razno.308spantic,
-> #307, vdjole> Verovatno bi čak i sve komandne procedure trebalo nanovo prepisati.
Nema tu "verovatno", barem ne za većinu :)
razno.309jjerry,
HI !
Dal' neko ima program YUEDIT ? Opis je bio i u Svetu Kompjutera pre
nekog meseca a i ima ga na IMTEL BBS-u (141-992). Ako neko ima
,nek'' posalje oliu :)
Cu !
razno.310supers,
-> #309, jjerry>> Dal' neko ima program YUEDIT ? Opis je bio i u Svetu Kompjutera pre
>> nekog meseca a i ima ga na IMTEL BBS-u (141-992). Ako neko ima
>> ,nek'' posalje oliu :)
Nove verzije se izbacuju i na SezamPro, pa nek dovuče ko ima vremena.
razno.311vule.,
Pisem po 4. put a niko se ne odaziva !!!
----------------------------------------
Imam problema sa Sound Blasterom - Avance Logic. Ne znam kako da
instaliram drajvere u WINDOWS-u jer SETUP ne radi !
razno.312johnnya,
-> #311, vule. >> Imam problema sa Sound Blasterom - Avance Logic. Ne znam kako da
>> instaliram drajvere u WINDOWS-u jer SETUP ne radi !
Instaliraj drajvere kod nekog ortaka koji ima VGA (rekao si da je to
problem), ali prethodno napravi spisak fajlova u \WIN i WIN\SYSTEM
direktorijumu i kopije fajlova WIN.INI I SYSTEM.INI
Kada instaliraš drajvere uporedi direktorijume i ini fajlove,
vidi kakve su promene izvršene. Ostaje ti samo da ih ručno
"preneseš" na tvoj računar (te dodate fajlove i sekcije u ini datotekama)
razno.313nenad,
-> #311, vule.> Pisem po 4. put a niko se ne odaziva !!!
> ----------------------------------------
> Imam problema sa Sound Blasterom - Avance Logic. Ne znam kako da
> instaliram drajvere u WINDOWS-u jer SETUP ne radi !
Probaj da postaviš pitanje u konferenciji PCOS, tema windows.
razno.314madamov,
-> #311, vule.> Pisem po 4. put a niko se ne odaziva !!!
Verovatno zato sto toadiš u pogrešnoj konferenciji. Probaj u Nekoj od PC*
konferencija, PCUSER bi bila prava, čini mi se.
razno.315madamov,
-> #313, nenad> > Pisem po 4. put a niko se ne odaziva !!!
> > ----------------------------------------
> > Imam problema sa Sound Blasterom - Avance Logic. Ne znam kako da
> > instaliram drajvere u WINDOWS-u jer SETUP ne radi !
>
>
> Probaj da postaviš pitanje u konferenciji PCOS, tema windows.
Ups, izvinjavam se na dezinformaciji, i ja moram da se složim da je PCOS bolje
mesto.
razno.316svitac,
Pozdrav!
Moze li neko da mi preporuci neko pojacalo koje ce moci da izlaz sa
slusalica CD-ROM-a pojaca dovoljno za pokretanje zvicnika od 40W
sinusne snage.
Hvala!
razno.317kupinar,
Ne znam dal'je za ovde ali bih molio neku dobru
dusu da sa PRO-a (R:\Misc)dovuce emulator GALAKSIJE
(ovi malo stariji znaju sta je to) a ujedno bih zamolio
vlasnike memorijske mape za isti racunar da je podele
samnom. unapred zahvaljujem.
Pozdrav tdjerdj
razno.318popovics,
-> #317, kupinar
Izvini što ne citiram, ali online radim. LM, emulator šaljem, dok
mem. mapu nemam. Takođe interesovalo bi me da mi neko pošalje
spisak galaxy-jinih Basic naredbi sa obzirom da se one rezlikuju
( ima neki n non-standard čini mi se ).
galaxy.ziprazno.319vdjole,
Da li bi mi neko mogao pomoći navođenjem detaljnijeg opisa, parametara
i tačnog formata HPGL komandi za konfigurisanje plotera i komunikacionog
protokola ploter-računar.
To su onih nekoliko komandi koje počinju <ESC> karakterom i koje se
obično elegantno zaobilaze u spiskovima HPGL komandi.
Interesuju me podaci za sledeće komande:
<ESC>.Ž -set plotter configuration (Ž=ASCII 64)
<ESC>.H -set handshake mode 1
<ESC>.I -set handshake mode 2
<ESC>.J -abort device control
<ESC>.M -set output mode
<ESC>.N -set extended output handshake
<ESC>.R -reset handshake
<ESC>.( -???
kao i za komande
AS -acceleration select
PS -paper size
Ovi podaci mi trebaju radi prenošenja (kopiranjem) plot-fajlova na ploter
koji se upotrebljava na sistemu na kome je pod direktnom kontrolom
aplikacije a korisnici tamo pojma nemaju kako je šta i zašto setovano.
Trenutno stanje je da se ploter tokom kopiranja plot fajla buni "buffer
overflow" porukom i, naravno, ne nacrta sve što treba.
razno.320radenkoc,
Imam sledecu molbu:
potrebni su mi podaci o Visoj PTT skoli (gde se nalazi,
kad je prijemni, ima li neko pitanja sa proslogodisnjeg
prijemnog itd).
Takodje mi je potrebna adresa, kontakt-telefon i sl.
Ovo mi je HITNO potrebno!!!
P.S. Zamoljavam moderatora da ne brise poruku ako sam promasio temu.
razno.321wqwqwq,
-> #6, nkbograzno.323retaliator,
Matematika!!!
osnovci i srednjoskolci:
pripremam vrlo uspesno za polaganje prijemnih ispita(s.skole i fakulteti),kao i
za popravljanje ocena
cena Povoljna
tel.543365,Branislav
razno.324jujo,
Najzad...
Finalna verzija demoa ANGER, koji je pobedio na yalp-u '98. Nalazi
se u konf. MUZIKA.razno.
yooyo:
razno.325jujo,
Corrosions-i su najavili SceneStrike 3 za 25. i 26. jul. Dodjite...
yooyo:
razno.326morkin,
Gde mogu da se poprave noviji džepni adresari?
razno.327ldjordje,
Ne znam u kojoj konferenciji ovo da pitam, pa mislim da je ovde ok ...
Da li neko ima štampač - Amstrad DMP 3160 - i ako ima, gde nabavlja
nove ribone?
unapred zahvalan! :)
razno.328ratman,
Ima li gde da se nabave ona 2 CD-ROM-a
Sezam File - Leto '97
i gde?
Pozdrav,
Dejan.
razno.330zeljkoj,
Zna li neko ko bi mogao da mi napravi dva-tri zupčanika (mala, prečnika
nekoliko cm) i da sve to ugradi na nekakvu šasiju, zajedno sa jednim malim
elektromotorom koji bih priložio. ;) Dao bih mu tačne dimenzije (mogao bih
da nacrtam samo skicu, a ne tehnički crtež). Koliko bi to koštalo? Da li
bi pomoglo ako bih prvo našao nekog da sve to propisno nacrta (npr. u
AutoCad-u)?
razno.331galee,
Da li neko ima neku od ovih knjiga:
Knjiga: Spojevi sa tranzistorima
Autori: Zidan - Milobar
Knjiga: Spojevi sa integrisanim kolima
Autori: Zidan - Milobar
Ako ne za prodaju, onda bar na poslugu (da fotokopiram).
Ako neko ima nesto od ovoga neka mi javi na Mail
ili jos bolje na sledeci telefon
032/62-872
traziti Miluna
Unapred zahvalan GALEE