razno.129banusko,
-> #128, djnsnd**> Ponovo predlažem da se napravi tema Polarotor u
**> konferenciji Vicevi.
Pa šta je tu smešno ???
Jesi ti ikada probao da na antenskom razdelniku kucaš sa svih 10 ???? :)
razno.130bpetrovic,
Evo jednog bisera moga nastavnika fizike:
Relativni indeks prelamanja je kada zrak
prelazi iz stakla (opticki gusca sredina)
u vodu (opticki redja sredina) ,iz vode u
staklo i obrnuto....
razno.131cvijica,
A: Velika je buka !!!
B: Molim !!?
A: Velika je buka !!!!!!!!
B: Ništa te nečujem, velika je buka !!!
razno.132pele,
Istinit dogadjaj sa Akademije.
Bio dark-night i dva ortaka,sasvim normalno obucena,
rese da muvaju dve darkerke:
Ortaci: Znate,i mi smo darkeri al' nam je sve crno na pranju.
razno.133pele,
Opet isinit dogadjaj.
Jedna riba treba da putuje na Kipar na 10-tak dana
i pita nas sta da nam donese.
Ja sam trazio motokultivator,jedan je trazio Suzuki
maruti a treci je trazio da mu donese triper!
razno.134imandic,
-> #132, peleImao sam i ja dosta takvih nastavnika,al jedan je stvarno bio lud.
Pre neki dan,mi bili na ekskurziji negde kod Kladova,posle neke tuce
sa mangupima iz Kladova,otisli mi u disko i svi se napili a on
najvise(predavao je fizicko i imao bradu,da nekazem da je bio
cetnik,a bas lici) i poceli mi da ga zezamo,i jedan moj ortak mu
rekao:"Ti si cetnik!".On onako pijan nije mogao da zna koje rekao,ali
je zato u 3:00 upadao u sve sobe u kojima su bili smesteni Osmi
razredi i urlao:"Znam ti roditelje,neces ti ziv vratiti u
Beograd!!!".:)))))))
razno.135bdm.,
-> #133, pele## Opet isinit dogadjaj.
Jos jedan (istinit). Zbilo se u NS.
Hteli neki tipovi (drugovi) da se osvete jednoj koleginici...
Trebali su da imaju neku vezbu (pljunes, napravis preparat pa gledas
bakterije mikroskopom).
Kazu oni njoj da vezba pocinje ujutro u 8.30 (stvarno u 8.00).
Tako ona zakasni pola sata. Udje izvine se asistentu, on kao
nema problema koleginice samo uradite vezbu. Pridje tip kao on joj
napravio preparat samo da stavi i pozove asistenta. Ona to ucini.
Dodje assistent pogleda i mrtav hladan :"Koleginice ako ste vec
zakasnili 30 minuta zbog oralnog sexa mogli ste bar da operete zube
jer Vam je u ustima vise spermatozoida nego bakterija" i lepo se okrene...
BDM.
razno.137bpetrovic,
Razgovaraju Slovenac i Srbin:
-Bum ti ja mogel platit' u lipama ovo ?
-Možeš ,al' ti je kusur u šljivama...
razno.138nboskovic,
Jel znate šta je to Jupa?
otvoj u zidu :)
(c) klap
nikola
razno.139todorp,
Otisao murkan u civilu na Sarplaninu i naidje na pastira.I kaze on pastiru:
-Ako pogodim cime se bavis i sta si po nacionalnosti das mi ovcu ako promasim
ja tebi dam pare.
Cobanin pristane i murkan mu kaze da je ovaj cobanin i da i je siptar.
Posto je pogodio murkan ode i izabere ovcu.E sad coban da hoce da povrati
ovcu i predlozi murkanu da sad on pogadja sta je murkan po zanimanju.I
ovaj se slozi.Kaze njemu pastir :
-Ti si murkan.
-Jesam,ali kako si pogodio?
-Pa od ovolikih ovaca ti izabrao sharplaninca.
razno.140bingo,
dosao novinar na jug srbije da pise reportazu o mestanima
i pita on jednoga :Sta radite ujutru?
M - Rakidzam kafidzam pa na verandu
N - Sta radite u podne?
M - Rakidzam kafidzam pa na veranduo
N _ Sta radite uvece??
M H- Rakidzam kafidzam pa na verandu
N - I sta na to kaze vasa zena
__________________________________
Zasto politicare ne stavljajna marke ??
Ne bi znao narod sa koje strane da ih pljune.
______________________________________
najgora kletva za ustaseje:
Dabogda ti mama rodila Cetnika
(Pouzdano znam iz iskustva)
__________________________
Pozdrav Bingo
razno.141dragisha,
-> #138, nboskovicű> Jel znate sta je to Jupa?
ű> otvoj u zidu :)
A ejjoj je gjeska u pjogjamu...
dragisha
razno.142dexi,
-> #138, nboskovicOtvoj u zidu se zove PJOZOJ!
razno.143tesloni,
Ja imam vepliku na sledece povuke :
13.138 - Vupa je otvov u zidu .
13.141 - Evvov je gveška u pvogvamu .
13.142 - Pvozov je otvov u zidu .
To je tako i nikako dvukćije .
Veplike pveneo :
... :> Tesloni <:
razno.144madamov,
-> #138, nboskovic
>>otvoj u zidu :)
Maji otvoj u zidu. B)
razno.145ndragan,
-> #137, bpetrovic/ -Bum ti ja mogel platit' u lipama ovo ?
/ -Možeš ,al' ti je kusur u šljivama...
To sam čuo pre dve godine u razgovoru sa jednim Slovencem, ali su uloge
bile obrnute :)
razno.148isekulovic,
bila tri prijatelja: pijanica, pusca i peder, ukaza im
se jednom bog i rece prvo pijanici:
bog:ako jos jednom popijes i gutljaj alkohola odmah dolazis ovamo kod
mene gore!
pijanica: ma ok!
bog: sto se tebi tice (obrati se pusacu) ako povuces ma i jedan dim odma te
pozivam gore !
pusac: nema frke!
bog: a sto se tebe tice (obrati se pederu) ako se jos jedanput bude heftao u
dupe sledi ti dolazak gore odmah!
peder: dobro!
i ode bog...
pijanica:ma sta mene briga za njega, niko meni ne moze da zabrani da pijem!
i uze flasicu i cugne i odmah padne mrtav, dok ja padao ispadne mu iz dzepa
kutija cigara.
peder: ne saginji se leba ti, da obojica ne ginemo!!!!
razno.151dusan,
već se priča po gradu;
zašto devojke pred kraj kraj meseca ne prolaze pored Bigza/sajma..
da ih slučajno ne vrbuju za naslovnu stranu u računarima ;>
razno.153janko,
Razgovaraju dva penzionera, idući na Kališ:
- Jesi li poneo hleb za golubove?
- Ma jok, jedem ja njih i ovako.
razno.154djnsnd,
-> #129, banusko> Jesi ti ikada probao da na antenskom razdelniku kucaš sa
> svih 10 ???? :)
Ne, pivo pijem stolicom.
razno.155wizard,
Razgovaraju dva zrna peska u pustinji:
"Šta je ovo - neki miting?" :)))
<<Nenad<<
razno.156slom,
Evo jedan stari....
Dolazi deda kod unuka pa kaze:
- Ajde sinko, ako uspes da provuces glistu kroz kljucaonicu, dobijes
od mene 10 hiljadarki.
Uzme klinja glistu, premaza je lakom, saceka par minuta da se lak
osusi i kad se glista ukrutila provuce je kroz kljucaonicu od prve.
Sta ce deda, isplati mu obecani novac.
Dolazi deda sutradan :
- Evo sinko, salje ti i baba 10 hiljadarki,..
razno.157dzakic,
Dok smo sedeli večeras u hotelu "Slavija", nas više od 30 a na
stolovima svega par koka-kola i kâfa, kelneri besni što je vreme
za zatvaranje a mi sedimo, dolaze na kraju ipak da nas usluže.
U celoj toj frci i galami, čujemo kelnera sa susednog stola da
viče "Pa dobro gde si ti video gusti sok od *ribizle* i ko to
proizvodi?!" ;)))))
Kasnije smo saznali da se obraćao dukiju :)))
zak
razno.158wizard,
Razgovaraju Zdravko Škender (onaj pevač u invalidskim kolicima) i Stivi
Vonder:
"Kako ide, Zdravko?"
"Kao što vidiš." :)))
<<Nenad<<
razno.159andrejl,
-> #158, wizard
Nastavak :
-Da li si video ženu Stivija Vondera ?
-Nisam
-Nema veze, nije ni on :)
razno.161wizard,
-> #159, andrejl>> Nastavak :
Pa ovo je nastavak na taj vic koji sam poslao pre 2 meseca. :)
Poslao sam i ovaj:
"Zašto se Stiv Vonder stalno smeje?"
"Zato što ne zna da je crnac" :)))
<<nenad<<
razno.162gtomic,
Otisao jedan novinar na Kavkaz da ispita dugovecnost tih ljudi koji
zive tamo.
Odabra on trojicu najstarijih i poce da ih intervjuise.
Prvo pita onog najmladjeg medju njima:
N:- U cemu je tajna vaseg dugovecnog zivota?
1:- Pa, ovako: za dorucak - kefir, za uzinu - kefir, za rucak - kefir i
veceru - kefir.
N:- Sjajan recept, ocete li nam reci koliko imate godina?
1:- 123.
Zatim pita novinar drugog po strosti:
N:- A u cemu je tajna Vaseg dugovecnog zivota?
2:- Za dorucak - med, za uzinu - med, za rucak - med i za veceru - med.
N:- Vrlo prosto, a koliko Vi imate godina?
2:- 137.
N:- (odusevljeno) Pa to je zbilja fantasticno!
Nakon toga prilazi trecem koji izgleda najstariji, sav izboran, oronuo,
dusa mu u nosu i postavlja mu isto pitanje:
N:- U cemu je tajna Vase dugovecnosti?
3:- Pre dorucka - sex, onda na pasnjaku kad cuvam ovce nadje se neka co-
bancica za sex, pa kad zena donese rucak eto zgodne prilike za sex, uvece
kad se vratim pozeli me zena pa sex pre vecere i uvece zna se bracne du-
znosti.
N:- Priznajem da mi se ovaj recept najvise svidja (tapse starca po ramenu)!
A hocete nam jos samo reci koliko imate godina?
3: U septembru punim tridesetdve.
razno.163dzakic,
>> DZAKIC. Priča se da će se odreći toga u korist Anne (osnažujući
>> tako tradiciju da nagrada za vic meseca bude *pravo* da se Anni
>> pokloni mesec dana pretplate ;) ali neka se sam izjasni!
Ulažem kviska! Sa zadovoljstvom ću iskoristiti svoje pravo ;) da
Annici poklonim mesec dana pretplate jer joj online vreme ionako
nije potrebno. ;)
Ovo ne zato što je to već postala tradicija nego zato što je
jedino fer da nagradu za vic(eve) o plavušava (od kojih sam ja
autor samo jednog) dobije najlepša devojka na sezamu! Neka tih
30 dana provede u celovečernjim chatovima do jutra rana. :)
.to anna :* žabica :)
razno.164balinda,
-> #163, dzakic>> Ulažem kviska! Sa zadovoljstvom ću iskoristiti svoje pravo ;)
>> da Annici poklonim mesec dana pretplate jer joj online vreme
>> ionako nije potrebno. ;)
>> Ovo ne zato što je to već postala tradicija nego zato što je
>> jedino fer da nagradu za vic(eve) o plavušava (od kojih sam
>> ja autor samo jednog) dobije najlepša devojka na sezamu!
^^^^^^^^ ^^^^^^^ ^^ ^^^^^^
Ne želim da ti protivrečim; možda tome nema ni mesta, (?) ;) ali ti
zato mogu dati mali savet.
Kada budeš ponovo želeo nekoj devojci da uručiš ovakav ili sličan
kompliment, gledaj da ne bude u konferenciji vicevi. ;>>>
razno.165andrejl,
-> #161, wizard>│ Pa ovo je nastavak na taj vic koji sam poslao pre 2
>│ meseca. :)
A ja sam član 1 mesec i 29 dana :)
Sedi Stivi Vonder a Zdravko Škender se šeta :) prema njemu.
Tek odjednom Stivi :
"Vidi, vidi, Zdravko ugazio si u go*no"
bye, andrejl
razno.166tesloni,
Vozdra ....
Evo prvog iz serije viceva koju sada šaljem :
- Kupi bre ovaj losion za kosu! - ubeđuje prodavac Piroćanca.
- Ma, kuj će mi andrak!?
- Je l' vidiš da si ćelav, trebaće ti.
- Ih, kad bi to tako moglo ... - bio je nepoverljiv ovaj .
- A je l' vidiš onu prodavačicu od prekoputa? - upita ga
prodavac .
- Vidim, kako da ne vidim !
- Je l' vidiš kolke brke ima?
- Vidim ...
- E ti su joj izrasli kad je onomad zubima otvorila ovaj
zatvarač!
:>>>>>>>>>
... :> Tesloni <:
razno.167tesloni,
- Mile! - zovnu zabrinuta supruga svoga muža.
- Kuj je ?
- Sad prođo pored kafanu, kad unutra, naša ćerka Milica sedi
u krilo onog raspopa Dragana ....
- Pa? - nije se brinuo Mile.
- Kako pa? On istero sve iz kafanu i ugasio svetlo !!!!
- Će bidne dobar zet. Em ne pije, em štedi struju, em će
slomi samo jednu stolicu !!!
razno.168tesloni,
Bračni par iz Pirota razgovara uz jutarnju kaficu.
- Lelke boške, znaš li šta sinoć sanja ?
- Šta ?
- Da si mi kupio bundu od vozon a ja u njuma!!!
- E kad je sledeći pu sanjaš ne zaboravi da joj
metneš i naftalin !!!
razno.169tesloni,
Sudija pita mlađeg maloletnika-Piroćanca.
- Pa dobro, sine, što ubi oba roditelja ?
- Čuo sam da siroče plaća pola karte za bioskop i autobus !!
razno.170tesloni,
Mile, prilično iznerviran, vraća radio aparat u prodavnicu .
- Šta mu ne valja ? - pita ga prodavac .
- Ova sijalica ovde, ić ne valja.
- Kako to ?
- Lepo! Ne svetli dobro pa ne mogu da čitam pred spavanje!
razno.171tesloni,
Piroćanac pruža buket cveća svojoj ženi.
- Šta se brecaš, nemaš razloga! Nađo ga u autobus !
razno.172tesloni,
Vašar je i mali Piroćanac traži koji dinar da se provoza
ringišpilom . Otac će na to :
- Kuj' će ti to andrak, zemlja se ionako sama vrti!
razno.173tesloni,
- Život je, brale moj, sve skuplji i skuplji! - jada se
Mile svom prijatelju.
- Jest' burazeru. Međutim, moja žena se setila jednu strašnu
strašnu stvar za štednju.
- Koju to ?
- Pa, čim promeni vodu u akvarijum, eto ti riblje čorbe k'o
bog . Prste da poližeš .
razno.174tesloni,
Jedan od artista žali se vlasniku cirkusa :
- Ja više u Pirot da idem neću !
- Pa, zašto, čoveče ?
- Ovo je peti put da mi odemo tamo i da mo se uda rekorderka
u gladovanju !!!
razno.175tesloni,
Jedan brica (Piroćanac) imao radnju na spratu svoje kuće.
Posle nekog vremena se preselio dole, što zbog sebe što
zbog mušterija kojima je bilo lakše bez penjanja.
Da bi o tome na vreme obavestio mušterije, dao je sledeći
oglas :
" BRICA JOCA JE DO JUČE BRIJAO GORE !
OD DANAS, DA ZNATE, BRIJE SAMO DOLE !!! "
razno.176tesloni,
Razgovaraju dva Piroćanca.
- Kad bi im'o pet auta, bi li mi dao jedan ?
- Bi', što da ne ?
- A kad bi im'o tri kuće bi li mi dao jednu ?
- Ih, odma' !
- A kad bi imao dva kila rakiju, da l' bi mi dao kilo ?
- Jok, boga mi !
- Zašto ??????
- Zato što tol'ko i imam !
razno.177tesloni,
Epitaf na grobu jednog Piroćanca :
" Kad sam umro,
moji zbog toga i dan-danas pate,
jer sam pre smrti podigo kredit,
a oni otplaćuju rate .... "
razno.178tesloni,
Piroćanka leži u kadi punoj vode.
- Kako ide MIlice ? - pita je muž .
- Dobro ... Nego kad me već pitaš, mislim da ubuduće ne bi
trebalo da se u istu vodu kupam i perem sudove.
Ufff ne mogu više da kucam ..... Biće još drugom prilikom .....
... :> Tesloni <:
razno.179spale,
Hi!
Evo i ja da kazem neki za pirocance.
Dosao pirocanac kod svog prijatelja(takodje pirocanca) u posetu i
ovaj ga pita dali hoce kafu. Covek odgovara potvrdno i domacin
zagreje vodu i ubaci zrno kafe. Posle nekoliko dana drugi pirocanac
uzvrati posetu prvom i domacin zagreje vodu za kafu i veze jedno zrno
na konac pa ga "umace" u paru. Pita ga prijatelj:'Jeli bre, zasto
tako kuvas kafu?'
'Ma bila mi ona tvoja mnogo jaka pa ja da skuvam slabiju.'
Nikola
razno.180spale,
Sta se dobije kada se ispresuje pirocanac?
Stedna knjizica.
Nikola
razno.181kuzma,
Malog Pericu mama salje na vikend kod deke i bake pa ga savetuje
kako da se ponasa pred njima:
M: ... Kad ti se sine bude piskilo nemoj da budes vulgaran pa reci dedi da
ti se zvizdi.
Otiso Perica do bake i deke i proveo ceo dan sa njima. Uvece legli
oni da spavaju, a Perici se pripisalo pa rece dedi koji je lezao
pored njega:
P: deda meni se zvizdi
D: nemoj sada kasno je
P: ali deda meni se jako zvizdi
D: nemoj sada sinko, probudices babku, sutra ces zvizdati
P: ali deda ja moram da zvizdim!
D: dobro ajde zvizdi ali dedi na uvce
razno.182ljubisha,
Epitaf na grobu jednog alkoholičara
Svoju zemlju propio sam, vala
ovaj komad država mi dala
eh, da mogu da ustanem i hodam
i ovaj komad nekome da prodam
razno.183drpr,
Znam da ima mnogo viceva na temu Dragiša binić rešava ukrštene
reči al ova dva sam pre neki dan čuo
Pitanje:Neophodan začin za opstanak čoveka (dva slova)
odgovor: CE!
Pitanje:Domaće goveče (dva slova).
Odgovor:DG
Pitanje:Dragiša Binić (dva slova)
Odgovor:DB
toliko ostale sa odelom,trs-om,teget,...mislim da smo svi čuli
:)
cope
razno.184spale,
-> #183, drpr██ Znam da ima mnogo viceva na temu Dragisa binic resava ukrstene
██ reci
Pitanje: nije gladan (tri slova)
Odgovor: JEO
Nikola
razno.185dejanr,
Q:Zasto je skola za pandure u Kamenici, a skola za
pandurske pse na Avali ???
A:Da nebi prepisivali jedni od drugih !!!
razno.186dejanr,
STOJE DVA FRIŽIDERA NASLONJENA NA ĆOŠAK,A PORED PROLAZI
VAŠ-MAŠINA.
"E,ZIPA MALU KAKO MEŠA!!"
[MANDIC11191D]
razno.187bole,
Evo jedna pesmica sa danasnjeg indexa (inace nisam slusao ceo)
NIsta banja, nista voda
nista hrana, prava zgoda.
Ensant deman poslo Sadam
Sesta floda vec u jadran
Nista nafta nista hleba
Nista imam, nista treba
Magazin nista vec od sutra u vasa sklonista
e svasta, nista nista
razno.188bingo,
Kao ALIJA pere kosu ?
SamSampon na glavu stavi u SARAJEVU
ode u ZVORNIK i vikne
MUJO PUSTI VODU !!!
______________________________________
Zasto kod nas nema vise mesa
Sa vlasti otisao MESIC A dosao KOSTIC ,sada ostaje
jedino da cekamo nekog KORENICA
razno.189mbakovic,
Ulazi malo "mokar" čovek u kafanu vukući za sobom poduzi kanap.
- KKelner , dduplu - naruči
- Pijane goste ne sluzimo - spremno odgovori ovaj
- KKo , bre , pijan - ja ?
- Pa ti , bazdiš i vučeš taj kanap za sobom
- PPa šta , bre , o''š da ga guram
razno.190slom,
Razgovara covek sa svojim komsijom, pirocancem:
- Jeli bre komsija , zasto ti ona kokoska skakuce na jednu nogu?
- Uh, mani, juce sam imao punu kucu gostiju.
razno.191mjova,
indeksovo pozorište, tema želje, čestitke i pozdravi (miloševiću):
- izdrži još malo, stižemo po tebe!
u potpisu: šesta flota ;)
SY
ps. valjda je tako bilo ;)
razno.192zzix,
Sin pandura došo kući i kaže ćaletu:
- Tata da mi daš pare treba mi za ENCIKLOPEDIJU .
- Molim !?!?
- Za ENCIKLOPEDIJU, rekla profanka.
- E ne može ! Ja sam Išo peške u školu ima i ti . JASNO!
razno.194adzem,
Dosadilo bogu da sedi u raju pa resi da obidje pakao.
Dodje bog do jednog kazana punog ljudi, a iznad kazana stoji jedan
od djavola i trozupcem potapa one koji izrone na povrsinu. Nastavi on
do sledeceg kazana, a tamo ista slika, nesrecnici koji se bore za vazduh
i dezurni djavo koji im ne da. Na kraju obilaska dodje bog i do zadnjeg
kazana, naizgled praznog, i kad vide da dezurni djavo drema pored njega,
on podviknu :
- Kako smes da spavas na pozarstvu ?!
- Ovde nema posla gospode, to je srpski kazan.
- Kako nema posla, gde su mucenici iz kazana.
- Tu su, ali kad jedan izroni ostali ga sami uvuku nazad.
razno.195iljd,
Evo i ja da se javim sa svojim VICEM...
Taksi
Usla devojka u taksi,pa se taksisti ucinilo da ona nikuda ne zuri
i da bi se mozda,malo i zabavljala sa njim.
Skrenuo on sa ulice,pa u neki sumarak.
Devojka izasla iz kola,prilegla,a taksista poceo da je svlaci.
Njoj odjednom nesto pade na pamet:
-Dobro,sve je ovo u redu...ali zasto bar ne iskljucis taksimetar?
razno.196bpetrovic,
Posto su se propisno natopili viskijem,dva mlada Engleza
odlucili da se kuci vrate camcem.
Veslali su citave noci ..Kad je svanulo,jedan od njih je
primetio:
-Steta sto smo sinoc zaboravili da se odvezemo.
razno.197bpetrovic,
U jednom selu na Siciliji mladic kaze devojci:
-Pored naseg sela arheolozi pronasli grob rimskog
ratnika, pored njega koplje kojim je ubijen.
-Crni Mario ,valjda policija ne sumnja u tebe?!
razno.198bpetrovic,
-Juce si opet bio mrtav pijan!- kaze supruga.
-Ja ? - zgranjava se muz. -Ni govora !
-Pa sam si mi to rekao!
-Sta sve covek ne kaze kad je pijan !
razno.199bpetrovic,
Sta se dobije kad ukrstite Engleza i hobotnicu ?
Ne znam ali mora da dobro bere paradajz...
razno.200slom,
Ide covek pijan kao Rus ulicom, i naisavsi na prvog prolaznika
pocinje da ga grli i ljubi;
- Hik,.. Srecna ti Nova godina !, cmok cmok..cmok
- Ma sta ti je covece, kakva Nova godina, danas je 18. jun !
- U je*o te , hik, al sam zakasnio, ubice me zena.
razno.201mjova,
> nboskovic -- CRVENA BANDO!!!
> mjova -- bolje unuku ;)
> ;))))))))))))))))))))))
> mjova -- ;))))))))))))))))))))))
na koga li vas ovo podseća? O;>
SY
razno.202mbakovic,
Onomad , u nedelju , krenula Milojka sva uparađena
kroz selo.Gleda je komšika kroz prozor pa je upita:
- Di si pošla bre Milojka ?
- Idem na referendum
- A , šta ti je to ,bre , referendum ?
- Ne znam al' sam se plaknula - za svaki slučaj
razno.203nboskovic,
Do bio poštar zadatak da hitno isporuči nekakav paket.
Dođe u zgradu, popne se na treći sprat i počne da zvoni.
Niko mu ne otvara vrata. Počne da kuca, lupa... ništa.
Krenuo on nazad u poštu kad sretne jednog čoveka na stepeništu:
P:izvinite, da ne živite vi možda u ovoj zgradi ?
Č:Da, jer vam treba nešto ?
P:Treba hitno da isporučim ovaj paket na 3. sprat stan
14 ali mi niko ne otvara.
Č:Ma slobodno uđite, muž i žena su gluvonemi.
P:Da li bi mogli vi samnom da vas imam kao svedoka kada
uđem unutra.
I uđu njih dvojica unutra kad poštar vidi muža i ženu
u WC-u i to muž sedi na WC šolji i drži otvoren kišobran
a žena mu gura sisu u usta. Potar se okrene komšiji zgranut
i pita ga šta to rade.
Č:Ma ništ, razgovaraju. Žena mu upravo kaže da treba da ide
da kupi mleko a on joj odgovara serem ti se na mleko kad
napolju pada kiša.
(c) klap
nikola
razno.204pele,
Crtice sa strajka studenata:
Hteli panduri da udju na Filozovski fax.Posto se na fakultete
ulazi samo uz pomoc indexa,covek na ulazu je mrtav ladan trazio
pandurima index! Panduri su smestili tako zbunjene face da sam
otkino od smeha.Ovaj je dalje nastavio da ih podjebava pa im je
trazio povlasticu za bus.Onda su panuri poceli da se bune pa smo
se mi okupili oko njih i rekli da ni mi ne upadamo u predsedni-
stvo kad nam dune i da je ovo nasa ambasada u koju oni nemaju
pravo pristupa.Posle malo gundjanja,panduri su otisli.
Sa govora Bore Todorovica,glumca:
:
:
Ja smatram da bi ovu zemlju bolje vodili i Topalovici! I Bili bi
bio bolji predsednik!
Dejan Cukic:
:
:
Jel znate da su Mik Dzeger i Sloba Milosevic isto godiste?
Jedan se drogira,drugi ne ( ko zna,mozda...) a obojica se
dobro drze!
Grafit sa table Filoloskog faxa:
Magic Jonsone,naguzi nam Slobu i bicemo ti zahvalni do groba!
razno.205spale,
Ne kupujte kasete japanske grupe TDK. Nista se ne cuje.
Nikola
razno.206slom,
Razgovaraju baba i deda;
b: - Jeli deda, slusam ovu danasnju omladinu pa nikako ne znam sta
im znaci ono "pusi ku*ac" ?
d: - Ih baba, kako da ti objasnim,... to ti dodje kao ono u nase
vreme " je*em te u usta".
razno.207zulu,
Sedi peder u kupatilu i mazi govno!! U tome trenutku nailazi drugi peder i pita
ga: "Jeli bre, sta to radis?"-zacudjeno ce on.
"Mazim nase cedo!!" - odgovori ovaj razdragano.
Vas ZULU.
razno.208banex,
>> Pređite u meni GRUPE i izaberite opciju _Pregled_. Trebalo bi da
se
>> pojavi ispis nalik na sledeći:
>>
>> 4199 veštice <- anna 07.01.Uto 11:02
>> 4211 žurka <- mjogi 07.01.Uto 13:51
>> 4212 veštice <- vesna 07.01.Uto 13:51
>> 4223 veštice <- veca 07.01.Uto 15:31
Kratak izvod iz novog uputstva za Sezam...
Nisam ni znao kakvih sve grupa ima... a tek korisnika :)))
BRUND!
razno.209maverick,
U ludnici novinar pita jednog bolesnika :
-Kako se zovete?
-Napoleon
-Ko vam je to rekao?
-Bog
Jedan drugi bolesnik uzviknu :
-Ne slusajte ga! Laze cim zine!
-Po cemu to znate?
-Ja mu nista nisam rekao
razno.210tesloni,
Jedan španski trgovac stigao u Brazil. Odmah po dolasku
u Rio, on primeti da je zaboravio glavnu stvar pa posla
telegram svom ortaku :
- Znaš li adresu našeg kupca Andreotija ?
Sutradan mu stiže telegram sledeće sadržine :
- Naravno.
razno.211dusan,
rešili indijanci da pitaju svog vrača kakva će biti zima koja se polako bližila
i da bi se na vreme pripremili za nju. Odu oni kod njega i pitaju ga kakva će
biti zima, vrač malo gledao u pepeo i kaže biće oštra zima.
Indijanci se dadoše u posao i isekoše dobar deo šume. Medjutim, zima bi blaga
te se indijanci nadjoše u čudu. Sledeće godine opet ista stvar, pitaju ga kakva
će biti zima, vrač malo vračao i kaže, biće gadna zima. Ovi se baciše na posao
i isekoše pola šume. Ali i ova zima bi vrlo blaga. Sledeće godine indijanci već
sa dosta neverice odoše kod vrača da ga pitaju kakva će biti zima. Scena se
opet ponavlja, zima će biti gadna, i indijanci isekoše celu šumu. No i ova zima
bi vrlo blaga.
Kako se bližila sledeća godina, uvati vrača panika da indijanci ne izgube
poverenje u njega, te sidje do grada i ode u meteorološku stanicu i pita
tamnošnjeg meteorologa kakva će biti zima. a ovaj:
-auu, biće gadna zima! indijanci se već 3 godine spremaju za nju!
razno.212zulu,
Pricaju dve glumice:
"Dobila samglavnu ulogu u filmu 'LEPOTICA I ZVER'"-kaze prva
"Odlicno ,a ko igra lepoticu" - na to ce druga
razno.213slom,
Dosao Mujo kod doktora, pa posto je bila guzva seo covek da
saceka svoj red.
Posle izvesnog vremena izlazi sestra iz sobe i upita prisutne:
- Ima li jos ko za EKG ?
Svi cute, niko se ne javlja,...
Videvsi Muju kako nezainteresovano gleda kroz prozor sestra ga upita:
- Izvinite, da niste vi mozda za EKG ?
- Jok, ja sam ti za SDA !
razno.214ssasa,
Otac je glava porodice, a sin?
GLAVIĆ
herc
razno.215todorp,
Da li se neko seca pionirske zakletve? Ne? E pa evo vam je:
SVECANO OBECANJE PIONIRA
Danas kada postajem pionir
dajem casnu pionirsku rec:
Da cu marljivo uciti i raditi,
postovati roditelje i nastavnike
i biti veran iskren drug
koji drzi datu rec.
Da cu slediti put najboljih pionira,
ceniti slavno delo partizana
i napredne ljude sveta
koji zele slobodu i mir.
Da cu voleti svoju domovinu
samoupravnu Socijalisticku Jugoslaviju
njene bratske narode i narodnosti
i graditi novi zivot pun srece i radosti.
Pozdrav od Todora.
razno.216dejanr,
-> #215, todorp>> Da cu voleti svoju domovinu
>> samoupravnu Socijalisticku Jugoslaviju
>> njene bratske narode i narodnosti
>> i graditi novi zivot pun srece i radosti.
Na slavni dan kada sam ja postajao pionir ;((( (mislim 29. novembra 1969.
ili možda neki dan pre toga) ovo je glasilo:
>> Da ću voleti svoju domovinu
>> njene bratske narode sve
>> i graditi život pun radosti i sreće.
Ukratko, ja nemam obaveze prema narodnostima, ali zato mlađi pioniri
imaju obavezu samo prema samoupravnoj soc. Jugoslaviji koja je već
otišla u... a meni su "uvalili" domovinu ;)
razno.217vitez.koja,
-> #215, todorp#=> SVECANO OBECANJE PIONIRA
#=>
#=> Danas kada postajem pionir
...
...
#=> Pozdrav od Todora.
valjda od Tita ? ;)
razno.219iljd,
DECA
-Volite li vi decu? - pita zena kucnu pomocnicu.
-Naravno.Zato sam i napustila prethodnog poslodavca.
-Kako to?
-Pa zbog njihovog najstarijeg sina.Ima 23 godine.
razno.221iljd,
ANTENA
Majka obavlja poslove po kuci sa velikim papilotnama na glavi.
Sincic je jedno vreme gleda,pa pita:
-Mama,mozes li sa tim da hvatas satelitski program?
razno.222iljd,
LJUBAVNICI
Vratio se muz iznenada kuci i,naravno,zatekao u zeninom krevetu nepoznatog
muskarca.
-Kakva je to budala pored tebe?-dreknu on na zenu.
-Pazi kako se izrazavas!-ciknu zena.-Vidis da nismo sami!
razno.224veca,
Ide Crvenkapa šumom i sretne vuka:
- Vuče, vuče, a što su ti tako velike oči?
- Budalo, vidiš da se*em!
razno.225iljd,
UDVARANJE
Dvoje mladih zatekli se sami u kupeu brzog voza.Posle izvesnog vremena
mladic rece:
-Sto je danas toplo,zar ne?
-Da, - odvrati devojka.
-Dosta je bilo udvaranja!Hajde,svlaci se!
razno.229vili,
Ispriccao Marko Jankovich na "Studiu B" pre nekih 12-15 godina:
Doshao ccovek u sportsku radnju i obracha se prodavcu:
kupac: Imate li male mecciche?
prodavac: Molim?
kupac: Imate li male mecciche?
prodavac: Mecciche????
kupac: Pa da, male mecciche?
prodavac: Nije ovo zooloshki vrt ccovecce ,kakve bre mecciche????
kupac: Pa..., male mecciche ... za vazdushnu pushku.
razno.230janko,
Prevedeno 27.02.1992. sa engleskog prema tekstu na Sezam BBS-u,
Beograd, konf. VICEVI:11.16. 30.05.1990. gde je prenet sa
WILDCAT BBS-a. Originalni autor i izvor nepoznati. Prevod Janko
Stamenović
Dosta zakasneli napad na Prirodni porođaj
Osvrnimo se nakratko na istoriju porođaja. Hiljadama godina
samo žene su rađale decu. Pra-žene bi se zavlačile u pra-kolibe
i ječale i cvilele i znojile se dok su se ostale motale okolo.
Pra-čovek bi bio napolju i radio muške stvari, kao što su
dizanje teških predmeta i pljuvanje.
Kada bi se dete rodilo, žene bi ga očistile najbolje što mogu i
pokazivale muškarcima, koji bi pljuvali zahvalno i uputili se
u šumu da bacaju oštre štapove na životinjice. Ako bi ste
natuknuli pra-muškarcima da bi oni ustvari trebalo da gledaju
kako se žene porađaju, oni bi se ismejali i verovatno vas mučili
tri--četiri dana. Oni su bili pravi muškarci.
Na početku dvadesetog veka, žene su počele da se porađaju u
bolničkim sobama. Često je muški pol bio prisutan, ali to su
bili profesionalci, doktori koji su bili dobro plaćani i koji
su nosili maske. Normalni, muškarci--amateri i dalje su stajali
van oblasti porođaja; ostajali su u čekaonicama i čitali stare
brojeve "Polja i potoka," što je manje muški nego dizati teške
predmete, ali je još uvek razumno muški.
Hoću da kažem da je tokom skoro čitave istorije porađanje bilo
pre svega u rukama (da tako kažem) žena. Mnogi fini ljudi su
se rodili tim sistemom. Čarls Lindberg, na primer.
Ali, stvari su se promenile u sedamdesetim ovoga veka. Stopa
rađanja je svojski krenula nizbrdo. Žene su počele da idu na
fakultete i voze buldožere i nose akten--tašne i da slobodno
izgovaraju reči kao "na tri čeka." Jednostavno nisu imale
vremena da rađaju. Tada su neko vreme jedine koje su rađale
bile neudate srednjoškolske devojčice, koje su bile tako plodne
da su mogle da zatrudne skoro samo stojeći niz vetar iza
srednjoškolskih dečaka.
Onda su mladi dobro zaposleni parovi počeli da shvataju da im
nešto fali u životima; osećaj stabilnosti, zajedništva i
odgovornosti za tuđi život. I tako bi kupili labradora koji je
umeo da donese bačenu granu. Nešto kasnije, ponovo su počeli da
prave decu, pre svega zbog poreskih olakšica. Tih dana niste
mogli da otvorite vrata a da se ne sudarite sa trudnom ženom.
Međutim, tu je bilo zez: Žene su sada očekivale od muškaraca da
ih gledaju dok one rađaju. To se zvalo "prirodno porađanje", što
je jedan od onih termina koji izvanredno zvuče ali ih niko ne
razume. Još jedan takav je "PH uravnoteženost."
U početku, prirodni porođaj je bio popularan samo hipi
tipovima, parovima usmerenim na granolu koji su živeli u
geodezijskim zgradama i nazivali svoju decu na primer Mir Ljubav
Svet Razume Herington-Švarc. Muškarci skroz zarđalih mozgova od
droga i organske hrane, pisali su zavodljive članke o tome
kakvo je "Neprocenljivo iskustvo" da se vidi "Novi život koji
dolazi na svet." Nijedan od tih članaka nije pominjao ostale
tečnosti i čvrste materije koje dolaze na svet zajedno sa Novim
životom, pa su ljudi stekli utisak da gledanje nekog kako se
porađa Neprocenljivo zabavno. Na koktel--žurkama, upadali bi u
prirodno porođajne razgovore i raspredali satima podnoseći
kontrakciju po kontrakciju račun o tome šta se događalo u sobi
za porođaje. Bili su gori od lunatika i od ljudi koji vam
pričaju za koliko su kupili svoju kuću sedamdeset i šeste
godine a koliko ona vredi danas.
Nedugo zatim, prirodni porođaji bili su svuda, kao kiosci sa
hamburgerima; i sad, potpuno nevine muške amatere širom zemlje
su saveznim zakonom primorali da gledaju žene kako rađaju.
Nedavno sam i ja morao da gledam svoju ženu dok se porađa.
Prvo, morali smo da prođemo deset večernjih časova u bolnici.
Pre časova, u bolnici su nam rekli, zagonetno, da donesemo dva
jastuka. To je bilo moje prvo poniženje jer nismo imali dva
jastuka koji se slažu a skoro svi su imali fleke od piva ili
gustog soka. Možda je moguće ići ulicom Kuala Lumpura sa
flekavim i različitim jastucima i i dalje se osećati
dostojanstveno, ali to nije moguće u američkoj bolnici.
Bilo kako bilo, pojavismo se na prvom času zajedno sa još
petnaestak drugih parova koje su činile žene koje će roditi i
muškarci koji će ih gledati. Svi su imali jastuke koji se
slažu. U stvari, neki od njih su pre kupili ukusne jastučnice
specijalno za časove porođaja; to su bili moderni parovi koji
su nosili odeću kao za golf ili tenis i planirali da dobiju
bogate bebe. Sedeli su zajedno tokom svih časova, i eventualno
se složili da odu zajedno da jedu.
Časove su činili sedenje u osvetljenoj sobi i diskusija, između
ostalog, o uterusu. Prisećam se vremena kada bih bio ubio za
pouzdane podatke o materici. Ali, sada kada sam tako dugo
pričao o njoj, video prave dijagrame u boji, moram da kažem da
je, iako je veoma poštujem kao organ, izgubila mnogo svog
šarma.
Naša instruktorka se jako primila na matericu jer tamo bebe
provedu skoro čitavo vreme pre no što se rode. Isto je posvetila
i neko vreme ovumu, koji je blizu ovarijuma. Taj ovum gluvari,
čita romane i jede čokoladu sve dok ne dođe ta raja
spermatozoida, jako malih, jako glupih jednoćelijskih
organizama. Oni traže ovum, ali ga većina ne bi prepoznala ni
da prođe pored njega. Plivaju okolo danima, pokušavajući da se
spare sa pankreasom ili bilo kojim drugim organom na koga
nalete. Međutim jedan se saplete o ovum i srećan par
otparadira niz Falopijske tube do uterusa.
U uterusu počinje Čudo života, osim ako ne verujete da Čudo
života ne počinje tu, i ako mislite da ću u to da se upuštam,
vi niste normalni. Dakle, ovum počinje da naglo raste i deli se
na puno specijalizovanih delova skoro kao savezna vlada. Za šest
nedelja, razvije sve organe koji mu trebaju da slini; za deset
već može da viče u restoranu. Na časovima su nam pokazali prave
slike fetusa kako raste u materici. Nisu nam rekli kako su
snimljene te slike, ali se bojim da se za to trebalo prvo dobro
napiti.
Videli smo svu silu slika. Jedne večeri smo gledali film kako se
rađa žena koju nismo ni poznavali. Ozbiljno. Neke žene dozvoljavaju
filamdžijama da snime sve to. U boji. Ova je bila iz Kalifornije.
Drugi put, instruktorka nam je najavila, tonom kakvim biste rekli
ljudima da su dobili put na Havaje, da ćemo gledati kolor
slajdove carskog reza. Prvi slajdovi su prikazivali ženu koja
veselo ulazi u bolnicu. Poslednji slajdovi su je prikazivali kako
veselo drži bebu. Slajdovi između su prikazivali kako su izvadili
bebu iz vesele žene, ali ne mogu vam reći puno detalja jer sam
morao da odem da petnaest, dvadeset puta popijem vodu. Sećam se
ipak da je na jednom mestu instruktorka razdragano primetila da
ima "začuđujuće malo krvi, stvarno." Očigledno joj se činilo da
je to dobra reklama.
Kada nismo gledali slike ili raspravljali o uterusu, vežbali
smo disanje. To je ono što se događa kada beba postane spremna da
napusti matericu, i žena prolazi kroz niz onoga što u medicinskom
svetu, smešno, zovu "kontrakcije". Da ih zovu "grozni bolovi zbog
kojih se pitaš što si, kog đavola, uopšte odlučila da zatrudniš,"
ljudi bi prestali da prave decu i medicinari bi morali da postanu
prodavci aparata.
U stara vremena, pod predsednikom Ajzenhauerom, doktori su
izbegavali probleme kontrakcija dajući puno lekova ženi koja će
da rodi. Jednostavno bi ih onesvestili na porođaju, i žene bi
se probudile u vreme kada im deca kreću u četvrti razred. Ali,
ideja prirodnog porađanja je da probaš da izbegneš da daš ženi
mnogo lekova da bi ona mogla da podeli prve prisne momente po
porađanju sa bebom i ocem i opstetičarem i pedijatrom i
pripravnim anesteziologom i nekolicinom medicinskih sestara i
onom ženom što čisti sobu za porođaje.
Ključno za izbegavanje lekova, po ljudima koji zastupaju prirodno
porađanje, je da žena duboko diše. Stvarno. Teorija je, da će dok
duboko diše biti potpuno opuštena i neće primetiti da je u
bolničkoj sobi za porođaje, da nosi preokrenutu odeću i porađa
se. Nisam baš siguran ko je postavio ovu teoriju. Ko god je
to bio, očigledno je verovao da žene imaju jako malo pameti. I
tako smo na časovima prirodnog porođaja proveli puno vremena
izvaljeni na tim tepisima sa našim jastucima i žene su se pravile
da imaju kontrakcije i muškarci su klečali pored sa štopericama i
pravili se da im mere vreme. Oni pomodni parovi nisu baš otkidali
na ovaj deo. Nije im bilo do klečanja. Posle par časova počeli su
da donose male komplete za bekgemon i da ga igraju u vreme kada
su trebali da vežbaju disanje. Mislim da im nije bilo lako na
pravom porođaju, osim ako su imali služavke da umesto njih imaju
kontrakcije.
I tako, moja žena i ja smo mesecima dolazili, disali i merili,
ona disala a ja merio. I nismo imali nikakvih problema. Bili
smo sjajan par. I bilo nam je divno. Stvarno.
Pravi porođaj je bio malčice teži. Neću sada da imenujem, ali
ja sam svoje uradio. Štoperica mi je bila spremna i rekao sam
ženi da diše. "Ne zaboravi da dišeš," rekao bih, ili "treba da
dišeš, znaš." Ona je, naprotiv, bila neobično čangrizava. Na
primer, nije mi dala da koristim štopericu. Shvatate? Posle
toliko uvežbavanja, svog tog klečanja na podu učionice za
prirodni porođaj, ona odjednom diže gužvu zbog štoperice. I
još, skoro je potpuno izgubila smisao za šalu. Samo sam joj
nabacio nešto vrlo smešno a ona je probala da me zakuca. A
obično ima odličan smisao za humor.
Uprkos svemu, beba je uspešno izašla, ili bar, uspešno za tek
rođene bebe, dosta odvratne osim ako niste ljubitelj sluzi.
Pomislih, dobro sam sve podneo, kad doktor, koji se dotle
ponašao kao potpuno razumna osoba, reče "Da li želite da vidite
placentu?" Da se razumemo: to je kao da pitate "Hoćete li da
vam sipam vrući katran u nozdrve?" Niko ne voli da gleda
posteljicu. Ako ništa drugo, to bi mogla biti vrsta kazne.
Porota: "Zaključili smo da je optuženi kriv što je krao od
starih i nemoćnih."
Sudija: "Optuženi se kažnjava gledanjem u tri placente."
Ali ne sačekavši odgovor, doktor podiže posteljicu, skoro kao da
diže trofej sa kuglanja. Kladim se da to ne bi probao sa onima
koji su imali uparene jastučnice.
Placentu na stranu, sve se sredilo kako treba. Dobili smo
izuzetno zdravu, prirodnu bebu koja je odmah zahtevala da je
vratimo u matericu.
Sve u svemu, rekao bih da ovo nije loš način razmnožavanja,
iako sam čuo da se neke vrste člankastih crva jednostavno dele
na dva.
===
razno.232darone,
Q: Zašto se Kinezi smeju kad igraju fudbal?
A: Trava im golica muda.
(: darone :)
razno.233imandic,
-> #232, daroneA zasto su zuti?
Piju pisacku umesto vode!
:)))))))
razno.236bpetrovic,
Automobilist naleteo na drvo,ali nije doziveo nikakvu
nesrecu.Ipak je zgrabio sekiru i poceo da sece pakosno drvo ..
Video ga murkan i zaprepastio se ..
-Sta se cudite? -rekao je vozac-moram da isecem ovo drvo jer mi
ne radi rikverc..
razno.237bpetrovic,
Pita devojka verenika :
-Koliko me volis ??
-Kao bonove za benzin!
razno.238bpetrovic,
-Sta je to bolnicka soba ?
-To je mesto gde prijatelji bolesnika dolaze da se ispricaju
sa prijateljima drugih bolesnika..
razno.239bpetrovic,
KAO POBEDNIK (sto lepo zuci ..)
izjasnjavam se za....
Mesec dana pretplate ..
HVALA
razno.240spantic,
Reklama za septembarske "RAČUNARE":
MI NISMO POSKUPELI! ISTA CENA NA ISTOM PAPIRU!
razno.241spale,
-> #240, spantic██ MI NISMO POSKUPELI! ISTA CENA NA ISTOM PAPIRU!
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Nikola
razno.242ndragan,
-> #238, bpetrovic/ -To je mesto gde prijatelji bolesnika dolaze da se ispricaju
Ovaj set code zaista zbunjuje. U bolnici bolničarke špricaju bolesnike
i ponekad obratno, a ne posetioci jedni druge.
razno.244imandic,
-> #241, spalePa cena se izgleda promenila(izbrisana je jedna nula).
razno.245max.headroom,
Ovo što sledi je preuzeto sa RIMTUTITUKI BBS-a. Obratiti
pažnju na odnos naziva SUBJECTa i teksta prve poruke ;>
-------------------------------------------------------------------------
Date: 06/29/92 (13:14) Number: 5 of 10
From: MAHATMA JEBAC Refer#: None
To: ALL Rcvd: No
Subj: SEX EXPERIENCE Security: Public
Eto ja da se odazovem...
Prosle godine dok sam bio na moru sa ortacima,razidjemo se mi da trazimo
ribe...(po dvojica)
I tako ja i moj ortak naidjemo na dve ribe(neke Bosanke jebes ih...)
I sve lepo(moja lepa njegova ruzna ;) ) i seremo mi seremo kad ono!:
Koje ste godiste?!!?!?!?(one upitase...)
Uh jebo te ja kao ono ajde pogadjajte i ribe TRAS! 73...
Usro sam se od srece u sebi (inace sam 75) kad ortak NIJE!
UH rekoh u sebi jebem ti sve,pa koji ti je...
One su bile 73 i dadose nama sada 72! Aaaaaah rekoh u redu je...kad
ortak NIJE!
Joooooooj najebacu mu se majke kad ostanemo sami...(pomislih)
One onda naravno 74 i ortak sav ozaren JESTE...
Bar sam se ja provukao ali tada ribe pocese da gledaju neke tipove u
prolazu i mi sta cemo pokupimo se kao popisani...
Eto tako je to bilo,posle je ortak pricao kako se slucajno zajebao pa
posle nije mogao da odustane...(u stvari mu je bilo krivo sto je moja
riba bila bolja...)
Posle je bilo slicnih neuspeha...(sta ces ko radi taj i gresi rece jez i
sidje sa ribace cetke ;) )
Mahatma Jebac...
P.S. Ovo sa nadimcima je super,a?
CU...
-------------------------------------------------------------------------
Date: 07/02/92 (22:42) Number: 7 of 10
From: NIGHT FUCKER Refer#: None
To: ALL Rcvd: No
Subj: AH OGLASIIII STA OCES.... Security: Public
┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼
┼ű▀ ┼
┼ N I N A á┼
┼ ┼
┼ Ekskluzivna, vitka mlada (nemam pojma koliko), řÚcrnka realizuje ┼
┼ jebanja i tucanja ili pak prcanja koja ste sanjaliiiii! ┼
┼ ┼
┼ ┼
┼ P.S. Ima jedan nedostatak morate da platite! Ali to su prave kurve ┼
┼ ┼
┼ Tel.326-131 ┼
┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼řÚ┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼
Ř Ř
Ř S O N J A ▄
▄ ▄
▄ Senzualna devojka savrsenih oblina kroti sve nevaljale decake Ř
Ř zeljne neznih kaz°─ni. Ř
Ř Ř
Ř P.S. Tel je isti a i placanje je potvrdno! Ř
ŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘŘ
Sada da djabe ne uokvirujem mozete da nabavite i MAJU (ako vam se ime
dopada)!!!!! Ali ova je finijaaaa (picka) samo kavaljere u koje řÚti
MICO ˛e spadas! Telefon je isti.
P.S. Ovo su bili oglasi od Night Fucker-a a kada budu malo bolje veze
bice nesto bezobrazn■˛ijeeeeeeeee i ztanimljivije!
*** Pozdrav Night /Đ/Đan ili u ovoj konf Night Fucker ***
-------------------------------------------------------------------------
Date: 07/05/92 (00:35) Number: 8 of 10
From: VLADA THE JEBAC Refer#: None
To: ALL Rcvd: No
Subj: TURBO SISALJKA Security: Public
HITNO, POVOLJNO!!!!!!!!!!!!!!!!
HITNO potrebna zena, moze i havarisana! Moze i zamena za ves masinu od
5 Kg iz 1985. Rado bih je usluzio seansama oralnog i analnog sexsa i
svih tih gadosti! EEEEEEE po mogucstvu da bude registrovana gutacica
lotosa.
FUCKER
-------------------------------------------------------------------------
Date: 07/05/92 (01:24) Number: 9 of 10
From: JOHN LESSLY Refer#: None
To: ALL Rcvd: No
Subj: IZNAJMLJIVANJE Security: Public
RENT A ZENA
ČČČČČČČČČČČ
Iznajmljujem zene svih vrsta, dezena, rasa i boja!
CENOVNIK:
- BANTU CRNKINJA - izvodi sve vrste drevnih AFRICKIH plesova + sex
hipnozom .......... 10 din
- CICOLINA - verna kopija CICOLINE moze uciniti sve za vas i
vase kucne ljubimce (cak i rode) .......... 20 din
- KURATA ZENA - moze vas jebati do mile volje a da ne ispadnete
peder .......... 30 din
- YU RADMILA - vrhunske domace proizvodnje, 50 ccm. Odlicno
kuva pasulj,za predigru nije cula ..... 50 din
- VATRENA SKVO - moze vas zapaliti pomocu dva drvceta, a nakon sexa
priziva kisu da ne morate do kupatila .. 69.99 din
- FRIGIDNA EKSIMKA - ko uspe da popali ovu ribu,neka se javi za
nagradnu novcanicu od 1.000.000 din(novih)
cena .......... 80.9999999999999999 din
(kusur vracamo obavezno)
- POPALJENA MONGOLOIDKA - dok radite radnju zagarantovani su zvuci
od kojih ce vam se pored one stvari dici i
kosa na glavi ......... 109.333 din
specijalitet kuce:
**** POMAHNITALA ZENKA NILSKOG KONJA ****
AGENCIJA "Rimtutituki" UVEK MISLI NA VAS !!!
SVE CENE SU IZRAZENE U KONVERTIBILNIM DINARIMA
SVE REKLAMACIJE I POHVALE ILI POTRAZNJE OSTAVITI U OVOJ KONFERENCIJI
POD TEMOM:"OGLAS"
KATALOG JE DINARA 42,
DECA I VOJNICI POLA OD TOGA...
--Zucko--
-------------------------------------------------------------------------
Date: 07/05/92 (03:23) Number: 10 of 10
From: BABYBOY Refer#: None
To: ALL Rcvd: No
Subj: CUVANJE Security: Public
Cuvam zensku decu od 16 do 26 godina. Cena veoma povoljna(po
dogovoru). Gore pomenuto cuvanje iskljucivo od 22 do 06 sati. Radimo
svaki dan (i NEDELJOM). Za ostale aranzmane(cuvanje vise dana i van ovog
roka) posebni uslovi i POPUSTI. Svi zainteresovani neka se ostave poruku
na temu cuvanje.
Za trajnu poslovnu saradnju, BabyBoy
p.s. Garancija na uslugu 8š meseci. Posle tog roka ne primamo nikakve
reklamacije.
razno.247vitez.koja,
-> #245, max.headroom#=> Ovo sto sledi je preuzeto sa RIMTUTITUKI BBS-a. Obratiti
#=> paznju na odnos naziva SUBJECTa i teksta prve poruke ;>
Ja bih to pre smestio u vicevi:bljak... Za MahatmuJebaca nisam
shvatio je'l ono ispovest iz dubine srca ili zajebancija, ali
zvuci kao da je ono prvo ;>
rimTutiTuki ccccc ;>>