naravi.118mjova,
zašto hirurzi pišaju u lavabo?
nisu formalisti...
naravi.119dexi,
Razgovaraju ciga i ciganka:
ciga: Ajd' bre prestani da pusis, vidis bre posto su cigarete. Pusi KU*AC
ciganka: Kako da prestanem, 'ebem ti mater cigansku, a gde da nadjem 20
KU*CEVA na dan?
naravi.120mstanic,
Uhvatili ljudožderi oficira i dva vojnika i većaju šta će s njima.
Nakon većanja kaže poglavica njima.
Poglavica: Možete birati:kuvanje u kazanu ili đi-đi (dji-dji za
one set code none)
Prvi vojnik: Kuvanje znam šta je a đi-đi možda i nije tako strašno.
Onda svi muškarci iz plemena stanu u red a vojnik se namesti u
određeni položaj, a svi se izređaju na njemu.
Drugi vojnik: Kuvanje neću preživeti a đi-đi možda i hoću. Neka
bude đi-đi.
I on prođe isto.
Oficir: Znate, moja oficirska čast ne dozvoljava tako nešto. Ja
sam izabrao kuvanje u kazanu.
Poglavica: (češkajući se po bradi) Može... može kuvanje... ali,
prvo jedan đi-đi.
naravi.121mstanic,
Jedan čovek svako jutro kupuje novine u istoj trafici, plati
novine, pogleda prvu strani i vrati ih prodavačici.
Nakon desetak dana prodavačica se odluči da ga pita.
P: Izvinite, ali zašto to radite, samo pogledate prvu stranu
i vratite već plaćene novine.
Č: Tražim čitulje.
P: Ali, čitulje su vam na poslednjoj strani.
Č: Znam, ali čitulja koju tražim biće na prvoj strani.
naravi.122mmarkov,
-> #121, mstanicBio je pre jedan slican. Ide nekako ovako:
"Kad god na prvoj strani procitam da je drug Misko ubio medveda,
okrenem zadnju stranu ( umrlice ) da vidim ko je drzao medveda."
Nekako mi se cini da je to pre bilo smesnije, ali to je valjda
slat zabranjenog voca ( '... Vic i po - godinica i po ...') :~(
naravi.123pele,
Ovaj je verovatno bio ali...
Voze se u vozu Srbin,svaba,majka i cerka.Naidje tunel i
dok je bio mrak u kupeu cuje se snazan samar.Nakon izlaska
iz tunela svaba se trlja za obraz i gundja:
Svaba: Mora da je srbin hteo da poljubi cerku a ona u mraku
osamarila mene umesto njega.
Cerka: Mora da je svaba hteo da poljubi moju majku pa mu ona
opalila samar.
Majka: Sigurno je svaba hteo da poljubi moju cerku a ona mu
lepo vratila samarom.
Srbin: (u sebi) Uf,kad ce opet da naidje tunel,pa da opet sebe
poljubim u ruku i odvalim svabi samarcinu!
naravi.125robert,
Neki naučnici iz evropske zajednice odlučili da ispitaju šta bi bilo
kada bi se neka populacija skoro potpuno uništila u nuklearnom ratu.
U tu svrhu, izbace troje nemaca, dva muškarca i jednu ženu, na jedno
pusto ostrvo. Isto tako i troje španaca i britanaca na dva druga
pusta ostrva.
Nekoliko godina kasnije, načnici odu da vide šta se desilo.
Na španskom ostrvu svi žive u jednoj velikoj kući sa mnogo dečurlije
koja trče okolo. Na nemačkom ostrvu dvojica muškaraca žive zajedno a
žena se bavi pletenjem. A na britanskom ostrvu pronađu dve jednake
kuće. U desnoj, žive žena i jedan od muškaraca i nekoliko dece.
Pitaju ih naučnici kako se slažu sa trećim čovekom koji živi pored nijh.
"Ah komšija? Pa niko nas nije upoznao sa njim!"
naravi.126robert,
Kao što se kod nas prave vicevi na račun raznih naroda i narodnosti
tako se i u svetu prave slični vicevi. Evo, na primer, šveđani strašno
vole da zezaju norvežane...
Prvi skandinavski let u vasionu. Posada - dve svinje i jedan norvežanin
razgovaraju sa kontrolom leta na zemlji.
"Halo, ovde zemlja. Zemlja zove svinju br. 1. Svinjo br. 1 da li me
čuješ?"
"Halo, ovde svinja br. 1, čujem vas odlično."
"Svinjo br. 1, da li je sve u redu?"
"Sve je u redu, nema problema."
"Dobro svinjo br. 1 da li možeš da nam ponoviš tvoja uputstva?"
"Da. Kada uđemo u orbitu, treba da pritisnem prvo kvadratno pa onda
okruglo dugme."
"U redu. To je tačno."
"Zemlja zove svinju br. 2. Svinjo br. 2 javi se."
"Svinja br. 2 ovde, čujem vas."
"Kako ide, svinjo br. 2?"
"Sve teče po planu i bez smetnji."
"Svinjo br. 2, da li i ti možeš da nam ponoviš tvoja uputstva?"
"Kako da ne. Pri sletanju treba da povučem crvenu polugu a da gurnem
zelenu."
"Odlično svinjo br. 2, sve si lepo upamtila."
"Zemlja zove norvežanina, da li me čuješ?"
"Ovde norvežanin, čujem vas jasno i glasno."
"Pa kako ide?"
"Odlično, nema nikakvih problema."
"Norvežanine, ponovi nam i ti tvoja uputstva."
"Evo...treba da nahranim svinje dva puta dnevno i da strogo pazim da ne
dotaknem ništa"
naravi.127robert,
Došao jedan poljski par u Ameriku i hoće da se okuša u uzgoju pilića.
Kupe dva pileta i zakopaju ih naglavačke u zemlju.
Sledećeg dana pilići mrtvi a poljaci u čudu. Međutim, neće
da se predaju i kupe još dva pileta ali ih zakopaju prvo sa nogama
nadole u zemlju. Sledećeg dana, pilići, naravno, opet uginuli. Polaci,
u totalnom očajanju, napišu pismo poljskoj ambasadi u kome su izložili
njihov problem i gde traže neki savet. Posle nedelju dana im stiže
pismo od ambasade: "Molimo Vas da nam pošaljete uzorke tla."
naravi.128pele,
Dogadjaj iz vojnickog zivota
----------------------------
Pukovnik-Majoru:
-Sutra u 9.00 casova nastupice pomracenje Sunca,tj. pojava koja se
ne dogadja svaki dan.Naredicete da se vojnici postroje u krugu kasarne.
Odeca svakodnevna.Prilikom posmatranja te zanimljive prirodne pojave
objasnenja cu davati ja licno.U slucaju padavina i lose vidljivosti
vojnike smestiti u gimnasticku salu.
Major-Kapetanu:
-Po naredjenju druga pukovnika,sutra u 9.00 casova odrzace se pomracenje
Sunca.U slucaju kise u svakodnevnoj odeci u krugu kasarne predpostavlja
se da ce doci do slabe vidljivosti.Tada-iscezavanje Sunca obaviti u gi-
mnastickoj sali.Tako nesto ne dogadja se svaki dan.
Kapetan-Porucniku:
-Po naredjenju druga pukovnika sutra u 9.00 casova u gimnastickoj sali
uvezbavcemo iscezavanje Sunca.Odeca-svakodnevna.Da li ce padati kisa ili
nece-odlucice drug pukovnik.Tako nesto se ne dogadja svaki dan.
Porucnik-Naredniku:
-Kad sutra u gimnastickoj sali pocne da pada kisa a tako nesto ne dogadja se
svaki dan,nas pukovnik ce isceznuti u 9.00 casova u svojoj svakodnevnoj odeci.
Dezurni u garnizonu:
-Vojnici,sutra treba da iscezne nas pukovnik.Tako nesto se ne dogadja svaki
dan.Bas mi ga je zao!
naravi.131dzakic,
Jedan prijatelj se ovog leta vraćao sa mora avionom. Stjuardesa
ljupkim glasom zamoli putnike da se vežu, a njegova ćerkica,
prvi put se vozi avionom, onako iz sve snage:
- "Tata, a što ova teta kaže da se vežemo kad ovde nema krivina?"
Svi putnici u komu... ;)
naravi.132dejanr,
"I ŽENE SU LJUDI!"
"Vatreni sam borac protiv muskog sovinizma. Zastupnik sam zenskih
interesa i pristalica ravnopravnosti polova. Odnos prema zenama
pokazujem pre svega u svojoj kuci i prema svojoj zeni. Ne bih zeleo
da pomislite kako se hvalisem,pa bih hteo da navedem nekoliko primera
iz mog braka. Naravno, ni kod mene nije sve idealno.Kao i u svakom
braku izmedju mene i moje zene ima sitnih nesuglasica. Ipak uspevamo
da sve regulisemo sporazumevanjem:
- ako je bolesna,mogu da se okupam i sam
- ako zavrsi sve poslove, moze da strika do mile volje
- ako sam novine procitao odmah sutradan moze da ih cita i ona, pod
uslovom da ne komentarise to sto procita
- ako nisam kod kuce moze da ukljuci radio ili TV cim pocne jeftina
struja
- ako nocu primetim da sam otkriven pokrijem se sam a sa njom o tom
propustu razgovaram u pogodno vreme
- ako na pantalonama naidjem na dupli sav,ne prelazim odmah na fizicki
obracun vec mirno pokusavam da utvrdim sta je tome razlog. Pomisljam na
svasta. Da li je to znak da nije normalna,a u obzir dolaze i druge
olaksavajuce okolnosti. Silu primenjujem samo ako se iznerviram ili se
uverim da to radi namerno.
- ako se dete prehladi,sama bira koga da bijem - nju ili njega
Ako se k'o ljudi dogovorimo,kod mene sve moze:
- moze da kupi sve sto ja odlucim
- moze da joj slucajno pregori sijalica
- moze da pali ringlu cak i kad kuva kafu
- moze da se kupa i kad sam ja lose raspolozen
- moze da se javlja na telefon ako ja nisam kod kuce
- moze da se sminka pod uslovom da sminku ne kupuje
- moze da pozove u goste i svoje roditelje i rodjake, ali da pricaju
tise i da postoje ozbiljni razlozi za njihov dolazak
- moze da pegla i pere prozore kad ona hoce,pod uslovom da uvek sve
bude cisto i ispeglano
Trudim se da na paznju uzvratim paznjom. Da je kad zasluzi nagradim i
istaknem ono sto je za isticanje. Nikad ne zaboravljam da je to moja zena,
i da smo u svemu ravnopravni.
- nasem petom detetu i ona je smela da predlozi ime koje zamalo nije
usvojeno.
- za praznik uvek sedi sa nama za stolom
- svaka tri meseca moze da kupi novu metlu
- ukoliko se pronadje usisivac sa prigusivacem i to cu nabaviti. Ovako
smo mirniji ako se prasina skuplja rukama.
- jednom je nesto rekla sto mi nije bilo sasvim glupo, sto mi se skoro
dopalo, cak mi je bilo i simpaticno, sto sam joj kasnije na odredjen nacin
stavio do znanja
- da bi imala socijalno prijavio sam je kao kucnu pomocnicu
- sredio sam joj da popodne moze cuvati i tudju decu
- cesto se dogadja da potegnem do kuhinje, samo zato da bih rucao; ne
insistiram da mi se rucak uvek servira u postelji
- dva puta sam joj galantno ustupio okrajak
- od Nove godine oslobodio samje obaveze da mi vraca zute metalne pare
- mnoge obaveze sam preuzeo na svoja pleca: Putovanja u inostranstvo,
odlazak na godisnji odmor, izlaske u kafane, bioskope i pozorista...itd
Brinem o njenom dostojanstvu.Trudim se da nikad ne povredim njenu
licnost (I zene su ljudi!):
- samo kad sedim ona stoji; cim legnem i ona moze sesti i nastaviti sa
radom
- nikad je ne isterujem na ulicu.Samo na terasu
- kad je gadjam tanjirom i u najvecem besu, vodim racuna da ne okrnjim
nov servis; za njeno dobro uveo sam plehane tanjire.
- da bih joj sacuvao ugled nikad je ne bijem pred decom i gostima
- posto zbilja nema potrebe da noge perem svaki dan, i njene obaveze
su smanjene na dva puta nedeljno
Naravno, ovo nije sve. Nikada nisam zadovoljan postignutim. Nikada nece
biti dovoljno ravnopravnosti!"
Iz "Zum Reportera" od pre jedno 10 godina. Bilo je potpisano pseudonimom,
ali mislim da je autor Matija Bećković.
naravi.133milan,
-> #132, dejanr Dejane, nekako si sa prevelikim zadovoljstvom (koje te odaje)
citirao naseg dragog prebega Matiju!
naravi.134milan,
-> #132, dejanr Dejane, nekako si sa prevelikim zadovoljstvom (koje te odaje)
citirao naseg dragog prebega Matiju!
naravi.136mmarkov,
K O G A
treba potamaniti bez ikakve civilizacijske stete
-sve muskarce sa belim carapama u kompletu sa plitkim, crnim cipelama
-vlasnike digitalnih satova sa alarmom i budilnikom
-one koji daljinski teve-upravljac drze u plastici
-koji ovlace dzemper u pantalone
-ljubavne parove koji na plazi uzajamno cede mitisere
-muskarce koji pustaju mali nokat
-osobe koje kopaju nos i prave kuglice
-pisce kuvara, seksualnih prirucnika i knjiga za dijetu
-zene koje tvrde - "DRUGI SI"
-muskarce bez erekcije koji posle toga kazu partnerki - "DODJEM TI"
-sve koji oralni seks nazivaju "LIZINGOM" i "FAFINGOM"
-vlasnice minica sa krivim nogama
-nedepilirane zenske spodobe
-sve koji mrdaju usnama dok citaju
-osobe sa uzrecicom - "JEBES MI MATER"
-vozace koji na jugo lepe "GT" i na retrovizore stavljaju bokserske
rukavice kao privezak
-muskarce sa perikom
-one koji kazu konobaru - "KAO I OBICNO"
-autore natpisa po knjigama - " OVO SAM PROCITAO DANA TOG-I-TOG, ODLICNO
JE, TAJ-I-TAJ"
-sve zene koje prepricavaju televizijske serije i filmove u punoj duzini
-one koji iznose tranzistore iz kuca
-vlasnike elektronskih dzepnih notesa
-frigidne zane koje pruzaju najbolji sou-program
-sve koji prepricavaju dozivljaje iz vojske
-one koji od sibica prave Ajfelov toranj
-zene koje kazu - "NE LJUBIM SE FILMSKI PRVO VECE"
-sve izvodjace novokomponovanih pesama sa zavrnutim rukavima sakoa
-muskarce sa mini dojnim vesom
-zene sa zimskim gacama preko hulahop carapa
-sve koji se igraju zastarelim hitovima: klik-klak, hula-hop, fote
-ljubitelje Klint Istvuda
-zene koje jarko crveni karmin nanose prilicno blizu usana
-devojke koje kad padnu na glavu najpre slome lak za kosu
-osobe sa zubima u kvaru
-manijakalne potrosace koji skupljaju uvozne plasticne kese
-vlasnike kafica koji kazu - "NE NARUCUJTE NISTA, TU MI JE INSPEKCIJA"
-zaposlene zene koje u menzama doruckuju skembice
-sve prijatelje slavnih
-decu revolucionara
-osobe koje tuku decu
-one koji zbog stida ne nose naocare
-sve roditelje koji teraju decu da recituju pred gostima
-ljude iz emisije "ZELJE I POZDRAVI SLUSALACA"
-one koji salju pisma novinama
-clanice zenskih rock-and-roll grupa
-devojke koje se udaju za najboljeg prijatelja bivseg momka
-sve autore decijih albuma sa slicicama
-muskarce koji nose tastinu sliku
-organizatore takmicenja za lepoticu bilo koje vrste
-sve koji uz plemenitu ribu piju pivo
-osobe sa kalendarom na remenu sata
-vlasnike kaisa sa djindjuvama
-ljubitelje "PINO SILVESTRE" vodice
-niske muskarce sa predimenzioniranim partnerkama
-osobe koje turizma radi idu u Rusiju
-ljude koji locu samo kad je pice besplatno
-premijernu publiku
-pasionirane tucace istocnoevropljanki
-parove koji su isli u plesne skole
-organizatore osmomartovskih putovanja
-zene sa vestacki povecanim sisama, tip "MIS PNEUMATIK"
-narodni duvacki orkestar koji svira "LAMBADU"
-televizijske voditelje
-novinske komentatore
-zene koje sa godinama produbljuju dekolte
-politicare koji koriste narodne poslovice
-one koji iz inostranstva donose suvenire sa tekstom "USPOMENA IZ
VENECIJE"
-zene koje govore - "MOJ POKOJNI MUZ, dr. DJORDJEVIC"
-muskarce koji vise mogu da izdrze ispod vode nego u sexu
-instruktore skijanja
-muskarce koji pravdaju nedzentlmensko ponasanje recima - "STO SAM
JEBAO, AKO NE DA PRICAM"
-naprasno pobozne
-sve koji u kafani narucuju "MESANO MESO"
-sve koji svom televizoru tepaju - "SONI-BOY"
-kandidate za kviz
-one koji govore "INFRAKT"
-sve koji setaju vokmen ulicama
-one koji nose tamne naocare po sumraku
-kupce plasticnog cveca
-zene s pivom i muskarce s likerom
-roditelje koji krisom od dece jedu tortu i cokoladu
-mlade bracne parove koji kupuju regale
-ljubavnike koji u bioskopu jedu kao sumanuti
-ponosne vlasnike automobila koji u njih ugradjuju sirene tipa "DECA
PIREJA" ili " LA KUKARACA"
-ljubitelje i izvodjace meksickih pesama
-osobe oba pola sa vise od jednog zlatnog lanca na vratu
-vlasnike dozvola za oruzje
-one koji pastu za zube nazivaju "KALADONTOM", a pastu za cipele
"IMALINOM"
-muskarce koji leti nose sorceve po grdu
-politicare koji najavljuju rat
-debele i glasne tipove koji izgledaju kao poklon drugu Titu iz Burme
Oni koji preostanu ( ako neko preostane ) nakon ovakve EUTANAZIJE, a bez
stete po genetsku vrednost nacije, lako ce naci zajednicki, civilizirani
nacin zivota.
-------------------------------------------
Puf...Pant....
Tekst: Aleksandar Tijanic, Diva
Greske u kucanju : mmarkov
naravi.137milan,
-> #132, dejanr Dejane, nekako si sa prevelikim zadovoljstvom (koje te odaje)
citirao naseg dragog prebega Matiju!
naravi.138spaske,
Patrolira mlad pandur ulicom i primeti pingvina kako šeta i razgleda
izloge. Brže bolje ode do kola i pozove šefa:
- Šefe, vidim pingvina kako šeta ulicom. Da ga privedem?
- Ne, budalo, vodi ga u ZOO vrt.
Sutradan, šef na ulici vidi policajca kako vodi pingvina za ruku, a ovaj
jede sladoled.
- Šta to radiš idiote? Pa zar ti nisam juče rekao da ga vodiš u ZOO vrt?
- Pa vodio sam ga juče. Danas ga vodim u bioskop.
naravi.140d.petrovic,
-> #132, dejanr>"I ŽENE SU LJUDI!"
Khm, khm, khm...
Ne bih se složio baš sa Dejanovom interpretacijom mišljenja Matije
Bećkovića, bar ne s naslovom!
U mom selu čovok je čovek i obraćate mu se slobodno sa "BRE", a žena je
žena i možete joj se obraćati sa "MORI" (akcenat na i).
E, sad... čovek može da ima ženu, žena može da ima žoveka i smatra se da
su oni u braku jelte ?
Množina za tog čoveka u tom kraju je "LJUDI", npr. možete reći idu ljudi,
idu žene ili ide narod!
Jeste li izvukli zaključak ? ŽENA NE MOŽE DA BUDE ČOVEK, FALI JOJ NEŠTO!
PS. Šta li je to ?! O;>>>>>
PPS. Dajte im pa da budu ljudi ! ;>>>>>
naravi.141nbatocanin,
-> #136, mmarkov> -ljude iz emisije "ZELJE I POZDRAVI SLUSALACA"
Jednom sam noću putovao autobusom i nekoliko sati puta sam slušao
radio Šabac - pozdravi i želje. Pred jutro, spiker kaže:
"Poštovani slušaoci, završena je naša emisija >Pozdravi i želje<.
A sada, za ljubitelje narodne muzike, ..."
naravi.142dnikolic,
-> #131, dzakic>> Jedan prijatelj se ovog leta vracao sa mora avionom. Stjuardesa
Mohamed Ali nije zeleo svojevremeno da stavi pojas, a na insistiranje stjuarde-
se odgovorio je recima:
- Supermenu ne treba pojas!
Stjuardesa mu je rekla:
- Supermenu ne treba ni avion!
naravi.143fric,
-> #136, mmarkov> K O G A
> treba potamaniti bez ikakve civilizacijske stete
...
> -televizijske voditelje
> -novinske komentatore
...
> Tekst: Aleksandar Tijanic, Diva
naravi.144mmarkov,
-> #143, fric>>> K O G A
>>> treba potamaniti bez ikakve civilizacijske stete
>> ...
>>> -televizijske voditelje
>>> -novinske komentatore
>> ...
>>> Tekst: Aleksandar Tijanic, Diva
Naravno, ali na njega se može primeniti i :
-debele i glasne tipove koji izgledaju kao poklon drugu Titu iz Burme
Hint: Ako me sećanje dobro služi, Miško je iz Burme dobio slona.
naravi.146ndragan,
-> #136, mmarkov/ -narodni duvacki orkestar koji svira "LAMBADU"
Bilo koji orkestar koji svira "LAMBADU"
/ -politicare koji koriste narodne poslovice
Jadni Ameri, moraće da se klone politike.
/ -zene s pivom i muskarce s likerom
Tipove koji kače rasističke fazone po Sezamu, pre svega.
/ Greske u kucanju : mmarkov
Tipove koji greše u kucanju, imaju set code none i još se tim svim
hvale :)
naravi.147obren,
Vozi se pandur u autobusu. Vozač naglo koči i jedna bakica udara u njega.
Bakica: Izvinite, inercija...
Pandur: Dragoljub, milo mi je...
naravi.148tesloni,
- Kako sam srećna što si stigao ! - dočeka žena muža na
vratima .
- Zašto ??? - iznenađeno ce ovaj .
- Zato što je radio javio da je neki idiot upao automobilom
u reku ! - reče žena .
naravi.149tesloni,
Muž kaže ženi :
- I, šta kažeš, pričao sam noćas u snu? Pa to je vrlo čudno,
jer sam sanjao tvoju majku ...
- A zašto je to čudno ? - pita žena .
- Pa nije mi jasno kako sam došao do reči! - odgovori muž .
naravi.150tesloni,
Mladić dolazi u ordinaciju kod starijeg lekara.
- Skinite se .
- Izvinite, ali ja sam došao da prosim ruku vaše
kćeri. - skrušeno će mladić .
Profesor ga zapanjeno pogleda, pa progovori:
- Onda se skinite skroz. Moraću tek sada da vas dobro
pregledam. - odgovori mu lekar gledajući ga ispitivački.
naravi.151tesloni,
Razgovaraju dvojica okorelih neženja, pa će jedan :
- Da je žena dobro stvorenje i bog bi imao ženu !!!
naravi.152vpetrovic,
Upada čovek u kafanu i kaže konobaru:
- Kelner, sala gore, sala gore ko šta hoće da pije, meni i tebi dupli
viski.
Popiju oni jednu turu, pa će čovek ponovo:
-Kelner, sala gore, sala gore ko šta hoće, meni i tebi dupli viski.
Posle nekoliko tura kelner zatraži pare, a čovek mu kaže da nema ni
prebijene pare. Kelner ga dohvati i ubije boga u njemu.
Za jedno nedelju dana ponovo dolazi isti čovek,još mu se vidi poneka
modrica i kaže kelneru:
-Kelner, sala gore, sala gore ko šta pije, meni dupli viski, a tebi
nema ništa - mnogo si gadan kad se napiješ.
naravi.153dejanr,
darone -- umro crnac i došao na nebo
darone -- i kuca na vrata raja
darone -- otvara sveti petar i pita ga:
darone -- šta si ti uradio?
darone -- a on:
darone -- eto, znate, ja sam se oženio belkinjom, u belačkoj crkvi, u prisustvu
50 članova kju klus klana
darone -- sv petar:
darone -- hmmmmm, pa to je zaista predivno....
darone -- a kada se to desilo?
darone -- pre 2 minuta :))))
naravi.154dejanr,
darone -- prodaje riba u knez mihailovoj novine... (vreme)
darone -- i dere se:
darone -- KUPITE VREME! VELIKA PREVARA! KUPITE VREME! SVE O VELIKOJ PREVARI!
OSAMNAEST ŽRTAVA!
darone -- prilazi čovek, kupi vreme, odlazi
darone -- KUPITE VREME, KUPITE VREME, DEVENTNAEST ŽRTAVA U VELIKOJ PREVARI!
naravi.155dejanr,
darone -- dakle, dva klinca, jedan mucavac i jedan koji ne muca, negde u
americi, idu da se ispovedaju u crkvi...
darone -- i ode ovaj što muca:
darone -- zzzznate... jjja sam... bbbbbbiiioooo
darone -- pop: ajde, pričaj, brže, vidi koliki je red
darone -- muc: jjjjjja etttttto ponekkkkad mmmmoram
darone -- pop: ajde brže pričaj
darone -- muc: i ttttako ssssam otišššaaaooo da....
darone -- pop: dobro, ajde, svi gresi su ti oprošteni, daj da idemo dalje
darone -- izađe mucavac iz crkve i sačeka onog prvog
darone -- pita ga ovaj: jeli šta si dobio kao kaznu
darone -- muc: nnnnnnišššta
darone -- kako bre ništa?
darone -- muc: etttttto, pa kad zzzznam da se leppppo izražavam
naravi.156gcurcic,
Rešio Milorad da vodi krmaču vepru. Našao u selu dobrog VEPra,odnosno
njegovog gazdu, ugovorio, natovario krmaču na kolica, dovezao, vepar
obavio svoje, ovaj platio, pa pita:
Milorad: - Jel brate, kako da znam dal je uspelo, mislim dal je krmača
zanela?
Seljak: - Pa ako ujutro bude prvo pila vodu, zanela je, a ako
navali da jede ondak je dovedi ponovo.
Posluša ga Milorad, natovari krmaču na kolica pa ajd kući.
Izjutra, pre prvih petlova, otrča Milorad da vidi šta će biti. I krmača,
čim se probudila, navali na pomije. Tja, pomisli on, šta ćeš, desilo se.
I opet on natovari krmaču na kolica, odveze u drugo selo, podvede je vep-
ru, pa ponovo na kolica i vrati je kući.
Drugog jutra, ima šta videti: krmača jede ko blesava! Uporan Milorad, ne
da se; Po treći put ponovi mučnu proceduru: utovari krmaču, guraj do sela,
sačekaj vepra da obavi posao, opet krmaču na kolica, pa kući.
Trećeg jutra, da ne bi bio baksuz, pošalje on ženu da pogleda krmaču. Kad
se ova vratila, Milorad će nestrpljivo:
Milorad: - Reci brzo, jel jela?
Žena: -Nije...
Milorad: - Znači, pije?
Žena: - Ma jok! Popela se na kolica i čeka...
(c) Misirac
naravi.157predragd,
Ode nas covek u prijateljsku nam i dragu Nemacku. I naravno morao
je usput da svrati i na benzinsku pumpu. Kad je zatrazio gorivo svaba
mu odgovori:
- Zao mi je, ti si Srbin i ne mogu ti dati benzina
- A, da li imate obicne vode, upita nas covek
- Naravno
- E pa onda molim vas sipajte mi vode u rezervoar
Svba ga gleda belo, ali posto je u pitanju jedan Srbin sto da ne.
Naspe on njemu vodu u rezervoar, a nas cova ti ubaci jednu tabletu u
rezervoar, upali kola i ode dalje. Tupim kravljim pogledom gledao je
svaba za njim, ali ne zadugo. Uskoci ti on u svog zmaja i krene za
nasim covekom. Zaustavi ga na sred puta i navali da mu proda te tablete.
- Jako mi je zao, ali ne mogu vam ih prodati
- Molim vas, ne pitam koliko trazite
- Ali te tablete su jako skupe
- Ma platicu suvim zlatom ako treba
- Dobro, dacu vam dve tablete, svaka po 500 DEM.
Posto je svaba sretan i presretan otisao kucici, upita ti zena
naseg coveka:
- Sto si mu prodao dve poslednje tablete, kako mislis da se sada
vozimo
- Kao i do sada zeno, na butan.
Pedja.
naravi.158bojanp,
Ide čovek ulicom i sretne poznanika koji gura auto.
- Šta je bilo? Nemaš benzina?
- Ne, imam benzina.
- Što onda guraš kola, upali i vozi.
- Ma zaboravio sam da vozim, a i navikao sam da guram čekajući u
redu za benzin
naravi.159ndragan,
Jedared Lala, umesto da ode na njivu, ode na tavan, pa se namesti baš
na deru kroz koju se vidi krevet. Kad tamo, a komšija već svlači Sosu.
Kad su se ukazale grudi, komšija usklikne
-Joj da su mi sve lubenice take, al' bi' se obogatio!
Utom komšija skine gaće, a Sosa će
-A da su meni svi krastavci tako veliki, i ja bi' se nakupila novaca.
Lala na tavanu smakne gaće, spusti muda kroz deru i dovikne:
-Da Bog da vam 'vaki veliki grad potuko i lubenice i krastavce!
naravi.160dejanr,
Pitanje: Telefonski poziv, tri slova ?
Binić: ZVR
[BUEFGX::KRNJAJ40787D "Krnjajic Predrag ETF BGD"]
naravi.161ssokorac,
-> #160, dejanr ─┼┤ Pitanje: Telefonski poziv, tri slova ?
─┼┤
─┼┤ Binić: ZVR
Q: Nije gladan, tri slova?
Binić: JEO
Q: Grad u susednoj državi, tri slova?
Binić: TRS
naravi.162vitez.koja,
-> #160, dejanr#=> Binic: ZVR
Pitanje : Domace govece, dva slova
Binic : Mu
Pitanje : Kumova zena, cetiri slova
Binic : Rada
naravi.163korvin,
Evo ga jedan vic sa bradom (nemote' me koljete ako je već bio :) :
Rešio ciga da se dobro najede na račun države. Ode ciga u Ameriku, sedne
ispred Bele kuće i počne da maže govna na hleb. Naiđe Buš i kaže mu: "Nemoj
cigo da me blamiraš pred svetom, ima kod nas šta da se jede. Evo ti 100$ pa
ti idi da se najedeš!". Uzme ciga pare i ode ispred Belog doma (kod
Jeljcina) i počne da maže govna na hleb. Naiđe Jeljcin, zgrozi se i kaže:"
Slušaj cigo, mi jesmo siromašna zemlja,ali ipak ne jedemo to. Evo ti xxxxx
rubalja i idi u dobar restoran da se najedeš!". Uzme ciga pare, promeni ih
u dolare i ode.Misli ciga:"Ako je uspelo kod ovih uspeće i kod nas u
Srbiji". Sedne tako ciga ispred Srpske skupštine i počne da maže govna na
hleb. Prolaze ljudi i neprimećuju ga.U dogledno vreme izlazi Kradoman iz
skupštine vidi cigu priđe mu i kaže:"Slušaj cigo, tanje to maži boga ti!"
P.S. Ovo je interesantnije uživo (original je svojevremeno bio sa Milkom
Planinc :)
naravi.164ndragan,
-Ženo, šta ima za ručak?
-Pasulj.
-I, bre, to sam i u firmi jeo. Nema veze, baš volim pasulj.
(tip smaže i drugi tanjir tog dana)
-E, jeste da si danas dvaput jeo pasulja, ali zato imam iznenađenje za
tebe: nabavila sam dve karte za pozorište.
-Jes' ti normalna? Sav sam naduven!
-Ma okini, neće se čuti od tapacirunga, a ja ću da ponesem dezodorans
sprej da pokrijem miris.
(u pozorištu, posle trećeg okidanja i prskanja)
-Je li ženo, osećaš li nešto?
(glas iza leđa:)
-Aha, govno pod smrekom!
naravi.165zjovkovic,
KRAJ
- Halo, je li to savetovaliste za samoubice?... Ocajan
sam i sigurno cu se obesiti. Sve sam izgubio ... Izgubio
sam posao, zenu, prijatelje ... sve!
- Izgubili ste i broj telefona od savetovalista - cuje se
sa druge strane. - Ovo je vodovod!
naravi.166asrdjan,
Popeo se neki tip na trafiku i sedi.Nailazi milicajac i pita ga:
-Jeli bre,jel ti i kod kuće sediš na trafici.
naravi.167asrdjan,
Padne milicajcu kapa i on je dohvati.Stavljajući je na glavu reče:
-Nabijem te na ku*ac.
naravi.168asrdjan,
Stoje na autobuskoj stanici cajkan,keva i sin.
S:Mama,mama kad će autobus.
M:Evo sine samo dok ga oprave.
Nakon izvesnog vremena.
S:Mama,mama kad će autobus.
M:Evo sine samo da mu promenu gumu.
S:Mama,mama kad će bre taj autobus.
M:Evo sine samo da ga ofarbaju.
C:Pu,jeb*m im mater još će i da ga farbaju.
naravi.170banusko,
Scena posle svadbe poslanika DS Zečevića i Maje Sabljić koja je
25 i više godina mlađa od njega. "Gospodine Zečeviću, razmišljate li
o tome kakav će biti vaš brak kroz 20 godina?" "Razmišljam, tad ću
oterati ovu i uzeti mlađu" ;)))
naravi.171paca,
-> #166, asrdjan>Ă -Jeli bre,jel ti i kod kuće sediš na trafici.
Ovaj slučaj je istinit i dogodio se na Labudovom brdu pre par godina.
Kada je pandur rekao dečku gornju rečenicu ovaj mu je odgovorio
Jok, kod kuće sedim na harmonici...
:)
Pozdrav
Aleksandar P.
PS kladim se da je i asrdjan odnegde blizo...
naravi.172kenza,
Takmicili se Crnogorac,Rus i Francuz ko ce od njih nesto da vikne
tako da se odjek cuje najduze.Popne se Francuz na Chamonix i razdere se
i odjekuje 2 dana.Popne se Rus na Ural i vikne,odjekuje 4 dana.Ode
Crnogorac i popne se na Durmitor i vikne:
'Ustaj radni narode Crne Gore',i posle se mesec dana cuje odjek:
'JEDI GOVNA!'
naravi.173nenadb.,
Došla mlada snajka na selo i svekrva joj kaže:
S: "Snajka u pet će ustaneš da naraniš stoku i krmad, u šes da
pomuzeš Šarulju, i naraniš pilići u sedam da probudiš mene i
svekra ...da postaviš sofru...da skuvaš ručak.. itd..itd.."
Priča tako svekrva, nabraja i ne staje..kad dođe do večeri
kaže svekrva: "Oko sedam da ugreješ vodu da opereš svekru noge."
A snajka će kroz zube "Do kurca!"
Na to će svekrva :"Ne do kurca, do kolena!"
naravi.174dejanr,
============================================================================
Note 75.133 --- G R A F I T I --- 133 of 133
UNSIM::IMILOSP "Milos Petrovic, student,Novi Sad" 17 lines 31-OCT-1992 00:40
-< Biseri sa faksa >-
----------------------------------------------------------------------------
- Milutine, Milutine, pusis li pusis, e popusices ti meni jedan integral
sutra na casu !
- Ne 4 nego da 4 !
- Nisam ja to cuo golim okom !
- Posle ce me boleti stomak, ali boli me k***c
- Vidi koliko ovde ima zenskih, jeste da ih nema mnogo, ali ...
- Moram napisati skraceno jer je nemoguce drugacije !
- Svaki elemenat ovog skupa ima neku osobinu ! ili je nema !
- Ovde obratite paznju da se ne dize samo jedan, nego vise !
naravi.175dejanr,
Razgovaraju gluvi,copavi i slepac.
Gluvi:Cuo sam da ce biti rata.
Slepac:Videcemo!
Copavi:Ako bude rata bezacemo!
Idu 3 ludaka prugom.
Prvi:Al' je dugo ovo stepeniste!
Drugi:Da,a i gelendar je nizak.
Treci:Ne sekirajte se,evo stize lift!
Koga amerikanci najvise mrze?
Crnce i rasiste.
[BUEF78::PATIC_15085D]
naravi.176dejanr,
Sreli se lekar i veterinar, pa veterinar rece:
- Zdravo kolega!
- Kakve smo ja i ti kolege! Kad budes mogao da spavas sa svojim
pacijentima, onda mozemo da budemo kolege.
Posle nekog vremena, oni se ponovo sretnu, i lekar, posto je zaboravio
sta je bilo rece:
- Zdravo kolega.
A veterinar ce:
Kakve smo ja i ti kolege. Kad budes mogao da pojedes jaja svojim
pacijentima, onda ce da budemo kolege.
[BUEF78::TONCEV47889D]
naravi.177bjevdjic,
Dosla ciganka u apoteku da kupi prasak za stidne vasi !!
- A, bre daj mi prasak za picajzle !!
- Ne kaze se tako, nego "dobar dan, da li imate prasak za stidne vasi" !
Sledeci dan:
- Ulazi ciganka u apoteku i kaze "dobar dan mogu li dobiti prasak za
stdne vasi !!
- Koliko vam treba ?
- Za jedno dve tri picke !!
naravi.178dzakic,
Pitali ETFovca dal' bi više voleo da ima ženu ili švalerku.
- Obe!
- Kako to?!?
- Pa lepo, ženi kažem da sam kod švalerke, švalerki kažem da sam kod
žene, a ja se nabijem negde pa učim!
:)
naravi.179spale,
Ode Perica u javnu kuću i traži ribu sa triperom. Kad su ga pitali
zašto baš sa triperom, Perica reče:
"Prvo ja spavam sa njom i dobijem triper. Zatim spavam sa sobaricom
pa ona dobije triper. Sobarica spava sa mojim ćaletom pa i on dobije
triper. Uveče, ćale spava sa kevom i ona dobije triper. Posle keva
spava sa komšijom pa će da vidi on kome buši loptu, je*em mu mater!!"
Nikola
naravi.180dzakic,
Prolazi cajkan pored bandere na kojoj stoji oglas za izdavanje stana.
Pokuca on, sačeka malo, ništa. Pokuca ovog puta malo jače, sačeka
strpljivo... opet ništa.
Utom nailazi jedan njegov koleza:
- Šta je bilo, šta čekaš? - pita ga.
- Pa nema nikog da otvori.
Ovaj se počeše po glavi, pogleda u vis pa kaže:
- A majku im jebem*, gori im svetlo!
:)
naravi.181spale,
Zašto žene u Vojvodini više ne smeju da nose štikle?
Mogu da naiđu na naftu.
Nikola
naravi.182mornar,
│▀Tera baba unuka i unuku na spavanje:
- Ajde baba pricaj nam neku pricu za laku noc
- Pa ovako ... bila jednom jedna dzukela...
- Ma, pusti baba dedu, pricaj nam nesto kad si bila kurva u Birmingemu!
Mornar.
naravi.183ddobricic,
Dolazi Lala na stanicu i pita konduktera:
- Izvinite molim vas, a kuda ide ovaj prvi vagon?
- Za Kikindu - kratko će kondukter.
- A jel' te moliću lepo, a ovaj drugi iza njega?
- Isto za Kikindu.
- A jel' te moliću fino, a gde ide ovaj treći?
- Pa, isto za Kikindu! - iznervira se kondukter.
- A moliću fino, jel' znate kuda ide lokomotiva?
- Ma jel' ti to mene zaj*bavaš? - dreknu kondukter.
- Moliću fino, još od prvog vagona!
naravi.184du.da,
vic za americke crnce:
Sta raditi kad vidite da crnci siluju belkinju?
Bacite im BASKET!!(lopta za kosarku)
naravi.186robert,
Evo (opet) (nekoliko) viceva o plavušama. Pregledao sam stare viceve i
koliko sam mogao da primetim, ovih nije bilo ali ako jeste, oprostite mi.
Zašto je plavuša preskočila stakleni zid?
Da bi videla šta je na drugoj strani.
Zašto plavuše uzimaju (anti-bebi) pilulu?
Da bi znalo koji je dan u nedelji.
Zašto je plavuša prestala da koristi pilulu?
Zato što joj je stalno ispadala.
Ako bacite crnku i plavušu sa neke zgrade, koja će prva udariti u
zemlju?
Crnka. Plavuša mora da stane da pita za put.
Koja je razlika između plavuše i Poršea?
Poršea ne pozajmljuješ prijateljima.
Koja je razlika između plavuše i "Titanika"?
Zna se broj muškaraca koji su nastradali na "Titaniku".
Koja je razlika između plavuše i mladića?
Plavuša ima više sperme.
Kako ćeš udaviti plavušu?
1. Stavi ogledalo na dno bazena.
2. Nemoj joj reći da proguta.
Zašto plavuša menja pelene bebi samo svaki mesec?
Zato što na pakovanju piše: "upotrebljivo do 10 kg."
Kako plavuša ubija ribu?
Davi je.
Koja je razlika između plavuše koja ima mecu i teroriste?
Sa teroristom možeš da pregovaraš.
Kako ćeš nazvati muvu koja zuji u plavušinoj glavi?
Spejs invejder.
Kako je plavuša polomila nogu skupljajući lišće?
Pala je sa drveta.
Kako bi nazvao pametnu plavušu?
Labrador.
Koja je razlika između plavuše i WC-a?
WC te neće pratiti kad ga upotrebiš.
Koja je razlika između plavuše i kolica u samousluzi?
Kolica imaju svoju ćud.
Koja je razlika između kurve, nimfomanke i plavuše?
Kurva kaže: "Zar nisi već svršio?"
Nimfomanka kaže: "Zar si već svršio?"
Plavuša kaže: "Bež... mislim da ću plafon ofarbati u bež."
Zašto je plavuše sletela u jarak?
Da bi isključila migavac.
Da li znate za onaj plavi par koji su našli smrznute u kolima
u drajv-in bioskopu?
Otišli su da gledaju film: "zatvoreno preko zime".
Kako su nazvali plod plavuše i Puertorikanca?
Retardo.
Kako bi nazvao plavušu na fakultetu?
Posetiocem.
Da l' ste čuli za plavog kojota?
Upao je u zamku, odgrizao sebi tri noge i još uvek bio u zamci.
Kad je legalno pucati plavuši u glavu?
Kad imaš pumpu da je ponovo napumpaš.
Kako izmeriti inteligenciju plavuše?
Gurni joj merač pritiska u uvo.
Zašto je plavuša prešla preko ulice?
Ne znam.
A ne zna ni ona.
Tri plavuše krenule da menjaju sijalicu. Jedna odluči da pozove
hitnu pomoć.
P. Treba nam pomoć. Mi smo tri plavuše i pokušavamo da promenimo
sijalicu.
H.P. Hmmmm. Jeste li stavili novu sijalicu?
P. Da.
H.P. Da li je struja u kući uključena?
P. Naravno.
H.P. Da li ste uključili prekidač?
P. Da, da.
H.P. I sijalica opet neće da gori?
P. Ne, sijalica radi fino.
H.P. Pa u čemu je onda problem?
P. Zavrtelo nam se kada smo okretale merdevine pa smo popadale
i povredile se.
Znate li za plavog momka čija je žena rodila dvojke?
Hteo je da zna ko je drugi muškarac.
Plavuša i njen momak sede zajedno u kadi. Ona pita svog momka:
"Da li je istina da ću potonuti ako ti izvučeš tvoj prst?"
Dve plavuše na parkingu pokušavaju da otvore njihov Mercedes
sa vešalicom.
P1: "Uf, ne mogu nikako da otključam ova vrata!"
P2: "Bolje požuri jer počinje kiša a krov nam je otvoren."
Plavuša, crnka i crvenokosa sede u baru i naručuju piće:
Crnka: "Ja ću jedan B i K."
Konobar: "Šta je B i K?"
Crnka: "Burbon i koka kola."
Crvenokosa:"Ja ću jedan Dž i T."
Konobar: "Šta je Dž i T?"
Crvenokosa:"Džin i tonik."
Plavuša: "Ja ću jedan 15."
Konobar: "A šta je 15?"
Plavuša: "7 i 7."
Ankete govore da se plavuše mnogo više zabavljaju - samo ne mogu da
se sete sa kim.
Dve plavuše se voze kolima pored žitnog polja kad ugledaju treću
plavušu kako usred polja vesla u čamcu. Ona plavuša što je vozila
kaže prijateljici: "Znaš, zbog plavuša k'o što je ova, nas bije
loš glas." Na to, druga plavuša odgovori: "Da, znam, i kad bih umela
da plivam, sad bi otišla tamo i udavila je!"
naravi.187dejanr,
PITANJE: KAKO JE NAJLAKSE SKINUTI CRNCA SA DRVETA?
PREREZES KONOPAC.
[BUEF78::MARJA100291D]
naravi.188dejanr,
hvali se debilova majka komsinici kako njeno dijete lijepo crta.
ova joj naravno ne vjeruje,i dolazi kod nje da i to vidi.
kaze mama: ajde sine nacrtaj teti zmiju.
debil kaze: mmmmmmmmmm - i nacrta krug.
opet mama: ajde sad nacrtaj medu.
debil ponovo nacrta krug.
opet mamica: ajde sad nacrtaj vuka.
debil naravno opet nacrta krug.
i zadnja mamina zelja: ajde sine nacrtaj ponovo zmiju.
e na to debil slozi debilsku facu,iskrivi usta i kaze:
zabojavijoooooooo....
[BUEF78::MARJA100291D]
naravi.189d.petrovic,
Tri stepena komparacije kod ciganji:
Brz
Brz bre
Brz u pičku materinu
Četiri stepena komparacije u Niš:
Brz
Pobrz
Najbrz
Zajebal svi živi
naravi.190ttop,
CESTO SAM JOJ PISAO...
...TAKO SE ONA UPOZNALA SA POSTAROM
naravi.191cdragan,
Ako bude strane intervencije ...
Sastali se komandanti Francuske, Američke i Srpske armije i
razgovaraju o tome koliko vremena treba vojniku da se spremi za
borbu. Reše da to provere jedinim mogućim načinom - praksom.
Prvo pozovu Gerarda i kažu mu da se, što je brže moguće,
kompletno opremi za borbu. Vojnik posluša i posle 5 minuta se
vraća kompletno opremljen. Zatim pozovu Joa i kažu mu da se, što
je brže moguće, kompletno opremi za borbu. Joe se u punoj spremi
vraća za 3 minuta. Normalno, onda pozovu Milojka i kažu mu da se,
što je brže moguće, kompletno opremi za borbu. Milojko, vadeći
kamu iz korica zapita : KOGA ???
--- pa nek neko kaže da nismo najbrži ....
naravi.192zulu,
Ulazi zena u sobu i zatice muza koji drzi pistolj uperen u
slepoocnicu (ocigledno - suicid;)). Zena videvsi to pocne da se smeje
k'o luda. A muz ce na to :
- Sta se smejes, ti si SLEDECA !
naravi.193zulu,
- Otisao ja na safari, - prica jedan - pa se odvojio od
drustva. Odjednom se pojavi lav pa skoci na mene. Ja
podignem pusku i opalim, ali promasim. Na moju srecu lav
me je preskocio.
- Zaista si imao srece - na to ce drugi
- Sutradan ja odem u sumu da vezbam gadjanje i opet
ugledam lava. Znate li sta je radio? Uvezbavao skokove!
naravi.194spale,
Mesto događaja Leskovac, osnovna škola, kabinet na bijologiju.
Učiteljica drobi o ukrštanju biljaka i životinja. Jedan učenik
pita učiteljicu:"Učiteljice, koje bi se dobilo kada bi se ukrstili
hobotnica i Leskovčanin?"
Učiteljica:"Sram te bilo! Sa' ću ti dam keca ako ne odgovoriš sam
na to pitanje!"
Učenik:"Pa ne znam tačno koje bi se dobilo, al bi mnogo brzo bralo
poprike."
Nikola
naravi.195vgredic,
Vratio se Perica sav prljav, ranije iz škole.
Vidi mama Perica iscepan i prašnjav pa se zabrinula.
"Zašto si došao ranije iz škole?"
"Stavio sam direktoru dinamit u džep!"
"Odmah da se vratiš u školu i izviniš"
"Koju školu?!"
SLEDGE DAMMIR!
naravi.196max.headroom,
- Zašto Jevrejin na pitanje uvek odgovara pitanjem?
- A zašto Jevrejin ne bi na pitanje odgovarao pitanjem?
naravi.197aleksj,
Razgovaraju dva mala jevreja:
J1 : - Vidi sto imam lep sat ! ( pruza ruku zavrcuci rukav ).
J2 : - Bas je lep. Koliko si ga platio ?
J1 : - Samo 100 DM. ( ponosno ).
J2 : - Au, pa kako tako jeftino ?
J1 : - Prod'o mi ga cale na samrti upola cene.
naravi.198darone,
Gori neka zgrada i crnac se pojavljuje na prozoru
devetog sprata, hoće da skoči.
Odozdo mu vatrogasci viču: 'Skoči! Skoči! Skoči na
platno!'
Crnac se misli: 'Hmmmm, oni znaju da sam crnac, pa
će da mi izmaknu platno... Bolje ja da ne skačem.'
Vatrogasci pokušavaju ponovo: 'Ne boj se visine,
španac! Skoči! Skoči!'
Crnac: 'Pa oni misle da sam ja španac! Spašen sam!'
I skoči... A vatrogasci:
'OLE!'
naravi.199.obj,
Tera seljak svinju daleko ispred sebe, i približi se putu. Tad naleti autom
neki gastarbajter i zvekne svinju...
- Ajde, evo ti 100 maraka za tu svinju da ti nadoknadim štetu
- Šta će bre meni marke, nemam ja kome da pišem...
- Auuu, al' si ti zaostao...
- More, da ja nisam zaostao, zgazio bi ti i mene.
naravi.200maverick,
3 coveka poginula u saobracajnoj nesreci i nasli se pred S.Petrom.
S.P. : Ti levi, koliko si puta prevario zenu?
L.C. : Ni jednom. To je protiv mojih principa.
S.P. : Bravo evo ti Ferrari F40 i vozi se po ulicama Raja.
S.P. : Ti srednji, koliko si puta prevario zenu?
S.C. : Samo jednom i jako sam se kajao i u dusi i u crkvi...
S.P. : Dobro, ne kukumavci nego evo tebi jedan mercedes 600 SL...
S.P. : Ti desni koliko si ti puta prevario zenu?
S.C. : Cek da pogledam u notes...453 puta.
S.P. : Nema veze evo tebi jedan Harley Davidson...
Voze se oni tako po raju i nailaze na Papu koji je vozio trotinet...
naravi.202acka,
-> #201, jtitov>> Nisam znao da Papa ima pravo da se zeni??????
pa baš zato, vara boga...
Ja znam drugu verziju, kad odlaze amerikanac, rus i naš čovek u
raj, i pitanje je koliko puta su opsovali boga... Sve u svemu,
dobiju šta su već dobili amer i rus besni kakva su kola dobili
a naš ti čovek umire od smeha. Pitajuu oni njega što se smeje a
on onako kroz smeh "Eno ga pop na rolšulama!"
Acka
naravi.203dejanr,
Stoji cica u basu pored sedista na kome sedi mladjahni momak:
-Ustani sinko,da sednem.-ovaj mrtav ladan
-Cica pusi kur*c.
Na to ga cuje pandur spolja i ulecuci na vrata:
-Slusaj nemoj ja ovde nekom da popousim kur*c.
[BUEFQ5::PAVLOV49192D]
naravi.204dejanr,
Umro peder pa otis'o kod Svetog Petra .
ped. : Sveti Petre znam da sam gdesan i necu se buniti ,
posalji te me u pakao.
svP. : Ma to ti je oprosteno ides ti u raj.Kljucar vodi ga.
Vodi njega tako kljucar i kad se sagnuo da otkljuca vrata od raja
njega peder pojebe sa ledja.
klj. : To ti nije trebalo sad cu ja tebe u cistiliste.
Vodi on njega u cistiliste i kad se sagnuo da otkljuca vrata peder
ga pojebe sa ledja.
kjl. : To ti nije trebalo ,sad ti nema spasa vodim te u pakao.
Odvede on pedera u pakao........
Posle izvesnog vremena dodje Sveti Petar u pakao da vidi kako se
zivi. Kad tamo, ono zima ,hladno.Nesto cudno Svetom Petru zna da
se djavoli stalno igraju sa vatrom, pa pridje jednom djavolu.
svP. : Sta je ovo sto ne lozite vatru....
A ovaj sav skvrce..
dj. : Sto se ti ne sagnes po drva.....
[BUEFQ5::PJANIC25092D "Dzenad Pjanic"]
naravi.205dejanr,
Pos'o ludak kuci kroz neko selo i usput svratio u kafanu. Tamo
se pilo, pusilo i kartalo, te se jedan covek onesvesti os silnoga
dima i uzbudjenja. Neki uzese koprive, pa ga ozarise malo po licu,
te se covek osvesti. Ludak mislio da je covek bio mrtav, pa ga ovi
oziveli. Sav srecan, jer je nesto novo naucio produzi kuci.
Uz put naidje na neku sahranu, pa se razdera:
-LJudi, nemojte ga sahranjivati! Ja znam da ga ozivim!-pa uze ko-
prive i poce ovog samarat po licu.
Kad su to videli ljudi iz povorke, pocese ga tuci i na kraju
mu rekose:
-Sto ga bijes? Treba da mu kazes 'Laka mu crna zemlja!'
-Laka mu crna zemlja!-rece ludak i nastavi svojim putem. Nedaleko
odatle naidje na svadbu, pa se razdera:
-Ej, mladenci! Laka vam crna zemlja!-mladozenja to cu, pa propusti
ludaka kroz sake. Na kraju mu rece:
-Sto meni laka crna zemlja? Treba da mi kazes 'Sretan brak i da
imate puno dece'!
-Sretan brak i da imate punoi dece!-rece ludak i nastavi svoj put
ka kuci. Nedugo zatim, naidje na nekog seljaka sto vodi krmacu,
pa mu rece:
-Sretan brak i da imate puno dece!
Seljak ga prebije i kaze mu:
-Sta ti meni pominjes brak sa krmacom, budalo jedna kretenska!
Treba da mi kazes 'Dabogda ti krmaca bude dobra i da se lepo oprasi',
a ne da mi pominjes brak sa svinjom!
-Dabogda ti krmaca se lepo oprasila!-izusti i nastavi put.
Zatim naidje na nekog coveka, kako cuci u grmlju, jer ima fizikalne
potrebe. Tada mu rece:
-Dabogda ti se krmaca lepo oprasi i bude dobra!
Ovaj zauzet covek ustade i rece ludaku posle dva vaspitno-popravna
samara:
-Ako ne mozes da mi pomognes, nemoj mi ni odmagati, budalo jedna!
Sta mi pominjes krmacu i dobrotu umesto da kazes 'Nek' ti prvo brzo
ispadne, a drugo jos brze!'
-Nek' ti prvo brzo ispadne, a drugo jos brze!-rece ludak i produzi
svojim putem.
Pred svojom kucom vide prosjaka sto nema jedno oko i rece mu:
-Dabogda ti prvo ispalo brzo, a drugo jos brze!
[BUEFQ5::BJELOS81791D]
naravi.206dejanr,
Srela se dva šiptara, jedan skroz naskroz promukao. Puta ga ovaj
drugi šta mu je.
- Ma prešlji me moji, juče sam razgovarao sa Zabrebom, a oni mi
zatvorilji prozor!
[BUEFQ5::MARIC_19188D "Ivan Maric"]
naravi.207dejanr,
Q: Sta radi slepac pored trafike?
A: Ceka da izadje 'Trece oko'!
[BUEF78::PETROV11390D "Miroslav M. Petrovic"]
naravi.208dejanr,
ULAZI PIJANAC U KAFANU,NEVIDI DA DROT SJEDI U UGLU I DERE SE:
- KO ZNA KAKVA JE RAZLIKA IZMEDJU DROTA I MAGARCA?
svi sute a on ponovi.
- KO ZNA KAKVA JE RAZLIKA IZMEDJU DROTA I MAGARCA?
NA TO DROT USTANE I DOHVATI PENDREK:
- A DE MI RECI KAKVA JE?
- NIKAKVA.
- SRECA TVOJA DA NISI REKAO INACE BIH TE PREBIO.
[BUEF78::MARJA100291D]
naravi.209dejanr,
U bus-u ,prilazi matora baba klincu od 18 i kusur godina:
babac: Sinko nije u redu da ti sedis dok ja stara i iznemogla
stojim!!!
momak: TAKO TREBA !!!
babac: Ali dete ja nisam glasala za SPS !!
momak: JA JESAM !
[UBBG::EPAPIC "Dragan M. Papic"]
naravi.210zulu,
Kviskoteka. Sam pocetak kviza i voditelj moli da se predstave
ucesnici:
- Vi ste ?
- Marinkovic Zika.
- A vi ?
- ...pomoc...
naravi.211skrajnalic,
Sedi klinac u autobusu i na sledećoj stanici ulazi deda.
Gleda matori klinca i gurka ga a klinac ga ne je*e ni 2%.
Na kraju deda iznerviran (ali učtivo):
-Ustani sinko da spustim kosti.
A vozač se okrete i kaže:
-More,je*o ti Kosta mater!!
:))) skr
naravi.212spale,
Šta je totalna neobaveštenost?
Kada šiptar uđe u Free-shop i zatraži politički azil.
Nikola
naravi.213milic,
-> #211, skrajnalic>=> -Ustani sinko da spustim kosti.
!!!!!!!
'smestim' :)
naravi.215zvonko,
Koja je razlika između praseta i novog šefa?
Nema razlike, i jedno i drugo posle 6 meseci
postaju svinja!
naravi.216max.headroom,
Zašto nas Turci mrze?
Jer smo u buli. ;)
naravi.217peca.st,
Takmiče se Crnogorac i Bosanac u trci na 10 metara...
Epilog:
Crnogorac odustao, Bosanac zalutao...
P e C a
naravi.218d.petrovic,
Lovci u kafani "Lovački Raj" :
Ja tek zašao u šumu, kad nešto šušne, pogledam... zec veliki, znaš
kakav...!, dignem pušku, pam..., taman ga stavljam u torbu kad opet
nešto... lisica, jurila onog zeca valjda..., pam..., stavljam je u
torbu, ne može da stane i lisica i zec, taman sam je nekako ugurao
kad nešto šuška..., Srnadać, znaš kakav... !, pam... pade, gde ću sad
snjim? Uhvatim za noge, dignem na ramena...
I naidje konobar... "Izvol'te šta ćete da popijete?"
....
Gde sam ono stao?
Pa ti za noge i na ramena...
Ah, da... I karam ja tako karam, karam...
naravi.219robert,
U početku mladić devojci tepa sa: "pile", "lane", "tele"...
Kasnije te životinje porastu.
naravi.220dr.grba,
Scena u prepunom autobusu GSB :
"Zar u ovom autobusu nema dzentlmena ? "
"Ima, gospodjo, dzentlmena, ali nema mesta!"
naravi.221dr.grba,
Patrolira pandur Knez Mihajlovom. U neko doba vidi Cigu gde prodaje nesto
na improvizovanoj tezgi od kartona.
-Aha, sad sam te uhvatio! Prodaja na neregistrovanom mestu,
neovasceno, bez dozv.... hej, pa sta ti to prodajes?????
- E, brate, pa semenke od jabuke da se bude pametniji.
- Kako da se bude pametniji?
- Brate, koliko semenki progutas, toliko puta si pametniji celi dan!
-...daj 10 komada, samo da niko ne vidi, posto?
- 500 dinara komad, brate, da te bog vidi i sacuva, to je 5 iljadarki.
Kupi pandur semenke jabuke, zavuce se u suvi ulaz kod "Plavca", proguta
svih deset semenki i produzi dalje. U nekom izlogu ugleda jabuke, pa mu
pukne pred ocima...
Trk nazad...
- Cigo, j*bem ti s*e po s*isku, ti si mene z*j*bo!!!]
- Kako, brate?
- Pa za onih 5 somova sam mogao da kupim dve kile jabuka! Pa koliko
je to semenki, pitam ja tebe?
- Eto, vidis da te nisam za*ebo, vec postajes pametniji...
naravi.222dejanr,
-> #221, dr.grba>> - Cigo, j*bem ti s*e po s*isku, ti si mene z*j*bo!!!]
>> - Kako, brate?
>> - Pa za onih 5 somova sam mogao da kupim dve kile jabuka! Pa koliko
>> je to semenki, pitam ja tebe?
>> - Eto, vidis da te nisam za*ebo, vec postajes pametniji...
Fali poJenta:
- Vala baš, daj mi još 10!
naravi.223jtitov,
-> #221, dr.grba> - Pa za onih 5 somova sam mogao da kupim dve kile jabuka!
> Pa koliko je to semenki, pitam ja tebe?
Kazi brzo gde ima jabuka za 2.5 soma kilo??
naravi.227sdinic,
Sedi klinac na trafici.
Video to zaca pa prilazi i pita:"Jeli mali jel ti i kod kuce sedis na trfici?"
naravi.228sdinic,
U svoj ovoj guzvi sa saobracajem stoje klinac i njegova majka na stanici i
cekaju bus dok zaca stoji pored njih i takodje ceka bus.
posle 15 minuta:
SIN:mama kad ce da dodje autobus?
MAMA:sad ce sine sad ciki peru autobus...
posle 30min
SIN:mama kad ce da dodje autobus?kaze sin vec pomalo umorno
MAMA:sad ce sine sad ga ciki popravljaju...
posle 45 min
SIN:mama pa kad ce da dodje autobus?kaze sin placljivo
MAMA:sad ce sine sada ciki farbaju autobus..
tek ce na to zaca :"EEEEEEE BUDALE NASLI SU KAD CE DA GA FARBAJU"
naravi.230inesic,
Evo jedan beskonačan o dva glupa Dalmatinca (nisu kučići).
M: Šime, jesi li kupija auto?
Š: Jesan, Mate.
M: Pa, koji?
Š: Pa Nissan.
M: Šime, nemoj me zajebavat, kaži kad te lipo pitan, jesi li kupija auto? <─┐
Š: Pa jesan, čoviče. │
M: Pa koji? │
Š: Pa Nissan... │
│
I SAD GOTO ─────────────────────────────────────────────────────────────────┘
naravi.231wizard,
-> #226, vitez.koja>> Srno ? ;) cini mi se da si mislio na 'jagnje' :)))
Kako beše ono: ima noge kao srna - tanke, krive i dlakave. ;)