PCSOFT

08 Nov 1989 - 22 Sep 1991

Topics

  1. bios (50)
  2. ms.dos (492)
  3. unix (322)
  4. os.2 (5)
  5. jezici (125)
  6. cccc (343)
  7. clipper (273)
  8. turbo.pascal (247)
  9. tools (219)
  10. grafika (189)
  11. programiranje (156)
  12. tekst.procesori (164)
  13. word.perfect (222)
  14. ventura (216)
  15. windows (270)
  16. spec.softver (212)
  17. virusi (255)
  18. zastita (44)
  19. knjige (61)
  20. razno (668)
  21. mreze (75)
  22. ms.word (42)
  23. nabavka (153)
  24. baze.podataka (60)
  25. radne.tabele (2)
  26. van.teme (17)
  27. 4dos (25)

Messages - spec.softver

spec.softver.211 sgoran,
─▀ Da li neko zna neki software koji bi HP-GL fajlove konvertovao u neki format pogodan za ACAD, npr u DFX format. Suvak Goran
spec.softver.212 boox,
Pozivam zainteresovane koji su radili, rade ili bi radili sa programom za akviziciju i analizu eksperimentalnih podataka LabWindows 2.0 da mi se jave.