pitalice.234mcaprdja,
-> #233, darone
;). Sta koriste slonice za tampone?
Ovce. ;).
pitalice.235almi,
Q: Šta je to malo zeleno u travi a počinje sa slovom M.
A: Mali zeleni paradajz.
pitalice.236almi,
Q: Šta je to malo narandžasto u travi i počinje sa slovom J?
A: Još jedan jedan paradjz.
pitalice.237almi,
Q: Šta je to malo crveno u travi i počinje sa slovom N?
A: Nećeš mi verovati još jedan paradjz.
pitalice.238andrejl,
Kako se na engleskom kaže "pomorstvo" ?
Megadeath ;))
pitalice.241ladislavs,
Q: Koja je umetnost najprofitabilnija?
A: Kiparstvo.
ciLa.
pitalice.245mmile,
Q : Sta je to malo, belo, sedi u uglu i jede govna ?
A : WC solja.
pitalice.246mradic,
Q: Zasto Amerikanci ne napadnu Srbiju?
A: Zato sto je Pera u kontroli leta.
!#PIDGEON#!
pitalice.247valeksa,
Q: Koja je razlika između lepote i sankcija?
A: Lepota je prolazna.
pitalice.250remo,
Kako da plavusi zasvetle oci?
Uperite joj lampu u uvo.
Ivan
pitalice.251jerdna,
Šta je to kad jedan čovek padne sa 10.000 metara
i ostane živ ?
Slučajnost.
Šta je to kad taj isti čovek ponovo padne sa 10.000
metara iĘ ponovo ostane živ ?
q ┼ĐçC
E äXto je već sreća.
Šta je to kad taj isti čovek i TREćI put padne sa
10.000 metara i ostane živ ?
TO JE VEĆ NAVIKA.
pitalice.252alexr,
Jos jedna fora sa plavusama:
Q:Zasto plavusa nosi crveni karmin?
A:Stop svetlo za pogresnu rupu!
pitalice.253unke,
Sta stvarno boli?
Kad ti neko gurne kisobran u dupe, pa ga otvori.
UNKE THE METALMANIAC
pitalice.254peca.st,
Q: Šta najviše voliš od striptiza?
A: Skidanje sankcija!
Peđa.
pitalice.255peca.st,
Q: Ako u jednoj zgradi od 12 spratova, svaki sprat nosi
naziv jednog meseca, kako se zove lift u toj zgradi?
A: Zove se na dugme!
Pe
đa.
pitalice.259asterix,
Zašto se 4 pandura tuku kad treba da uđu u ista kola ?
Zato što svaki od njih hoće da sedi pored prozora ! :))
pitalice.260asterix,
Kakva je razlika izmedju igle i aviona
VELIKA ;)))
pitalice.261d.petrovic,
-> #253, unkeĂ> Kad ti neko gurne kisobran u dupe, pa ga otvori.
pa ga otvoren izvlači.
pitalice.265ognjen,
-> #259, asterix)-> Zasto se 4 pandura tuku kad treba da udu u ista kola ?
)->
)-> Zato sto svaki od njih hoce da sedi pored prozora ! :))
Znam i ja malo o pandurima:
1.
Oko cega se svadjaju 2 policajca u patroli?
Ko ce da bude u sredini.
2.
Zasto policajac sedi u zadnjem redu u bioskopu?
"Ko se zadnji smeje najsladje se smeje"!
3.
Zasto policajci drze pistolje u frizideru?
Da imaju hladno oruzije.
4.
Kako 5 pandura spremaju kokice?
Jedan drzi tiganj a ostala cetvorica drmaju sporet.
5.
Zasto se policajac smeje kad grmi?
Misli da ga slikaju.
6.
Zasto policajac gradi okruglu kucu?
Da ga neko ne saceka iza ugla.
7.
Zasto su skole za pandure u pandurske dzukele odvojene?
Prvi cesto prepisuju od drugih!
pitalice.267wizard,
-> #265, ognjen> Zasto se policajac smeje kad grmi?
>
> Misli da ga slikaju.
Valjda kad seva, a ne kad grmi? :)
pitalice.268darone,
Q: Koja je jedinica za glupost?
A: 1 štediša ;))
(: darone :)
pitalice.269darone,
-> #265, ognjen>> Zasto policajac sedi u zadnjem redu u bioskopu?
A zašto sedi u prvom redu?
Da bi prvi video film. Kad malo bolje razmislim - i
nije bez logike :))
darone
pitalice.270mjova,
-> #268, darone> Q: Koja je jedinica za glupost?
> A: 1 štediša ;))
kako je to suviše velika jedinica, u široj upotrebi je ŠŠ ;)
pitalice.271.bale.,
Rebus: zamislite slovo R i u njemu K. Sta je to?
Nemac.
pitalice.272vitez.koja,
Q: Kako pandur zajebava muvu ?
A: Zatvori je u teglu, pa jede govna pred njom.
pitalice.273vitez.koja,
Q: Kako pandur obavlja veliku nuzdu ;) ?
A: Ode u WC, namesti se, i kaze : "Izadji, neću ti ništa!"
pitalice.274mark,
Zasto indijanci spaljuju zene??
DA bi videli pickin dim.
pitalice.275mark,
Zasto indijanci spaljuju muskarce??
Da bi videli kako se pusi kurac.
pitalice.276darone,
-> #273, vitez.koja>> Q: Kako pandur obavlja veliku nuzdu ;) ?
A: Izlazi, ili pucam!
(: darone :)
pitalice.278akojovic,
Zašto je hrana skupa?
Da bi više ljudi moglo da stane u autobus. ;)
pitalice.282putnik,
Q: kako u americi prave najbolja odela za ronjenje?
A: jebu crnce dok ne iskoce iz koze.
pitalice.283mrmf,
Q:Kako pandur muva ribu?
A:Pendrekom:)
Brada
pitalice.284milic,
Q: Zašto žene uvek negde udare kad parkiraju kola ?
A: Zato što im muškarci objašnjavaju da je ovoliko dvadeset santimetara. :)
P.S. "ovoliko" - pokazati desetak cm
pitalice.285ilotina,
Kako se zove crnac koji nosi mont jaknu?
Montenegro:)))
pitalice.286rkramer,
Q: Koji je najlakši postupak za razbijanje atoma ?
A: Pošaljete ga poštom sa naznakom LOMLJIVO.
pitalice.287rkramer,
Q: Šta je vlažno, crno, pliva po vodi i viče: "Gaće" ?
A: SIROVO ULJE
Q: A šta je vlažno, crno, pliva po vodi i viče: "Donje rublje" ?
A: RAFINOVANO ULJE
:)))))
pitalice.288rkramer,
Q: Zašto svoj jezik nazivamo maternjim ?
A: Zato što očevi ređe dolaze do reči.
pitalice.289rkramer,
Q: Zašto se ptice u gnezdu nikada ne smeše ?
A: Zar bi ste se vi smejali da vam majka za jelo
svakog dana donosi samo crve ?
pitalice.290rkramer,
Q: Kako se slon penje na drvo ?
A: Sakrije se u lešnik, pa čeka da ga veverica ponese gore.
---------------
Q: Šta je sivo, ima dva točka, a teško je četiri tone (a, nije
pilo BIOMED 6) ?
A: SLON NA MOTOCIKLU
---------------
Q: Zašto slonovi nose tamne naočare ???
A: KADA BI SE SVI TI VICEVI PRIČALI O VAMA, NI VI NE BISTE
VOLELI DA VAS PREPOZNAJU)
---------------
pitalice.291rkramer,
Q: Šta je DŽEMPER ?
A: To je deo odeće koji DETE oblači kada je hladno NJEGOVOJ MAJCI
pitalice.292skrajnalic,
-> #290, rkramer&> Q: Kako se slon penje na drvo ?
&> A: Sakrije se u lešnik, pa čeka da ga veverica ponese gore.
A kako silazi??
Stane na list i čeka jesen :)
Pozdrav....
skr
pitalice.293ssokorac,
-> #290, rkramer ─┼┤ Q: Kako se slon penje na drvo ?
─┼┤
─┼┤ A: Sakrije se u lešnik, pa čeka da ga veverica ponese gore.
Ima i ovako:
A: Sedne na pticu, pa skoči dok preleće.
Q: Zašto slon nosi zelene patike?
A: Da se lakše sakrije u travi.
Q: Zašto nosi crvene patike?
A: Jer su mu zelene na pranju.
Q: Kako silazi sa drveta?
A: Sedne na list pa čeka jesen.
pitalice.294d.petrovic,
-> #293, ssokoracĂ> Q: Zašto nosi crvene patike?
A: Ide da krade jagode.
pitalice.296putnik,
Q:Sta se dobije kada se sa vrha beogradjanke bace mali cigani?
A:ROMINJANJE
pitalice.297mornar,
Q: Sta se dobije kad ukrstis majmuna i pandu Ę?
A: MANDU !
pitalice.298alexr,
-> #296, putnik>>Sta se dobije kada se sa vrha beogradjanke bace mali cigani?
Q:Sta se dobije kada se atomska bomba baci u Marinkovu baru?
A:Cigani lete u nebo !
pitalice.299didldi,
-> #298, alexr Nije nego na zvezdin stadion
pitalice.300ndragan,
-> #293, ssokorac/ Q: Zašto nosi crvene patike?
Kako se upucavaju plavi slonovi?
Specijalnom puškom za plave slonove.
A kako se upucavaju crveni?
Uvrćeš mu surlu dok ne poplavi, pa ga središ specijalnom puškom za plave
slonove.
pitalice.301marzi,
Q: Kako staviti 4 slona i jevreja u ficu???
A: Slonovi na sedista a jevrej u pepeljaru
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
pitalice.302spale,
-> #298, alexr██ A:Cigani lete u nebo !
Top Ganjci ;>
Nikola
pitalice.303spale,
Kako se zove žena koja se nikad ne uda?
usedelica,
A kako se zove muškarac koji se nikada ne oženi?
budala!
Nikola
pitalice.304darone,
Q: Ko su bili najveći mađioničari za vreme WW2?
A: Jevreji, uđu na vrata, izađu kroz dimnjak.
(: darone :)
pitalice.305lord.pilot,
Možda je bilo, al' nema veze :
Šta je to samokritičan Srbin ?
Srbin koji sadi vrbu u dvorištu...
Foru sam čuo od ortaka iz Zagreba, tek da ne budem anatemisan...;)
pitalice.306ndragan,
-> #301, marzi/ Q: Kako staviti 4 slona i jevreja u ficu???
Kako ugurati sto jevreja u kola?
Ubaci dolar i ne brini.
pitalice.307ndragan,
-> #305, lord.pilot/ Srbin koji sadi vrbu u dvorištu...
Ja posadio, ali se osušila. Šta kažu za taj slučaj, doktore?
pitalice.308ognjen,
Q: Zasto je frizider hladan, a zasto luster visi?
A: Frizider i luster su bili dobri prijatelji. Jednog dana
su se posvadjali. Razocaran u prijateljstvo, luster se
obesio a frizider je ostao mrtav 'ladan
pitalice.309ognjen,
-> #306, ndragan)-> Kako ugurati sto jevreja u kola?
)-> Ubaci dolar i ne brini.
Original glasi:
Kako ugurati 25 Skotlandjana u kola?
Prvo ubaciti unutra jedan peni...
pitalice.310maverick,
Ko je ubio Hitlera ?
Ckalja.
A zasto?
Nije hteo da kupi Ktito│rov namestaj.
pitalice.311maverick,
Sta je to malo crno, boje beza, jebe jeza ?
Srbin . pocrneo od muke, koza mu je inace te boje, a sa ovim sankcijama...
pitalice.312mornar,
Evo jednog bisera iz skole ...ů
- Profesorka, a jel znate Vi sta je komandant Koca Popovic rekao kada su ga
uhvatili Nemci ?
- Pa ... ne znam. A sta je to rekao ?
- " Pa nemojte ljudi, ko Boga Vas molim "
PS. Ovo mozda i nije tako smesno, ali kad se poveze sa scenom iz Maratonaca,
kada cica vadi svinju oz bunara ...
pitalice.313dejanr,
Ovo čuh sinoć na Klubu.
Q: Šta su to pepeljare?
A: Mesta gde se prosipa pepeo i bacaju opušci, u prostorijama koje nemaju pod
pitalice.314darone,
Q: Šta je to malo, žuto i opasno?
A: Kanarinac sa mitraljezom.
(: darone :)
pitalice.315duki,
Q: Šta se dobije kada Boško Buha prođe kroz odžak?
A: Crni bombarder. :)
COPYRIGHT BY -Duki- LTD. ALL RIGHTS RESERVED
pitalice.316d.petrovic,
-> #314, daroneĂ> Q: Šta je to malo, žuto i opasno?
Ă> A: Kanarinac sa mitraljezom.
Q: Šta je to malo žuto i bezopasno?
A: Kanarinac sa mitraljezom, ali bez municije.
pitalice.317idesign,
Arkan je hteo da ubije Moniku Seleš....
Jer je prvi reket sveta.
pitalice.318nkbog,
Šta je to malo, zeleno i smrdi na svinju?
Kermitov srednji prst.
pitalice.319valeksa,
Šta se šiptaru prvo baca kad se davi?
Žena i deca.
pitalice.320sslavko,
Šta uraditi sa 365 upotrebljenih prezervativa???
Napraviti automobilsku gumu i nazvati je Good Year!
pitalice.321bobo,
Sta se dobije kada se stavi jaje na oko ????
KURAC U CELO
pitalice.322darone,
===============================
1.3194 CHAT:chat
valhala, 28.05.93. 19:49, 179 chr
Odgovor na 1.3084, dcolak, 05.05.Sre 18:15
---------------------------------------------------------
>###### Ok, zasto je pile preslo ulicu? - nagradno pitanje
Ajde jos jedno pitanje - zasto je COVEK presao ulicu?
Necu da vas mucim - Zato sto mu je k***c bio zaglavljen u piletu;)
----------------------------------------------- 1.3194---
pitalice.323putnik,
Q:Kako se zove lozac u krematorijumu za decu?
A:Spale
pitalice.324isekulovic,
Q: Zašto se murkan nikad ne kupa?
A: Čeka da se upali zeleno svetlo na bojleru.
pitalice.326putnik,
-> #325, spale>Molim? ;>
Ko ti kriv kad imaš krvav user ;))) :))
Nesha
pitalice.327putnik,
Q:Kako se zove mađarski pas?
A:Lajoš
:))
pitalice.328didldi,
-> #327, putnik I Mzarkovov (valjda, nisam siguran) :)))))))))
pitalice.329ognjen,
Q: Kako se kaze "Ptice umiru pevajuci" ?
A: Ciju, ciju, TUP!
Q: Kako se kaze Zenga ?
A: Mup, mup, TUP!
pitalice.330ndragan,
-> #327, putnik/ Q:Kako se zove mađarski pas?
P: A engleski?
O: Lajonel.
Kako se na grčkom kaže a-a?
Alfa alfa.
pitalice.331lovro,
Q: Kako se zove novi model Polaroid aparata?
A: Hemoroid: Svaki supak moze da ga koristi
pitalice.332putnik,
Q:Koja je razlika izmedju Zemunske gimnazije i ludare?
A:Broj telefona.
;)) mb & nata
pitalice.333trix,
Kako se zove kopile Crnogorca ?
Sin neznanog junaka !!!
pitalice.334npetrovic,
Znate li koje su bile poslednje Hitlerove reci?
Ubite mi Batu Zivojinovica!
:) Pyc
pitalice.335npetrovic,
Jel znate zasto Trabant ima brisace iznutra?
[Sad ortak zauzme polozaj kao za volanom i kaze:]
Pu, je*em ti auto!
Pyc :)
pitalice.337darone,
Q: Šta je to televizor?
A: Ne znam. (to je vaš odgovor)
Z: Gde tiiiiiiiiiiiiii živiš!
(: darone :)
pitalice.338spale,
-> #337, darone██ Q: Šta je to televizor?
Q: Koja je razlika između paprike i paradajza? (pitati ženu,
kevu...)
A: Ne znam. (njen odgovor)
A: Pa tebe čovek ne može ni na pijacu da pošalje?
pitalice.339spantic,
-> #338, spale> A: Pa tebe čovek ne može ni na pijacu da pošalje?
R: Odlično, otsad ideš ti!
;)
pitalice.341akocmaruk,
Q:Ko je organizovao atentat na Moniku Seles?
A:Arkan!
Q:Zasto??
A:Nije mogao da izdrzi da ona bude prvi reket sveta!!
pitalice.342akocmaruk,
Q:Zasto se bore Muslimani i Hrvati u Bosni?
A:Za Drugo mesto !! :)))
pitalice.343trix,
Ideš putem, naletiš na lokvu krvi, kako provaliti čija je krv:
od kučeta ili zgaŽenog Šiptara ??
Ako postoji trag kočenja krv je Pseća !!!
pitalice.344peca.st,
-> #343, trix!-> Ako postoji trag kočenja krv je Pseća !!!
Bajato, a i ne ide tako. :)
Oriđinal:
Q: Koja je razlika između zgažene mačke i zgaženog Hrvata?
A: Ispred mačke su tragovi kočenja!
Peđa.
pitalice.345marshall,
(ne znam da li je bilo, ali...)
Zasto sada ratuju Hrvati i Muslimani u Bosni ?
Igraju plej-off za drugo mesto :)))
pitalice.346veca,
Q: Znate zašto se kaže: Coca-Cola i osmeh?
A: Popiješ Coca-Colu, podrigneš i nasmeješ se :)
pitalice.347dr.grba,
-> #345, marshall>> Igraju plej-off za drugo mesto :)))
Misliš, play out...
pitalice.348zdule,
Q : Sta je hrabrost?
: Kada se poseres iznad vrata kuce i pozvonis da trazis toalet papir.
pitalice.350ilazarevic,
-> #348, zdule> Q : Sta je hrabrost?
> : Kada se poseres iznad vrata kuce i pozvonis da trazis toalet papir.
Dok je Majk Tajson bio aktuelan, trebalo je posrati se ispred njegovih vrata
i tražiti papir. Dakle, ne bilo gde, već kod gazda-Miketa Tusona ;)
pitalice.351dr.grba,
-> #350, ilazarevic>> i tražiti papir. Dakle, ne bilo gde, već kod gazda-Miketa Tusona ;)
A danas na vrata onog ćelavog gorile S. Milo ševića.
└───┬─────┘
nice fucking? ──────────────┘
pitalice.352barka,
Q: Kad prostitutka zna da je zrela za penziju?
A: Kad sedne na barsku stolicu i propadne.
pitalice.353asterix,
Q: Kako se od skoro zove Centralni Zatvor ?
A: Vukoje*ina !
pitalice.354darone,
Q: Šta je to: bumbar jeste, pčela nije?
A: Bumbar! ;)
(: darone :)
pitalice.355pavbok,
Kako možete da ubijete Noja?
Izblamirate ga na betonu.
pitalice.356zandric,
Kakva je razlika izmedju Bosne i basne?
U basnama zivotiunje poseduju ljudske osobine, u Bosni obratno.