naravi.347nnedovic,
-> #338, peca.st>> !-> "Došao sam sa Piksetov mercedes." :))))
>>
>> Ja sam čuo: "S Piksija u mečku."
Ne, to je ono: "Ajde, pi*ke, dogovorite se koja će sa mnom i
Pikseta da se vozi u mečku."
naravi.348dr.grba,
Seje Lala krompir u bašti iza kuće, a komšija Mađar, vidi Lala
preko tarabe, stavio lotru uz kotarku, pa se popeo da napuni korpu
kukuruza. Posle izvesnog vremena, Komšija Mađar krene niz lotru noseći
prepunu korpu, odjednom se spotakne i blebne sa lotre. Razbije se k'o
dulek, kukuruz i korpa preko njega, na kraju sklizne i lotra i lupi ga
u glavu. Gleda to Lala i počne da se smijulji, pa najzad prasne i
poče da urla od smeha. A Mađar će :
- Ozonjad ištenem, mit smejaš? Moj kukurico, moj lojtar,
moj dvorište, silazim hat kako hoćem!
naravi.349dr.grba,
- Lalo, eno ti se Sosa valja sa Števom u žitu!
- U čijem žitu, mom?
- A ne, u Lazinom, u drugoj duži!
- Ta, šta se onda dereš, koji andrak?
naravi.350voki,
(kad već udariste po lalama)
Vraća se Lala sa komšijom pijan iz kafane. I dođoše oni tako
do Laline kuće kad ono vide kroz prozor neko zaskočio Lalinu
ženu.
Lala: Pih, je*e a ne mora !
naravi.351vaca,
-> #350, voki>> (kad već udariste po lalama)
Ulazi lale u voz i vidi ribu u miniću
L: Znate li vi gospođo mog brata Peru?
R: Neznam
L: Dobro da ga neznate. On kad' bi vas vid'o on bi odma' navalio, ali ja vam
lepo kažem, ako 'oćete dajte, ako nećete nemorate.
naravi.352vaca,
-> #351, vaca Lala, a ne lale ;)
naravi.354darone,
E, nemoj da te razbijem ko Dražen Petrović šleper!
(; darone ;)
naravi.356ndragan,
-> #340, sbrk/ P: Šta je to braon po zemlji Škotskoj?
/ O: Škoti suše klozet papir.
Nee. Kad se opere, beo je. Probaj jednom :)
naravi.358alenin,
Dolazi sincic kuci i pita majku :
s: Jel' mama , jel sam ja Jevrej ili Srbin ?
m: Pa..ja sam Jevrejka a otac ti je Srbin ....bice da si ti Srbin ..a sto ?
s: Pa...hoce neki klinac da mi proda biciklo , pa da vidim da li da mu ga otmem
ili da se cenjkam
;>>
naravi.359m.hristodulo,
-> #358, alenin>> s: Pa...hoce neki klinac da mi proda biciklo , pa
>> da vidim da li da mu ga otmem ili da se cenjkam
Pošto mu je oteo, ode mali da se voza... Uto
dođu Jevreji i otmu mu biciklo. Ode on plačući kod
mame:
- Mama mama, oteli mi Jevreji biciklo!
- Neka sine, kupiće tebi mama loptu...
Kupi mama loptu, ode mali da se igra... Uto
dođu Jevreji i otmu mu loptu. Ode on plačući kod
mame:
- Mama mama, oteli mi Jevreji loptu!
- Neka sine, Kupiće tebi mama foto-aparat...
Kupi mama foto-aparat, ode mali da se
slika... Uto dođu Jevreji i otmu mu foto-aparat. Ode
on plačući kod mame:
- Mama mama, oteli mi Jevreji foto-aparat!
- Neka, osvetićeš se ti njima jednog dana,
sine Adolfe!
naravi.360jasicp,
Verovatno ste primetili smradove u GSB-u ovih meseci. To se neki
nasi novi i stari sugradjani nisu navikli na grad.
Lepo rece moj brat : "Drustvo jos nije preslo sa zimskog na letnji
rezim pranja."
A ima i ovaj vic:
Porodica se uselila u novi stan. Pisu pismo rodjacima :
"Imamo dve sobe, trpezariju, balkon, CG. Imamo i kupatilo, pa jedva cekamo
subotu da se okupamo."
naravi.361darone,
Istinit događaj:
- Jeli bre, šta znači nevrmajnd (never mind, prim. dar.)?
- Nije važno.
- Dobro, reći ćeš mi kasnije.
(: darone :)
naravi.362debelijencija,
!=?> Tak ce ti Lala iz reda:
!=?>
!=?> - Da, da i spadaju! (ili - Da, da i spadadu!)
Apropo toga, evo jednog na istu temu:
Dolazi Lala u apoteku.
LALA: Molem vas, dajte mi deder 100 (sto) kurtona!
PRODAVAČICA: Iju, a šta će vam toliki? (kurtoni, naravno)
LALA: Ma samo vi dajte.
PRODAVAČICA: (donese i naplati)
LALA: (plati i uzima sve kurtone, baca ih na zemlju i počne da skače po
njima)
PRODAVAČICA: Iju, šta to radite? Pa što ste ih ondak i kupovali?
LALA: Ma, ja sam tako i pušenje ostavio!
naravi.365ndragan,
-> #361, darone/ - Jeli bre, šta znači nevrmajnd (never mind, prim. dar.)?
Beskonačni filmski fazon (iz šezdesetih)
-kud ideš?
-u bioskop
-a šta gledaš?
-neki kvo vadis, al ne znam šta znači
-kud ideš
(goto 2)
naravi.366banusko,
Čuo Lala da Crnci imaju jako dugačak k***c, pa pitao jednog :
"A jel'te moliću fino, da li je istina da vi Crnci imate jako
dugačak k***c ?"
"Ama jock. Dugačak je kao i kod svih drugih, nego to ti je
tehnika. Mi one stvari radimo palako, pa žena stekne utisak da nam je
dugačak."
Ode Lala kući, prilegne na Sosu i počne da 'radi', polako,
naravno.
Posle desetak sekundi, kaže mu Sosa:
"Daj Lalo mani se Crnačkih fazona."
naravi.368ndragan,
Tražila devojka od Lale da joj pošalje sliku iz vojske, ali "u
originalu" (u uniformi). Lala to malo pogrešno shvatio, pa se slikao go.
Stigne slika, a frajla brže bolje odseče donji deo slike da ne vidi
nana. Nana, naravno, greškom dohvati baš taj donji deo, pa ne videći baš
najbolje, kaže "ta vidi ga, isti otac, i poša(*) mu se nakrivila".
(*) kravata
naravi.369ndragan,
(SEZAM.5 3.93)
/ Ovo me podseća na onaj oglas iz novina: "Sat sexa 50 DM". Pa svako
/ prema svojim mogućnostima iskoristi taj sat :))
Bio Lala sa Sosom u hotelu, pa kad je bilo da se plati, traži Lala
račun. Dobije, pogleda i zine.
- Šta to toliko košta?
- Pa, sauna, bazen, masaža, tenis...
- Al' ja ništa od toga nisam koristio
- Svejedno, bilo je na raspolaganju, ljudima tamo je teklo radno
vreme...
Ode Lala do sobe i vrati se sa nekim papirom, pa ga preda na recepciji.
- Šta je ovo?
- Račun što ste mi svi redom jebali Sosu
- Ama nismo, šta vam pada na pamet?
- Svejedno, bila je na raspolaganju
naravi.370ndragan,
/> Šta ako isti "username" koriste dve osobe, različitog spola?
/ Uhapsiti odmah! ;))
U Pešti uveče pajkan patrolira parkom. U jednom žbunu nešto šuška.
"Aaaa, vi vodite ljubav na javnom mestu, a to je zabranjeno po članu 34
i kažnjivo po čanu 67 pa će vas to koštati sto forinti... hvala,
prijatno, laku noć". U nekom drugom žbunu opet nešto šuška... "Aaaa, vi
vodite ljubav na javnom mestu, a to je zabranjeno po članu 34 i 67, pa
košta sto forinti... hvala, laku noć". U trećem žbunu opet "Aaaa, ljubav
na javnom mestu, član 34 i 67, sto forinti... laku noć".
Iz entog žbuna glas "draga, gde mi je novčanik?"
"A, dvoje vas je!? Dvesta forinti!".
naravi.371ilazarevic,
Molila majka ćerku da je pusti uveče da izađe, pošto već ima 18 godina. Majka
odluči da je pusti. Ćerka se kasno uveče vratila, i majka je pita kako se
provela:
- Sedim ja tako za stolom. Vidim, gleda me jedan mladić - meni neprijatno...
Priđe on meni - meni neprijatno... Izvede me na vazduh - meni neprijatno...
Ubaci on mene u kola i odveze me u šumu - meni neprijatno... Počne on da pipa
- meni neprijatno... Gurne on - meni neprijatno... Izvadi ga - a meni žao...
naravi.372beast,
Nemoj da te rasturim, ko skojevac letke :)))))
naravi.373znesa,
Kaže muž zeni: "Zaperi se, doći će nam gosti", A ona će na to: "A šta
ako ne dođu?".
naravi.374mornar,
The Vic:
Poslao bosanac sina u skolu ...
Vraca se sin posle prvog dana iz skole, pa ga otac pita kako je
bilo, sta su radili i tako to:
S: Pa nista, ucili smo azbuku. Ona deca su mnogo glupa, samo sam ja
sve odma ukopcao ! ... Jeli tata, jel to zato sto sam ja bosanac ?
T: Jeste sine, zato.
Sutradan se sin opet vraca kuci, i otac ga isto pita.
S: Ma danas smo ucili brojeve. Uciteljica me pohvalila, jer sam
jedini znao da brojim do 20! ... Jeli tata, a jeli to zato sto
sam ja bosanac ?
T: Tako je, sine, tako je.
Treci dan se sin vraca kuci:
T: Sta ima novo u skoli ?
S: Danas smo isli na sistematski pregled. Da vidis tata, kada su nas
pregledali morali smo svi da se skinemo, i niko nije imao veci
qrac od mene! ... Jeli tata, jel to zato sto sam ja bosanac ?
T: Ne, sine, to je zato sto imas 25 godina. :)
Mornar.
naravi.375ilazarevic,
Prelazi čovek ulicu po dijagonali, i pritrčava mu pandur:
- Je li, bre, što prelaziš ulicu na sto stepeni?!
Čovek zbunjeno odgovara:
- Ne, ja prelazim dijagonalno...
Pandur:
- Aaaa, sad se setih - voda ključa na sto stepeni!
naravi.376asterix,
Koja je razlika izmedju ku*ca i dizelaša ?
Ku*ac nema uši ;)
naravi.377fancy,
-> #376, asterixŮŢ> Koja je razlika izmedju ku*ca i dizelaša ?
Nema razlike...
...i jedan i drugi balave kad ih išamaraš..;)
naravi.378dejanr,
Ovo je navodno (?) istinit događaj. Dešava se u nekom Beogradskom
trolejbusu, u uobičajenoj gužvi. Ulazi čovek i nosi dete od 4-5 godine.
Ustupaju mu mesto, dete seda i čovek stoji pored njega, a tu negde je
i mama samo su je malo dalje odgurali.
Čovek počinje da uči sina kako treba mirno da sedi, kako ne treba da
nogama udara u pano ispred, kako ne treba da pipka prozor koji je
prljav itd,itd. Mali jedno vreme sluša i najzad kaže "Ako mi ne daš
da se igram, kazaću te kod mame!" Čovek se nešto smeje i grdi malog,
a on će iz sveg glasa:
MAMA, TATA JE JUTROS OPET PIŠKIO U LAVABO.
naravi.381nbatocanin,
-> #378, dejanr> Ovo je navodno (?) istinit događaj. Dešava se u nekom
> Beogradskom trolejbusu, u uobičajenoj gužvi.
Ja sam čuo varijantu sa "Ako mi ne kupiš xxxxx, reći ću mami da si
opet pi*ao u lavabo" :)))
naravi.382v.nesic,
-> #381, nbatocanin>> Ovo je navodno (?) istinit događaj. Dešava se u nekom
>> Beogradskom trolejbusu, u uobičajenoj gužvi.
> Ja sam čuo varijantu sa "Ako mi ne kupiš xxxxx, reći ću mami da si
> opet pi*ao u lavabo" :)))
Ili istinita priča o murkanu: "Nemoj ja nekom da popušim!"
naravi.383veca,
-> #382, v.nesic>> Ili istinita priča o murkanu: "Nemoj ja nekom da popušim!"
To je ono kad su se svađala dva tipa i prepucavala se ko će kome
:) pa naiđe pandur i kaže: nemoj da vam ja obojici popu*im :)))
naravi.384bigbrada,
-> #383, veca>>> Ili istinita priča o murkanu: "Nemoj ja nekom da popušim!"
Kad već pričamo o murkanima...
Dešava se u jednom porodilištu. Babica obilazi decu, previja
ih, kad odjednom začuje, neka beba se dere : "'Oću kompjuuuuuuter!!!!"
Žena sva van sebe ode do dežurnog doktora kaže mu da se neka beba od
par dana dere kako hoće kompjuter, izgleda neka mnogo pametna beba...
Doktor razmisli pa joj kaže da nekako smiri bebu, dok joj ne izvade
pola mozga (pošto nisu imali kompjuter ;). Ode babica, smiri ga malo,
dođe doktor, operiše bebu i ostave je da se oporavlja...
Kad posle nekih mesec dana, babica obilazi decu, i opet čuje
onu bebu kako se dere : "'Ocu digiiiiiiiiiiiiitroooooooooon!!!"
Babica opet kod doktora, a doktor, šta će, opet operaciju i izvade
bebi i drugu polovinu mozga. Ovaj put se beba lepo oporavi i pošto se
više nije drala puste je kući...
Posle nekih mesec dana, dođe babica da obiđe bebu da vidi kako
joj je i naravno kao i sve babice počne da štipka bebu za obraščiće
i da guguče, kad čuješ bebu :
"U redu, u redu, nego pokaži ti meni svoju legitimaciju..."
naravi.385mornar,
Cuo Zdravko Skender da negde postoji izvor gde idu, jelda, sakati i
vracaju se ko novi. I tako ode on tamo ...
Stane on u red i gleda: ulazi jedan bez ruke, pa izlazi sa rukom;
jedan bez oka, pa izadje sa novim, itd. Udje na kraju i on. Posle par minuta
evo ga nazad - gura i dalje kolica, ali sav srecan. Pitaju ga:
- Pa kako to da ti nista nisi dobio ?
- Kako nisam - NOVE MISELINKE, NOVE MISELINKE ...
Mornar.
naravi.386niklaus,
Priča iz autobusa:
(Dijalog (prilično glasan) se vodi između dva mlađa tipa -
- verovatno studenta)
S1: E, čoveče.. ne da imamo piglu (glupe prim. nik.) drotove...
nije normalno...
S2: Ćuti ne! Jel' znaš da jedva ima murjaka koji zna da piše
i čita?
S1: (odobrava, propraćeno smehom)
S2: (i on se, naravno, smejulji)
(kad ono...)
(Pojavljuje se čuvar javnog reda tik iza njih)
P1: Momci, izađite na stanici...
(izlaze)
P1: I tako... vređate organe JRM&B (jav. red mir i bezb.).
S2: Ma samo smo se šalili (još ne shvatajući da se P1 ne šali - ionako
nemaju razvijeno čulo za šalu <:)
P1: Ajde sada, da vidim vaše L.K. ...
(S1&S2 shvataju da je ozbiljno, te se ne bune, i povlađuju)
P1: Aha... Voždovac dakle... Milisave piši...
(((:niklaus:)))
PS Lica i događaji u ovoj priči su izmišljena... (ostalo znate)
naravi.387kaun,
-> #381, nbatocanin>> Ovo je navodno (?) istinit dogadaj. Desava se u nekom
>> Beogradskom trolejbusu, u uobicajenoj guzvi.
> Ja sam cuo varijantu sa "Ako mi ne kupis xxxxx, reci cu mami da
> si opet pi*ao u lavabo" :)))
Bice da je dejanr u pravu, posto sam prisustvovao dogadjaju. Isti
se desio u busu br. 16 pre, masala, 12 godinica. Jedina ispravka:
dasa je pricao sa ljubovnicom, a klinac se dosadjivao i hteo je 5
min paznje :)
naravi.388danica,
-> #387, kaun
Samo da obavestim da ovo nije moja poruka vec Kaunova, a kao se tu nasla
pod mojim imenom-nemam pojma! :)
naravi.391ndragan,
P: Kako Tarošani (selo se u stvari zove Taraš) vataju ribu?
O: Narane ih lubenicama, pa ove posle izađu na obalu da pišaju. Onda
samo proberu koje im se sviđaju.
p.s. Ovo verovatno potiče iz susednog Elemira, poznatog kao mesto
dešavanja fabule radnje u "Pop Ćiri i pop Spiri".