razno.501petkovicd,
-> #500, petkovicd Emisija se zove 'Kurs kreativnog pisanja' by Dusana & Djura
razno.502dusan,
Znate li kako ruski mafijaši prave sranja?
Pozovu lift i pobegnu ;))
razno.503zkrstic,
Šta je to Mrčenje ?
Odbrana magistarskog (mr) rada ;)))
razno.504adzem,
Sveža priča iz Užica.
Nekoliko članova UNPROFOR-a, stacioniranih na aerodromu blizu Užica,
sišli u grad da kupe neke stvarčice i tako udju u radnju kod mog
prijatelja. Jedan od njih, Ruja iz Moskve, poče da priča sa mojim
ortakom. Naviko Rule na ruske zime pa krenu sa pričom o vremenu :
- Lepo vreme ovde - pita Rus.
- Jes', lepo.
- Nema snega ?
- Nema - embargo.
razno.505amilanov,
-> #496, dejanr> Verovatnoća da će neki EXEC biti dva puta poslat upravo je
> proporcionalna broju poruka u njemu :(
I Milanov korolar na DejanR-ov zakon o EXEC-u :
Dužina PAD-a je obratno proporcionalna broju CPS. ;)))
razno.506amilanov,
Kako u Južno afričkoj republici asfaltiraju auto puteve ?
Pozovu crnce, pa im pričaju viceve, a valjak gazi, gazi ...
Tako dobiju auto put sa punom linijom. Kad je potrebna
ispresečena linija, na svakih deset crnaca, ubace deset
gluvih crnaca, pa opet vicevi, pa valjak ... ;))))) !
razno.507darone,
-> #506, amilanov>> Pozovu crnce, pa im pričaju viceve, a valjak
>> gazi, gazi ...
Ima bolji fazon:
Polegaju crnce po pustinji, pa preko njih valjkom.
A kako prave srednju liniju? Srednji red nasmeši
se!
(: darone :)
razno.509mjova,
iz cirkusa monti pajtona:
- da li ste vi dobrovoljni davaoc organa?
- da, da, ali posle smrti!
- ah, znate... to još niko nije preživeo.
razno.510bajaterp,
Idu dvojica ekonomista sumom. Posle nekog vremena naidju na govno.
I, kaze prvi ekonomista drugom ekonomisti:
-Dam ti sto dolara da pojedes ovo govno.
Drugi jedva doceka da zaradi pare, te smesta pojede govno. I sad razmislja:
"E, jesam budala, dobio sam pare, al' sam se najeo govana".
Idu oni tako dalje sumom, obojica tuzni. Ovaj jedan sto je jeo govana,
ovaj drugi sto je dao pare.. I naidju oni opet na govno, veliko i frisko,
bas kao i prvo. Drugi jedva doceka i predlozi:
-E, aj' sad ti pojedi govno, a ja ti dam sto dolara!
Prvom bese mnogo krivo sto je izgubio sto dolara, te jedva doceka da povrati
pare. I u slast smaza govno.
Idu oni dalje siti sumom, pa prvi kaze:
-Ej, bre, jesmo budale, najedosmo se govana, a finansijski smo ostali na istom
Drugi ga tesi:
-Slusaj, bitno je da se kapital obrce!
razno.511dnikolic,
Objasnjavam ja jednoj babi iz komsiluka situaciju sa predsjedateljskim kandi-
datima...
Ja : Za Panica, baba, za Panica!!
Baba: Ma zapanicemo se mi, zapanicemo se...
dn
razno.512dnikolic,
Eh, gledamo sinoc moj drugar i ja TV, reklame, ide jedna onako, lepa reklama.
Bane: E, ova demokratska stranka...
Ja : Ma nisu oni, ovo je za Depos...
Kad ono "... sa mnogo minerala i vitamina, kisela voda Knjaz Milos!... "
razno.513wizard,
-> #511, dnikolic>> Objasnjavam ja jednoj babi iz komsiluka situaciju sa predsjedateljskim
>> kandi- datima...
Objašnjava meni jedan lokalni penzioner:
- Ovaj Panić je rasturio Jugoslaviju!
Da nisam bio u liftu, rekao bih - zemljo otvori se. ;)))
razno.514isekulovic,
Upali četnici u muslimansko selo. Ulazi jedan od njih u jednu od
kuća i nailazi u njoj na nekog klinca Muslimana (mali Suljo).
č - Jel se ti plašiš ove moje brade?
ms - Ne.
č - A jel se ti plašiš ove moje kokarde?
ms - Ne.
č - A plašiš li se ovog mog velikog noža?
ms - Da.
č - E pa zato je čika za tebe spremio mali!
razno.515isekulovic,
Sede u vozu Fata i Muja. (Fata bila mnogo dobra riba, u miniću i bez
gaća. - prim. autora) Na Fatinoj desnoj butini istetovirana slika Zdravka
Čolića.
-Molim te, Fato, daj da poljubim Zdravka!
-Ne može!
-Molim te, Fato, pa ja njega najviše na svetu volim!
-Ne može!
-Molim te, Fato, učini mi to!
-Doooobro 'ajde!
Poljubi on nju, ali u tom trenutku zakoči voz naglo i Muja nosom uleti u
Fatinu pi***.
-Gle, evo i Vajte!
razno.516vitez.koja,
-> #513, wizard#=> - Ovaj Panić je rasturio Jugoslaviju!
I ne samo to, nego i nagovorio Marka Kraljevica da sluzi Turcima, Vuka
Brankovica da pobegne sa Kosova, dahije da pobiju knezove, sredio je
ubistvo Karadjordja, a ucestvovao je i u atentatu na kneza Mihaila...
A tek posle... :)))
razno.517squsovac,
zkrstic 00:42 -- Chat
squsovac 00:57 -- Chat
bjevdjic 01:06 -- Sezam
pedjolino 01:04 -- Chat
veca 01:11 -- Chat
leonardo 01:02 -- File Transfer
tito 01:12 -- Chat <------------
vesna 01:08 -- Chat
tigor 01:11 -- Chat
zzivotic 00:04 -- Chat
razno.518wizard,
-> #517, squsovac>> tito 01:12 -- Chat <------------
Nema zime za FORUM. ;)
razno.519dzakic,
Imamo grašak, soju i vibrator. Otkloniti uljeza!
Naravno, grašak. Jedino on ne zamenjuje meso ;)
razno.520vitez.koja,
-> #517, squsovac#=> tito 01:12 -- Chat <------------
I sta kaze nejveci sin ?
razno.521veca,
-> #517, squsovac>> zkrstic 00:42 -- Chat
>> squsovac 00:57 -- Chat
>> bjevdjic 01:06 -- Sezam
>> pedjolino 01:04 -- Chat
>> veca 01:11 -- Chat
>> leonardo 01:02 -- File Transfer
>> tito 01:12 -- Chat <------------
>> vesna 01:08 -- Chat
>> tigor 01:11 -- Chat
>> zzivotic 00:04 -- Chat
Što nisi pustio onaj kad smo pobegli u priv ? :))))
razno.522zkrstic,
Narode moj!
Da ne bih se zamarao deleći Moderatorske zvezde (*), zamoliću Vas
da druga Miška mi više ne trpate u conf.
modeRatoR! O[:)
razno.523ladislavs,
Učila deca u školi o krvotoku i učiteljica ispituje. Pita ona jednu
devojčicu od čega se srce sastoji.
D: Učiteljice, srce ima dve komore.
U: Dobro. Hajde Perice, srce ima dve komore i dve, dve ....?
P: ... i dve noge.
U: Pa kako crni Perice srce može da ima noge?
P: Pa lepo, prolazim ja pored direktoreve kancelarije i čujem kako
direktor kaže: ajde srce, raširi noge.
ciLa.
razno.525pele,
Sede u restoranu kinez,indijanac i bosanac.
U jednom trenutku kinez se izvini i ode u WC.
Dok je bio u WC-u čulo se jedno TUP i kinez se
vrati za sto trljajući glavu.Malo zatim i indi-
janac se izvini i ode u WC.I opet ista priča:
TUP i indijanac se vraća trljajući se po glavi.
Posle nekog vremena i bosanac se reši da ode u
WC odakle se čulo TUP-TUP.Kad se vratio za sto
trljajući glavu,indijanac ga upita:
I: Zašto je beli brat dvaput stao na grabulju?
pele.
razno.526pele,
Sede dve face u restoranu.Jedan pozva konobara i pita ga:
- Majstore,ima li piva?
- Ima.
- A jel ti ladno?
- Jeste.
- Onda obuci kaput i donesi dva soka.
pele.
razno.527robert,
Dogovorili se mali cigančići da vide šta to ćale njihov radi kada ih
istera iz sobe, pa se jednog dana sakrili ispod kreveta.
U neka doba poče cigo svoju ženu da jebe, kad deca odozdo:
- A bre ćale jedno praviš a pet će d' ubiješ !
razno.528melev,
Otiso neki naš čovek u Južnu Afriku kod nekih prijatelja i tako sedeo
nekoliko dana u kući, i reši da ode u bioskop. Dodje na šalter i kaze:
- Molim vas jednu kartu za bioskop.
- A jel si ti ovde nov? -upita zena na šalteru. Ovde samo crnci kupuju
karte, a belci ulaze besplatno.
Tako uđe on unutra i nadje sebi lepo mesto u parteru, kad mu priđe
razvodnik sa baterijskom lampom i pita ga:
- Jeli jesi ti ovde nov?
- Jesam, što jel se vidi?
- Ma ovde u parteru sede samo crnci, a belci lepo sede gore na balkonu.
Popne se on na balkon i sedne kad negde na pola filma njemu se pripiša.
Upita on coveka do sebe:
- Jeli gde je ovde WC?
- Ti mora da si nov.Kakav bre WC, kad ti se pripiša ti staneš i pišaš
dole na crnce.
Tako on počne da piša kad se začu glas crnca iz partera:
- Ej drugar jesi ti ovde nov?
- Da, što pitaš?
- Pa ajde onda malo šaraj, nemoj samo po meni. :)
razno.529kareem,
Posto je u saobracajnoj nesreci zadobila teze opekotine na licu .
mlada zena se podvrgava plesticnoj operaciji.Hirurg uzima deo .
koze sa zadnjice njenog muza ,pa je presadjuje na njeno lice .
tako uspjesno da ona dobija predjasnji izgled. .
-Oh mili -rece ona posle operacije -neznam kako da ti se .
zahvalim sto si se zrtvovo za mene. .
-nema potrebe -odvrati on-Dovoljno je dA vidim kako te ljubi .
tvoja majka. .
******************************************************************* .
Dva petlica idu u provod: .
-e ocemo li u bioskop? .
-ne nemamo love. .
-pa di idemo? .
-pred mesaru da gledamo gole zenske :))))))))) .
******************************************************************* .
Dva pankera ulaze u prodavnicu obuce,uzimaju patike .
i sazuvaju se da bi uih probali.Jedan rece: .
-Vidi vidi pa tvoje noge su jos prljavije od mojih .
-Pa normalno kad sam ja stariji :))))))) .
******************************************************************* .
Jedan pijanac rece drugom: .
-vala kad umrem da mi grov zalijes sa Francuskim konjakom, .
skotskim viskijem ,crnogorskom lozom ,i dalmatinskim vinom,jel vazi .
-Vala vazi al cu prvo sve to da propustim kroz bubrege:))))) .
******************************************************************* .
-Mama evo imam cebe -rece mali indijanac- a sad mi daj i malo .
vatre! .
-sta ce ti? .
-idem na vrh brda da zapalim prvu rec u zivotu! .
******************************************************************* .
Vozeci kroz New Mexico turist primecuje indijanca kako lezi sa uvom .
naslonjenim na asfalt .
-Kadilak..bez krov..zut..vozac musko..veliko kofer pored..kalifornisko .
regostrecija.. .
Turista se zadivi: .
-zar je moguce da si sve to zakljucio samo osluskujuci?? .
-Ne. taki me malocas pregazio.. .
******************************************************************* .
Dal za ovaj automobil dajete garanciju? .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Da,Garantujemo da je to automobil. .
.
******************************************************************* .
Americki kamiondija napiso na boku kamiona: .
.
.
.
.
.
.
OVAJ SE KAMION ZAUSTAVLJA PRED CRVENIM SVETLOM,PLAVUSAMA I CRNKAMA .
.
.
.
.
.
ZA RIDJOKOSE IDE I U RIKVERC .
******************************************************************* .
KOD KALENICA PIJACE: .
Krsni djetic pri voznji unazad naleti na tezgu.Milicajac se odma .
stvori na licu mjesta. .
-Ime-pita vozaca .
-Mrkoje Vesovic. .
-Nu,ko i ja! A odaklen si? .
-Iz Mateseva. .
-Vidju vidju ,taman ka ja !,Stan malo oma cemo pricat o djedovini .
samo da popricam sa ovom budalom sto ti se nabila tezgom u prtljaznik. .
.
.
******************************************************************* .
Bice dosta
razno.531nikolas,
Pošto vidim da je Perica popularan, evo jednog vica na tu temu:
Dokačiše se jednom Perica i učiteljica:
- Perice, ti si mali i moraš da slušaš starije!
- Kako ja mali? Pa ja mogu da ****** ________ (staviti broj po izboru)
puta.
- Ma hajde, Perice, ti si još mali. Gde bi ti to mogao?
- Ako ne verujete, dođite u tu-i-tu brvnaru u to-i-to
vreme, pa ćemo da vidimo ko ne može!
I, na kraju, eto učiteljice, u skladu sa njenom prirodom kako je
prikazana u ovim vicevima, u dotičnoj (mračnoj) brvnari u dotično vreme
kako razmišlja: "Mali je on, ne može! A šta ako ipak može?..."
Tek, otvaraju se vrata, ulazi, hm, Perica, radnja se radi jednom, dvaput,
deset, ____ (staviti broj po izboru) puta. Posle ____ puta, učiteljica,
iznemogla, zavapi: "Perice, ne mogu više..." Tek će na to muški glas:
"Jel ti to bona vabiš onog malog što naplaćuje ulaz?"
razno.532snemcev,
- Đorđe, odnesi ovaj klavir na tavan.
- Da, draga. A šta u drugoj ruci da ponesem?
razno.533veca,
Doselio se tip u Australiju, kupio ovce i krene sa ostalim
čobanima da vodi stado na ispašu.
Nakon par dana pita on njih kako zadovoljavaju seksualne
potrebe, daleko od sveta...
- Pa snalazimo se, uhvatimo ovcu...
Posluša on savet, i nakon nekoliko dana, uhvati on ovcu da
delje, kad svi prasnuše u smeh!
- Šta se smejete, pa rekli ste da i vi tako radite!
- Jeste.
- Pa?
- Pa gde nađe tu najružniju!
razno.534neman,
ROKFELEROVA biografija:
Prvo je na pijaci kupio pet jabuka za pet centi, odneo ih kući, izglancao, a
zatim prodao za 10 centi. Kupio je zatim deset jabuka, odneo ih kući i
izglancao, a zatim prodao za 20 centi. Kupio je zatim 20 jabuka, odneo ih
kući, izglancao, a zatim ih prodao za 40 centi.
...
...
Kupio je 400 jabuka, odneo ih kući, i izglancao pa ih preprodao za
800 centi a onda mu je umrla baba i dobio je nasledstvo.
razno.537veca,
Učili klinci slova i na red dođe slovo K.
Učiteljica nacrta na tabli krastavac i upita đake:
- Šta je ovo?
- Ku*ac, odvali Perica, kao iz topa.
- Marš kod direktora, bezobrazniče jedan.
Nakon pola sata vraća se Perica sa direktorom.
- Pa dobro, deco, zašto ste tako nevaspitani?
Em ne učite, em ste bezobrazni, em psujete...
evo, opet je neko nacrtao ku*ac na tabli!
razno.539rocky,
KAD MALO BOLJE RAZMISLIMO SVI SMO MI SOCIJALISTI........
Zivimo na Socijali ...... :)
razno.540mark,
Dodje zena u prodavnicu pasa i trazi naravno kuce.
Prodavacica joj dovede dogu.
"Ma, necu ovo mi je mnogo veliko", kaze zena.
Prodavacica ode i dovede pekinezera.
"Ma necu ovo je mnogo malo ruzno i prgavo"
Hkaze zena.
Prodavacica ode i dovede neko cudno kuce.
Prodavacica: "Ovo vam je specijalna vrsta Kung FU"
Zena : " A zasto se zove kung fu??"
Prod. : " Sad cete videte , Kung FU STOLICA!"
Kuce doleti do stolice i rasturi je.
Zena : " Dobrop dajte mi to kuce"
Ode zena kuci i tamo srece muza.
Muz : " Je li bre zeno sta ti je to??"
Zena : " Ma to je neka nova vrsta kuceta ,Kung Fu"
Muz : " Ma jeste kung fu kurac moj"
n
razno.542kenza,
Ovo bi trebalo da ide u male oglase,ali posto se tamo sprovode neke sankcije
onda evo ga ovde:
'Devojkama koje imaju problema sa komjuterima namestam
config SISOVE i pravim autoexec BATE ' ;)
razno.543rocky,
-> #542, kenzaJa sam dao oglas slicne prirode... :))
(samo malo perverzniji)
Ako ti treba pomoc (jeli bre crnjo ko ovde jebe ja il ti ;)) javi se ...
razno.545zkrstic,
-> #543, rocky
ApRopos diskusije o oglasima:
Umoljavaju se korisnici da takvim oglasima nikako ne bi
trebalo da bude mesto u ovoj Conf. Zašto, pitate se ;) Pa jedno-
stavno, ovde nema diskusije i nije uputno govoriti o svojim kapa-
citetima u "Vicevima". Može svakako da bude protumačeno ;))))))
Zkr :)
PS. Mislite li da ja prvi ne bih puštao svaki drugi dan bilten tipa:
"Čuvam žensku decu od 18 do 28 i sl." ? ;)))))))))))))))))))))
razno.548dejanr,
Ne ustajem trudnicama!
U proseku su mladje od mene!!
Kada mladic i devojka kazu jedno drugom
"volecu te do smrti" oboje misle
na mladicevu smrt!
Osecam da dolazi moje vreme - pokvario mi se sat!
Kada na pusto ostrvo povedes svoju zenu
ono postaje prenaseljeno!
Minut cutanja je sansa za one
koji nemaju sta da kazu!
Optimista je onaj koji se dtera pre odlaska u samposlugu
ne bi li mu kasirka kusur vratila u poljupcima!
Pravi covekoljubac radi kao diverzant u fabrici
prezervativa - busi ih jedan po jedan!
Struja je imenica zenskoga roda
koja ne podnosi pipanje!
Mirko, pazi Slavko!!
METAK
Ako smo zaisya postali od majmuna
znaci da je Adam bio impotentan!
Iz dnevnika buduceg ludaka:
ZELIM VAM SRECAN BRAK I MNOGO DECE
S MOJE STRANE!
Omiljeni zenski epski stih:
Mili boze uda velikoga!
Clanovi hora skrecu paznju na sebe
tek kada pocnu da falsiraju!
Boze, oprosti mi sto sam ateista!
Zene nemaju dlaku na jeziku.
Ne postoji toliko duga dlaka!
Najzdravija odluka u mom zivotu
bila je: da se udam za lekara!
Imam veoma lepu, izuzetno pametnu i vrlo bogatu devojku.
Jedini problem je sto stalno moram da pazim
da se ne sretnu!
Sa RUBIKOVOM KOCKOM problema nemaju jedino
DALTONISTI!
[BUEF78::MARKOV30090D]
razno.549dejanr,
Neka zazivi ideja (mojih) grafita, aforizama, poruka (licne
prirode), nonsensa, izjava, aforizama, nonsensa, grafita, izjava,
poruka, nonsensa, defloracija i ostalih apstrakcija filmskih izraza
i apstrakcija umetnickih akata, kao jezika specifikuma.
Dr Software
Bjelosevic Boris
na mail-u : BUEFQ5::BJELOS81791D
- Volim tastu kao koka-kolu - hladnu i na stolu.
- Ako vam se ukocio vrat zato sto ste drzali raskopcanu kosulju,
ne znaci da ce vam se ukociti nesto drugo ako nosite raskopcan slic.
- Postoje dve vrste zenomrzaca: oni koji mrze sve zene na svetu
i oni koji mrze samo svoju.
- Koliko ja mogu da vidim crno nam se pise.
covek koji gleda kroz kljucaonicu pojasa nevinosti
- Bolje biti prototip, nego prop'o tip.
- Ako hocete da razbijete kamen u bubregu, onda gutajte petarde.
- Da vam se beba ne bi popiskila po krevetu, umesto pelena joj
stavljajte linoleum.
- Najveci suncani sat je - Ajfelova kula.
- Nemojte voditi ljubav sa kisobranom; moze vam se otvoriti u
nezgodnom trenutku.
- Kada vodite ljubav sa teniskim reketom, obratite paznju koju
stranu reketa koristite.
v
- Osmi padez je prezervativ, a glasi: koga cime.
- Brus Li je moj rodjeni brat.
Brus Halter
- Nemam pojma da li mi je cura nevina; neki kazu da jeste, a neki
da nije.
- Moja cura nije nevina; kao mala sela je na cuclu.
- Ona voli da izlazi sa prijateljima, ali ne voli da prijatelji
izlaze.
BMW = Black Magic Woman
beogratsko motorno vozilo
- Krave muzare su tuzne sto se sve zavrsava na predigri.
- LJubav je najbolje voditi u haustoru, jer sko te stigne nemoc
samo kazes 'Bezimo! Ide neko!'
- Ozenio sam se sa mis sveta... 1918.
- Kada pingvin trazi smestaj u hotelu on uzima hotelski zamrzivac
kao apartman.
- Oralni seks je najtezi zenkama nosoroga.
- Kako izgleda prezervativ za fakire.
v v
- Z dont sprehen italijanski.
( Je don't sprechen italijanski )
- Sve sto je nevino, kratko traje.
- Sta je brze ili vrabac?
- Kakva je razlika izmedju jednog krokodila?
- Izvinite sto znam.
,
- Aleksandar Mekdonski gadja Karla Celavog i pogodi ga u prezime.
- Najvise bode oci kasicica u solji za caj.
- Po tudjim zivotima najvise kopkaju hirurzi.
- Cak se ni u gratskom prevozu ne dize starijima.
v v
- Nije sija, nego isijas.
- Razrooki imaju razlicite poglede na svet.
- Kum caruje - snaja klade valja.
- Olja ne moze da bude doktor zbog skracenice 'Dr' ispred imena.
- Volim da pevam uz klavirsku PATNJU.
- Moj najnoviji izum cu da prijavim u zahodu za potentne.
- Na muci se drugom jama kopa, ali cud nikad ne cini prolece.
- Idealan natpis za vrata zubarske radionice : MAZOHISTIMA
ZAGARANTOVAN UZITAK.
- Jedinu pametnu stvar, koju treba uciniti kada te juri roj pcela,
jeste ubijati ih jednu po jednu.
- Kada bi devojke nosile jos krace mini-suknje, imale bi jos jedan
par usana za sminkanje.
- Koliko hektara ima jedan traktor?
- Moja devojka je pravi sportski tip : ima facu k'o kopacku, telo
joj je kao korner zastavica, a hladna je kao stativa.
- Ja sam lepsi od Ricarda Gira; jos samo da ubedim Sindi Kraford
u to.
- Moj odnos sa Mojom devojkom je kao odbojka: sa koje god strane
da se nalazim mogu tri puta.
- Englezi su najvulgarniji narod na svetu; cim se upoznaju kazu:
"Kako vi to radite (HOW DO YOU DO)"
- Upomoj! Silicija, milovanje!
- Ko se samnom druzi, odma' mu je duzi.
VEP
- Kad pocnu da nas nadlecu strani avioni, bezite nasim biciklima
'Poni'!
- Danas svaki maco-tip, cita samo 'Zeka-strip'!
- Za higijensko odrzavanje vasih zuba, koristite 'Tigar' lepak
iz tuba.
- Kada majonez dobije zuticu, postane senf.
- Ispod kolena, medji oba oka ...
- Cale mi kaze da me donela roda; e, i on je svasta jebavo.
- Devojke, pre sminkanja se obavezno umijte.
- Mi o vuku, a tampon na ...............
- Ja sam limunada od coveka: imam vodu u kolenu, secer u krvi i
kiselinu u zelucu.
- Optimista misli da ce atomski rat preziveti dvoje ljudi; pesimista
misli da ce to dvoje biti Stiven Karington i Martine Navratilova.
- Slicnost izmedju prostitutke i svajcarskog sira je u tome sto
su oboje busni k'o svajcarski sir.
- Posle vecere obavezno odem na VERANDU, da se odmorim. v
Verandin muz
- Juce sam dobio upalu; upala mi je musica u oko.
- Tabakera je zena, koja bije psa.
- Kada mi klecaju kolena, da li to znaci da medjusobno nazdravljaju.
- Poker je najlakse igrati sa psom, jer kad dobije dobre karte
pocne da mase repom.
,
- Simo, voli te Kaca!
SIMA
razno.550acka,
Znate onaj stari dobri vic:
Bio jedzan advokat i imao sina koji se isto školovao za
advokata. I diplomira sin, dođe vreme da mu otac pred posao...
Vraća se posle prvog dana sin kući i kaže ocu:
- Nikakv advokat ti nisi! Evo, ovaj predmet koji ti
već godinama ne možeš da rešiš ja sam danas rešio!
- Eh sine, nikakv advokat ti nisi! Taj predmet je tebe
otškolovao!
Acka
razno.551ndragan,
/ Čestitamo na još jednoj pobedi ndragan-u! :)))) Ujedno ga
/ molimo da se izjasni oko nagrade :)
Pošto ovog puta ima više dama koje bi mogle očekivati da ispadnem
džentlmen, da se ni jedna ne bi našla zaobiđena, izabrao sam da ispadnem
nešto drugo i protegnem svoje prisustvo na Sezamu u pravcu protoka
vremena a u smeru budućnosti za još mesec dana, između ostalog i zato da
čujem neki dobar vic.
Uostalom, i za ovaj sam bio ubeđen da sam ga čuo na Sezamu - dobro se
sećam da sam ga čitao u Soru... ali se ne sećam kad sam ga poslao... eh,
vesti iz nesvesti.
Ljudi, šaljite nešto sveže, ja ne znam tekst za sledeći put.
razno.552veca,
-> #548, dejanr>> Iz dnevnika buduceg ludaka:
>> ZELIM VAM SRECAN BRAK I MNOGO DECE
>> S MOJE STRANE!
Za ovog "ludaka" ja radim :)) RAde Petković
razno.553zolika,
Mali doprinos smešnoj strani Sezama... :-)))
ODA SEZAMu (verzija 0.1.)
---------------------------
Evo, četvrta godina teče
kako je, jednog jesenjeg dana,
poruka "SEZAM..." i tako dalje
pronašla put do naših ekrana.
U C-u redova bezbroj se niže,
i PBB čine, punog lepote,
ali kad malo pogledaš bliže
u Turbo Pascal-u je napisan VOTE.
Pravi je majstor ZZIVOTIC bio
da napiše glavnog programa telo
i kao vešti krojač je šio
SEZAMu našem kolor-odelo. ;-)))
Telemate, Procomm, Telix i drugo,
(programa takvih je priličan broj!)
čekanje nekad bude baš dugo
dok modem "govor" ne započne svoj.
Nemoj da sudiš suviše strogo
što samo deset nodova ima,
za malo para - muzike mnogo
uz čestu vatru i nimalo dima!
Ako se posle ponoći javiš
pripremi sebe na beskrajnu priču,
jer VESNA na nekoj liniji čeka,
"kraljica CHATa" mnogi joj kliču.
VECA se aforizmima bavi,
ni kratka priča nije joj strana,
čak se i pesmom ponekom javi,
voli da piše - po tome je znana! :-))
U ovom redu nesto je cudno,
ili, pak, vidis da necega nema?
GBIOCIC ili DZAKIC, svejedno,
"foggy" il' "hyutil" i - nesta problema!
Sve se zbilo nehotičnom greškom
(ili PRINCESS baš je tako htela?)
prišla je i zavodljivim smeškom
BANDITu je pamet oduzela...
Al' ta bajka, s vezom il' bez veze,
polagano stigla je do kraja,
uz fajlove, do srca princeze,
probio se novi princ - BULAJA. O:)
"Zašto veća cena 'Računara'
kad stranice skupa se ne drže?"
Dok pitanje ti postavljaš brzo
JREGASEK odgovara brže...
CIVILIZACIJA mnoge mami
neke nove istine da traže.
Da l' iz raja izišli smo sami
il' prinudno? MAJKL će da kaže...
Kada kiša poruka se proli,
a rasprava teče da sve zveči,
"Samo fino", BALINDA nas moli,
"i bez mnogo bezobraznih reči!"
"Povratna se zamenica vraća,
da li 'Niš' se po padeži menja?"
NDRAGAN se tastature laća,
zasipa nas paljbom objašnjenja.
EXTRA.biznis - polemike bučne
o parama. No, kako ih steći?
Uz dosetke i savete stručne
IBORIS će svima nama reći. :-))
"Neka pazi ko VICEVE stavlja,
nemoj da ja primetim dva ista!
Inače će", ZKRSTIC se javlja,
"na poruci zvezdica da blista!"
Pitalice, novosti sa BIXa,
UYU program i ostala čuda,
diskusije s vrlo malo kiksa -
DEJANR je na Sezamu svuda!
U FORUMu polemike nove,
i bučno je više neg' što želim,
što će SPANTIC crnim da nazove
SQUSOVAC će proglasiti belim.
Ako MILAN nešto je napis'o
PETROVICS mu odgovara smesta,
u ruci je BOJT zvezdicu stis'o
no rasprava ni onda ne presta...
Lica ova poznata su svima
na Sezamu susreću se često,
SSOKORAC je pomog'o nekima
da u SUPI nađu svoje mesto!
Sretnim dobitnicima čestitamo, a ostalima želimo više sreće u nekoj
od sledećih verzija pesme...
razno.554pele,
Nova izreka:
Isprčila sisiće ko dživdžan kolence.
pele.
razno.555pele,
Došli sanitarna komisija kod jednog seljaka i pitaju ga
čime hrani kokoške:
S: Kukuruzom,naravno.
K: To ne valja.Kaxna 5000 dinara.
Seljak otrča do komšije i reče mu da ako bude dlazila
komisija i bude ga pitala čime hrani kokoške da ne
kaže da ih hrani kukuruzom.Malo zatim dođe komisija kod
tog drugog seljaka:
K: Čime hraniš kokoške?
S: Pšenicom.
K: To ne valja.Kazna 10.000 dinara.
Sad ovaj seljak otrča kod trećeg komšije da mu javi da, ako dođe
dotična komisija,ne priča kako kokoške hrani kukuruzom ili pšenicom
već neka izmisli nešto.Dolazi komisija kod trećeg seljaka:
K: Čime ti hraniš kokoške?
S: Ja svakoj od njih dam po tri banke pa same kupuju šta oće.
pele.
razno.558dejanr,
Ide Srbin Palama i vuče mrtvog Muslimana. Prilazi mu
crnja i UNPROFORa i pita:
"Šta ti je to?"
"Medvjed, zar ne vidiš!"
"Šta, grizli?"
"Ćuj, grizli! Klali!"
razno.561pele,
Ja sam se odlučio za produženje pretplate.
Još jednom hvala svima koji su glasali za mene i
izvinjenje onima koje sam maltretiro on-line da
bi glasali za mene ;)
pele.
razno.562mijan,
Gledaju se na Kanadsko Američkoj granici Bik mudonja i Šarulja.
Posle dužeg gledanja odluči se bik na veliki korak.
Zatrči se i preskoči preko bodljikave žice na Kanadski teren.
Hi, reče Šarulja ja sam Lujza.
A Bik će u falsetu : Hi ja sam Joe a nadimak mi je ostao na žici.;(
razno.563peca.st,
-> #562, mijan!-> Gledaju se na Kanadsko Američkoj granici
!-> Bik mudonja i Šarulja. Posle dužeg
!-> gledanja odluči se bik na veliki korak.
!-> Zatrči se i preskoči preko bodljikave
!-> žice na Kanadski teren. Hi, reče Šarulja
!-> ja sam Lujza. A Bik će u falsetu : Hi ja
!-> sam Joe a nadimak mi je ostao na žici.;(
Original ide ovako:
Gledaju se bik Rudonja kome je nadimak bio Mudonja i krava Tisara kojoj je
nadimak bio sisara preko jedne žice. (u opšte nije bitno gde)
I bik, ko i svaki bik, bio veliki zavodnik pa odluči da preskoči kod krave.
Zaleti se on, preskoči, dođe do krave, a ova će:
- Zdravo, ja sam krava Tisara a nadimak mi Sisara.
- Zdravo, ja sam bik Rudonja a nadimak mi ostao na žici.
P e C a
P.S. Opet se svodi na isto! ;)
razno.564zulu,
- BONTON kaze da u tramvaju uvek mora da se digne starijima
- Laze Bonton, dete moje. Evo, i ja sam stariji pa mi se
ne dogadja u tramvaju a ni inace...
razno.565zulu,
U restoranu:
- Kelner! - ljutito ce covek - U djuvecu sam nasao ekser!
- I sta sada hocete: CEKIC?
razno.566zulu,
- Jesi li citao oglas u novinama. Policija trazi celavog
40-o-godisnjaka, srednjeg rasta, koji siluje zene po
parkovima?
- Pa sta mislis da se javim na taj oglas...?
razno.567nrobert,
Došao mali ciga kući iz škole (W┼č8╚
razno.568petkovicd,
Jedan moj drug se zanimao pa je ispisao ovih par viceva
Razgovaraju dva klinca, pa usred razgovora jedan upita drugog kako mu
je sa njegovim novim ocuhom.
-Pa fin je covek. Samo sto ima jednu cudnu naviku. Svako jutro me odve-
de camcem na sred jezera, baci me u vodu pa ja odatle moram sam da plivam
do obale.
-Auu, pa zar ti nije tesko?
-Pa i nije. Najteze mi je da se izvucem iz dzaka.
* * *
Q:Sta dobijas od Bosanca kad mu sipas jogurt u dzep?
A:Samar.
* * *
Nasao milicioner majmuna na ulici. Priveo ga u stanicu i pita sefa
sta da radi s njim.
Sef : "Vodi ga u ZOO !"
Posle sat vremena vraca se ovaj i pita:
" A gde sad da ga vodim ?"
* * *
Ulazi Mujo u mehanu bez levog oka i desne ruke. Zapanjeni ljudi koji
su se tu zatekli upitase ga sta mu se desilo.
-Ma nista. Kladio ti se ja sa Hasom u levo oko da nemoze da mi iscupa
desnu ruku...
* * *
Mujo i Haso usred noci obise stan i pocese da skupljaju dragocenosti.
Najednom Mujo se ugleda u ogledalu i rece Hasi:
-Gledaj bre ovu dvojicu sto nam kradu posao. 'Ajde da zovnemo muriju.
I tako i bi. Zvase oni muriju i ubrzo se pojavi patrola. Vodja patrole
udje u stan i upita ovu dvojicu gde su ugledali provalnike. Muja ga tada
odvede do ogledala i pokaza. Tek ce murjak:
-Sta me zajebavate. Zar ne vidite da je kolega vec stigao i da pravi
uvidjaj?!
* * *
Dolazi klinac kod mame:
-Mama, mama je l' limun ima krila?
-Ne sine.
-Onda sam iscedio kanarinca...
* * *
Mali dodatak za ono o partizanima: (jeste da je bajato ali neka...)
Q:Sta rade dva partizana u kanalizaciji?
A:Idu tekovinama revolucije.
Q:Sta rade dva partizana u sijalici?
A:Pruzaju otpor.
* * *
Saobracajac pita vozaca koji je pregazio staricu van pesackog prelaza:
-Zasto joj niste zasvirali kad ste videli da je posla preko ulice?
-Nisam hteo da je uplasim.
* * *
Kamion nalete na taxi. Oba vozaca izlaze iz vozila. Taksista je besan:
-Ama, da li si ti bre slep?
-Slep kazes? Ma nemoj! Pa kako te onda nisam promasio?
* * *
Na sporednom putu vozac ide tako brzo da posle krivine gubi kontrolu
nad kolima i nalece na seljaka sa kravom. Uspeva da se zaustavi tek posle
nekih pedesetak metara dalje, pa prilazi kravi koja lezi vec 3/4 mrtva.
Tronut, vraca se do kola, vadi revolver, opet dolazi do krave te joj skrati
muke. Onda primeti seljaka, nabijenog u podnozije drveta, kome je jedna
noga slomljena, a lice mu skroz u krvi. Vozac mu prilazi, a seljak iznemo-
glo progovori:
-Nema potrebe... Meni je sasvim dobro!
* * *
Dva brodolomnika cuce na ledenom bregu. Tek jedan poce da urla:
-Spaseni smo, spaseni!
-Otkud ti to?
-Eno, ide Titanik!
* * *
-Tata, zasto ne kupimo kantu za smece?
-Samo ti to dobro zvaci i cuti!
* * *
Dosao imitator da potrzi posao u cirkusu.
-Umem da imitiram ptice.
-Eh, znam ja na stotine onih koji to umeju! - odmah ga odbi direktor.
-Tja, onda mi ne preostaje nista drugo nego da odem. - rece i odlete
kroz prozor
* * *
Posle zestoke svadje muz osamari zenu.
-Upomoc! Upomoc! - vice ona.
-De, de, ne boj se - umiruje je on - ja sam tu!
Directed by Lima
razno.570lovro,
Is'o Mujo u Nemacku. Dodje on na Minhenski aerodrom, pa pozove TAXI, za do
grada. A TAXI, naravno, Mercedes.
Udje on, i vidi napred neki cudan kruzic. Pita on:
- Jel', sta ti je ono napred?
A TAXIsta neki nas covek, saljivdzija, pa reko, ajd' da se nasali.
- Nisanska sprava, za navigaciju. Zar ne vidis?
Dobro, cuti Mujo, nece da ispadne glup.
Voze, vec stigose do centra, kad na nekom pesackom prelazu izlete neka
zena. Vozac levo, desno, jedva uspe da je izbegne, kad se zacuje TUP!
(udarac)
A Mujo ce:
- Izem ti nisansku spravu! Da ja nisam otvorio vrata, promasili bi je.
razno.571zkrstic,
Ona: Dragi, sećaš li se kada si mi izjavio ljubav, koliko sam
bila uzbudjena, da sam ćutala gotovo pola sata?
On: Oh, da draga, bio je to jedan od najlepših trenutaka u
mom životu!
razno.572zkrstic,
Ona: Statistike su čista glupost. U ovoj novini piše da većina žena
raspolaže sa fondom od svega 500 reči!
On: Draga, ne brini, vaš ženski kapital je mali, ali je zato njegov
obrt ogroman!
razno.573zkrstic,
- Tetka, tetka, mogu da te pitam nešto?
- Reci dušo tetkina...
- Reci mi, da li ti zaista spadaš u lepši pol ?
razno.575ssokorac,
Ona: (čitajući novine) Hmm... Znaš li da u SAD svakih 5 minuta jedna žena
pogine u saobraćajnoj nesreći?
On : Jadna ona...
razno.577bingo,
ZIRI JE PROGLASIO NAJBOLJE VOZILO ZA 92 GODINU
A TO JE ZENAKKKM
Obrazlozenja
1. trosi sopstveno gorivo
2. podmazuje se u toku rada
3. Radi sa jednom svecicom
4. Pasuje joj svaki klip
5. Ima prednju i zadnju vucu
6. Moze dugo da radi i da se dugo ne zgreje
7. Ne dimi za vreme rada (odgovara zbog ekologije)
8. Udobno je za vreme voznje jer ima dobre amortizere
9. Vozac moze da koristi vise polozaja za vreme voznje
10. Za vreme rada po noci i magli ne trebaju joj svetla
11. Koristi jednu unutrasnju gumu, a moze i bez nje
12. Moze se koristiti vise puta uzastopno bez obzira na
vremenske uslove i kategorije vozaca.
13. Ne pregreva se ni kad ispusti vodu, iako ima vodeno hladjenje
14. Sama menjaulje na svakih 25-30 dana bez obzira na broj vozaca
i broj radnih dana ili sati
15. Za koriscenje nije potrebna vozacka dozvola
16. Troskovsu minimalni jer radi bez vecih opravki i vise od 35 godina
zavisno od uslova eksploatacije
Jedina ´kmana je
1. Brzo amortizuje vozaca i smanjuje cvrstinu klipa pa se preporucuje
cesto menjanje vozaca
razno.578danilo,
Na "xyz" spratu supermodernog solitera izbio požar. Jedan od
prisebnijih pritrčava ormariću na kojem krupnim slovima piše :
Otvoriti u slučaju požara". Otvara ga i u njemu pronalazi
zapečaćenu kovertu. U koverti uputstvo u kom piše : "U slučaju
požara zavijajte levo i desno."
razno.579mcmillan,
Odveo otac sina na hipodrom i ugleda sin konja kako trci pa pita:
-Tata sta je ono?
-To je konj sine.
-A ono sto trci iza njega?
-To je njegova zena kobila?
-A ono malo iza njih, sta je to?
-To je njihov sin zdrebe.
-Tata, a gde je zdrebetu zena?
-Pa nema je, samo se konji zene.
KH
razno.580ppekovic,
Hapse tri pandura crnca. Jedan ga hapsi a dvojica nose
kasetofon.
Paya
razno.581jevta,
U restoranu se raskošno časte Piroćanac, Jevrejin i Italijan.
Došlo vreme da se plati pozamašan račun, a Piroćanac će:
- Ja ću sve da platim -.
U sutrašnjim novinama mogao se pročitati naslov: JEVREJIN
TRBUHOZBORAC UBIJEN ISPRED POZNATOG RESTORANA.
razno.582ssasa,
Kako kit pije pivo?
Otvoriš flašu piva i staviš kitu u usta...
Ja
razno.583vitez.koja,
[najbolji]
#=>> -Mama, zasto sam ja crn a ti bela ?
#=>>
#=>> -E, sine da znas kakva je to zurka bila, dobro je da
#=>> ne lajes.
E ovo nema smisla... Pa ja samo ovaj vic procitao pre >godinu dana u
Racunarima, takodje kao najbolji. isti *od reci do reci*. Je'l to
peridoicna pojava na sezamu ili sps nacin glasanja ? ;)
razno.584cdragan,
REPLY na 1.30 <zkr>
> Konačni rezultati glasanja 'najbolji vic 1991-1992'
Mašala. Ja bih da se zahvalim svima koji su iz raznoraznih
razloga ;) glasali za ovaj vic i da sa obzirom na obzir da je
krajnji rezultat glasanja :
> 1. Eh...kakva je to žurka bila (50 glasova)
> 2. Kako prepoznati intelektualca (49 glasova)
a uzimajući u obzir da je moj vic poslat davne 1991. god., a
daronetov ne tako davne 1992., ako bi bilo moguće da jedan vic
bude vic 1991., a drugi 1992. a da nagradu od šest meseci podelimo
fifti-fifti. ModeRatoRe, jel može tako ?
razno.585cdragan,
-> #583, vitez.koja
> E ovo nema smisla... Pa ja samo ovaj vic procitao pre >godinu dana u
> Racunarima, takodje kao najbolji. isti *od reci do reci*. Je'l to
> peridoicna pojava na sezamu ili sps nacin glasanja ? ;)
Ima smisla. Šta misliš, otkud Zkr-u nova 486 ploča ;)
razno.586acka,
-> #583, vitez.koja>> E ovo nema smisla... Pa ja samo ovaj vic procitao pre
>> >godinu dana u Racunarima, takodje kao najbolji. isti *od
>> reci do reci*. Je'l to peridoicna pojava na sezamu ili
>> sps nacin glasanja ? ;)
Jel ti prozor u blizini? ;)) Znaš šta ti je činiti ;)
Pa to je najbolji vic za godinu i nešto, dve koliko li, znači
od svih najboljih viceva za određene mesec je pravljeno
glasanje za najbolji vic godine! (ili ja sanjam...)
Acka
razno.587peca.st,
Šetaju otac i (mali) sin ulicom kad pored njih prođe neka strašna riba,
a otac će:
"AU, kakva pi*ka!"
A sin:"Šta reče tata?"
O:"Ništa, ništa sine, kažem ptica..."
S:"Tata, tata, a šta ptica jede?"
O:"Ptica jede crviće sine..."
S:"Tata, tata, a jel ima ptica mlade?"
O:"Ima sine..."
S:"A tata tata, a šta crvići jedu?"
O:"Pa crvići jedu mrvice hleba, sine"
S:"A tata tata, kako se zovu mlade ptice?"
O:"Zovu se ptići, sine..."
S:"A tata tata, a jel imaju crvići mlade?"
O:"A u ku*ac, rekao sam PI*KA!!!!"
P e C a
razno.588zkrstic,
-> #583, vitez.koja>>E ovo nema smisla... Pa ja samo ovaj vic procitao pre >godinu dana u
>>Racunarima, takodje kao najbolji. isti *od reci do reci*. Je'l to
>>peridoicna pojava na sezamu ili sps nacin glasanja ? ;)
Umoljavaju se korisnici da ne pušu hašiš i ostale droge
pre nego ima padne na pamet da džvrljau' po ovoj konferenciji. ;)
modeRatoR! ;)
razno.589spantic,
-> #584, cdragan> bude vic 1991., a drugi 1992. a da nagradu od šest meseci
> podelimo fifti-fifti. ModeRatoRe, jel može tako ?
Darone, sklanjaj pištolj od cdragana! ;)
razno.590slom,
Ranije no obicno vratio se Lala sa njive setivsi
se da na TV-u ima derbi Zvezda-Partizan. Brze bolje
zatecena Sosa ugura svucenog komsiju Milorada u orman.
Dok Lala gleda prenos, navija i nervira se Sosa ce
jednom, dvaput, triput,...
- Ta gasi taj fudbal i idi na njivu,..
Prekipelo Lali pa ustade i podje ka Sosi,a Milorad
iskoristi priliku i onako u gacama istrca napolje, a
Lala ce:
- Aman Soso, oces ucutati vec jednom, eto sudija
istera jednog igraca sa terena, a neznam jel iz
Zvezde il iz Partizana.
razno.591vitez.koja,
-> #588, zkrstic#=> Umoljavaju se korisnici da ne pusu hasis i ostale droge
#=> pre nego ima padne na pamet da dzvrljau' po ovoj
#=> konferenciji. ;)
veri sori :) biltene ionako ne citam, odakle sam mogao da saznam da se
radi o visegodisnjem glasanju ?
razno.592dejanr,
NE JEBEM ŽIVU SILU
Potpis: NEKROFIL
[BUEFQ5::NIKOLI05892D]
razno.593squsovac,
Iz: FERAL TRIBUNE, br. 408, 20.01.1993.
SENZACIONALNO OTKRIĆE "FERAL TRIBUNEA"!!!
U M J E S T O B E O G R A D A
B O M B A R D I R A N B A G H D A D
Posredstvom Slavena Letice "Feral Tribune"
ekskluzivno donosi fonogram razgovora Pentagona i
izvjesnog narednika Thatchwortha s nosača aviona
"Cutty Hawk", koji je zbog loše veze krivo razumio
naređenje o bombardiranju Beograda te generalu
McKinleyu prenio naredbu o bombardiranju Baghdada.
Još nema službenih reakcija iz Washingtona
/najzanimljiviji delovi/
PENTAGON: Halo, da li me čujete... Pentagon ovdje, general
Tush. Da li me čujete?
CUTTY HAWK: Tako-tako. Nije loše, ali moglo bi i bolje... ne
čujem dobro! Malo glasnije, molim vas!!!
PENTAGON: Molim?!?
CUTTY HAWK: Malo glasnije, kažem!
PENTAGON: Aaaaaaaa, to... mislite da govorim malo
glasnije??!
CUTTY HAWK: Što?!?
PENTAGON: Kažem, malo glasnije ... da govorim malo
glasnije, je l' to ??!
CUTTY HAWK: Ništa vas ne razumijem, govorite glasnije!
PENTAGON: Pa to i kažem!
CUTTY HAWK: Što to?!!
PENTAGON: Glasnije! ... Glasnije!!!
CUTTY HAWK: Ne mogu jasnije, sir!
PENTAGON: Mislim, ja da govorim glasnije!!??
CUTTY HAWK: Ništa vas ne razumijem, sir!!!
PENTAGON: Ne čujete me?!?
CUTTY HAWK: Ne, ja vas čujem, ali vas ne razumijem!!!
PENTAGON: Ne razumijete???
CUTTY HAWK: Ni riječi, sir!
PENTAGON: Kako ste onda sada razumjeli kada sam vas pitao
da li me razumijete??!
CUTTY HAWK: Pa rekao sam vam da nisam, sir!
PENTAGON: Ali ste ovo sada razumjeli, zar ne?!??
CUTTY HAWK: Što to??
PENTAGON: To kada sam vas maloprije pitao kako ste
razumjeli kada sam vas pitao da li me
razumjete??!!
CUTTY HAWK: To sam razumio, ali nisam shvatio, sir!
PENTAGON: Tko je to?!? Da li razgovaram sa generalom
McKinleyem??
CUTTY HAWK: Nemam pojma, sir!
PENTAGON: Kako ne znate???
CUTTY HAWK: Otkud ja znam da li razgovarate s njim, sir?!?
PENTAGON: Neeeee!!! ... Pitam s kim razgovaram sada, u ovom
trenutku???
CUTTY HAWK: Sa mnom, sir!
PENTAGON: Da, da, s vama ... s kim razgovaram dok
razgovaram sada, dok razgovaram s vama???!
CUTTY HAWK: Pa sa mnom, kažem vam, sir!
PENTAGON: To znam i sam!!!
CUTTY HAWK: Zašto onda pitate? ... Budite jasniji sir!
PENTAGON: Pitam, tko ste vi, jebi ga!!!
CUTTY HAWK: Aaaaaaaa, to ... ! Narednik Thatchworth, sir!
PENTAGON: Naredniče Thatchworth!
CUTTY HAWK: Da, sir!
PENTAGON: Da li je tu general McKinley?
CUTTY HAWK: Naravno, sir, tu je!
PENTAGON: Odlično. Dajte mi ga!
CUTTY HAWK: Molim???!!!
PENTAGON: Kažem - dajte mi ga !!!
CUTTY HAWK: Koga?
PENTAGON: Generala McKinleya!!!
CUTTY HAWK: Na žalost, nije tu, sir!
PENTAGON: Maloprije ste rekli da jest, naredniče!
CUTTY HAWK: Pa da ... u stvari je na brodu, ali u svojoj
kabini. Da odem po njega??
PENTAGON: Ne, previše je hitno! Ne smijemo gubiti vrijeme
... Možete li mu vi prenijeti poruku?
CUTTY HAWK: Nema problema, sir!
PENTAGON: Odlično! Bilježite li?
CUTTY HAWK: Ne, sir ... zašto bih bježao?
PENTAGON: Pitam da li bilježite ... zapisujete li??!!
CUTTY HAWK: Što to?!?
PENTAGON: Pa poruku koju ću vam izdiktirati!!!
CUTTY HAWK: Ah, da, naravno ... Spreman sam, sir!
PENTAGON: Ovako ... razgovarao sam jutros sa Predsjednikom
u vezi ovih novih srpskih napada iz zraka ...
CUTTY HAWK: "... novih drskih napada Iraka..."
PENTAGON: Imamo pouzdane informacije da njihovi avioni vrše
svakodnevne letove iznad zone zabrane letenja i
tako flagrantno krše sve rezolucije Ujedinjenih
naroda ... posebno nad brdskim područjima na
sjeveru...
CUTTY HAWK: "... posebno nad kurdskim područjima na
sjeveru..."
PENTAGON: Obzirom da ga sva upozorenja međunarodne
zajednice očito uopće ne obavezuju i da se na
njih beogradski režim jednostano oglušava...
CUTTY HAWK: "... na njih bagdadski režim jednostano
oglušava..."
PENTAGON: Molim?!!! Da li ste to zapisali "bagdadski
režim"???
CUTTY HAWK: Naravno ... zašto??
PENTAGON: Neeee ... ne "bagdadski" već "beogradski"!
CUTTY HAWK: Jasno, sir, nisam glup, kakav "beogradski",
zaboga!
PENTAGON: Gdje smo stali ... "jednostavno oglušava", to ste
zapisali??
CUTTY HAWK: Jesam, sir ... dalje!
PENTAGON: ...Odbijajući nadalje staviti pod kontrolu
Ujedinjenih naroda sve vojne i aerodromske
objekte ...
CUTTY HAWK: "... sve vojne i atomske objekte..."
PENTAGON: ... uključujući i one oko Beograda...
CUTTY HAWK: "... uključujući i one oko Bagdada..."
PENTAGON: ... s kojih su u posljednje vrijeme učestali
srpski napadi iz zraka.
CUTTY HAWK: "...učestali drski napadi Iraka..."
PENTAGON: ... koji siju smrt po Bosni...
CUTTY HAWK: "...koji su smrtonosni..."
PENTAGON: ...i usmjereni na civilne objekte i nedužno
hrvatsko stanovništvo na jugu...
CUTTY HAWK: "...na nedužno kuvajtsko stanovništvo na jugu..."
PENTAGON: ...kao i na muslimansko u brdskoj zoni na
sjeveru...
CUTTY HAWK: "... u kurdskoj zoni na sjeveru..."
PENTAGON: ... međunarodne snage prisiljene su, u skladu sa
rezolucijama UN, intervenirati silom, selektivnim
bombardiranjem vojnih i industrijskih objekata iz
zraka.
CUTTY HAWK: "...bombardiranjem vojnih i industrijskih
objekata Iraka..."
PENTAGON: Naredniče Thatshworth, jeste li to zapisali?
CUTTY HAWK: Od riječi do riječi, sir!
PENTAGON: Gdje se sada nalazite?
CUTTY HAWK: Upravo plovimo za Dahran, sir!
PENTAGON: Molim??? ... Glasnije, molim vas!!!
CUTTY HAWK: Za Dahran!!!
PENTAGON: Zadar?!? Odlično, znači niste daleko od hrvatske
obale?
CUTTY HAWK: Od čega?!??
PENTAGON: Kažem, niste dalko od hrvatske obale!!!
CUTTY HAWK: Od kuvajtske obale? Nee, sir ... niti sto milja!
PENTAGON: Izvrsno! Naredniče Thatchworth, slušajte me
pažljivo! Prenijet ćete generalu McKinleyu
sijedeće naređenje...
CUTTY HAWK: Da, sir!
PENTAGON: Generalu McKinleyu, zapovjedniku nosača aviona
"Cutty Hawk". Večeras u 18:00 sati na ciljeve
utvrđene planom 197/C pod šifriranim nazivom
'Beogradska košava' ...
CUTTY HAWK: "... nazivom 'Bagdadska košara'..."
PENTAGON: ... izvršiti bombardiranje iz zraka...
CUTTY HAWK: "...bombardiranej Iraka..."
PENTAGON: Ciljevi su po planu utvrđeni u šidskoj zoni...
CUTTY HAWK: "... u šiitskoj zoni..."
PENTAGON: ...nadalje, Banja Luka, uz hrvatsku granicu...
CUTTY HAWK: "... manja luka uz kuvajstku granicu..."
PENTAGON: ...te Foču, Doboj, bihaćki aerodrom na zapadu...
CUTTY HAWK: "... te noću proboj na irački aerodrom na
zapadu..."
PENTAGON: ...postrojenja u Višegradu, na istoku...
CUTTY HAWK: "...postrojenja u više gradova na istoku..."
PENTAGON: U ponedjeljak u 8:00 projektilima 'Tomahawk'
izvršiti napad na ciljeve oko Beograda i sam
Beograd...
CUTTY HAWK: "... ciljeve oko Bagdada i sam Bagdad..."
PENTAGON: ...pa Niš, na jugu zemlje, i sve ciljeve određene
planom...
CUTTY HAWK: "... niže na jugu zemlje ciljeve određene
planom..."
PENTAGON: Samo jedna napomena naredniče Thatshworth! Jučer
je stiglo iz Ministarstva obrane: bez Vranja!
Znači dolje na jugu sve po planu samo bez Vranja.
Je l' to jasno??!
CUTTY HAWK: Jasno, sir, bez sranja! Razumio sam!
PENTAGON: Da li ste sve zaopisali kako sam vam rekao?
CUTTY HAWK: Do posljednjeg slova, sir!
PENTAGON: Nadam se da jeste, jer, ostalo je 12 minuta do
napada!
CUTTY HAWK: Bez brige, sir! Sada ču prenijeti generalu
McKinleyu! Bogami će večeras Sadamm Husein
gledati CNN u skloništu, sir!
PENTAGON: Molim!?!
CUTTY HAWK: Kažem da će večeras Sadamm gledati CNN u
skloništu, sir!
PENTAGON: Kakav CNN, Sadamm Hus... naredniče Thatchworth,
da li ste vi mene sigurno dobro razumjeli??!
CUTTY HAWK: Da razumio!!! Jasno k'o dan, sir!!! Idem odmah do
generala da skončamo već jednom to zajebavanje s
Irakom!
PENTAGON: Kakav Irak?? Naredniče Thatchworth!!!
CUTTY HAWK: ...
PENTAGON: Naredniče Thatchworth!!! Halo, Pentagon ovdje,
general Tush! Da li me čujete???
CUTTY HAWK: ...
razno.595zulu,
-> #593, squsovac Pa gde izlazi taj list?? ;)
razno.596pahuljica,
Po{tovanje uva`eni :) moderatoru, kako ste naveli u vasem obracanju
si@+SÎ9k$ĹŞ(š╬ă&═okim narodnim masamama tj. korisnicima ove konferencije da vam
se za svaki problem mogu obratiti koristim to pravo i obracam vam se.
PROBLEM: Kako da dodjem do 20 najboljih viceva u prosloj godini ?
Unapred zahvalna !
MMMMMMHHHHH P & P
razno.597peca.st,
Verovatno je "iz groba", al ajde...
Kviskoteka...
Igra: zagonetna ličnost...
Ličnosti se predstavljaju:
Osoba A: Ja sam Džek Trbosjek ;), koljač iz Londona.
Osoba B: Ja sam .....
Osoba C: Ja sam .....
Takmičari postavljaju pitanja.
"Osoba A, da li bi ste vi zaklali osobu B i C?"
"ne bih."
"Osoba B da li bi ste vi zaklali osobu A i C?"
"ne bih."
"Osoba C da li bi ste vi zaklali osobu A i B?"
"Bih."
"Možete li nam demonstrirati kako?"
"Mogu." Ustade, izvadi nož i zakolje osobe A i B.
Svi naravno glasaju za osobu C. (što bi za mrtve glasali? ;)
Tada Oliver Mlakar reče:
"Osoba C, hoćete li molim vas, reći vaše pravo ime i prezime."
Osoba C: "Ja sam Kalabić Nikola, Valjevo."
P e C a
razno.599squsovac,
-> #595, zulu> Pa gde izlazi taj list?? ;)
Podlistak Slobodne Dalmacije. Uređuju ga tri "ludaka" i super se zezaju.
Je*u Slobu poprilično, a Franju ko Sansku kozu. Ni Paragi ne ostaju dužni.
Često su ih napadali a par puta i zabranjivali (i ona I i ona II vlast)
Imam dosta toga kod kuće (od proteklih par godina) ali po meni su
antologijska dva Ferala: Prvi kada je Onestin Cvitan (tadašnji gradonačelnik
Splita, konvertit koji je dan pred izbore na sav glas prešao iz SK u HDZ,
strah i trepet Dalmacije) uhvaćen u nekoliko fotografija kako na nekakvom
ručku u Sinju ždere. Snimili su ceo ručak. Fotografije su strašne (onako
valjda ne ždere ni Dača Žmarković). No cela šema je da su ova tri ludaka od
toga napravila duplericu u Slobodnoj tj Feralu. Prikazano je celo ždranje od
predjela do lubenice. E tu kod lubenice nastaje pravi haos. Cvitan je već
bio zatvorio oči na pola koplja, salvetu je zatakao umesto kravate, a u celu
polovinu ogromne lubenice je uronio glavurdu i tako ju je ždrao jer se bio
toliko preždro da je to haos. Bio je musav onako kao kad se deca umusave.
Fotka je haos. Neverovatna. Pijani gradonačelnik ždere lubenicu iznutra, i
to dan pre nego što će preći u HDZ.
aslov: MINJADU SE VOĆKE I VRIMENA - IZIST ĆU TE PA NEK SI CRVENA! Bila je i
cela pesmica al sam je zaobravio.
Drugi slučaje je od nedavno (dok sam još bio tamo). Teško je za
prepričavanje ali pokušaću: Uzeli su nekui bezveznu fotografiju Stipe Mesića
sa nekakvog zasednja Sabora, šta li i sa nje us isekli deo usta sa sve
parčetom brkova i brade. Šema je što je stipe držao palac ispod usta a
kažiprst iznad. Onda su tu sličicu okrenuli za 90° da izgleda kao ženski
polni organ rastvoren prstima i postavili pitanje šta je ovo? Odgovori su
bili nešto tipa dio tjela Mie Begović, dio tjela Ene Begović ili dio tjela
Stjepana Mesića. Napisali su da je točan odgovor - dio tjela Stipe Mesića.
Najavili su i objašnjenje u narednom broju, a pred taj sledeći broj je javni
tužilac Splita najavio da će ih zabraniti jer vređaju Stipu Mesića - ispada
kao on ima pi*ku. Oni su onda lepo stavili celu Stipinu fotku sa sve
uokvirenim onim delom i postavili pitanje čoveku: Šta je on mislio da je to?
Kažu da je tužioca ceo Split zajebavao danima. Kad bi ga sreli ljudi su ga
pitali jel video nekad u životu pravu pi*ku, a klinci su trčali za njim i
pokazivali prstićima onako kako je na slici stipe drž'o prste. Na kraju je
jadnik podneo ostavku.
Ako vam se već svidelo, naći ću neke starije Ferale pa ću bačiti ovde neke
kraće zezalice.
razno.600skoprivica,
Perica kasni na cas i ulazi sa kurtonom na glavi:
Nastavnica: Iju, crni Perice, pa sta ti je to na glavi?
Perica: Pa valjda sam i ja ovde neki kurac?
razno.601dejanr,
NOVI ZARGON ili KO JE KO i STA JE STA U SVETLU NOVIH JEZICKIH TENDENCIJA:
KITOLOVAC - homoseksualac
ZENOVNIK - cenovnik u javnoj kuci
KLOZETARKA - zenska koja gleda u solju
KOMPOZITOR - covek koji spaja vagone u vozu (kompoziciji)
DODZ - Domaci Obicni DZukac (skracenica)
UMORITI SE - okupati se u moru
TRAPISTI - trapavi ljudi
SAMPANJAC - onaj koji se cesto 'ispaljuje'
BUNDEVARA - zena u bundi
BELOGLAVI SUP - saobracajac
GANGRENA - zenska koja mnogo 'davi'
MUVALISTE - zurka u Beogradu
BUMERANG - frajer koji se non-stop vraca istoj devojci
STRIPOTEKA - istetovirani frajer
STAROSEDEOCI - oni koji zive na pocetnim stanicama gradskog prevoza
pa uspevaju da ugrabe mesto za sedenje
DOBROSTOJECI - oni koji ne uspeju da sednu u gradskom prevozu
LOPTA - riba koja se muva sa bar 22 frajera
Da li je ona bezala zato sto sam je ja jurio ili sam je ja jurio
zato sto je ona bezala?
Supljoglavi uvek isplivaju na povrsinu.
Ja sam za brak! Zena mi je rekla da tako kazem!
Zena je kao ekonomska kriza - koliko god da se trudis da ne
mislis na nju ona ostavlja pustos u tvojoj dusi i tvojim dzepovima.
Kad ja tamo, a ono medjutim!
Muskarci su kao crtani filmovi - smesni su, a kad vidis jednog
kao da si videla sve!
Nervira me sto NAS, zene, stalno porede sa pokvarenim plocama!
Zar postoje neke slicnosti? Zar postoje neke slicnosti? Zar postoje
neke slicnosti? Zar postoje neke slicnosti?
Ako 'dete iz epruvete' razbije epruvetu, moze li da mu se sudi
za ubistvo majke.
Devojke obozavaju speleologe zato sto oni vole da zavire u SVAKU
rupu.
Pravi muskarac nije onaj koji se svakog jutra brije, vec onaj
koji u to vreme cisti zube od dlaka.
Deblji kraj uvek izvlace muskarci. U toaletu.
Najpametnija devojka je ona koja misli da je glupa!
[BUEFQ5::BJELOS81791D]
razno.604peca.st,
Kako će biti podeljenja Bosna i Hercegovina?
Pa Srbi će dobiti 70% teritorija, a hrvati 30%.
Dobro, a gde su tu muslimani?
E, pa oni će dobiti 24 plate...
;)
P e C a
razno.605vitez.koja,
-> #599, squsovac#=> Ako vam se vec svidelo, naci cu neke starije Ferale pa
#=> cu baciti ovde neke krace zezalice.
Svidelo nam se :))
razno.606bbaja,
-> #599, squsovac>|| Ako vam se vec svidelo, naci cu neke starije Ferale pa cu
>|| baciti ovde neke krace zezalice.
Bilo bi jako dobro.
razno.607zkrstic,
-> #596, pahuljica> Poštovanje uvaženi :) moderatoru, kako ste naveli u vasem obracanju
> siŽ+SÎ9k$ĹŞ(š╬ă&═okim narodnim masamama tj. korisnicima ove
> konferencije da vam se za svaki problem mogu obratiti koristim to
> pravo i obracam vam se. PROBLEM: Kako da dodjem do 20 najboljih
> viceva u prosloj godini ?
Poruka u temi Najbolji, 1.28
Zahvaljujem na pažnji :)
razno.609gnjurac,
HALO MODERATORI!!!!!!
ČUJEMO LI SE?!
KOJA JE PORUKA U ENGLISH temi koja glasi
Witty Answering Machine Phone List
a mislim da je od DejanR
pošto se ne snalazim sa SEZAM-ovim pretraživanjem, molimte gvireni
deder malo, (nije starija od 10 meseca 92
razno.610skrajnalic,
Sretnu se dva prijatelja i počnu da pričaju:
-Pa gde si bre Maksime,nisam te video sto godina!!!
Maksim:
-Ma pusti bre,mrtav sam umoran....
-Što bre čoveče??
-ah, što....sinoć sam doleteo iz Londona...........još osećam bol u rukama!
skr
razno.611aleksj,
Razgovaraju lala i sosa:
l: Soso mogu l' da te poljubim ?
s: joj lalo ta ja sam postena , tek kad se udam.
l: pa dobro, ondak kad se udas.
razno.612akocmaruk,
Ovo sto sledi je navodno istinita prica (prepricano mi je).
Kad je ono skoro bilo jako hladno, rano ujutru zena ulazi u
prepuni autobus, noseci dete koje je totalno zamotano u kape
i salove.Jedan covek ustaje govoreci:
-Gospodjo sedite zbog deteta.
Zena prilazi, seda i pocne da kuka.
- To dete ?? To je obican kreten!! Jutros sam izasla samo po
hleb i kad sam se vratila pogledajte sta sam zatekla.
Odmotava dete i vidi se da dete ima zaglavljen lonac preko
glave.- Sad moram da ga vodim kod lekara.
Bus u haosu od smeha.Neko dobacuje:-Njemu ne treba doktor nego
limar :))
pozdrav
Miki
razno.613zkrstic,
-> #609, gnjurac>>HALO MODERATORI!!!!!!
>>ČUJEMO LI SE?!
Alooooooooooooo ? Slabo nešto ide.... Koga tražite? Pa nije ovo
Los Angelis, ovo bRe Vrujci... :))))
>>KOJA JE PORUKA U ENGLISH temi koja glasi
>>Witty Answering Machine Phone List
E sada da i tebi još ponekome pomognem :)
Ta čuvena i predivna poruka, u stvari ih je dve, brojevi su
13.174 i 13.175 se lako nalazi:
CONF:VICEVI>>find 13 dejanr 101092+ <- Ovo otkucaš :)
Traži: answering <- Pa ovo Jopet :)
=============================== <- A sekund-dve kasnije...
13.174 VICEVI:english
(02143) dejanr, 06.12.92. 02:47, 25680 chr
---------------------------------------------------------
The Witty Answering Machine Message List
.
.
.
Nadam se da je bilo lako :)
13 je broj teme, dejanr je dejanr, a 101092+ kaže d agleda od 10. oktobra
'92. na ovamo.
Pozdrav, Zkr, modeRatoR! prosvetitelj :)))
razno.614darone,
Q: Zašto je Makedonija sranje od zemlja?
A: Jebeš zemlju kojoj je Albanija zapad ;)
(: darone :)
razno.615zolika,
Imao tip brbljivog papagaja, i za svaku žensku koju tip dovede u
stan papagaj nešto zlobno komentariše, a pogotovu ako tip počne da "radi
radnju". Tipu prekipelo i kaže papagaju: "Prestani, jer ću ti zavezati oči,
pa nećeš moći ništa da vidiš!"
Papagaj otrpi jednom, al' sledećeg puta tip dovede drugu žensku, no
papagaj opet počeo da komentariše. Tip mu opet ponovi da će mu zavezati oči,
i još pripreti papagaju da će mu, ako skine povez, iskopati jedno oko. Zatim
se okrene ženskoj i kaže: "Sada ću se popeti na orman, zatim ću se odbaciti
na luster, zaljuljaću se par puta i skočiću na tebe!"
Papagaj na to zbaci povez i kaže: "Ma, jebeš oko, ovo moram da
vidim!"
razno.617bulaja,
U Vojvodini zaista ima nafte! Samo nije jos sazrela,
'al bice super za jedno 20 hiljada godina.
razno.618ndragan,
-> #617, bulaja/ U Vojvodini zaista ima nafte! Samo nije jos sazrela,
/ 'al bice super za jedno 20 hiljada godina.
Kad porastem biću D2, reče plast sena :)
razno.619dejanr,
-Bezicne telefone nemojte praviti makazama!
-Koristite devojke kao cetkice za zube - upotrebljive su vise
puta.
Nepoznate muskarce je lako osvojiti - jednostavno im pridjes
na ulici i kazes da ti je neki trun upao u oko. Kad on pokusa da
ti pomogne pitaj ga: ZAR NE VIDIS PLAMEN U MOJIM OCIMA?
-Nepoznatu devojku je lako osvojiti - jednostavno joj pridjes
na ulici i kazes: PUSTI ME DA TI PADNEM POD NOGE, DA MOGU DA SE
HVALIM KAKO SI ME GAZILA!
-Kada paramecijum naidje na paramecijumku koja ga seksualno
uzbudjuje opna mu brze kuca.
-Ako vam devojka srce dok jede supu u restoranu, podrigujte
i to se uopste nece primecivati.
-Zene, za trajnu depilaciju koristite bacac plamena!
-Devojko, kad vidis muskarca koji nosi stikle razmisli dobro
gde mu fali tih nekoliko cantimetara.
-Ne treba da jedete kuvana drva da bi imali tvrdu stolicu.
-Ujutro. kada se probudis, opali zenu - bices prvi tog dana.
-Ne veruj muskarcu koji kaze da te voli, vec onom koji te kroz
suze pita: "Da li me volis?"
-Ako hocete da stanete na svoje noge - prodajte automobil.
-U pocetku se devojkama govori: jagnje moje, pile moje, tele
moje,... Kasnije - te zivotinje odrastu.
-Zena je kao voda - ako je niko ne uzburka, pocinje da truli
kao bara.
- Trazeci sebe naidjoh na tebe i potpuno se izgubih!
-LJubavi, tvoje oci su kao dva planinska jezera. Dozvoli mi
da u njima operem svoje noge.
- Emocije, sta su to? Udjes u vodu, pokvasis se, izadjes i obrises
se.
-Jugoslavija uvozi juzno voce. To znaci da svi koji cekaju u
redu za crni hleb mogu da se osvezavaju kivijem, mangom, papajom,
avokadom ili kokosovim orasima.
[BUEFQ5::BJELOS81791D "Dr Software"]
razno.620adzem,
Ulazi žena sa mnogo ružnim detetom u autobus. Dete stvarno neopisivo
ružno, pa dripci počinju da je zajebavaju. Zezaše je toliko da je ova
počela da plače.
U tom trenutku prilazi jedan gospodin i počinje da je teši.
- Nemojte plakati gospođo, nije to ništa.
- Šmrc, šmrc.
- Oraspoložite se malo, evo uzmite bananu.
- Hvala, ne mogu.
- Nema veze, dajte je svom majmunčetu.
razno.621drpr,
Obaveštavam sve korisnike sezama koji vole muziku da ne kupuju
kasete japanske grupe TDK, ja sam kupio tri komada i muzika je
tako loše snimljena da se na njima ništa ne čuje :)
cope
razno.623cici,
Kako babe zatežu bore na licu i vratu (iliti LIFTING)?
-jednostavno otkopčaju grudnjak
razno.624korvin,
Kako u ružnoj njihovoj kažu drkadžija ?
Rukobludnik .