skola.610meric,
-> #609, cnenad>> Inace, kljucno resenje ovog problema je da u proseku svaki
>> ucenik mesecno placa 10 DEM skolarinu.
Mislis da bi te pare otisle skolama i prosveti?
skola.611cnenad,
-> #610, meric=> Mislis da bi te pare otisle skolama i prosveti?
Svaka škola će skupljati za sebe, dok bi Ministarstvo iz budžeta dodavalo
tamo gde treba ili ulagalo za opravke i adaptacije škola.
Ni ovaj 'socijalni' način kakav imamo danas ne valja.
skola.612crnjini,
Ovaj.. ja se iskreno nadam da ce vlada ugoditi prosvetarima te da strajka
nece
biti. Prvo, saosecam sa profesorima, drugo, mrzim kada toboze gubimo skolu pa
sve to posle nadoknadjujemo, a trece, ne nalazim nikakvo zlobno ucenjacko
zadovoljstvo u odgadjanju skole.
Inace, jedino u Jugi ima to da je skola besplatna! Jedna ortakinja iz
inostranstva, mi recimo, prica kako se tamo placa mesecna taksa za skolu, i
kako je nedavno zbog transfera trebala da plati nekoliko miliona njihovih
rupija (>2000$!) skoli, plus taksa!
Jeste da su slabe sanse da ce moja skola (MG, prim.) strajkovati, ali ipak..
ACR
skola.613destructor,
-> #612, crnjini>Jeste da su slabe sanse ...
Tacnije receno sanse su nikakve, jer MG nika do sad nije
strajkovala, sto je dobro(narocito kad oni koji su strajkovali
posle subotom odradjuju izgubljene casove ;>>)
Pozdrav,
DeStrUctOr
skola.614crnjini,
-> #613, destructor
<-> Tacnije receno sanse su nikakve, jer MG nika do sad nije
Znam! Hvala Bogu!
ACR
skola.615milanmi,
Interesuje me da li neko pouzdano zna kakva je prohodnost diplome Niskog
univerziteta u inostranstvu u odnosu na beogradski? Cuo sam neke informacije
da se u Americi recimo ne prizna diploma Niskog Medicinskog fakulteta.
skola.616milanmi,
Ima li nekoga ovde ko je student Ekonomskog fakulteta u Nisu, i ko bi mogao da
mi da neke blize informacije o istom?