CIVIL.9

24 Apr 1995 - 30 Sep 1996

Topics

  1. filozofija (206)
  2. religija (883)
  3. istorija (67)
  4. nauka (615)
  5. umetnost (176)
  6. knjizevnost (552)
  7. film (1293)
  8. dileme (281)
  9. o.jeziku (686)
  10. oko.sveta (823)
  11. enciklopedija (11)
  12. skola (616)
  13. licni.stav (2034)
  14. cyber.culture (67)
  15. hedonizam (1158)
  16. galerija (462)
  17. civ.savet (70)

Messages - skola

skola.610 meric, -> #609, cnenad
>> Inace, kljucno resenje ovog problema je da u proseku svaki >> ucenik mesecno placa 10 DEM skolarinu. Mislis da bi te pare otisle skolama i prosveti?
skola.611 cnenad, -> #610, meric
=> Mislis da bi te pare otisle skolama i prosveti? Svaka škola će skupljati za sebe, dok bi Ministarstvo iz budžeta dodavalo tamo gde treba ili ulagalo za opravke i adaptacije škola. Ni ovaj 'socijalni' način kakav imamo danas ne valja.
skola.612 crnjini,
Ovaj.. ja se iskreno nadam da ce vlada ugoditi prosvetarima te da strajka nece biti. Prvo, saosecam sa profesorima, drugo, mrzim kada toboze gubimo skolu pa sve to posle nadoknadjujemo, a trece, ne nalazim nikakvo zlobno ucenjacko zadovoljstvo u odgadjanju skole. Inace, jedino u Jugi ima to da je skola besplatna! Jedna ortakinja iz inostranstva, mi recimo, prica kako se tamo placa mesecna taksa za skolu, i kako je nedavno zbog transfera trebala da plati nekoliko miliona njihovih rupija (>2000$!) skoli, plus taksa! Jeste da su slabe sanse da ce moja skola (MG, prim.) strajkovati, ali ipak.. ACR
skola.613 destructor, -> #612, crnjini
>Jeste da su slabe sanse ... Tacnije receno sanse su nikakve, jer MG nika do sad nije strajkovala, sto je dobro(narocito kad oni koji su strajkovali posle subotom odradjuju izgubljene casove ;>>) Pozdrav, DeStrUctOr
skola.614 crnjini, -> #613, destructor
<-> Tacnije receno sanse su nikakve, jer MG nika do sad nije Znam! Hvala Bogu! ACR
skola.615 milanmi,
Interesuje me da li neko pouzdano zna kakva je prohodnost diplome Niskog univerziteta u inostranstvu u odnosu na beogradski? Cuo sam neke informacije da se u Americi recimo ne prizna diploma Niskog Medicinskog fakulteta.
skola.616 milanmi,
Ima li nekoga ovde ko je student Ekonomskog fakulteta u Nisu, i ko bi mogao da mi da neke blize informacije o istom?