novu fotku :()
z
galerija.340dr.grba,
-> #334, bojs>> Mislim da ovo nije baš sasvim fer. Iako moja 'beba' ispunjava uslove
>> konkursa (četiri godine), slike koje bih poslao su iz perioda kada je
>> imala 1-2, što će reći, starije su od godinu dana. Svežije slike nisu ni
>> približno toliko zanimljive.
Šef izložbe će morati da presudi. Lično, slažem se. Slike sa kojima
bih ja učestvovao su stare preko tri godine (: Lako je Djoletu, Lea
je još u fazi optimalnog poziranja (:
galerija.341dr.grba,
-> #337, rale.s>> Subjektivni ćale.
Ovo je, koleza, pleonazam. Pičite slike, ionako nema dokaza o starosti
iste. A djole neka se obračuna sa mnom (:
galerija.342kostja,
Elem, ocu li ja to da pocnem ovu izlozbu?
Dakle, evo jedne lepe male devojcice koja mora da pobedi ili ...
Ajmo kratko predstavljanje:
- IME : Dorotea
- PREZIME : Bozinovic
- STAROST : U petak smo napunili godinu dana
- SRODSTVO : Moj mali zabac
Za preostale dve fotografije ce te malo da sacekate jer je
"objektivnom i nepristrasnom" ocu potrebno vremena da izdvoji
SAMO dve fotografije ove male lepotice.
Poz:)
tea1.jpggalerija.343corto,
-> #340, dr.grba> Sef izlozbe ce morati da presudi. Licno, slazem se. Slike sa
> kojima bih ja ucestvovao su stare preko tri godine (:
Slusaj, pa neko ogranicenje mora da postoji. Da ne ispadne da je Sezam
beba upravo dobila poziv za vojsku ;)
> Lako je Djoletu, Lea je jos u fazi optimalnog poziranja (:
A ko kaze da ce Djordje da salje slike ?! Ima dete i majku O;)
galerija.344rale.s,
-> #342, kostja Svaka čast, tata. Samo da kažem, komentar mog sina je:
"Lepa beba, devojcica!"
Evo i njega (dobro, nas). Podaci: Nikola Spasojević, 3+ godine, dika
tatina. Ukus: usprkos nastojanju baba, deda i komšiluka- "Neću Cecu, daj
crtaće."
mi.jpggalerija.345mmarkovic,
-> #343, corto> Slusaj, pa neko ogranicenje mora da postoji. Da ne ispadne da
> je Sezam beba upravo dobila poziv za vojsku ;)
Ali razumno ograničenje!
Ja ću sutra da šaljem, pa vi diskvalifikujte Tamaru ako vam nije žao ;)
galerija.346bojs,
-> #343, cortoBO> Slusaj, pa neko ogranicenje mora da postoji. Da ne ispadne da je
BO> Sezam beba upravo dobila poziv za vojsku ;)
BO>
Ne! Bilo bi OK da ostane ograničenje u vidu pravila 'šta se podrazumeva pod
bebom' koje je postavljeno kada je otvoren konkurs, a da u tom okviru nema
ograničenja o starosti fotografije (tj. bebe kada je slikana, lepo reče
zokig, čas posla da se napravi nova slika sa starog negativa :)).
galerija.347kostja,
-> #344, rale.s=> tatina. Ukus: usprkos nastojanju baba, deda i komsiluka- "Necu Cecu, daj
=> crtace."
Samo tako... ne daj babama i dedama da kvare dete. Ako u tome uspes
mali ulazi u uzi izbor za potencijalnog zeta!
=> Svaka cast, tata. Samo da kazem, komentar mog sina je:
=> "Lepa beba, devojcica!"
Jasta! Suha lepotica... da se unapred pripremim... jel neko prodaje
sacmaricu (nema veze jel polovnu ili novu, vazno je da obavi posao).
galerija.348mmarkovic,
Ovako.
"Tamala Malkovic Nikole Pasica sesettli" na slici ima oko 7 meseci,
i,
upravo je otkrila ogledalo i svoj jezik!
Sada ima 2 godine i 2 meseca, dakle nadam se promeni propozicija :)
Zna gde su ESC i ENTER. Zna i neka slova, na papiru, ali i na
tastaturi!
Inače, stalno "Gedamo slike, lusimo zid, iglamo TETLIS...". Nekada i
zajedno zovemo Sezam. Često priča kao navijena!
-------------
P.S. Slika je u BMP formatu, trenutno nemam JPG konvertor.
Ipak, ARJ je učinio dosta. Ako je JPG obavezan, molim vas da
konvertujete pošto mi je UL teška muka... ;(
P.S." Naravno, ovo je i na desktopu 95-ice, Šta ste mislili :)
tamara.arjgalerija.349dr.grba,
-> #343, corto>> Slusaj, pa neko ogranicenje mora da postoji. Da ne ispadne da je Sezam
>> beba upravo dobila poziv za vojsku ;)
Nije da nisam hteo da pošaljem sebe, van konkurencije (:
Ajmo, spremite krštenice ili ispadate iz vote sistema (:
galerija.350corto,
-> #345, mmarkovic> Ja cu sutra da saljem, pa vi diskvalifikujte Tamaru ako vam
> nije zao ;)
Imas pravo, bas bi nam bilo zao :))))
galerija.351corto,
-> #347, kostja> Jasta! Suha lepotica... da se unapred pripremim... jel neko
> prodaje sacmaricu (nema veze jel polovnu ili novu, vazno je da
> obavi posao).
Da citiram bojta: "Za 14 godina od kuce pravim mitraljesko gnezdo" :))))
galerija.352corto,
-> #349, dr.grba> Nije da nisam hteo da posaljem sebe, van konkurencije (:
Onu pivsku ? ;>
galerija.353dr.grba,
-> #352, corto>>> Nije da nisam hteo da posaljem sebe, van konkurencije (:
>>
>> Onu pivsku ? ;>
Neeeee, jednu pravu, na kojoj se videlo da ću jednog dana biti
kamiondžija (:
galerija.354kostja,
-> #351, corto=> Da citiram bojta: "Za 14 godina od kuce pravim mitraljesko gnezdo" :))))
Vala treba poceti sa pripremama malo ranije :)
E, evo nadjoh i drugu sliku koju saljem za izbor Sezam Beba,
doticna slicica se najvise svidja Teinoj mami pa sad vi procenite
sami sta i kako. Dakle TEA2.JPG
tea2.jpggalerija.355valex,
-> #351, corto>> Da citiram bojta: "Za 14 godina od kuce pravim mitraljesko
>> gnezdo" :))))
A ja jednog starijeg kolegu: "Sve ti je lepo i milo što tvoja
mezimica ima toliko drugova. Međutim, kako vreme prolazi, prvo počnu da
te nerviraju, zatim da ti smetaju, a na kraju kreneš da ih mrziš." :)))
Moderator ove teme će se sigurno setiti, bila je to izjava na jednom
ručku u Novom Sadu, restoran se zvao, prigodno, "Žal za mladost" ;)
galerija.356valex,
-> #353, dr.grba>>>> Onu pivsku ? ;>
>>
>> Neeeee, jednu pravu, na kojoj se videlo da ću jednog dana biti
>> kamiondžija (:
Znači opet pivo? ;)
galerija.357kermit,
Evo i moj prilog za sezam-bebe. Slika nije baš najbolja pa
ću verovatno poslati drugu. Ova je samo za objavu učešća.
Na slici smo ja i kermit junior (FILIP).
bebac je rođen 9. 5. 96., daklem taze beba :)
ostatak detaljnije uz drugu fotku.
KERMIT
filip.jpggalerija.358dr.grba,
-> #356, valex>>>> Neeeee, jednu pravu, na kojoj se videlo da ću jednog dana biti
>>>> kamiondžija (:
>>
>> Znači opet pivo? ;)
Kako god okreneš (: Ali ja stvarno imam C i E kategorije (:
galerija.360ruma,
Dlagi moji Sezamovci, moje je ime Ana Malija. U petak,
tacnije 13. septembla, punim sest meseci i sve sto znam u zivotu
je da se smejem. Ako se pitate, a velovatno se pitate, ja imam dva
imena zato sto moj tata kaze da sam toliko slatka da mi jedno ime nije
dovoljno. ama me svaki dan ledovno hlani da polastem i budem velika. Kosu
imam jos od lodjenja, a zubici mi sada lastu i zato molam da pijem
belo vino. Dede i bake pletvalam u tecno stanje cim me vide, a
ostalima podelim po jedan big smajl i vlisak odusevljenja. Ovo je moja prva
slika za takmicennje, naplavljena je sa tri meseca.
Vasa Ana Malija
am1.jpggalerija.361ruma,
Dopuna:
Ono "ama" je Mama, a Sezam je sigulno gladan pa mi jede slova.
galerija.362dr.grba,
-> #360, ruma>> Dlagi moji Sezamovci, moje je ime Ana Malija. U petak,
Ana Malija, kazi tatici da posalje jednu clikicu na kojoj ci ti cama,
pa joc ako moze da moze da ctane u jedan eklan (: Ove tate klenule da
salju clike kao da cu i oni bitni na clikama (:
galerija.363corto,
Evo da se javi i jedna mama :)
Dakle, ovo je Lea Grujic, za 14 dana punimo godinu dana, vreme
provodimo vecinom jeduci, tako da je bila prava nevolja izabrati sliku
na kojoj dete nema djevrek, kiflu, slaninu ili keks u ruci. Zato odmah
saljemo okrsaj sa batakom, da se vidi s kim se ima posla :))
lea.jpggalerija.364dr.grba,
-> #363, corto>> na kojoj dete nema djevrek, kiflu, slaninu ili keks u ruci.
I ćevap, i ćevap! (:
galerija.365corto,
Jos jedna slicica gospodjice Lee Grujic. Sada reklamiramo cari
kupanja i tatinu strucnost u zalivanju :)
PS Sta je tate, nesto ste posustali, ili ste shvatili da mamina
devojcica nema konkurenciju ;)
lea2.jpggalerija.366mmarkovic,
-> #365, corto> PS Sta je tate, nesto ste posustali, ili ste shvatili da mamina
> devojcica nema konkurenciju ;)
Taman posla!
Sutra stiže... Dva tatina mezimca na jednoj fotki! :)))
PS Na slici (sunce tatino i PC)
galerija.367mmarkovic,
Evo obecane Tamare Markovic i tatinog PC-a...
P.S.' Ova sigurno ulazi u konkurenciju, stara je
mozda mesec dana
P.S." Nemojte da kazete valexu i nenadu, ali ponekad
zove sa mog usera... :))
t_pc2.jpggalerija.368djcorto,
-> #367, mmarkovic> Evo obecane Tamare Markovic i tatinog PC-a...
Pravi PC, ima Tetris ! :)))))
Sunce tatino, kao objektivni tata, ne komentarisem ;)
galerija.369kostja,
-> #365, corto=> PS Sta je tate, nesto ste posustali, ili ste shvatili da mamina
=> devojcica nema konkurenciju ;)
Ma, gdi da smo se uplasili, nego ne znamo jal` da odgovorimo i mi sa
jelom, kupanjem, kompjutorom ili nesto slicno. Cim Upravni Odbor nase
male porodice donese odluke i rezolucije stize i treca slika.
galerija.370mmarkovic,
-> #368, djcorto> Sunce tatino, kao objektivni tata, ne komentarisem ;)
---------------
Pa, rekosmo li da to ne postoji... ;>>>
galerija.371djcorto,
-> #370, mmarkovic> Pa, rekosmo li da to ne postoji... ;>>>
Ne, rekosmo da je to pleonazam :)))))))))))
galerija.372corto,
-> #369, kostja> jelom, kupanjem, kompjutorom ili nesto slicno. Cim Upravni
> Odbor nase male porodice donese odluke i rezolucije stize i
> treca slika.
Evo, izbacili smo sve propratne rekvizite, osim bakinih ruku koje moraju
da sprece dete da ne otpuza iz kadra. I moram priznati, bilo je tesko
izabrati, bolje bi bilo da se prvonagradjenoj omoguci samostalna izlozba
na Sezamu - ma koliko to giga bilo :))))
lea3.jpggalerija.373kostja,
Zdravo, evo jos jedne mame. Koristimo tatin user, nadam se da nemate
nista protiv, samo da damo podrsku Leinoj mami.
Nas mali zabac, inace, obozava da lupa po tastaturi, i uz ostatak tehnike
(mislim ono sto nam je ostalo citavo od Teice), to joj je omiljena igracka.
Tatino dete. A za snicle, batake... mamino zlato :)
Evo dokaza za tatino dete, nazalost slike pored muzikalija, bezicnog
telfona i jos nekih stvari nisu moguce iz tehnickih razloga :(
Sto se tice maminog zlata bilo bi i slika klope & kupanja da Grba
nije svirepo postavio uslove konkursa (SAMO 3 slike!).
Poz :) Marina
tea3.jpggalerija.374kostja,
Greskom mame koja jos nije iskusna uz proslu poruku je poslala
zadnji exec.
Dakle, evo uz ovu poruku ide treca slicica.
tea3.jpggalerija.375djcorto,
-> #372, corto> izabrati, bolje bi bilo da se prvonagradjenoj omoguci
> samostalna izlozba
Prvonagradjenoj bebi, naravno. ;)
galerija.376dr.grba,
-> #373, kostja>> Sto se tice maminog zlata bilo bi i slika klope & kupanja da Grba
>> nije svirepo postavio uslove konkursa (SAMO 3 slike!).
Uslove konkursa je postavio vaš galerista, djcorto (:
galerija.377djcorto,
-> #373, kostja> Sto se tice maminog zlata bilo bi i slika klope & kupanja da
> Grba nije svirepo postavio uslove konkursa (SAMO 3 slike!).
Nije Grba, nego sam ja - a neki su tamo kukali da je i to mnogo
... ne nzaju oni sta je muka, kako odabrati tri od "Jao, a vidi
ovde, ma, nenenenene, ovde je sladja (sladji) a ovde, a ..... ne
znaaaaaam :'((((
galerija.378olio,
-> #365, corto> PS Sta je tate, nesto ste posustali, ili ste shvatili da mamina
> devojcica nema konkurenciju ;)
Ma ja sam to apsolvirao davno i to dva puta.
Pozdrav Oliver.
galerija.379bojs,
Evo, da krenemo i mi na konkurs. Uz rizik da budemo diskvalifikovani...
marina1.jpggalerija.380bojs,
... pa ćemo još jednom da rizikujemo... (ova slika je GIF, sorry)
marina2.gifgalerija.381bojs,
... a, za svaki slučaj, evo i jedne svežije proizvodnje :)
marina3.jpggalerija.382djcorto,
-> #379, bojs> Evo, da krenemo i mi na konkurs. Uz rizik da budemo
> diskvalifikovani...
Aman! Ovakvog slatkisa diskvalifikovati, pa i ja sam otac
zenskog deteta ;)
galerija.383bojs,
-> #382, djcortoBO> Aman! Ovakvog slatkisa diskvalifikovati, pa i ja sam otac
BO> zenskog deteta ;)
Znao sam da će da upali :>>>
galerija.384djcorto,
-> #383, bojs> Znao sam da ce da upali :>>>
Don't push your luck ! ;>>>
PS Ubice me zena :)))))))))
galerija.385veca,
-> #377, djcorto>> ... ne nzaju oni sta je muka, kako odabrati tri od "Jao, a vidi
>> ovde, ma, nenenenene, ovde je sladja (sladji) a ovde, a ..... ne
>> znaaaaaam :'((((
Jeste, sve bebe su slatke, kao što to samo bebe mogu da budu :) a
ja samo mogu da kažem kako sam fascinirana ovom izložbom i da su
mi ne samo slike, nego i vaše umilne poruke, koje toliko zrače
ljubavlju, ulepšale ove dane.
galerija.386mmarkovic,
Evo i treće slike Tamare Marković.
Zove se "Uh, što me stežu ove patike :)"
Inače, znamo kako se zovu ostale Sezam-bebe (uglavnom),
i, tražimo da ih gledamo...
.to galerista: a gde je taj vote, nešto ga ne videh...
t_patike.jpggalerija.387dr.grba,
-> #386, mmarkovic>> .to galerista: a gde je taj vote, nešto ga ne videh...
Vote kreće kada istekne rok za konkurs, da bi svi imali podjednake
šanse. Podsećam vas da konkurs ističe 30. septembra u 24:00.
Opravdanja tipa "imao sam problema sa modemom" ili "nisam stigao"
NE prolaze.
Mada, kad okačim Anine slike u petak, i sami ima da tražite odustajanje (:
galerija.388djcorto,
-> #386, mmarkovic> .to galerista: a gde je taj vote, nesto ga ne videh...
.to mmarkovic a da ti opet procitas raspis, a ? ;)
Vote startuje u utorak, 1.10. U ponedeljak, 30.9. ce da bude
mojerucno ;) okacen spisak poruka uz koje su prikacene slike
beba. Slike NECE biti ponovo kacene, iz milosti prema Sezamovim
diskovima.
Vote ce trajati ceo oktobar, tako da 1. novembra znamo pobednicu
(bebu, da ne bude zabune O;)) a vec krajem oktobra sleduje
najava nove izlozbe :) Nema odmora ! :)))))
galerija.389peacock,
Pošto me je Đole ukorio što ne šaljem slike, evo tri na brzaka...
Generalije:
User: Peacock.Jr
Ime i prezime: Miloš Paunović
Datum rođenja: 22.09.1995. g. u KG, uz pomoć jednog od Sezamovaca koji
se javlja na user Schef(G).
Osobenosti: koristi i najmanju priliku da zbriše s vidika mami i tati
Strast: knjige, sve heklano, reklame.
Narav: roditelji su prezadovoljni, spava bez buđenja cele noći, ne
plače nikada, ni kada je gladan.
Ostalo: u dva meseca prmetio da se nesto lupa po tastaturi, zaseo i
počeo da je koristi za lupanje po stolu. Tata je skromno prokomentarisao:
"Daj Bože da od tebe postane Bill Gates ". Kada je izašao iz bolnice,
na krevecu je već bio okačen pampur od vina, protiv uroka :) Ima
običaj da viče na zvučnike kada muzika prestane da svira. Koristi
svaku priliku da se uvali bilo kome u ruke (Dr.Grba je to osetio na
svojoj koži), a odlazak na pijacu ili u grad se pretvara u predstavu
za slučajne prolaznike.
Valjda je dovoljno, ne ocenjuju se roditeljski sastavi...
milos1.jpggalerija.392peacock,
Pošto me je Đole ukorio što ne šaljem slike, evo tri na brzaka...
Generalije:
User: Peacock.Jr
Ime i prezime: Miloš Paunović
Datum rođenja: 22.09.1995. g. u KG, uz pomoć jednog od Sezamovaca koji
se javlja na user Schef(G).
Osobenosti: koristi i najmanju priliku da zbriše s vidika mami i tati
Strast: knjige, sve heklano, reklame.
Narav: roditelji su prezadovoljni, spava bez buđenja cele noći, ne
plače nikada, ni kada je gladan.
Ostalo: u dva meseca prmetio da se nesto lupa po tastaturi, zaseo i
počeo da je koristi za lupanje po stolu. Tata je skromno prokomentarisao:
"Daj Bože da od tebe postane Bill Gates ". Kada je izašao iz bolnice,
na krevecu je već bio okačen pampur od vina, protiv uroka :) Ima
običaj da viče na zvučnike kada muzika prestane da svira. Koristi
svaku priliku da se uvali bilo kome u ruke (Dr.Grba je to osetio na
svojoj koži), a odlazak na pijacu ili u grad se pretvara u predstavu
za slučajne prolaznike.
Valjda je dovoljno, ne ocenjuju se roditeljski sastavi...
milos1.jpggalerija.393velicko,
-> #386, mmarkovic> .to galerista: a gde je taj vote, nešto ga ne videh...
Ej, i mene to zanima, kad su me već potplatili da
ispunim svoju obavezu.. ;)
galerija.394peacock,
Evo i druge slicice...
milos2.jpggalerija.395idragan,
Šta je bre ovo? Sve same devojčice. Daj brzo da pošaljemo koju fotkicu
da se vidi da Sezamovci imaju i sinove.
Tatin lepotan (tata ga je rodio 8.1.'96.) sa slike se zove
Ognjen Ivetić. Ostale podatke ćete saznati kada pobedimo.
ognjen1.jpggalerija.396dr.grba,
-> #389, peacock>> Strast: knjige, sve heklano, reklame.
A tatini CD-ovi? (:
>> svaku priliku da se uvali bilo kome u ruke (Dr.Grba je to osetio na
>> svojoj koži), a odlazak na pijacu ili u grad se pretvara u predstavu
Baca Miloš je jedan umiljati mali čovek sa kojim sam odmah postao
prijatelj. Takvog lafa među malcima ne možete sresti svaki dan (:
galerija.397mmarkovic,
-> #387, dr.grba> Vote kreće kada istekne rok za konkurs, da bi svi imali
> podjednake šanse. Podsećam vas da konkurs ističe 30.
> septembra u 24:00. Opravdanja tipa "imao sam problema sa
> modemom" ili "nisam stigao" NE prolaze.
Sorry, nešto sam se preš'o... ;(
> Mada, kad okačim Anine slike u petak, i sami ima da
> tražite odustajanje (:
'Ajde, a vi još niste odustali ?!? ;>>>
galerija.398mmarkovic,
-> #388, djcorto> .to mmarkovic a da ti opet procitas raspis, a ? ;)
Izvini, nekako mi se učinilo da vote kreće odmah,
a da se zatvara 30.09...
> ... da vec krajem oktobra sleduje najava nove izlozbe :)
> Nema odmora ! :)))))
Tema?
galerija.399djcorto,
-> #398, mmarkovic> Izvini, nekako mi se ucinilo da vote krece odmah,
> a da se zatvara 30.09...
To je bila prvobitna ideja. Medjutim, onda bi u prednosti bili
oni koji poslednji salju (ne, nema nijednog skenera 100 km oko
Kikinde, ma znam ja to ;) a prvi bi iscileli iz secanja.
Zato radimo kao sto je opisano.
> Tema?
Videces ;) Moze se i pogoditi. U igri su bile dve teme, jedino
je pitanje bilo koja je prva na redu. Naravno, problem je
demokratski resen (sunkom, naravno O;))
galerija.400corto,
-> #389, peacock> Valjda je dovoljno, ne ocenjuju se roditeljski sastavi...
Bogumi, zet obecava :)))))
galerija.401corto,
-> #393, velicko> Ej, i mene to zanima, kad su me vec potplatili da
> ispunim svoju obavezu.. ;)
Sta je sad pa ovo ?! Niska veza ?! Molim da svako nepristrasno i
objektivno glasa za svoje dete !
galerija.403djcorto,
-> #389, peacock> Posto me je Dole ukorio sto ne saljem slike, evo tri na
> brzaka...
Milos2 i Milos3 su iste slike, proveri ... i salji brzo.
Grba, po proverenim izvorima, salje sutra ;)
Svi vrebamo Grbu ! :)))))))))
galerija.404dr.grba,
-> #397, mmarkovic>>> Mada, kad okačim Anine slike u petak, i sami ima da
>>> tražite odustajanje (:
>>
>> 'Ajde, a vi još niste odustali ?!? ;>>>
Ej, ljudi, da se mi manemo vote sistema. Nego da se lepo skupimo, pa
da se potučemo kao ljudi, brate, pa ko ostane, njegovo je (:
Stvarno, zamislite sad mene kako obigravam oko Zaka da mi sredi
prevaru u vote sistemu... Ne ide, jel' da? A šta i ima da se lažemo,
kad je Ana, jel'te, najlepša (:
(conf reply 16.400)
>>> Valjda je dovoljno, ne ocenjuju se roditeljski sastavi...
>>
>> Bogumi, zet obecava :)))))
A, ne. Taj je moj. JA SAM PRVI spustio šape na one ploče. <:
(conf reply 16.403)
>> Svi vrebamo Grbu ! :)))))))))
Udri po Grbi, a? Vidim ja, biće belaja (:
galerija.405djcorto,
-> #404, dr.grba> A, ne. Taj je moj. JA SAM PRVI spustio sape na one ploce. <:
SRAM TE BILO ! NA PLOCE MISLIS !!!!!!!!!! Ccccccccc ;>
galerija.406peacock,
-> #403, djcorto#### Milos2 i Milos3 su iste slike, proveri ... i salji brzo.
Sorry, veza je bila očajna, sa đubretom, pa nisam mogao da
proverim kako je sve stiglo.
Uz poruku ide treća slika.
milos3.jpggalerija.407idragan,
Konkurencija se opasno pojačava. Evo još jedne sličice.
Al' će biti problema kod glasanja za nepristrasne (za one koji
nemaju svog kandidata). Dakle, ovo je Ognjen Ivetić,
rođen 8.1.'96. a na ovoj slici ima 4 meseca.
ognjen2.jpggalerija.408idragan,
Evo još jedne sličice. Dakle, ovo je Ognjen Ivetić,
rođen 8.1.'96. a na ovoj slici ima 5 meseci.
ognjen3.jpggalerija.409dr.grba,
DR.Ana, slika br. 1.
ana_01.jpggalerija.410dr.grba,
DR.Ana i patkica (:
ana_02.jpggalerija.411dr.grba,
DR.Ana, e ova je slika sveza (:
Filmska diva na godisnjem odmoru (:
(YU slova nedostaju jer sam u lokalu, pa ne umem da se snadjem)
ana_03.jpggalerija.412dr.grba,
Jedna slika van konkurencije, cisto da bih vas naveo da kao kulturni ljudi
povucete svoje nominacije (:
A sad da malo popricam sa administratorima sistema o vote sistemu (:
ana_99.jpggalerija.413idragan,
Nikako nismo mogli da se dogovorimo na kućnom savetu koju od
4 slike koje su ušle u uži izbor da izbacimo iz konkurencije.
Pošto smo sa prethodne tri slike bili izuzetno štedljivi (sa
stanovišta Sezamovih diskova), mislimo da neće biti problem
da prikačimo i ovu. Jer što da ljubitelje beba uskratimo za
ovakvo zadovoljstvo.
Šefe galerije, ako imaš srca ti je izbaci, a ako to ne uradiš
obećavamo da ćemo na sledeću izložbu poslati 1 sliku manje.
ognjen4.jpggalerija.414basrak,
-> #388, djcorto> okacen spisak poruka uz koje su prikacene slike
> beba. Slike NECE biti ponovo kacene, iz milosti prema Sezamovim
> diskovima.
Zapravo, mogao bi da ide exec, kao u savetu.
galerija.415olio,
-> #388, djcorto> najava nove izlozbe :) Nema odmora ! :)))))
Ajde za nas malo koji imamo malo stariju decu!!
Do 8-og razreda osnovne.
A jel oces da mi skeniras slike??
Pozdrav Oliver.
galerija.416calex,
-> #401, corto<!> Sta je sad pa ovo ?! Niska veza ?! Molim da svako nepristrasno i
<!> objektivno glasa za svoje dete !
Nemojmo o niskim i visokim. ;) Svako glasanje je objektivno ako se
dobro plati. Ko daje više? ;>
galerija.417calex,
-> #411, dr.grba<!> (YU slova nedostaju jer sam u lokalu, pa ne umem da se snadjem)
Molim galeristu da objasni šta moderator traži u lokalu u trenutku
slanja slika. Da li će to da ima veze sa rezultatima glasanja, tj, da
li će i dzakic biti u lokalu kada se glasovi broje. ;>>>
galerija.418calex,
-> #412, dr.grba<!> A sad da malo popricam sa administratorima sistema o vote sistemu (:
Eto, znao sam, sve mi se čini da znam ko je pobednik. ;))
galerija.419ognjen,
-> #395, idragan)-> Tatin lepotan (tata ga je rodio 8.1.'96.) sa slike se zove
)-> Ognjen Ivetić. Ostale podatke ćete saznati kada pobedimo.
gu, gu... taticeeeee..... :)
galerija.420kostja,
-> #400, corto=>> Valjda je dovoljno, ne ocenjuju se roditeljski sastavi...
=>
=> Bogumi, zet obecava :)))))
Cekaj malo! To ciji ce zet da bude ce vidimo...
galerija.421kostja,
-> #412, dr.grba=> Jedna slika van konkurencije, cisto da bih vas naveo da kao kulturni ljudi
=> povucete svoje nominacije (:
E, pa nece moci:)... kakve su ovo privilegije zvanicnih lica...
=> A sad da malo popricam sa administratorima sistema o vote sistemu (:
Cuj, ako ti nije tesko, kad vec budes caskao sa njima, napomeni im da
je tatica doticne Teice vlasnik divne kolekcije maceva, sablji i ostalih
jatagana...
P.S. Hasan seckati!
P.P.S. `Ajde i mi jednu sliku van konkurencije cisto sto se tice kupanja
espesili for mama Corto.
tea17.jpggalerija.422ruma,
Ana Marija wrote:
Sve vam je ovo dzaba.