VICEVI.2

19 Mar 1992 - 01 May 1997

Topics

  1. najbolji (51)
  2. mih (343)
  3. djetici (129)
  4. politicki (475)
  5. naravi (391)
  6. aforizmi (239)
  7. esnafski (180)
  8. sexy (432)
  9. bez.veze (283)
  10. bljak (164)
  11. morbid (128)
  12. pitalice (399)
  13. english (238)
  14. razno (1161)

Messages - politicki

politicki.236 draganf,
Poruka Alji od mladih muslimana Dragi babo džihada se mani izgiboše mladi muslimani Pod parolom Bosne nedjeljive zasmrdiše i šume i njive Popadasmo ko pred kosom trava još je malo muslimanskih glava Na stotine gine svakog dana nemožemo napravit nišana Da bi žrtve sahranili vjerski što četnici pobiše ih zvjerski Zar ne vidiš Babo ovog stanja da je Bosna sve manja i manja Sužila se s sjevera i juga nemaš bona u svijetu druga Svi ti nešto kao obećaju ali pomoć nikakvu nedaju Samo grde proklete četnike namaš pomoć ni od Amerike Vatikan ti isto pomoć neće samo kažu vi ste naše cvijeće A od Švabe ko pomoć dobije triput mu se od glavu razbije Islamske bi zemlje nam pomogle kad bi pomoć doturiti mogle Što pošalju preko zračnog mosta to nam Babo neće biti dosta Ako šalju preko Kroacije dvije trećina ona nam odbije Nesmiješ reći da svijet nečuje kako ona nama posreduje Sad je nama prioritet hrana ne živi se Babo od kurana Poslije toga oružjei ljudi udaraju četnici ko ludi Prvo s kopna a onda i iz neba njima pomoć nikakva ne treba Sve imaju kao nekad Švabo kažu Rus je njima Babo A ti znaš šta su Rusi bili kad su njekog Švabu pobjedili Molimo te ko Alaha boga da se kaneš ti rata ovoga De se kani tako ti kurana biće Bosna al bez muslimana Nije Bosna više Muslimanska već popola Srpska i Hrvacka Svati ovo kako tebi drago izgubili mi smo svoje blago Juga bješe zemlja obećana baš po mjeri samo muslimana Mladi muslimani
politicki.238 timothy,
sss
politicki.239 timothy,
Sticajem okolnosti poginu Sloba i Izmetbegovic. Odu oni na nebo kod boga. Kada su stigli na nebo, nalazili su se u dugackom belom hodniku sa dvoje glo- maznih vrata, a na kraju hodnika se nalazio Bog u svojoj zlatnoj fotelji i zlatnim stapom u ruci. BOG : " Je li bre vas dvojica, otkud vi ovde ? " SLOBA : " Pa evo i nas je vrag doneo. " BOG : " Pa dobro kad ste vec tu vama cu uciniti jednu uslugu. Od dve prosto- rije mozete da birate prostoriju u kojo ce te ostati zauvek ovde na nebu. Samo da vam napomenem da u prvoj prostoriji ne mozete da disete jer ste u govnima preko glave, a u drugoj govna su do brade tako da mozes da pusis i da dises. " Sloba i Izmetbegovic se odusevise kako to da Bog bas njima ucini neku uslugu. SLOBA (Sav veseo, posle duzeg vremena on se odluci) : " Ja biram ovu prvu prostoriju, gde su govna preko glave. " Bog mu otvori vrata prve sobe i Sloba zagnjuri u govna. IZMETBEGOVIC : " A ja biram drugu prostoriju. " Bog otvori Aliji vrata i Alija uleti u govna. I tako i bi prvih pola sata Sloba se davio u govnima, a Alija je fino divanio , pusio tompus i ragovarao sa svojim drugom Tudjmanom koga je tu zatekao. ... Ali ne zadugo uleti Djavo u drugu sobu gde je bio Alija Izmetbegovic i razdere se : " KRAJ PAUZE, ZARANJAJ !!!. " ---------- Peki ---------- ****
politicki.242 timothy,
Stara verzija : "NAS I RUSA 300 MILIONA" Nova verzija : "NAS I KINEZA 6 MILIJARDE"
politicki.243 acka, -> #242, timothy
>> Stara verzija : "NAS I RUSA 300 MILIONA" "A BEZ RUSA 300 KAMIONA" To je moja profesorica istorije zezala Crnogroce ;)) Acka
politicki.244 kenza,
Znate li sta su kontejneri? Bozovicevi zamrzivaci!
politicki.245 zkadic, -> #244, kenza
> Znate li sta su kontejneri? > > Bozovicevi zamrzivaci! Miloševićev free shop.
politicki.246 bole,
Znate zašto Šešelj mrzi Vuka? Zato što u pesmi MaRšiRala kRalje PetRa gaRda ima u svakoj reci slovo R
politicki.247 ajankovic,
Provale iz Šovinističke farse II deo: - Hrvati izmislili novi tenk.PETOBRZINAC. Tenk ima prvu i četiri rikverca . - Srbin, to je nacija. Hrvat, to je dijagnoza. - Slovenci više ne mogu da sviraju harmoniku. Kada je rašire do kraja, povredjuju medjudržavne granice. Za takav posao, sada im treba 2 strana pasoša.
politicki.248 d.petrovic,
Među vojnicim UNprofora bio i Kenijac kome je jelte istekao vojni rok i otišao čovek kući. Sede oni tako uz logorsku vatru pa ga pitaju kako je bre u toj Jugoslaviji. K: Čudan neki narod !? Kolju..., a ne jedu !?
politicki.249 aismaili,
Razgovaraju na okruglom stolu poznati naucnici o tome, koja nauka je najstarija u zemlji. Ovaj razgovor je poistekao kao odgovor na to da politika nije najstarija nauka kako tvrde politicari. DOKTOR: "Medicina je, najstarija nauka na zemlji. Sta se tu moze reci. Svi znamo da doktori postoje od starog Egipata, i mozda i pre." GRADJEVINAR: "Zemlja se morala graditi. A kako bi se moglo graditi takvi zvezdani sistemi, a samimi tim i Suncev sistem, gde je zemlja bez poznanstva gradjevinarstva." FILOZOF: "Od svega onog haosa koji je vladao na svemiru morao se roditi ideja, da bi se sve to graditi." POLITICAR: " A ko je taj haos tamo napravio?"
politicki.250 adzem,
Evo jedne pričice vezane za prošle izbore. Radnja se odvija negde oko Valjeva, a tip od koga sam je čuo se kleo da je istinita. Došlo vreme za glasanje i jedan dedica, učesnik prošlog rata, poče da se sprema. Obukao je svoje najbolje odelo, prikačio svo ordenje, uglancao kokardu i nabio šajkaču na glavu, pa krenuo da glasa. Dođe dedica na glasačko mesto, uze listić i sage se da ga popuni na stolu pred izbornom komisijom. - Stanite gospodine, ne možete ovde da popunjavate listić - reče neki tip iz izborne komisije. - A što ? - Pa može neko da vas vidi, idite tamo iza paravana pa se sakrijte. - Slušaj mali, nisam ja došao da serem pa da se krijem, nego da glasam !
politicki.251 mr.koja,
Jedan bradati, jos iz perioda hladnog rata : - Gos'n predsednice Rusi farbaju Mesec u crveno ! Regan : Dobro, nista strasno . Posle tri meseca , - Gos'n predsednice Rusi su vec ofarbali 1/4 Meseca u crveno !! Regan : Dobro, cuo sam . Posle sest meseci , - Gos'n predsednice Rusi su ofarbali 1/2 Meseca u crveno !!! Regan : O.K. Posle godinu dana , - Gos'n predsednice propali smo, Rusi su ofarbali ceo Mesec !!!! Regan : Vec ? Dobro sad uzmite belu boju i napisite COCA - COLA . K O J A
politicki.252 lanik,
Neznam da li je ovaj vic već bio, ako jeste, nadam se da nisam napravio suviše posla kolegi moderatoru... :) -------- cut here -------------------------------------------------------- Žalila se žena Milana Panića kako joj je dosadno u Beogradu, i kako on stalno putuje i nije nikada kući, pa bi i ona htela da putuje. I tako, rešio naš "prime minister" da pošalje ženu na put, na ono malo Jadranske obale što je ostalo Srbiji - u Crnu Goru. Ali, reče joj Milan Panić, da bi joj platio put, mora da mu učini jednu uslugu. Pošto su skoro izbori, a njega interesuje njegova popularnost u narodu, da ona, kada ide na plažu, ide bez kostima, potpuno gola, te da izlad leve sise zalepi njegovu sliku, a iznad desne sliku slobodana miloševića, te da obrati pažnju u koju sliku narod više gleda. Kada se vratila sa mora, čeka je Milan na aerodromu i sav nestrpljiv je pita: "So, u koju su sliku više gledali, moju ili slobinu?", a žena mu odgovori: "Pa, pravo da ti kažem, gledali su malo i u tvoju, malo u slobinu - ali zato nisu skidali oči sa Vuka Draškovića!" --> Keyboard? How Quaint!
politicki.253 dejanr,
Q: Šta su spermići? A: Izbeglice iz Jajca.
politicki.254 pele,
Došo (koja utopija) Slobodan Milošević na nebo i naiđe na Svetog Petra: SM: Pero,Perice ajd me pusti u raj! SP: Ma jesil ti normalan.Kako se usuđuješ uopšte da pričaš samnom! Marš u pakao. Šutnu ga sveti Petar u pakao,zamandali vrata,ali 10-tak minuta kasnije se začuje lupnjava,kuknjava,dreka.Sveti Petar ode da otvori vrata,a na njima deset malih đavola: Đ: Sveti Petre,pusti nas kod tebe.Mi smo izbeglice iz pakla!
politicki.256 squsovac,
Kakva je razlika između Lesija i izbeglica? Lesi se vratio kući.
politicki.257 mjova,
doš'o Sloba kod sv. Petra i kuca na vrata: - nok, nok ;) a Petar kad ga vide reče: 'ne možeš ti u raj, idi u pakao, druga vrata levo ;) i on ode u pakao... posle toga, Petru kuca 15 đavolaka na vrata: - 'mi smo izbeglice, mi smo izbeglice' ;)
politicki.259 sicer, -> #257, mjova
Vicevi: politicki --ponistio Sloba :))
politicki.260 nnedovic,
Ima da glasam za Paroškog. Da čovek nije čuvao rezultat, u ponedeljak i utorak bih išao na faks.
politicki.261 pmsimic,
Padaju sa desetog sprata Slobodan Milosevic , Radoman Bozovic i Aleksandar Bakocevic. Q: Ko ce prvi pasti na zemlju ? A: Nije bitno. Bitno je da padaju !
politicki.262 zeljkod,
Gdje su srpske zemlje tu su "plavi šljemovi"
politicki.263 spale,
Jajce je promenilo ime... Sad se zove kajgana! Nikola
politicki.264 max.headroom,
TAKO vam i TREBA (Srbija bez 'leba/tako vam i treba) (Sudac nema pišu/Predsednik u Nišu) (Demokrati neka pušu/SPS je dao dušu)
politicki.265 ttop,
U dobra stara vremena dok je jos pokojni Josip Broz bio ziv , po starom dobrom obicaju za vreme 25.05 na dan MLADOSTI bila grupa pionira u posjeti drugu TITI. U neko doba jedan od pionira rece : P> Druze TITO otkopcan vam slic ! TITO> Jel pioniru,a kak' se ti zoves ? P> SLOBODAN MILOSEVIC druze TITO .
politicki.267 almi,
Rodilo se jedno dete i sada mu majka kaže: Buci Buci Moje Malo. Dete:Ma šta ti meni buci,buci daj ovamo fiziku. Majka ne zna šta će pa ga odvede kod doktora i on mu izvadi 1/4 mozga Majka:Buci, Buci.. Dete:Ma šta ti meni buci,buci daj mi LOGARITAMSKE Tablice ovamo. I oni mu izvadiše i preostali deo mozga. Majka:Buci, Buci... Dete: MA ŠTA TI MENI BUCI BUCI,DAJ OVAMO LIČNU KARTU!
politicki.268 dnikolic,
Ceka Lala u redu za benzin, sat dva, pet, deset... Odjednom izlazi iz reda i polazi. Ljudi ga pitaju gde ce tako iznenada, a on kaze:" Ne mogu vise! Idem da ubijem Milosevica!!". Ode on. Posle nekoliko sati eto ti Lale. "Sta bi?", pitaju ga ljudi. -" Ne vredi! Ta tamo je red jos veci..."
politicki.270 markos,
Da li znate za 'novi' logotip SPS-a ? pp pp p p p p p p p p H p p p p p sss p p sss s s p p s s s p p s s s p p s s sss p p sss Liči, zar ne ?!
politicki.271 timothy,
Jos malo pa ce poceti da prodaju hleb u apotekama. Treba ce nam recept od lekara da podignemo hleb.
politicki.272 timothy,
Naj novija kletva : DA BOG DA TI SE OGADIO POKER APARAT
politicki.273 inesic,
Q - Zašto Šmira voli Zlobu? A - Jer Zloba želi da svaki Srbin na izbore pođe u Miru i dostojanstveno.
politicki.274 bcetina, -> #271, timothy
>> Jos malo pa ce poceti da prodaju hleb u apotekama. Treba ce nam recept od >> lekara da podignemo hleb. Supruga moja čekala pare u Kolarčevoj u Beobanci. Kad čovek ispred nje pruža recept. Jedva su ga ubedili da je apoteka preko puta, a on se buni: - Pa zašto sam ja onda čekao onoliki red!? Jadničak:(
politicki.275 valeksa,
Ne znam da li ste ih culi ali evo ih: 1. Kako se zovu izbeglice iz jajca? - spermatozoidi. 2. Koja je najbolja riba na svetu ? - Srbija. Svi je jebu a ona sve uza i uza. Pozrdav.
politicki.276 wizard,
vlad -- rucaju cika zloba i dopisni vojvoda. vlad -- zloba krene da uzme feferon, a dopisni ga opali po sapi. vlad -- pa dobro, ko je bre ovde gazda, drekne vozd. vlad -- jeste gazda, ali smo se mi lepo dogovorili, vlad -- dok vam ja lizem dupe, nema feferona!
politicki.277 kareem,
Ko to kaze ko to laze da su stari egipcani znali matematiku??? Ovaj nas faraon jos ubjek savira 2+2(glasa)=7 savira=sabira.
politicki.278 ladislavs,
Kol'ko Šešelj ima k*ta? Dve. Slobina mu u b*lji. A zašto je Šešelj u bolnici? Da mu izvade Slobinu.
politicki.279 bocko,
Q: Kako se od sada zove Kosovo? A: ARKANzas
politicki.281 ssokorac,
SRS - Socijalistička Rezervna Stranka
politicki.284 mr.koja, -> #278, ladislavs
Dragi anonimni kolega, gvesis ! Vojvoda je u bolnici, gde mu operisu kicmu koju je povredio okopavajuci ruze. p.s. Nista ti ne vredi sto se krijes, mladi radikali su svuda oko nas ! p.s.s. SAVET : promeni identitet na vreme !
politicki.285 ematic, -> #279, bocko
Q: A koja je video igra najpopularnija na Kosovu ? A: ARKANoidžs
politicki.286 dejanr,
<<< BUEF78::DUA0:[NOTES$LIBRARY]NOVA_POLITIKA.NOTE;1 >>> Ja mislim da je OUN izdao vitalne srpske interese i da ga kao takvog moramo osloboditi. Prvo cemo poslati artiljerce da oslobode zgradu OUN, a onda cemo oslobadjati drzavu po drzavu. Samo jos da nam neko da goriva i hrane, i mi cemo zastititi interese srpskog naroda i proglasiti jos nekoliko srpskih autonomnih oblasti. Oni ce nas, naravno mucki napasti, ali mi cemo snazno odgovoriti i rasterati njihove koljace i placenike. Sa nase strane nece biti ni ogrebanog, a sa njihove strane ce biti milioni mrtvih. Oni ce na kraju morati da unistavaju svoje kulturne spomenike i da ubijaju svoj narod, samo da bi privukli paznju javnosti u ostatku sveta. Zdruzenom akcijom nasih svemirskih specijalaca, oslobodicemo nekoliko TV satelita, i umesto antisrpskih i antijugoslovenskih programa (antisamoupravnih, antisocijalistickih...) kao sto je SKY, MTV, Filmnet itd, siricemo istinu o Srbiji tako sto ce 24 h, na raznim jezicima g. Cukic, g. Vitas, g. Gajin, gdja Jovic itd. citati komentare na dogadjaje u svetu i telegrame podrske oslobodilackim akcijama od strane zemljoradnickih zadruga, domacica, sekretara mesnih zajednica itd. U toku svakog casa programa, petnaest minuta ce biti izdvojeno za nove hitove narodne muzike i za nove, vise kamatne stope, koje ce se nuditi svima onima koji shvate kakvu finansijsku dobit imaju ako daju novac u banke SR Jugoslavije. Za predsednika OUN, kada ga oslobodimo izabracemo na demokratski, miran i dostojanstven nacin Branka Copica, a posto on u poslednje vreme nije suvise politicki aktivan, stavicemo za podpredsednika Branka Kostica. Kada sve ovo uradimo, oslobodicemo i Mesec, koji je poznat kao kolevka srpske civilizacije. Dalji razvoj dogadjaja cete videti u novoj epizodi naucno-politicke serije 'Nebeski narod protiv Targoida'. Vucko. [BUEF78::VUCKOV16487D "Vuckovic Goran ETF Bgd"]
politicki.287 dejanr,
Q: Kako Slobin pandur lovi zeca!? A: Sakrije se iza drveta i zvizdi ko kupus...
politicki.288 ladislavs, -> #284, mr.koja
(S*S) p.s. Nista ti ne vredi sto se krijes, mladi radikali su (S*S) svuda oko nas ! (S*S) p.s.s. SAVET : promeni identitet na vreme ! Vadim na tome ;(. A i Zkv mi obvisa povuku na vveme (ili weme ;).
politicki.289 konan,
Ne znam da li su bas vicevi ili tuzna i lako moguca zbilja, ali 'ajde "NEMA NAFTE, NEMA HLEBA - TAKO TREBA" "S' VRHA ZGRADE SNAJPER VREBA - TAKO TREBA" "PADACE NAM BOMBE S' NEBA - TAKO TREBA" Konan
politicki.290 bocko,
Prilog: Uticaj TV-a na izbore '92. izbori.zip
politicki.291 milan, -> #286, dejanr
> Kada sve ovo uradimo, oslobodicemo i Mesec, koji je poznat kao > kolevka srpske civilizacije. Prethodno, moramo izvesiti srpski barjak na oslobođeni Kejp Kanaveral! Pl poz M
politicki.292 ndragan,
(povodom sličnog vica u m&h) Polagali klozetari tamo sedamdeset i neke državni ispit. I opet, puste jednog pametnijeg da polaže prvi, pa da kaže ostalima kakva su pitanja. A na ispitu, prvo pitanje: -Šta je to crna pločica sa dve bele nule? -Ve ce u kafani. -Šta je to aluminijumska pločica sa dve crne nule? -Ve ce u vozu. -Šta je to plava pločica sa dve bele nule? -Ve ce na brodu. -Šta je to svetloplava pločica sa dve bele nule? -Ve ce u avionu. -Šta je to crvena pločica sa dve bele nule? -Ve ce u komitetu. Posle ispita, pitaju ga: -Kako je bilo na ispitu? -Ništa teorija, četiri pitanja iz prakse i jedno iz marksizma.
politicki.293 ndragan,
Koji je najbrži način za političko samoubistvo iz zasede? U Teheranu naručiti svinjsku šniclu a la Homeini.
politicki.294 ndragan,
P: Kako je Homeini uspeo da postigne onakvu popularnost kod žena u Iranu? O: Svaki govor je počinjao sa "Ja, veliki imam..."
politicki.297 milan, -> #296, jovan
> -> Prethodno, moramo izvesiti srpski barjak na oslobođeni > -> Kejp Kanaveral! > Ja bih pre da moj barjak bude na Fort Nox-u :) Predlog je nedovoljno patriotski, premda lukrativan! ;)))))) Pl poz M
politicki.298 lanik,
Ala volim ovaj režim, plata stiže a ja ležim! - Omiljen stih radničke klase Srbije --> Keyboard? How Quaint!
politicki.299 lanik,
Srbi se, posle ovih izbora, mogu klasifikovati u dve grupe: Prva grupa je glasala za čoveka koji proizvodi lekove, a druga za čoveka koji "proizvodi" bolesnike. --> Computer is like sex: If you tried it, you can't live without it; --> If you didn't, you don't know what all the fuss is about!
politicki.300 squsovac,
DOGAĐAJ JE ISTINIT. Žalosno, ali je istovremeno i smešno, pa zato u vicevima. Na jednom izbornom mestu u Zemunu kontrolor DEPOS-a bio je nekakav moron koji je istovremeno bio na listi za, valjda, lokalne izbore. Budući da je glasao na tom mestu (po sopstvenom priznanju za DEPOS), logično je bilo da se u kutiji nađe barem jedan listić na kome bi bio zaokružen DEPOS. Međutim, nakon otvaranja kutija i prebrojavanja glasova nije bilo ni jednog "glasa" za DEPOS, ali moronu to nije bilo sumnjivo, i potpisao je zapisnik. Posle su mu satima objašnjavali da je glup, al' nije vredelo.
politicki.301 dzakic,
Q: Kako je Sloba uspeo kod nas da nađe naftu? A: Lako. Pretvorio je Vojvodinu u pustinju.
politicki.302 spale,
ISTINIT DIGAĐAJ: (tvrdnja nedokazana, samo sam čuo da je istinit :) Nekoliko dana posle izbora, u doktorsku ordinaciju ulazi baba koja je tako isprebijana da bi lepše izgledala da je prošla kroz mešalicu ;>. doktor: Dobar dan, gospođo. šta je sa vama. gospođa: Ma sin me isprebijao što sam glasala za Slobodana Miloševića. Doktor je odmerava pa kaže:"Nije vas dovoljno isprebijao." i istera ženu napolje. :) Nikola
politicki.303 ttop,
Kako se sad zove BOSANSKI BROD ? >>SRPSKA LADJA<<
politicki.306 ndragan,
(FORUM.7, 3.1677) / Vodeci ljudi su: Zloba,bradato cudoviste,vojvotkinja,sedi Q: kako se pere brada? A: zapira se, samo ne moraš da raširiš noge. P.S. Imam dužu bradu nego Vuk, tek da se zna.
politicki.307 jtitov, -> #306, ndragan
> P.S. Imam duzu bradu nego Vuk, tek da se zna. A jel je uvijas na viklere? :))))
politicki.308 zamahajev,
Iz jednog izveštaja sa ratišta: - Narod nema čega da se plaši. Sačuvaćemo grad i povratiti neka sela koja su Alijini bojivniči kukavički zauzeli. Da u Bosni nije takva tragedija kao što jeste ovaj TV izveštaj bio mogao da konkuriše za najbolji vi. K
politicki.310 mstanic, -> #308, zamahajev
>> - Narod nema čega da se plaši. Sačuvaćemo grad i >> povratiti neka sela koja su Alijini bojivniči kukavički >> zauzeli. Da u Bosni nije takva tragedija kao što jeste >> ovaj TV izveštaj bio mogao da konkuriše za najbolji vi. Video sam najslavniji ratni "TV-izveštaj" i smrzo se. No da moderator ne bi brisao poruku da ispričam ovo. Priča ostareli Đetić unuku kako se junački borio sa Turcima: Bježimo mi ka' sivi sokolovi, a oni nas gone ka' kak'e sinje kukavice.
politicki.311 dejanr, -> #310, mstanic
>> Priča ostareli Đetić unuku kako se junački borio sa >> Turcima: Bježimo mi ka' sivi sokolovi, a oni nas gone >> ka' kak'e sinje kukavice. Mi ka' sokolovi uz brdo, a Turci ka' kurve za nama Ubismo ih, jeb*še nam majku ;)
politicki.312 squsovac,
Evo jednoga novoga vica pristiglog sas mene iz neovisne Kroacije: Koja su dva hrvatska najveća junaka (povijesno)? (čuj, hrvatska junaka, al nema veze, vic je). Matija Gubec i Franjo Krivogubec
politicki.313 ndragan,
Nađe espeesovac sto marona na pločniku, i zamalo da se sagne... ali, 'Srbija se nikad saginjati neće'... te on dostojanstveno prođe kao da ih nije video. Za njim ide faraon, pokupi marke i kaže 'tako treba'.
politicki.314 veca,
Q: Kako se sada zove raketa: zemlja-zemlja? O: Zemlja-Zagreb!
politicki.315 dejanr,
Pitanje: Šta se nalazi danas na mestu nekadašnje Baš-čaršije? Odgovor: Baš-ništa! [BUEFGX::BALEN_37987D]
politicki.316 dejanr,
Normalen soncen dan v Beogradu. Na tamkajsnjem radiu Srbija pozvoni telefon. Dispetcher: Sta trebate, ovdje radio Srbije! Poslusalec: A, da'l mi mozete zasvirati jedno pesmu? Dispetcher: Pa kako da ne, vi samo kazite koju! Poslusalec: Da'l moze onu Digni glavu Srbine? Dispetcher: Pa to, to je borbena pesma, to danas narod voli da slusa, evo izvolite, a da'l mogu pitati ko nas zove! Poslusalec: Pa svakako , snajperista iz Osijeka! [TFERI3::UELULT01B]
politicki.317 zolika,
Q: Šta se dobije kada ukrstiš Slobodana Miloševića i Doli Parton? A: Slobodanka Gruden!
politicki.318 zolika,
Umro Sloba ( :-))) ) i otišao u raj i Sveti Petar mu kaže: "Šta ćeš ti ovde? Ti treba da ideš u pakao!". Posluša ga Sloba i ode u pakao. Posle nekoliko dana - redovi ispred raja. Izađe Sveti Petar i upita masu: "Ko ste vi i kojim dobrom?" A svi u glas: "Izbjeglice iz pakla!"
politicki.319 peca,
parola(obrisana) sa zida kod cvetnoga trga: DOBRODOSLI U MRAK STOKO PECA (iz druge grupe za restrikciju :(
politicki.320 darone, -> #319, peca
>> DOBRODOSLI U MRAK STOKO U Zemunu nije skinut, ali je već oronuo (izbori 90) STOKO NA GLASANJE darone
politicki.322 adiklic,
Nema više viceva. Sve je postalo stvarnost.
politicki.323 jtitov, -> #319, peca
> parola(obrisana) sa zida kod cvetnoga trga: A ona: Marsovci dajte nafte...
politicki.324 milic,
Tražili ste - gladujte *** S utra P oskupljuje S ve
politicki.325 stigor,
Dolazi Žena kući sva iznervirana i kaŽe muŽu: Ž: *ebem ti vlast i precednika,nemogu više da izdrŽim! Ž: Poludeću! Ž: Red za kafu,ulje,detrdŽent,novac.... M: Rešiću te muka,idem da ga ubijem! Ž: Koga? M: Čuće se brzo na vestima. Prođe prvi dan Prođe drugi danH,nema muŽa Trećeg dana dolazi umoran. Ž: Pa gde si dosad,šta je bilo? M: Ma pusti me,i tamo je red!
politicki.326 dmajkic,
mr.presidente S.M.: SRBIJA SE SAGINJATI NEĆE! 2,5 miliona ljudi strava centru: klap,klap,klap,aklp,palk... mr.presidente S.M.: nećemo od pozadi,biće žensko...
politicki.327 zorani,
Rešila pošta da izda marku sa Slobinim likom. Ipak su odustali jer je nepraktično. Ne bi narod znao sa koje strane treba pljunuti.
politicki.329 duke,
││ =============================== ││ 4.328 VICEVI:politicki * Poništio moderator ││ milan, 12.02.Pet 19:01, 241 chr ││ --------------------------------------------------------- Zabranjen politički vic? Moderatore! Čitaj 'vamo! USTAV SAVEZNE REPUBLIKE JUGOSLAVIJE Čl. 38 Zabranjena je cenzura štampe i drugih vidova javnog obaveštavanja. Niko ne može sprečiti rasturanje štampe I ŠIRENJE DRUGIH OBAVEŠTENJA, osim ako se ODLUKOM SUDA utvrdi da se njima poziva na nasilno rušenje us- tavnog poretka, narušavanje teritorijalne celokupnosti SRJ, kršenje zajam- čenih sloboda(na) i prava čoveka i građanina etc. Čl. 39 Jamči se sloboda govora i javnog istupanja. Pozdrav, Vlado
politicki.330 zkrstic, -> #329, duke
>>Zabranjen politički vic? Moderatore! Čitaj 'vamo! >> >>USTAV SAVEZNE REPUBLIKE JUGOSLAVIJE >> >>Čl. 38 >> Zabranjena je cenzura štampe i drugih vidova javnog obaveštavanja. >> Niko ne može sprečiti rasturanje štampe I ŠIRENJE DRUGIH OBAVEŠTENJA, Slušaj ti vamo :) Ovo je Sezam! A ovo je conf Vicevi! Ovde nema demokratije, za mene je drug g. Bidža dete sa govornom i ostalim manama kada je autokratizam, monopolizam vlasti, strahovlada i još što šta u pitanju. Posebno napominjem moje poznavanje čitanja i pisanja kako ćirilice tako i latinice! modeRatoR! ;)))))
politicki.331 mstanic,
Pitaju decu na Kosovu u Šiptarskoj školi šta će biti kad porastu. Jedan klinac kaže:"Ja ću biti Srbin." - A što crni sine? - Onda niko neće smeti da me bije.
politicki.333 vlad,
Ušao čovek u bakalnicu da kupi hleb, a prodavac mu kaže: -Deset hiljada dinara komšija. -Kako, pobogu, DESET HILJADA?! -Tako komšija. Pet za SPS, a pet za 'leb. Šta će čovek, mora da jede, izvadi pare. Prodavac uzme deset hiljada i vrati mu pet. -Zašto mi sad vraćate pet hiljada kad ste mi tražili deset? -Žao mi je komšija, 'lebac nismo dobili.
politicki.335 zqusovac,
Šta je to Hrvat? Nenaoružani Ustaša. (C) milan
politicki.336 todorp,
Znate li kako ce se prodavati toalet papir na Kosovu ako ovo postane samostalno? Na litar i 1.5 :)
politicki.337 darone,
Q: Koliko ima Muslimana u Bosni? A: Za još dve nedelje ;)
politicki.338 darone,
Za sreću malo treba. Za nesreću tako treba! (: darone :)
politicki.339 dejanr,
Ovo čuh večeras u Klubu: Q: Zašto Muslimani toliko mrze Srbe? A: Zato što su stalno u buli
politicki.342 peca.st,
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Članak u današnjoj Politici <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Autentična provera domoljublja JESTE LI DOBAR HRVAT ? - psiho test hrvatskog nedeljnika "Globus" - Prenosimo u celini iz hrvatskog nedeljnika "Globus" tekst objavljen u formi "psiho-testa" kojim svaki Hrvat treba da izvrši samotestiranje radi "autentične" provere svog "domoljublja". - Pokazuju li vaši osjećaji, postupci, uvjerenja i ponašanja, i koliko, vaš patriotizam, domoljublje? Odgovor na to važno pitanje možete otkriti sami ako krajnje iskreno (prema sebi) odgovorite na trideset pitanja našeg teksta: Jesam li dobar Hrvat? POZITIVNI BODOVI: 1. Jeste li, i kako, sudjelovali u domovinskom ratu i obrani domovine: a) bio sam vojnik dobrovoljac. +20 bodova. b) bio sam vojnik po pozivu. +15 bodova. c) pomagao sam obrani novcem, radom i sl. +5 bodova. d) iskreno sam patio i suosjećao s braniteljima. +2 boda. e) pošteno sam obavljao svoj radni zadatak. +1 bod. f) nisam sudjelovao u obrani domovine. +0 bodova. 2. Zbog svojih hrvatskih stavova i postupaka, u doba komunizma i SFRJ bio sam kažnjen ovako: a) osuda i boravak u zatvoru. +20 bodova. b) bijeg u emigraciju. +10 bodova. c) prekršajna kazna. +8 bodova. d) izbačen s posla. +5 bodova. e) povremena policijska saslušanja. +4 boda. f) javne političke kritike i šikaniranje. +3 boda. g) nisam imao problema. +0 bodova. 3. Za svaki od sljedećih osjećaja, postupaka, uvjerenja ponašanja pripadaju vam ovi bodovi: a) vjerujem u Boga. +2 boda. b) odlazio sam u crkvu redovito prije 1980. +5 bodova. c) odlazio sam u crkvu posljednjih godina. +1 bod. d) imam domovnicu. +2 boda. e) redovito plaćam porez. +5 bodova. f) pri sviranju himne ruku polažem na srce. +3 boda. g) Mislim da bi Slobodana Miloševića i njegove sluge trebalo suditi i objesiti. +5 bodova. h) čitao sam djela Radića, Starčevića i Tuđmana prije 1989. +5 bodova. i) moji su preci (roditelji ili djedovi) bili u vođstvu HSS-a. +5 bodova. j) moji su preci bili pristaše HSS-a. +2 boda. k) nikada nisam vjerovao u krivnju Alojzija Stepinca. +5 bodova. ODBITNI (NEGATIVNI BODOVI) 4. Za svaki od sljedećih osjećaja, postupaka, uvjerenja i ponašanja oduzmite sebi ove bodove: a) bio sam član rukovodstva Saveza komunista. -10 bodova. b) bio sam obični član Saveza komunista. -5 bodova. c) plakao sam za pokopa J.B.Tita. -3 boda. d) vjerovao sam u jugoslovenski patriotizam. -10 bodova. e) vozio sam "stojadina". -2 boda. f) mislio sam da su Srbi hrabar i pošten narod. -5 bodova. g) mislim da su Srbi hrabar i pošten narod. -10 bodova. h) provodio sam godišnji odmor u Srbiji. -5 bodova. i) živio sam i radio u Srbiji, po svojem izboru (ne iz nužde). -5 bodova. j) vjerovao sam u vladu Ante Markovića. -5 bodova. k) vjerovao sam u moral i neutralnost JNA. -15 bodova. l) sebe sam smatrao Jugoslovenom. -10 bodova. m) navijao sam za reprezentaciju SFRJ. -2 boda. n) vjerovao sam u pokret nesvrstanosti. -3 boda. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< :))))))) Mene je najviše oduševilo ono : vozio sam "stojadina". HAOS! Iznenadilo me je da se za plakanje na "pokopu" J.B.Tita kod njih oduzimaju bodovi! Pa valjda bi trebalo da se kod nas oduzimaju?!???! Osim toga, dobro je i ono: d) iskreno sam patio i suosjećao s braniteljima. Ajde da čujem šta se vama sviđa! P e C a
politicki.345 didldi,
Ajd' i ja malo da se raspisem ovde. Nova himna SPS-a: Nema mleka, nema hleba - ko vas j**e, tako treba
politicki.346 zkrstic, -> #345, didldi
>> Nova himna SPS-a: >>Nema mleka, nema hleba - ko vas j**e, tako treba Na Karaburmi su, pre nedelju dana na par meste osvanuli grafiti slične sadržine: Nema hleba, nema mleka, jedi govna* - Tako treba ;>>>>
politicki.347 sjocic,
Dakle kako braća hrvati kažu rođendan? Kažu: Pičkoizlazna obljetnica. :)
politicki.348 ilotina, -> #346, zkrstic
> Nema hleba, nema mleka, jedi govna* - Tako treba A ima i ovo: " Nema brašna nema leba ja te glasa ti me je*a"
politicki.349 ilotina, -> #348, ilotina
E zaboravi ono glavno;)) " Tako treba!"
politicki.350 aleksj,
Pita uciteljica Pericu: - Ko su bili partizani ? - Oni su bili nasi oslobodioci od fasizma, od mrskog okupatora, zbog njih mi danas imamo lepsi zivot ... - Bravvo perice, a jel znas ko su bili cetnici ? -.... pa ujka rade, stric laza .....
politicki.351 dejanr,
Gazda Jezda čestita štedišama oba pola 8. mart poznatom narodnom pesmom: Dok je ovci biće i šišanja ;>
politicki.353 corto,
Cemu sluzi ozonska rupa? Da nebeski narod prodje!
politicki.355 mazi,
Ej, evo jednog dobrog, od mog rođe... Vozi ti se Sloba (Milošević, naravno) društvenim automobilom, sa svojim ličnim šoferom... Prolaze ti tako kroz neko selo, Šofer i on, kad, iznenada, ispred njih izleti svinja i oni je pregaze kolima. Kaže ti Sloba svome šoferu: Slušaj, nećemo samo ovako da prođemo, treba posle ljudi svašta da kažu, te predsednik nam ubi jedino svinjče, te šta da radimo, baraba jedna, itd., nego lepo idemo u selo da vidimo čija je svinja, čoveku odštetu da platimo... Stignu oni tako u selo, pošalje Sloba svog vozača da potraži vlasnika, i ovaj ti ode u kafanu da se raspita... Prođe sat, šofera nema... Prođu dva sata, šofera još nema... Prođu četiri sata, šofera nigde... Tek, negde kasno uveče, posle desetak sati, ovaj se pojavi, mrtav pijan Sloba: Gde si ti čoveče, svo ovo vreme!? Šofer: Druže predsedniče (HIK!), ja uđoh u kafanu i kažem: (HIK!) 'Ljudi, ja sam šofer Slobodana Miloševića, i ... (HIK!) Ubio sam svinju!'. Kad navališe da me časte... Ivan.
politicki.358 paki,
Ovu, da nije tužnu, bilo bi vrlo smešnu, rečenicu, izrekao je neki tip u Narodnoj Skupštini: "Srpski narod podnosi ove sankcije uspravno, da ga se ceo svet sad boji." (otprilike ovo je rekao, ne sećam se od reči do reči)
politicki.359 paki, -> #358, paki
Malo docnije je bio još veći biser: "...želim da ona ostane trajna, permanentna i stalna..." poslanik iz Žagubice Jeste li čuli za ovakav sklop reči? Ko u horor filmu...
politicki.361 spegy,
Q:Srbija+Bosna=? A:Somalija Q:Zasto? A:Bosna ima Aliju.
politicki.362 didldi,
Sloba dao ostavku Aprililili
politicki.363 dejanr,
Iz današnje "Politike", istinit događaj (?): Dolazi popularni pevač narodne muzike (ne kažu ime, ali liči da je Džej), obilazi lemuzinom red i staje pravo na pumpu da toči. Nastane dreka, panika, neki već povadili 'ladno oružje a on: "A bre kaki ste to narod, vi Srbi se posvađali sas ceo svet, pa sad oćete i sa nas Cigani"...