politicki.1anna,
Zašto uveče niko ne prolazi takovskom ulicom?
Boje se ljudi da im ne uvale da vode treći dnevnik ;)
politicki.2ppekovic,
Pre neki dan (juče valjda) na onom protestnom skupu majki ispred
skupštine, jedno dete je nosilo karton na kome je pisalo:
Kenjam kad hoću i gde hoću
i nemam nameru ništa da menjam.
politicki.3ssokorac,
Pre oko 20-30 godina u SSSR-u:
Bio jednom jedan veoma dobar matematičar, cenjen u celom gradu.
Jednog dana dodje njemu prijatelj i kaže:
'Ti si veoma poznat čovek, i zato moraš da se učlaniš u Partiju.'
'Ali, ne razumem se ja u to...'
'Ma, moraš.'
Upiše se on u Partiju i ode na prvi sastanak. I ponese on neko
blokče pa zapisuje sve što govore govornici. Tako i na drugom i na
trećem sastanku, i na četvrtom on se javi za reč.
'Ovako: ono šro je rekao tak i taj ne može zbog...ovo ne može
zbog...ovo ne će proći, ovo ne ide...itd.'
Dok je govorio, povuče ga za rukav jedan njegov prijatelj i kaže mu:
'Sad uzmi kartu za voz idi do zadnje stanice i ne vraćaj se više!'
Šta da radi, uzme on kartu ode do zadnje stanice i izadje. Tamo živi
neko vreme i zaposli se kao čistač. I kako je prolazilo vreme, on je
postao najbolji čistač u kraju. I jednog dana njemu dodje čovek i kaže:
'Ti si sada veoma poznat kao najbolji čistač, pa moraš da se učlaniš
u Partiju.'
Šta da radi, da se izvuče kaže:
'Pa, ja sam nepismen, ne znam ništa...'
'Nema veze, mi imamo kurs za nepismene čistače pa kad ti to završiš
onda dodji u Partiju.'
I, ode on na kurs i tamo sedi 20-tak čistača i dodje im učiteljica i
počne da ih uči:
'Ovo je slovo A' i napiše A na tabli.
'AAAAAAAAA' svi ponavljaju...
I, tako oni dodju do matematike i ona piše na tabli:
'1+1=2'
'jedan plus jedan jednako dvaaaa...' svi ponavljaju.
Tek, posle časa, pridje matematičar(čistač) učiteljici i kaže:
'Ali, po modernim računima jedan plu jedan ne mora uvek da bude dva!'
I počne da piše po tabli i izvodi neke dokaze i kako god da izvede
dokaz na kraju uvek ispadne da je 1+1=2.
'Čekajte, čekajte, negde sam nešto ispustio samo da nadjem...'
'Plankova konstanta!' - šapuću svi čistači.
politicki.4vmisev,
-> #3, ssokoracFazon je srašan, ali si baš mogao da navedeš
(c) M. Pavić
Vladmir Mišev
politicki.5ociric,
-> #2, ppekovic> Kenjam kad hoću i gde hoću
> i nemam nameru ništa da menjam.
Provereno - jeste! Natpis se lepo vidi na fotografiji koju je danas
(ponedeljak) objavila "Borba".
╔╗_
Pozdrav, ╚╝╠╗
politicki.6ssokorac,
-> #4, vmisev -=)> Fazon je srašan, ali si baš mogao da navedeš
-=)> (c) M. Pavić
Rado bih naveo da sam znao, ali čuo sam ga od prijatelja, pa sam ga
odmah izručio ovde...:)
politicki.7maverick,
-> #2, ppekovicNije fer da uzimas fore iz javnih medija!
politicki.8vmisev,
-> #6, ssokorac Ma nema veze, bar će se neko (možda) zainteresovati za Pavića. A fazon je u
originalu mnogo lepši. Toplo ti preporučujem da pročitaš.
Pozdrav,
Vladimir Mišev :)
politicki.9ociric,
-> #7, maverick> Nije fer da uzimas fore iz javnih medija!
Pa Mr-Mis ***** nije uzeo(la). Lepo je na početku naglasio(la) da je reč o
paroli sa javnog skupa. Dakle, i javi mediji su ga UZELI!!! ;)
╔╗_
Pozdrav, ╚╝╠╗
politicki.10skoprivica,
-> #4, vmisev>-> Fazon je srasan, ali si bas mogao da navedes
>-> (c) M. Pavic
Steta sto je bio, samo za Bolcmanovu konstantu, a da ne bude
tek tako, evo najkraceg vica:
politicki.11nkbog,
Čuvajte Srbiju čistom - bacajte đubre u Hrvatsku.
Čuvajte Srbiju čistom - ne pljujte po njoj, pljujte po ulici.
Čuvajte Srbiju čistom - prodajte je Švajcarcima.
Čuvajte Srbiju čistom - ne zovite je Jugoslavijom.
Čuvajte Srbiju čistom - proterajte Prlju.
Čuvajte Srbiju čistom - zatvorite usta.
Čuvajte Srbiju čistom - ne serite.
Čuvajte Srbiju čistom - iselite se.
NB.
politicki.12dexi,
Jean autentican chat sa dragog nam i poznatog BBS-a:
SvE_clanove_ZAhvaljujuci_pretplati_rasterasMo ;>
-------------------------------------------------------------------------------
mason -- :)))
orlando -- bojkotujte sezam :)
uliks -- treba osnovati sindikat korisnika sezama
mason -- dobro, onda: kurs se {timuje na 15 dana ;)
marsupilami -- nisu napisali KO ga usagla{ava
(centurion se uklju~uje u razgovor)
centurion -- hi
uliks -- Nezavisni Sindikat Korisnika Sezama (NSKS) !!!
uliks -- hi
mason -- ne mo`e sindikat. mo`e samo udru`enje korisnika
marsupilami -- mo`da dejanr ili zz odu do zelanjaka, pitaju experte i lupe ceni
:)
mason -- hi
orlando -- ho}emo ostavke na sezamu! ne idemo iz chata dok se ne smanji
pretplata i svi na{i zahtevi!
mason -- NeSKoS :))
marsupilami -- jes, on }e te pita :)
centurion -- koji zahtevi?
mason -- orlando :))))))))
uliks -- ma barikadu ispred bigza !!!
(mandrak napu{ta razgovor)
mason -- ostavke, ostavke !! :)
uliks -- svi svi svi
centurion -- svi svi!!
marsupilami -- izlazite napolje !!!
petar.pan -- SVI! SVI! SVI!
mason -- ode mandrak po barikadu! ;)
marsupilami -- :)
mason -- SVI! SVI! :))
petar.pan -- makro je spreman :) ali ga retko korisim
uliks -- sa barikadama nema neizvesnosti
orlando -- da se smanji pretplata, uvede 30 linija i dozvoli povratak u zemlju
svima koji su koristili tu|i ra~un na Sezamu :)
centurion -- :)
uliks -- ih, ja sam imao tih makroa koliko ho}e{
uliks -- :)))
petar.pan -- SVI! SVI! SVI!
petar.pan -- SVI! SVI! SVI!
petar.pan -- SVI! SVI! SVI!
petar.pan -- SVI! SVI! SVI!
mason -- :))))))
mason -- ostavke!
mason -- e, oborismo li ih?
petar.pan -- ne znam, oti{li su u privatnu posetu u rumuniju
uliks -- treba osnovati i teroristi~ku organizaciju
mason -- {ifra !rumunija :)))
uliks -- oti{li su u privatnu posetu na politika bbs
mason -- :))))))))
mason -- oti{li u Politika- Vote ;)
orlando -- bebe za dejanr-a i zz-a
uliks -- :)))
mason -- ne - nosimo im modeme na usvajanje!
uliks -- o}emo da aca kara|or|evi} bude sysadm
orlando -- da,da !
(marsupilami odlazi u privatan razgovor)
centurion -- bolje sloba
(marsupilami se vra}a iz privatnog razgovora)
mason -- Ne aca = bolje ANNA ;>
mason -- marsupilami, {eta{? ;)
orlando -- ako modemi propla~u, onda ih ne damo!
uliks -- ne mo`e, zbog "srodstva" sa funkcionerima ;)
(mason odlazi u privatan razgovor)
(mason se vra}a iz privatnog razgovora)
(marsupilami odlazi u privatan razgovor)
(centurion odlazi u privatan razgovor)
mason -- :))) eto, znam i ja ;)
mason -- ova dvojica prvi podne{e ostavke - na chat ;))
uliks -- a smena moderatora ? ;)
uliks -- novi izbori za moderatore
orlando -- prevremeni ;)
mason -- pa, ako je Vena moderator - tu da ne insistiramo m'logo! ;)
mason -- re Vesna (za Chat ;)
mason -- 6v
uliks -- o}emo vi{estrana~ku upravu
mason -- otad`binsku redakciju ;)
orlando -- monarhisti~ki BBS - Sezam
mason -- :)))))))))) - bolje ANARHISTI^KI! :)))
uliks -- upravu sezamovog spasa
(marsupilami se vra}a iz privatnog razgovora)
(centurion napu{ta razgovor)
marsupilami -- re
uliks -- re
mason -- 2xre :)
petar.pan -- re
uliks -- dole car `iveo kralj
mason -- mo`e i DvaReD :))
orlando -- ima i Sezam svog [e{elja
mason -- kog?
petar.pan -- koga?
marsupilami -- a ko je to?
uliks -- ko je sezamov {e{elj ?
petar.pan -- ima vi{e kandidata
marsupilami -- :)
mason -- ima vojvodu
uliks -- izbori za {e{elja
mason -- vote - {e{elj! :)
orlando -- khm, khmmm ... nije po ugovoru da vam otkrivam...
petar.pan -- ja sam za kolektivnog {e{elja
uliks -- za funkciju sezamovog {e{elja
uliks -- otkrij !!!
marsupilami -- gve{ite, ako mislite da sam ja ;)
petar.pan -- idemo u privatni chat, pa nam tamo ka`i
orlando -- pa da me nema! ili da me mobili{u!
uliks -- reci nam svima u private ;)
mason -- jok, ti si samo vecu zvao na KaVu ;>>
.to uliks palimo se :)
petar.pan -- bip, bip
marsupilami -- :)
orlando ** palimo se :)
mason -- ajmo svi u private, na {ifru !seselj
orlando -- ili annu
mason -- :))))
uliks -- username crveni.vojvoda
marsupilami -- tva~, to je obi~an tva~
mason -- :)))))))))))))
mason -- cu
petar.pan -- username "izrod.maloumni"
orlando -- v, ne r
mason -- :)))))))))
mason -- izvod :)
marsupilami -- username uSER na ME
uliks -- cwena vojvotkinja
petar.pan -- bip x 3
orlando -- cu
mason -- cu, petar.pan
marsupilami -- ci petar.pan
uliks -- cu
mason -- :))
marsupilami -- :)
petar.pan -- real nigers don't die!
orlando -- ne}emo
uliks -- real nigers hang on a tree
(petar.pan napu{ta razgovor)
mason -- :))))
marsupilami -- o~ekujte za neki dan jedan ludi prilog konf. vicevi
uliks -- K.K.K.
orlando -- da nije log
-------------------------------------------------------------------------------
A sad, do mile volje pogadjajte ko su ucesnici ovog chat-a ;)
p.s. Ako ovo proglasite za vic meseca mozda otkrijem svoj identitet O;>
politicki.13dejanr,
[ Sa hrvatskih i slovenačkih BBS-ova obično prenosimo neke političke
rasprave itd, a zašto jednom ne bismo preneli i par viceva? Kad malo
pogledate, videćete da su slični našima... samo su imena malo promenjena ]
======================
A: Jesi li čuo da je naš dragi predsjednik u bolnici, na operaciji ?
B: ?!?!?!?
A: Vade mu direktora televizije iz dupeta !
p.s. s obzirom na stanje demokracije kod nas, imena su izuzeta a ti dragi
čitaoče stavi koja god želiš, iako se nekako sama nameću.
[DRAZEN POZARIC]
======================
Q: Koja je osnovna razlika između pasa i ljudi ?
A: Pas kad pobjesni, izbije mu pjena na njupalo i završi pod zemljom.
A čovjek kad pobjesni, postane direktor HTV-a i pravi generalna
sranja.
[DRAZEN POZARIC]
======================
Zašto Ban Jelačić sedi na konju?
Tako je i Tuđman dobio spomenik.
Zašto Tuđman ne jaše?
Jer nije siguran koga će osedlati.
Zašto je Tudjman seo na put?
Da pokaže, da i konji razumeju semafor.
[UROS MESOJEDEC]
======================
Trg Bana Jelacica, gradska vreva...
SRBIN (dere se): JA SAM SRBIN, JAAAAA SAAAM SRRRRBINNNN !!!!!!!!!!!!
BABA: A ko ti je kriv?
[ZARKO PINTAR]
======================
Nedjeljni Vjesnik, 3. IX. 1989, stran 15
TV programi povodom Dana rastanka naroda Jugoslavije
(izvlecki!)
TV Ljubljana
09:25 Neznana Evropa: Po Brezpotjih Knez Mihajlove, 4. oddaja
11:05 Prva pomoc: Imobilizacija desnice in demobilizacija levice
16:00 Varujmo cisto okolje: Muslimani v Sloveniji, 3. epizoda
19:00 "SuperSmole" risanka
21:00 "Periklej proti aristokratskim konzervativcem" gl. vloga: D. Rupel
23:00 Nocni program: Vroci ce-kaj, eroticni kolaz (69 poz razredov in nacije)
TV Zagreb
10:00 Bezobrazni program, zemljopis: Nepoznata Srbija, 1. epizoda
"Sjeverna Dalmacija, Lika, Kordun", voditelj: dr. Simo Dubajic
11:00 Minuta sutnje
11:01 Nepoznata Srbija, 2. epizoda "Banija, Slavonija i Baranja"
voditelj: dr. Jovo Opacic
12:00 Minuta sutnje
12:01 Nepoznata Srbija, 3. epizoda "Chicago, Illinois"
voditelj: Bogdan Bo Maglic
13:30 Split, 18.IV.1971: "Hajduk:Dinamo" 3:1, skraceni snimak
14:50 Srdacno ljepi nasi: dr. Franjo Tudman
16:00 Minuta sutnje
19:00 Brojke i slova: tecajna lista
23:47 BECTN 3A CTPAHE TYPNCTE
TV Beograd
06:00 "Zora rudi, Knin se crveni, plavi i bjeli", putopis
08:20 Memorandum Policijske akademije nauka i umjetnosti, dok. emisija
09:40 Gost urednik: Nicolae Causescu
13:45 Tehnika za svakoga: Kako uokviriti sliku Velikog Vozda
14:45 Tele-most: Leskovac - Sing-sing
17:25 Mitovi i legende: Aleksandar Rankovic
18:00 "Dinastija Karadordevic", repriza popularne serije
19:15 "He-man i gospodari Kosova", crtani film
19:27 Izravni prijenos padanja mraka
20:00 Zabavlja vas Stipe Suvar
20:02 Dosadio vam Stipe Suvar
TV Titograd
13:40 "Foteljasi jos nisu izmumrli, a kad ce ne zna se...", dramska
serija
15:40 Oni su nas zaduzili do groba: Veselin Duranovic
18:15 Prvenstvo Crne Gore u etiketiranju Jevrema Brkovica
19:15 "Gustav i Momir protiv foteljasa", crtani film
20:00 "Televizijo, postupi po naredenju", udarna emisija
23:20 Bolesti danasnjice: Upala oba oka u glavi
TV Pristina
13:05 Ibrahim Rugova: "Korjeni", nenagradena drama
15:30 Redovna repriza proslave 600 godina kosovskog boja na Gazimestanu
s usporenim govorom Slobodana Milosevica
18:35 Pristina-Titova Mitrovica, skracena snimka relija oklopnih vozila
19:00 Odabrani trenutak: Koncert za srpsku trubu s Kosova u CCCC duru.
21:00 "Apel za vesanje", domaci igrani film strave i uzasa
23:00 Vecernja diferenciacija
TV Sarajevo
08:00 Dobro jutro islamiziranim Srbima zeli Vuk Draskovic
08:30 Dobro jutro islamiziranim Hrvatima zeli Tihomil Rada
09:00 Dobro jutro pokrstenim muslimanima zeli Adil Zulfikarpasic
19:15 "Dusko Dugousko protiv predsednickog kandidata 007", crtic
19:30 Dnevnik, humoristicka serija
20:00 "Sve strane svijeta: napredni sjever, zaostali jug, truli zapad,
bliski istok i zlatna sredina", dokumentarni film
TV Skopje
04:00 Ocekujemo direktno ukljucenje u program Alpe-Adria
05:00 Ocekujemo indirektno ubacivanje TV Beograd
06:00 Jutarnje citanje "Mladine"
06:30 Jutranje konzultiranje povodom pisanja "Mladine"
07:00 Jutranje spaljivanje "Mladine"
13:00 Zanimljivosti: Elektrosokovi+unutrasnja politika=Vevcani
17:00 ponovno indirektno ubacivanje TV Beograd
17:15 Sofija: Balkansko prvenstvo u negiranju nacija, prenos
19:15 "Doktor Vasil", crtani film
21:30 Kumanovo: Prvenstvo u kaskanju za Evropom, prenos
23:00 Lazar Mojsov: "Bajka za laku noc i tezke posledice"
[UROS MESOJEDEC]
======================
Srbi su ovamo zdimili pred Turcima. Turci su sada u Turskoj. Zašto
Srbi ne bi bili u Srbiji ?
.......
Poznati srpski junački narod, kao što mu istorija kaže oslobađao se
ratujući. Tako da je dobivao u ratu. Tako da je svoju najslavniju
bitku na Kosovu izgubio. Onda su ih 1855. Bugari naprosto slistili.
Nečuvenu hrabrost pokazali su u prvom svetskom ratu. Tako da je
srpska vojska bila prosto sterana iz Srbije. Preko kompletne Grčke,
na ostrvo Krf. Prosto su morali da preplivaju. Te je, u begu Srba na
Krf, utemeljena tradicija vaterpola. Pa su posle, verovatno zbog
toga, u Beogradu napravljeni mnogobrojni bazeni gde se Srbi prisećaju
svog hrabrog ratnog plivačkog bega. Onda su 1941. Beograđani hrabro
izašli na ulice gde su neustrašivo vikali bolje rat nego pakt. Ko
danas. Onda je i počeo aprilski rat. Čim su krenuli u juriš, za sedam
dana su ga izgubili. Zdimio im kralj, dvor, viši oficiri. I oficiri
niži rastom. Junački su stigli do Boke. I uskočili u podmornice koje
su ih, zajedno sa državnim zlatom, spasle od sigurne pobede. Čim je
Nemačka napala Jugoslaviju, Srbi su neustrašivo stali na četničku
stranu, da se ne bi sukobili sa mrskim Nemcima. Do 1944. prema
provjerenim podacima, u Srbiji je bio jak antifašistički pokret. Koji
je imao pet partizana. Koji su stalno bili u pokretu pred
četnicima......
Naročito je bio opevan Kraljević Marko. Najveći srpski junak. U bici
na Marici, ko pravi Srbin borio se na turskoj strani. Ubio je boga u
Srbima. Pa ga sada Srbi opravdano slave........
(Tanja Torbarina, Globus)
======================
Q: Zašto žene tvrde da je duke Sheshehlj impotentan ?
A: "Bez alata nema ni zanata."
[DRAZEN POZARIC]
======================
(star je već neko vrijeme, ali za svaki slučaj:)
Ban Josip Jelačić postao je nezadovoljan crnim konjem na kojega su ga
postavili, pa je zatražio od gradonačelnika Zagreba, velepoštovanog
gospodina Buzančića da pokrene saborsku raspravu o tome tko treba
snositi troškove postavljanja bana na bijeloga konja.
Saborski zastupnici nikako da se dogovore, to je došlo do ušiju našeg
dragog .... pa je on odlučio da sam ispita stvar na licu mjesta.
Dolaze Buzančić i .... na Trg kad kaže Ban: "Borise, rekao sam da
hoću bijeloga konja a ne tovara (magarca, op. dp) sa očalima !"
[DRAZEN POZARIC]
======================
Perger purgeru u tramvaju:
- Ma, razumijem ja to... Zagreb je veliki grad... sasvim je shvatljivo
da u njemu ima 10000 idiota, ali da svih tih 10000 idiota radi u
ZET-u... to ne mogu shvatiti !
(Legenda: ZET=Zagrebacki elektricni tramvaj)
[IVAN GUSTIN]
politicki.14mjova,
-> #12, dexi> orlando -- ho}emo ostavke na sezamu! ne idemo iz chata dok
> se ne smanji pretplata i svi na{i zahtevi!
;))))))))))))))
dobro bre, jel vas nije sramota? ;)
politicki.15beast,
-> #12, dexi>> marsupilami -- o~ekujte za neki dan jedan ludi prilog konf.
>> vicevi
>> ...
>> p.s. Ako ovo proglasite za vic meseca mozda otkrijem svoj
>> identitet O;>
:)))))) Da nisi... Petar pan? :)))
politicki.16wizard,
-> #15, beast>>> :)))))) Da nisi... Petar pan? :)))
Nije, orlando je. ;)
Pozdrav,
Nenad
politicki.17dexi,
-> #16, wizard>> Nije, orlando je. ;)
Greska, orlando mi je ovo poslao na mail, a ja sam onda poslao(la) u viceve
O;>
p.s. potrudite se malo ....... O;>
politicki.18ilazarevic,
-> #13, dejanr█ .......
█ Poznati srpski junački narod, kao što mu istorija kaže oslobađao se
█ ratujući. Tako da je dobivao u ratu. Tako da je svoju najslavniju
█ bitku na Kosovu izgubio. Onda su ih 1855. Bugari naprosto slistili.
█ Nečuvenu hrabrost pokazali su u prvom svetskom ratu. Tako da je
█ srpska vojska bila prosto sterana iz Srbije. Preko kompletne Grčke,
█ na ostrvo Krf. Prosto su morali da preplivaju. Te je, u begu Srba na
█ Krf, utemeljena tradicija vaterpola. Pa su posle, verovatno zbog
█ toga, u Beogradu napravljeni mnogobrojni bazeni gde se Srbi
█ prisećaju svog hrabrog ratnog plivačkog bega. Onda su 1941.
█ Beograđani hrabro izašli na ulice gde su neustrašivo vikali bolje
█ rat nego pakt. Ko danas. Onda je i počeo aprilski rat. Čim su
█ krenuli u juriš, za sedam dana su ga izgubili. Zdimio im kralj,
█ dvor, viši oficiri. I oficiri niži rastom. Junački su stigli do
█ Boke. I uskočili u podmornice koje su ih, zajedno sa državnim
█ zlatom, spasle od sigurne pobede. Čim je Nemačka napala Jugoslaviju,
█ Srbi su neustrašivo stali na četničku stranu, da se ne bi sukobili
█ sa mrskim Nemcima. Do 1944. prema provjerenim podacima, u Srbiji je
█ bio jak antifašistički pokret. Koji je imao pet partizana. Koji su
█ stalno bili u pokretu pred četnicima......
█ Naročito je bio opevan Kraljević Marko. Najveći srpski junak. U bici
█ na Marici, ko pravi Srbin borio se na turskoj strani. Ubio je boga u
█ Srbima. Pa ga sada Srbi opravdano slave........
OVO JE SRAMOTA!!! Ceo "vic" predstavlja izvrnutu istoriju i jako mi
je žao što ne mogu da dobijem MIPS, da im se mamice naj....!!!
;((((((
politicki.19banex,
-> #12, dexi>> mason -- jok, ti si samo vecu zvao na KaVu ;>>
>> orlando -- ili annu
Hm ko beše u poslednje vreme zvao 'vecu' na KaVu? :))
I ko to koristi yuscii i često se smeje ovako ;>> ? :))))
Jel' da kažem?
politicki.20ociric,
-> #17, dexi> Greska, orlando mi je ovo poslao na mail, a ja sam onda
> poslao(la) u viceve O;>
Night_Chat.Club ;))))))))
╔╗_
Pozdrav, ╚╝╠╗
politicki.21dragoslavr,
-> #18, ilazarevicyou > OVO JE SRAMOTA!!! Ceo "vic" predstavlja izvrnutu istoriju i jako
you > mi je žao što ne mogu da dobijem MIPS, da im se mamice
you > naj....!!!
Probaj noću posle 1... :) pozdrav, Dragoslav
politicki.22pperencevic,
Politika vladajuće partije prema Srbima: jednu trećinu poslati na
ratište da izgine, jednu trećinu proterati u inostranstvo, a jednu
trećinu zastrašiti da glasa za SPS.
politicki.23max.headroom,
-> #18, ilazarevic> OVO JE SRAMOTA!!! Ceo "vic" predstavlja izvrnutu istoriju
> i jako mi je žao što ne mogu da dobijem MIPS, da im se
> mamice naj....!!!
Kada bih samo mogao da dokučim razlog tvog nerviranja...
Smej se, budi srećan :))
Razgovaraju dva studenta:
I : 'Ej, jesi li čuo da je Nikačević umro?
II: :))) Super! Ko ga je sredio?
I: ?!? Niko. Umro je od starosti.
politicki.24ilazarevic,
-> #23, max.headroom█ Kada bih samo mogao da dokučim razlog tvog nerviranja...
Iznervirao sam se zato što je sve ono istina, ali prikazana na jedan
potcenjivački način. Uostalom, oni su uvek zvali braću Austrijance kad
zagusti (recimo, kad dva Turčina pređu u Vojnu krajinu).
politicki.25drakce,
-> #24, ilazarevic
│ Iznervirao sam se zato što je sve ono istina, ali prikazana na jedan
└──────
Ne dozvoli da te iznervira hrvatska verzija "Tokijske ruže" ;). Završiće
tužno, baš kao i original. Ne treba je shvatati ozbiljno, nego kao vic. CYA
Pozdrav
politicki.28predrag,
Predlog komisiji za izmenu naziva ulica :
Balkanska ulica u Beogradu trebala bi da ima dvojako ime.
ako se spustate niz ulicu da se zove :dinarska
a ako se penjete onda: dolarska
ps: za one koji neznaju Balkanska ulica je uzasno mnogo strma
politicki.30slisul,
/\
/ \
/ \
/ XXXX \
/________\
II
II
II
II
II
II
Jel moze ovaj saobracajni znak da se nazove:
'BARIKADE NA PUTU'
politicki.31dkuki,
-> #28, predrag
Kako bi se onda zvala Francuska ulica ?
*** NDrzava Maroko ? ***
═════╦══╗ ┌─────
════╣ ──┴┐
║ ║ └┐
══╩══╝ └────
politicki.32vcalic,
╔════════════════
║ ║
║ CCCCCC ║ CCCCCC
║ C ║ C
║ C ║ C
║ C ║ C
║ CCCCCC ║ CCCCCC
║ ║
╚═══════════════╬═══════════════╗
║ ║
CCCCCC ║ CCCCCC ║
C ║ C ║
C ║ C ║
C ║ C ║
CCCCCC ║ CCCCCC ║
║ ║
═══════════════╝
;))
politicki.33ztuke,
-> #32, vcalic
Bravo! ;))))))))))))))))))))))))
Iskidah se od smeha! ;)))))))))))))
ZT
politicki.38vmisev,
Da li znate koji će grad biti prestonica krnje Jugoslavije?
Pa Krnjača, naravno.
politicki.39dkuki,
-> #37, edge>> I pocne da pise po tabli i izvodi neke dokaze i kako god
>> da izvede dokaz na kraju uvek ispadne da je 1+1=2.
>> 'Cekajte, cekajte, negde sam nesto ispustio samo da
>> nadjem...' 'Plankova konstanta!' - sapucu svi cistaci.
>
>
> Kakve veze ima Plankova konstanta (iz kvantne
> mehanike ) sa dokazom (matematickim) da je 1+1=2 ?!!
>
"Ti DRUZE uzmi kartu za voz. Idi do poslednje stanice i ne vracaj se
vise!"
PS.: Ako tako nastavis postaces i ti cistac.
════╦═══╗ ┌──
║ ║ ┌┬┘
═╬═══──┘│
═══╩═══╝ └────────┘
politicki.40squsovac,
Vojniče, gde ti je kapa?
a gde su tebi Hrvatska i Slovenija?
(I Bosna, i makednonija) ;))
politicki.45vkrstonosic,
-> #44, ssokorac>> Čuj, tebi zaista ne vredi reći jednom!
>> Ajde, okači na monitor - zabranjeno lupati Alt-r ako je konferencija
>> VICEVI...;)
Potpuno si u pravu (vaši i za tebe :)))
Mogli bi da prelistate poruke u ovoj konferenciji koje su poslate
u poslednjih 7 dana. Ima skoro 30 obrisanih !
politicki.48jsalai,
Q: Ko to kaze , ko to laze, Srbija je mala ?
A: George Bush
politicki.49bdm.,
Kletva izgovorena u Narodnoj Skupstini tad jos uvek SR BiH pre neki dan
posvecena nacionalnim liderima.
Dabogda ih majka svakog u fasiranoj snicli prepoznala.
politicki.50bole,
-> #32, vcalicAli treba da bude karirano!
OVAKO:
╔════════════════
║██ ██ ██ ██ ║██ ██ ██ ██
║ ██ █CCCCCC █║ █CCCCCC ██ ██
║██ ██ ██ █C █║██ C██ ██ ██
║ ██ ██ █ C█ ║ █C ██ ██ ██
║██ ██ ██ █C █║██ C██ ██ ██
║ ██ █CCCCCC█ ║ █CCCCCC ██ ██
║██ ██ ██ ██ ║██ ██ ██ ██
╚═══════════════╬═══════════════╗
██ ██ ██ █║ ██ ██ ██ █║
██ ██ CCCCCC█ ║██ CCCCCC█ ██ ║
██ ██ C █║ █C ██ ██ █║
C ║ C ║
C ║ C ║
CCCCCC ║ CCCCCC ║
║ ║
═══════════════╝
Mrzelo me dalje...
politicki.51dejanr,
Pričaju Sloba i Šeselj:...
Sloba: Jao što lepo imam vlast... prosto ne znam šta da radim s tolkom vlašću!
Šešelj: Daj vuku.
Sloba: A? Je si ti lud????? Da je dam Vuku??????
Šešelj : Ma daj vuku da se vukujemo...
politicki.52balinda,
Stavio Zloba plavi šlem na glavu pa kaže svojoj Šmiri:
- Izgleda šašavo, ali mene glava više ne boli.
politicki.53zvonko,
-> #49, bdm.># Dabogda ih majka svakog u fasiranoj snicli prepoznala.
STARO!
U novoj audiciji ima nekoliko sličnih:
- Dabogda te majka u ćevapu prepoznala!
- Dabogda te majka po Neretvi kukom tražila!
- Apoteka ti menza bila!
i najgora:
- Dabogda se mobiliso!
politicki.54edge,
Kada vec pricate o kletvama evo jedne:
Dabogda te silovao vagon zita! Zrno po zrno.
politicki.55banusko,
Zašto *ranjo Buđman ima kriva usta?
Zato što Genšer ima kriv K***c.
politicki.56ndragan,
napokon je ustanovljeno koliko je bilo ljudi na mitingu na ušću prošle godine
- našli su 417.000 veštačkih vilica. miting je naprasno prekinut kad je neko
pustio buvu da su stigle penzije.
politicki.57ndragan,
Otišao !Ž#Č#$%& na železnicu neki dan, pa drži govor:
Je li vam dobro Jesteee
jel' bila plata Jesteee
jel bio regres Jesteee
jel bila razlika regresa Jesteee
jel bilo po završnom Jesteee
jel ide posao Ideeeee
jel stigla nova lokomotiva iz holandije Jesteee
jel dobro vuče, a? vuuučeee, vu-če, vu-če, vu-če...
politicki.58bole,
-> #53, zvonkoDa bog da ti majka na ladnu ruku sat navijala.
Da bog da te trazili gajgerovim brojacem.
Da bog da ti svi u kuci plakali a samo pop pevao.
POVOLJNO PLACEM NA SAHRANAMA!!!!!
politicki.59dejanr,
Treba Sloba, Franjo i Alija da posade drvo mira. Kaže Franjo:
- Ima da se posadi kajsija, jer počinje sa KAJ
Sloba:
- Ne dolazi u obzir, može samo breskva jer počinje sa BRE.
Tako se oni svađali, svađali, i najzad pitaju Aliju.
- Ma sadite šta 'oćete, što god zasadite biće zeleno!
politicki.60squsovac,
-> #58, bole> Da bog da ti majka na ladnu ruku sat navijala.
> Da bog da te trazili gajgerovim brojacem.
> Da bog da ti svi u kuci plakali a samo pop pevao.
Da Bog da te majka u bureku po očima poznala.
Da Bog da te majka kukom iz Save vadila.
Da Bog da ti svi plakali samo pop pevao.
politicki.61squsovac,
Spomenka jovic menja ime. Zvace se Menka Jovic. Nece ono Spo na pocetku
ÚĆ.
politicki.62ssokorac,
-> #60, squsovac:>> Da bog da ti svi u kuci plakali a samo pop pevao.
:> Da Bog da ti svi plakali samo pop pevao.
Da, ova verzija mnogo bolje zvuči...;)
Da Bog da ti majka ljubila sliku na banderi.
Da Bog da ti deca igrala školice na minskom polju.
Da Bog da ti majka oblačila čarape na 'ladne noge.
Da Bog da ti detetu otpalo svih 10 nogu.
politicki.63duki,
-> #56, ndragan■ napokon je ustanovljeno koliko je bilo ljudi na mitingu na
■ ušću prošle godine - našli su 417.000 veštačkih vilica. miting
■ je naprasno prekinut kad je neko pustio buvu da su stigle
■ penzije.
Kažu da je otvorena i nova autobuska linija:
Ušće - Lešće
:))
COPYRIGHT BY -Duki- LTD. ALL RIGHTS RESERVED
politicki.64mkiric,
Q: Kako će se zvati Srbija kada se vrate sve dobrovoljačke jedinice?
A: Arkanzas
politicki.65ztuke,
Ide klinka {umom kad...
Klinka: Vu~e, Vu~e za{to su ti se tako nadule o~i?
Vuk: Be`i klinko, zar nevidi{ da kenjam!
PS. Vuk nije vuk nego je Vuk! ;)))
politicki.66dave,
-> #65, ztuke A, nemoj tako....
Nije bilo u šumi nego na sred platoa.
Za neupućene: SvetoSavkog...
;>>>>
>> Greetz 2 all from DC Rat (#:| <<
politicki.67ljubisha,
Šta snaći skračenica U.N.?
Ustaše nadolaze :<
.
politicki.68bojt,
Ovaj vic je juče u Skupštini ispričao Radomir Radović, poslanik
SPS iz Trstenika:
Pita Sloba svoju sliku (koja visi na zidu):
"Šta da radim, nalazimo se u jako teškoj situaciji..."
Slika: "Ne znam šta da ti kažem, čitav svet je pritisao, Amerikanci,
Ujedinjene Nacije, Evropa..."
Sloba: "Pa šta da radim?"
Slika: "Pazi dobro šta radiš, da mene ne skinu a tebe ne obese..."
politicki.71pperencevic,
Zašto je za Srbiju dobro što je Janez Drnovšek predsednik slovenačke vlade?
Zato što smo sad sigurni da nam bar Slovenci neće j****i majku.
politicki.72vlasta,
-> #71, pperencevic<Ŕ> Zasto je za Srbiju dobro sto je Janez Drnovsek predsednik slove
<Ŕ> Zato sto smo sad sigurni da nam bar Slovenci nece j****i majku.
Da. Je*ace nam oca. :)))
ST
politicki.73mandrejevic,
Zivela Savezna Repubika Jugoslavija!
Uz pomoc VEP-a buducnost je lepa!
politicki.74anna,
Amer prvi put u SSSR-u. Gde god krene redovi, čekanje i dok stigne
na red, nema ništa. Raspitao se malo i rekoše mu da proba sa
podmićivanjem. Bila mu frka da ga ne privedu, ali pošto je već izgubio
živce, ohrabri se i krene. U par radnji za 2 rublje sve preko reda. U
pozorištu najbolje mesto, u hotelu najbolja soba i tako redom.
Reši na kraju da ode na Crveni trg da vidi Lenjina. Dodje i vidi
red od par hiljada ljudi. Malo je čekao i na kraju se iznervira i
pridje preko reda stražaru na ulazu. Skupi petlju i šapne:
"Da li bih mogao za 15 rubalja da vidim Lenjina preko reda ?"
Vojnik ga pogleda u čudu, i upita:
"Oprostite, gospodine da li vam je teško da sami udjete i
pogledate, a ako jeste, ništa ne brinite, sad ćemo vam ga izneti !"
politicki.75djnsnd,
-> #73, mandrejevicŠta je to imaš 5, dobiješ 6, ostanu 2.
SRJ
politicki.76ttop,
CC: Koji covjek najvise se*e u BiH ???
CC: Alija Izetbegovic .
CC: A zasto ?
CC: " Nemoj jos da pustas vodu, Murate !!!"
politicki.77squsovac,
Ide sloba i nosi alijinu glavu pod miškom (možei obrnuto: ide alija i nosi
slobinu glavu pod miškom).
Izgleda šašavo, al' mene više glava ne boli.
politicki.78vvelisavljev,
Q: Kako se oglašava ptica trkačica?
A: Bip, bip!
Q: A ptica ustašica?!
A: Mup, Mup!
VV
politicki.79predrag,
Buduci slogan antiinflacione politike nase vlade:
Sve je poskupelo, meso pojeftinilo, stize uskoro
posiljka iz Sarajeva.
politicki.80dejanr,
Rodila se nova Jugoslavija. Traže se pelene
politicki.81squsovac,
Pehar "Maršala Tita" (onaj fudbalski), kao i onaj "košarkaški" još od
prošle godine su u Splitu.
politicki.82squsovac,
Odlukom Predsedništva SR Jugoslavije penzionisan je general Satiš Nambijar.
politicki.84dj.rainovic,
"... SPS je sva predizborna obećanja ispunila... "
Mihajlo Marković (akademik)
(glavni ideolog stranke)
politicki.85nkbog,
Kao što sve što nastane u ja*cu ode u k*,
tako i Jugoslavija...
NB.
politicki.86konst,
Evo jedne sentencije koja me je ispratila pri "logout" sa ICGEB
Sun-a:
"If a President doesn't do it to his wife, he'll do it to his
country."
Odmah sam se upitao kako taj kompjuter zna ko sam ja gde zivim
i ko mi je predsednik.
politicki.87djnsnd,
-> #81, squsovacZa koji će se trofej sada igrati prvenstvo Jugoslavije?
Pehar srpskih vladara.
politicki.88drpr,
Zašto Slobinu sliku ne stavljaju na poštanske marke?
Ne bi znali ljudi sa koje strane da pljunu.
politicki.90vcalic,
Q: Šta radi Fata između dva Srbina ?
A: Ugrožava srpski narod.
politicki.91squsovac,
Nije šala, nego na žalost zbilja, al' sam ipak mislio da je baš ova konferen-
cija odgovarajuća.
Generalni sekretar SPS-a Petar Škundrić sinoć je na tribini SPS-a u Apatinu
izjavio:
"Vuk Drašković se uključio u predizbornu kampanju Džordža Buša."
A predsednik SPS-a, Bora Jović na tribini u Leskovcu sinoć kaže:
"Naši neprijatelji su veoma uznemireni i veoma nesrećni što smo doneli
Ustav nove Savezne Republike Jugoslavije."
...
"Država Srbija svim gradjanima na svojoj teritoriji garantuje sva prava
definisana Ustavom."
politicki.92miroslavn,
-> #91, squsovac
Dobar mi je Boro , dobar , dobar ....
politicki.93zjermilov,
Vozi sofer S.Milosevica kad odjednom na putu neka svinja i
sofer je slucajno pregazi.
Sloba: "Ajde idi potrazi vlasnika - da platimo racun"
Ode sofer u obliznju kafanu i vraca se posle dva sata mrtav pijan.
Sloba: "Sta bre uradi u toj kafani ??"
Sofer: "Cuti castili me kad sam im rekao da sam sofer
S.Milosevica i da sam ubio svinju"
politicki.94tesloni,
-> #92, miroslavn> Dobar mi je Boro , dobar , dobar ....
Paziš li Boro .... Pazim šefe i levo i desno ....
Ma jes dobar ovaj Boro , samo malo ...
politicki.95squsovac,
Šta je ovo?
───────────────────────────────────────────────────────
Sarajevo iz profila.
politicki.96squsovac,
╔════════════════════╗
║ ┌──────────┐ ║
║ │ CAPAJEBO │ ║
║ └──────────┘ ║
║ ┌──────┐ ║
║ │ E-73 │ ║
║ └──────┘ ║
║ gradovi pobratimi: ║
║ Hirošima ║
║ Nagasaki ║
║ BYKOBAP ║
╚════════╦╦══════════╝
║║
║║
║║
║║
║║
║║
║║
║║
╚╝
politicki.97pperencevic,
Predizborni plakat viđen ovih dana negde u BG:
BEZ IZBORA NEMA DEMOKRATIJE
politicki.98pperencevic,
Pre neki dan na Trećem dnevniku TVB, nekakav funkcioner Srpske
Republike BiH šoferskog izgleda izjavljuje sledeće:
"Muslimanima smo omogućili da napuste naš kraj. Čak smo im
obezbedili i pratnju."
politicki.99obren,
-> #97, pperencevic> Predizborni plakat viđen ovih dana negde u BG:
>
> BEZ IZBORA NEMA DEMOKRATIJE
SPS-ovi slogani su crni humor:
MIR
PROSPERITET
Vi znate zašto glasate ZA! (verovatno su mislili ZA NAS)
politicki.100max.headroom,
-> #99, obren> SPS-ovi slogani su crni humor:
SRBIja i ti
Postoje dva tumačenja za ovaj slogan:
SRBI JA I TI (ja i ti smo, kaže SPS, Srbi)
SRBIJA I TI (Majka Srbija i ti, a otac je, valjda, SPS?)
U svakom slučaju, ljigavo od njih. Jeste li brojali plakate po
centru? Pa parole, listiće, razapeta platna... Sve je to
koštalo. A penzioneri jedu golubove.
politicki.101jtitov,
-> #99, obren> SPS-ovi slogani su crni humor:
>
> MIR
> PROSPERITET
> Vi znate zasto glasate ZA! (verovatno su mislili ZA NAS)
Ima i ona: MI IMAMO POVERENJE U GRADJANE (mislim da sam dobro citirao, jos
uvek visi na Slaviji).
politicki.102jtitov,
-> #100, max.headroom> A penzioneri jedu golubove.
Jeli, jel neko probao golubove. Da se polako pripremamo...
politicki.103wizard,
-> #101, jtitov>>> SPS-ovi slogani su crni humor:
>>> Vi znate zasto glasate ZA! (verovatno su mislili ZA NAS)
>> Ima i ona: MI IMAMO POVERENJE U GRADJANE (mislim da sam dobro citirao,
>> jos uvek visi na Slaviji).
Ja preferiram one nepismene:
"Mi ne trgujemo SA dostojanstvom otadžbine."
<<Nenad<<
politicki.104dragisak,
-> #100, max.headroom║ U svakom slučaju, ljigavo od njih. Jeste li brojali plakate po
║ centru? Pa parole, listiće, razapeta platna... Sve je to
║ koštalo. A penzioneri jedu golubove.
A bio je i :
KRSMANOVIć - MISIJA MIRA I LEPOTE ;-)
Pozdrav,
Dragiša Krsmanović
politicki.105spale,
-> #100, max.headroom██ U svakom slucaju, ljigavo od njih. Jeste li brojali plakate po
██ centru? Pa parole, listice, razapeta platna... Sve je to
██ kostalo. A penzioneri jedu golubove.
Kod mene u zgradi su za vreme proslih izbora lepili plakate SPS-a
lepljivom trakom, ali posto su ih ljudi skidali i cepali sada su ih
zalepili lepkom da ih ne skinemo za 100 godina. Kvnicki zar ne?
Nikola
politicki.106ndragan,
-> #101, jtitov/ Ima i ona: MI IMAMO POVERENJE U GRADJANE (mislim da sam dobro citirao,
A ono na radiju: "partija okrenuta narodu"... obavezno se zapitam šta
li drže u ruci dok se okreću prema meni i da li je na gotovs.
politicki.107vkrstonosic,
Molim sve korisnike koji diskutuju o predizbornim parolama i
porukama da predju u temu BLJAK. Ovde ipak ima i gadljivih koji nisu
dužni da čitaju svašta. Zato je i uvedena tema Bljak.
politicki.108spaske,
Ovo je možda već bilo...
Piše na jednom zidu u Valjevu:
/ /
/__ /__
/ / L O B A
/ /
politicki.109pperencevic,
Osnovana je grupa ODBOR ZA DOČEK AMERIČKIH MARINACA. Mole se svi
zainteresovani da se iz razumljivih razloga jave što pre. Prednost
imaju sledeći segmenti populacije:
1) strani plaćenici
2) izdajnici Srpstva
3) takozvani mirovnjaci a u stvari ustaše
4) Rusini.
Svi kandidati biće testirani na SPS. Od dokumenata potrebno je
priložiti potvrdu nadležnog organa o neučestvovanju na izborima 31.
maja 1992. Poznavanje engleskog jezika (sa američkim
akcentom) poželjno, ali nije obavezno.
politicki.110ssasa,
-> #102, jtitov**> Jeli, jel neko probao golubove. Da se polako
**> pripremamo...
Mogu i bez hleba, samo treba mala vatrica
Hercog
politicki.111obren,
Reklama na TV-u:
"Uz TV novosti, blokada se lakše podnosi!"
politicki.112mstanic,
Skraćeni Jugosloven vozi kola u inostranstvu ali u pogrešnom smeru
i sluša radio. Ostali vozači nekako uspevaju da izbegnu sudar
i usput viču na njega. Nakon nekog vremena na radiju spiker kaže
"Obaveštavamo vozače da na putu Exx da jedna budala vozi kontra
smerom"
A on kaže "Ma kakvi jedna. Ima ih na stotine."
politicki.113zkrstic,
-> #102, jtitov>> A penzioneri jedu golubove.
>
> Jeli, jel neko probao golubove. Da se polako pripremamo...
TO je samo vic :))))))))))
Btw. znaš li kako veterinari nazivaju golubove?
- Leteći pacovi
zkr
politicki.114squsovac,
-> #109, pperencevic> Osnovana je grupa ODBOR ZA DOCEK AMERICKIH MARINACA. Mole
> se svi zainteresovani da se iz razumljivih razloga jave
> sto pre. Prednost imaju sledeci segmenti populacije:
> 1) strani placenici
> 2) izdajnici Srpstva
> 3) takozvani mirovnjaci a u stvari ustase
> 4) Rusini.
Čini mi se da sam JEDINI Sezamovac koji zadovoljava prva tri uslova,
ali ne samo po sopstvenom priznanju, već i po mišljenju vlasti i po
mišljenju najvećeg branitelja srpstva - Vojvotkinje Vojke.
Imam uredne dokaze (novinski članci, reagovanja i sl.), kojom se
mediji vladajuće stranke "pohvalno" izražavaju o meni po ovim pitanjima, a
Vojvotkinja me dva puta prozvala navodeći sva tri "greha", te predlažem
da budem demokrtski izabran za počasnog predsednika Odbora.
politicki.115wizard,
-> #114, squsovac>> Čini mi se da sam JEDINI Sezamovac koji zadovoljava prva tri uslova,
Nisi. O:)
<<nenad<<
politicki.116jtitov,
-> #106, ndragan> A ono na radiju: "partija okrenuta narodu"... obavezno se
> zapitam sta li drze u ruci dok se okrecu prema meni i da
------
Drze NJEGA ili GA i kazu: "Evo ti ga na!"
politicki.120dnikolic,
-> #106, ndragan>> A ono na radiju: "partija okrenuta narodu"... obavezno se zapitam sta
Ja sam video SPS plakat sa natpisom:
VI ZNATE ZASTO GLASATE ZA!
dn