razno.887didldi,
-> #876, miroslavn Ima i ova verzija ( u istom ritmu), ovako sam ja cuo, viese mi se svidja
'Ajde vojsko jutro je
Da radimo sklekove
Ko ne radi sklekove,
Ici ce u rovove
Ja u rovu sedim sam
Drkam kurac ceo dan......
razno.888maksa,
-> #743, dmajkic<><> Punk's not dead,
<><> a kad će, ne znamo.
Punk's not dead,
it just smells that way.
razno.889putnik,
Evo jednog grafita:
JA SAM UVEK NA IVICI, A NIKAD U MARICI
razno.890aspasic,
Srela se dva prijatelja u vreme Božića i jedan drugom
kaže:
Ajde ti uzmi kofu, idi na bunar, zahvati vode i dođi kod
mene i kaži: "ja sam Božić Bata i nosim ti kofu zlata", jer je
takav običaj.
Ovaj drugi kaže: "Dobro", ode na bunar, uzme vodu, dođe kog ovog
i kaže: Ja sam Božić Bata i nosim ti kofu vode"!
A prvi mu kaže: "Ma ne to some, ne kofu vode nego zlata.Ajde sad
napolje pa ponovi"
Ovaj ode napolje, uđe i opet: "Ja sam B.B. i nosim ti kofu vode!"
Prvi popizdi: "Pa glupane zapamti jedanput, kofu zlata a ne vode.
Ajde opet."
Ovaj ode ,vraća se i prvi ga pita: "Šta si mi doneo?"
A drugi kaze: "Ma doneo sam ti ku*ac, upala mi kofa u bunar". :)))
razno.891aspasic,
Izvela učiteljica Pericu na tablu i rekla mu da nacrta nešto
okruglo.
Perica ustane i nacrta dupe. Učiteljica poludi i izbaci ga
napolje. Utom naiđe direktorka pa ga pita:
"Jeli a šta ti radiš tu"
A Perica kaže: "Pa izbacila me učiteljica"
A direktorka pita: "A šta sada učiteljica radi?"
"Ma eno je briše dupe" :)))
razno.892pele,
Bakin kolač,mekan kao dekin!
pele.
razno.893jasicp,
Evo nekih reci iz beogradskog slenga: prilozi za recnik.
IH BIN SPRICN JAJA - pornic
DZIRITI - gledati
DOKOLENKO - obdaren muskarac
OVERITI SLUCAJ - sresti ili upoznati neku devojku
OCNJAK - ocni lekar
PUSTITI PASTRMKU - piskiti
APARATI - zenske grudi
TRULEKS - kad je trulo ( raspolozenje ili neko )
KOLIKO SI SE IZUO - koliko si platio
GLODATI SE - svadjati se
NAIVAN KO IVAN GENERALIC - biti naivan covek
KUKULEMAKATI - krizirati = patiti od raznih razloga ...
OBLOG MASKA NAJBOLJE RESENJE - ruzna osoba
Pozdrav , Djape !
razno.894lokko,
Izlazi mama iz kupatila (gola), i slučajno naleti na sinčića:
- Mama, šta ti je to između nogu?
- Ništa, sine, malo sam se posekla.
- Ih, kud baš po sred pič*e?!
razno.895miloshb,
Moli se zena bogu da joj da dete posto (jadna) nije mogla da rodi:
-Molim te boze daj mi dete,tako bih volela da ga imam. Ako ne moze celo, daj mi
bar glavu deteta.
Molila se ona tako i jednog lepog dana bog se smiluje i da joj samo glavu od
deteta.
Ona sva presrecna zahvaljuje se bogu i gleda kako joj je sin lep.
Gleda njen sin tako svoje drugove kako igraju fudbal i zao mu sto i on ne moze
da igra pa pocne da moli boga da mu da noge. Bog se smiluje i da mu noge. On
tako presrecan izadje napolje da pici fudbal. Igra on tako, igra fudbal kad
svi odose na kosarku. Sta ce sad nego da ponovo moli boga da mu da ruke. Nekako
se bog smiluje i da mu i ruke.
Za sve to vreme njegov cale je bio na sluzbenom putu i nije imo pojma za
srecni dogadjaj. Kad se vratio kuci on odma` odleti u WC a zena nije ni stigla
da mu kaze sta se dogodilo.
Samo stoji u hodniku i cuje u WC-u BOOM TRAS CRASH...
Izlazi njen muz iz WC-a sav prestravljen:
- Zeno, da vidis kolkog sam pauka ubio!
razno.896mmile,
Poslednje Tarzanove reci :
" Piz*a vam materina, ko mi je podmaz'o lijanu! "
razno.897miloshb,
Dolazi covek u bolnicu da vidi svoje prvo dete.
Prilazi doktor da pokaze gde mu je beba, ali saopstava mu losu vest:
-Zao mi je sto moram da vam kazem, ali vase dete nema noge!
-Nema noge?! Kako nema noge?
-Nema noge. Tako se rodio.
-Zasto bas meni to da se dogodi? Al nema veze, idem da ga vidim.
-Samo moram jos nesto da vam kazem - vas sin nema ni ruke.
-Nema ni ruke??? Pa kako to?
-Meni je strasno zao ali vas sin nema ni glavu, ni telo. Ima samo jedno oko.
-???? Samo jedno oko?!? Sta da radim, to mi je sin. Moram da ga vidim.
Odvede ga doktor kod njegovog sina i on pocne da mu mase :
-Sine, stigao je tata.
-Dzabe mu masete. Slep je.
*******************************************************************************
Isli muz i zena ulicom sa njihovim sincicem. Mali se zaleti pred kola i
postade
pokojan.
Zena place, rasturi se od plakanja. Nadje detetovu ruku i daje muzu i placuci
rece:
- Vidi sta je ostalo od naseg sina!
Njen muz uze ruku a zena ce:
- Jadac!
******************************************************************************
razno.898vitez.koja,
Vozi čovek kamilu pustinjom, i u neko doba ona počinje da otkazuje.
Srećom, oaza se našla u blizini, te on odvede kamilu kod mehaničara za
kamile. Kaže on mehaničaru kako kamila ide sve sporije i sporije...
Mehaničar : Nema problema, NA KANAL !
Postave oni kamilu na kanal, uzme mehaničar dve cigle, opali je po
jajima*, ona đipi i odjuri ogromnom brzinom u pravcu zapada.
Čovek : Šta uradi majstore, kako ću sad da je stignem ?
Mehaničar : Nema problema, NA KANAL !
razno.899miloshb,
Dolazi covek u bolnicu da vidi svoje prvo dete.
Prilazi doktor da pokaze gde mu je beba, ali saopstava mu losu vest:
-Zao mi je sto moram da vam kazem, ali vase dete nema noge!
-Nema noge?! Kako nema noge?
-Nema noge. Tako se rodio.
-Zasto bas meni to da se dogodi? Al nema veze, idem da ga vidim.
-Samo moram jos nesto da vam kazem - vas sin nema ni ruke.
-Nema ni ruke??? Pa kako to?
-Meni je strasno zao ali vas sin nema ni glavu, ni telo. Ima samo jedno oko.
-???? Samo jedno oko?!? Sta da radim, to mi je sin. Moram da ga vidim.
Odvede ga doktor kod njegovog sina i on pocne da mu mase :
-Sine, stigao je tata.
-Dzabe mu masete. Slep je.
*******************************************************************************
Isli muz i zena ulicom sa njihovim sincicem. Mali se zaleti pred kola i
postade
pokojan.
Zena place, rasturi se od plakanja. Nadje detetovu ruku i daje muzu i placuci
rece:
- Vidi sta je ostalo od naseg sina!
Njen muz uze ruku a zena ce:
- Jadac!
******************************************************************************
razno.900barka,
-> #898, vitez.kojaŮ Postave oni kamilu na kanal, uzme mehanicar dve cigle, opali je po
Ů jajima*, ona dipi i odjuri ogromnom brzinom u pravcu zapada.
Ů Covek : Sta uradi majstore, kako cu sad da je stignem ?
Ů Mehanicar : Nema problema, NA KANAL !
EPILOG:
Mehanicar -- Jebo majku on ode a neplati!
(Uzima dve cigle i siri noge)
razno.901ognjen,
Vozi se beduin na kamili pustinjom i odjednom projuri
neko pored njega na biciklu. Ne prodje ni 5 minuta kada
ovaj isti biciklista projuri (strasnom brzinom) pored.
Tek treci put je beduin nekako uspeo da zaustavi biciklistu.
Bed: Ai bre! Sto stalno ides tako brzo
Bic: Pa sto da ne, tako mi vetar duva u lice pa me hladi!
Na to se beduin primi pa nagari kamilu da trci koliko je
god mogao. Posle 10ak minuta kamila padne mrtva, a beduin
prokomentarise:
- Mozda nisam trebao tako brzo da je teram da ide, crce od
hladnoce!
razno.902debelijencija,
Poučan vic.
Poveo tata svog sina da obiđu njihovu mala ergelu. Odu oni tamo i vide
unutra konja, kobilu i ždrebe. Diskusija:
SIN: Tata ko je onaj veliki?
TATA: To je konj, sine.
SIN: A ona pored njega?
TATA: To je njegova žena, kobila.
SIN: A onaj mali?
TATA: To je ždrebe.
SIN: A je l' ima ždrebe ženu?
TATA: Ne, sine. Samo se konji žene.
razno.903debelijencija,
Još jedan poučan.
Išla Crvenkapa kroz šumu. Naravno, sretne je Vuk.
VUK: Slušaj, Crvenkapo, ja ću tebe da pojedem, ali sam danas nešto
velikodušan, pa ću prvo da ti ispunim tri želje.
CRVENKAPA: Jao, vučino, ja nikad nisam osetila radost seksualnog
zadovoljenja, pa, ako bi ti mogao...
VUK: Svakako...
I tako Vuk bez problema svrši stvar. Kad je bilo gotovo:
VUK: (zadihano) Crvenkapo, ajde drugu želju...
CRVENKAPA: Jao, vučino, meni se ovo svidelo, ja bi još!
Vuk, šta će, obećao je. Krene on, muči se, muči se, ali nekako uspe.
Kad je, najzad, svršio:
VUK: (jedva govori) Crvenkapo... ajde tu... treću... pa da....
te.... pojedem....
CRVENKAPA: Vučino, ja bih htela da poslednji put...
VUK: (još jedvije govori) Ajde...
Krene vuk, muči se, muči se, muči se i.... umre.
NARAVOUČENIJE: Ne puštajte kurve u šume, pobiće nam divljač!
razno.904alexr,
Zakasnio mali Perica u školu pa ga pita nastavnica:
N:Jeli Perice,što si opet zakasnio ?
P:Ma eto nastavnice idem ja jutros ulicom u školu kad čujem
nešto pucketa iza mene.
Okrenem se ja,a ono nikog nema.
Nastavim ja dalje kad ono opet poče da pucketa.
Opet se ja okrenem i opet ništa.
Posle 20-tak metara opet poče nešto da puca i tada provalim ...
N:Šta ?
P:Da to meni puca ku*ac za školu.
razno.905slom,
Uhvatili panduri cigu u kradji, ubili boga u njemu i
sutradan ga izveli na sud.
Sudija: Posto ste sve priznali ,...
Ciga: Aman, drug sudija, mor'o sam da priznam
kad me tukla milicija.
Sudija: Ali pobogu covece, milicija danas nikog ne tuce.
Ciga: Danas mozda ne, al JUCE ne da su mlatili,...
razno.907barka,
-> #903, debelijencijaŮ VUK: (jedva govori) Crvenkapo... ajde tu... trecu... pa da....
Ů te.... pojedem....
Ů CRVENKAPA: Vucino, ja bih htela da poslednji put...
Ů VUK: (jos jedvije govori) Ajde...
Ů Krene vuk, muci se, muci se, muci se i.... umre.
Ů
Ů NARAVOUCENIJE: Ne pustajte kurve u sume, pobice nam divljac!
Nastavi Crvekapica da ide sumom i da bere cvece...
NARAVOUCENIJE 2: Ne pustaj kurvu u sumu, unistava floru i faunu.
razno.908rkramer,
-> #883, mmile>RK>
>RK> A stihovi su prvi :
>RK>
>RK> Mi imamo svoga Tita
>RK> Generala Zivkovica.
>RK>
>RK> <Bla....bla>
STOP, STOP, STOP GREŠKA
Naša vojska jeste kom. , ali ipak nisu
TOLIKO očigledni. Prvi stih ide:
" ... Mi imamo svoga 4 'TIĆA
Generala Živkovica... "
(Za one bez YU slova 'TIĆA = 'TICHA)
razno.911vitez.koja,
-> #906, ratman#=> ţbv{ňŠ█│Ý
BAJAT VIC ! ;))
Evo jedan malo noviji :
- Majstore, udari još jedan, klizim ! - poslednje reči Isusa Hrista.
razno.912pavbok,
-> #901, ognjenB> Na to se beduin primi pa nagari kamilu da trci koliko je
B> god mogao. Posle 10ak minuta kamila padne mrtva, a beduin
B> prokomentarise:
B>
B> - Mozda nisam trebao tako brzo da je teram da ide, crce od
B> hladnoce!
Valjda treba OVAKO:
- Šta je pi*ko, smrzla si se a?
razno.914bile,
Poginula cetiri ortaka,tri otisla u raj a cetvrti u pakao.Odlucio
onaj iz pakla da poseti onu trojcu,pa na leti na prvog koji je imao
neku gabor ribu oko sebe,i kaze:
-Je li odakle ti takva riba?
-Ma pobio sam tu neke andjele pa me kaznili!
Ide on dalje pa sretne drugog ortaka sa dve ruzne ribe pa kaze:
-Sta ce ti te ruzne ribe?
-Ma ubio sa tri andjela pa me kaznili!
Ide on dalje i sretne treceg ortaka sa nekom strasnom ribom,pa kaze:
-Je li,otkud ti ova ribekanja?
Riba se ubaci pa kaze:
-Ma ubila sam cetiri andjela pa me kaznili!
:))))
To primeni na nekom svom ortaku!:)
razno.915bile,
Sede pandur i riba u restoranu.Ribi vruce pa kaze:
-Uf,kako je vruce,dobro je sto pustaju erkondisn!
Pandur kaze:
-Da super su i ja ih slusam! :))
Ovo bi trebalo da ide za vic JUNA!
razno.916bile,
Usla riba u bus i stade pored nekog pandura.Odjednom bus naglo
zakoci i riba padne na pandura,pa da se izvini kaze:
-Izvinite,inercija.
-Drago mi je,Milisav!
:)))Moze i ovo!
razno.920nkrgovic,
Na samrti muz zaklinje zenu:
-Ako me samo jednom prevaris prevrnu cu se u grobu
Posle nekoliko godina zena srece nekog duha:
-ona:Jeli,da li ti znas moga muza Miku?
-on:A,jel Mika propeler?
razno.922mmile,
-> #911, vitez.koja> - Majstore, udari još jedan, klizim ! - poslednje reči Isusa
> Hrista.
smrade! ;)
Da nebi bilo brisanja evo jednog sto se pokazuje :
Sedi Isus sa ortacima i svira gitaru (?) ...
Tek neko vikne : " Isuse turisti! " o
I onda Isus stane u svoj standardni polozaj.. -+-
đ
Vic je glup do bola ali nema veze :)
razno.927darone,
Da si Biomed 4 pila, na mom bi bila ;)
(: cope :)
razno.929miloshb,
Srele se dve prijateljice posle 20 godina, omatorile, ali jednoj nikako
nije jasno kako je onoj drugoj lice ostalo tako lepo, zategnuto, bez
bora itd.
Ova druga pocne da joj objasnjava:
-Vidis, ja imam specijalan metod za odrzavanje koze. Vidis ove tockice
iza uva? E, pa to ti je tajna mog uspeha. S vremena na vreme ja uhvatim
tockice i pocnem da ih zavrcem i tako zatezem kozu.
- Vidis nisam imala pojma da i to moze. Lice ti je stvarno super, samo
kakve su ti to dlake ispod vrata?
- A, to. To mi je p***a.
_________________________________________________________________________
Dosli Mujo i Haso u New York City i Mujo se uhvatio za aparat za W═
razno.930marshall,
Sta radi pandur kada uhvati zenu sa drugim u krevetu ?
POCINJE DA SUMNJA !!!
:)))
razno.931miloshb,
Srele se dve prijateljice posle 20 godina, omatorile, ali jednoj nikako
nije jasno kako je onoj drugoj lice ostalo tako lepo, zategnuto, bez
bora itd.
Ova druga pocne da joj objasnjava:
-Vidis, ja imam specijalan metod za odrzavanje koze. Vidis ove tockice
iza uva? E, pa to ti je tajna mog uspeha. S vremena na vreme ja uhvatim
tockice i pocnem da ih zavrcem i tako zatezem kozu.
- Vidis nisam imala pojma da i to moze. Lice ti je stvarno super, samo
kakve su ti to dlake ispod vrata?
- A, to. To mi je p***a.
_________________________________________________________________________
Dosli Mujo i Haso u New York City i Mujo se uhvatio za aparat za Coca-
-Colu. Ubaci on dolar, ispadne dole Coca-Cola, a on se prosto razdusevi.
Proba ponovo, ono opet isto. Primi se on i pola sata je ubacivao sve dok
nije stigao Haso:
- Daj, Mujo, bolan, ostavi taj aparat na miru!
- Cuti, Haso, vidis da me sere!
razno.933balinda,
>> ===============================
>> VICEVI: ** BILTEN **
>> redakacija, 12.06.Sub 20:53, 192 chr
>> ---------------------------------------------------------
>> Podsećamo korisnike da ova konferencija nije namenjena diskusiji,
>> već vicevima. Nekoliko poruka koje nisu bile vicevi, a koje su
>> poslate prethodnih dana, premeštene su u konferenciju chat
>> ---------------------------------------------------------
Slušajte redakAciju, :))) inače...... ;)
razno.934martin,
Imati decu je nasledno.
Ako vaši roditelji nisu imali decu,
veoma je verovatno da ih ni vi nećete imati!
razno.935drndi,
Dosao covek u restoran i narucio pljeskavicu.Kad mu je kelner doneo ona puna
dlaka...
C:Jeli kakve su ovo dlake ?
K:Pa znate kuvar nam ima samo jednu ruku pa mora da lupi o grudi.....
C:Psta ja sad da radim ?
K:Ih vi ste jos i dobro prosli juce je jedan narucio punjene paprike !!
:)
razno.937darone,
Bili Adam i Eva... Ali, Eva je htela da se tuca. I,
zamoli ona Adama da se pojebu. Međutim, ovaj neće,
kaže nisi dlakava između nogu. Ode Eva kod ježa,
sedne na njega, i od tada žene imaju dlaku između
nogu... Vrati se kod Adama, i ponovo ga pita da se
pojebu. Ovaj neće ni sada, kaže da nije vlažna tamo
gde bi trebalo. Ode posle toga Eva da plače pored
reke, ugleda ribu, stavi je između nogu i od tada
žene imaju vlažnu pičku.
Međutim, od tada se ne zna da li pička smrdi na
ribu ili riba na pičku ;>
(: darone :)
razno.938paki,
Leti avion preko okeana i odjednom mu otkažu motori. Pilot
jedva sleti na neko malo ostrvo usred okeana. Putnici izlaze iz
olupine, a među njima je i jedan Srbin.
Odjednom se pred njima pojavljuju urođenici. Plemenski vrač
im prilazi i kaže:
-Daćemo vam šansu da preživite. Svako od vas mora da mi kaže u
kom mestu živi, i ako ja znam za to mesto, neće biti pojeden.
Prilazi mu Amerikanac:
-Ma ja sam iz Njujorka, znaš ono, Amerika, Kip slobode, Brodvej...
Prekida ga vrač:
-Nikad čuo.
Amera skuvaju i pojedu.
Prilazi mu Francuz:
-Ma ja sam iz Pariza, znaš ono, Francuska, Luvr, Ajfelova kula...
Prekida ga vrač:
-Nikad čuo.
Tako i Francuza pojedu.
I tako, jedan po jedan, svi putnici su bili pojedeni, jedino je
Srbin ostao. On i ne prilazi vraču, već odmah kreće ka kazanu da
ga kuvaju. Vrač mu kaže:
-Pa gde ćeš, 'ajde barem probaj da se spaseš!
-Ma ne vredi, nisi sigurno čuo za ovo mesto, šta da se mučim...
-Aman probaj, bre!
-Dobro; ja sam s Novog Beograda.
-Aaaaa...pa iz kog si bloka?
Ako je bio, sorry, ali ga nisam video. Ako nije, smejte se %)
razno.940a.kircanski,
Evo jednog chata, a vi pogodite ko je bila osoba
sa druge strane žice (tastature)...
(Nije on kriv što se rodio... reče moj buraz jednom prilikom..)
koga interesuje nek DL... Nije lose...
ajoooj.txtrazno.941dr.grba,
-> #938, paki>> Ako je bio, sorry, ali ga nisam video. Ako nije, smejte se %)
Slobodan si, poglavicin sin tamo studira...
razno.942dejanr,
Q: How do you make a Yugo go faster?
A: A towtruck.
Q: What do you call the shock absorbers inside a Yugo?
A: Passengers.
Q: Why does a Yugo have a heated rear window?
A: So you hands won't get cold while you're pushing it.
I have also said for years that the car is named because "Yugo,
but it doesn't".
Q: How can you get a Yugo to do 60 miles an hour?
A: Push it over a cliff.
Q: Have you heard about the new Yugo convertible?
A: Researchers how found that if you tow it past 60, the top
flies off.
A friend went to a dealer the other day and said, "I'd like a gas
cap for my Yugo."
The dealer replied, "OK. Sounds like a fair trade."
How do you double the value of a Yugo?
Fill the tank with petrol
razno.945dr.grba,
-> #942, dejanr>> How do you double the value of a Yugo?
>> Fill the tank with petrol
KUPI YUGO, NE TRAJE DUGO!
Gde si ovo pokupio? (((:
razno.946letekro,
-> #945, dr.grba>>KUPI YUGO, NE TRAJE DUGO!
Ima i ovo: Ako voziš Aleko, nećeš stići daleko!
razno.948pele,
Lete avionom amerikanac,englez,fancuz i srbin.Lete oni tako kad
u jednom trenutku amerikanac gurnu ruku kroz prozor i opipa Kip
slobode:
A: Evo sad letimo iznad Njujorka.
Nešto kasnije engles gurnu ruku kroz prozor i opipa Big Ben-a.
E: Sad letimo iznad Londona.
Malo kasnije francuz gurnu ruku kroz prozor i opipa Ajfelovu kulu.
F: Evo nas iznad Pariza.
Posle izvesnog vremena i srbin gurnu ruku kroz prozor,malo promaha
i reče:
S: Sad letimo iznad Srbije.
A,E,F: Odkud znaš?!?
S: Pa nestao mi je sat!
pele.
razno.950ladislavs,
-> #946, letekro> Ima i ovo: Ako voziš Aleko, nećeš stići daleko!
A ima i ovo: Lada Samara prebrzo se zamara.
ciLa.
razno.952asterix,
Umorio se Bog od svog raja i odluči jednog dana da sidje
u pakao i da vidi kako stoje stvari tamo dole. Dočeka ga
djavo i posle obavljenih protokola, krenu oni u vizitu
paklu...
U jednom delu naidjoše na ogromnu burad puna govana, koja
stoje na vatri i neprekidno ključaju. Pored svakog bureta
stoji jedan mali djavolak sa trozubcem koji neprekidno palaca
jezikom i vrti repom osmehujući se povremeno, dok loži vatru...
'Kakva su to burad?' - pita bog.
'To su burad za specijalne goste pakla. Puna su vrelih govana'
'A kakvi su to gosti u njima?'
'Ima svakakvih, svih nacija, amerikanaca, engleza, francuza, rusa,
srba, grka, nemaca, finaca...'
'I oni se svi kuvaju u govnima?'
'Da' ;>>>>
'A zašto stoji djavolak pored svakog bureta?'
'A to što on loži vatru je samo privid. On u stvari stoji tu
da za slučaj da neko izviri iz bureta, i onda ga odmah nabode
trozubcem i vrati ga dole u govna...'
Krenu oni tako pored buradi i naidju na jedno koje nema djavolka.
'Šta je sad ovo? Ovo bure nema djvaolka?'
'Ne, tu su srbi'
'Pa?'
'Pa njima ne treba djavolak. Čim jedan proviri malo napolje, ostali
iz bureta ga odmah povuku nazad!'
razno.955zkrstic,
Mašala na novog moderatora! :))))
Puno pozdrava i uspeha u radu kao i želje da nam se brzo
priključi u dijaspori žele umirovljeni moderatori u izbeglištvu :)
Zkr, Banex i Četka :)
razno.956paki,
┌───────────┐ ┌────────────┐
│ │ │ │
│ │ │ │
│ │ │ │
│ │ │ │
└───────────┘ └────────────┘
Pablo Picasso: "Muda"
razno.957juros,
Pogledajte Barkinu nevestu...
barka.ziprazno.958darone,
Otišla žena u žigolo klub, i pita šta ima za 20 DEM.
Pošalje je tip na drugi sprat. Ode ona tamo, a na
vratima sve neki dr., mr., prim. itd. Vrati se kod
tipa i pita ga: "Tamo sve neki doktori, magistri,
naučnici?", a tip joj kaže: "Šta biste vi za 20
maraka... kamiondžiju?"
(: škrba :)
razno.963zeljkod,
Q: Ko su najbolji Srbi?
A: Crnogorci koji nijesu uspjeli !
razno.964zeljkod,
Kad sam bio na frontu
metak me pogodio u kapi
i svi su smijali na mome računu
(TVCG, prije neku noć u aktuelnostima)
razno.966npetrovic,
Da li ste ikada igrali domine na sezamu? :)
Niste? Skinite ovaj fajl i pod hitno naucite to od Mr.X-a...:)
Igrao je domine OFFLINE...:))))))))
Pyc
domine.ziprazno.967vrauza,
Postavi uciteljica pitanje svojim dacima da kazu nesto sto se rimuje.
I naravno javi se Perica.
P: Vidi gnjurca, voda mu do kolena.
U: Pa, Perice gde ti je tu rima ?
P: Bice rime, kad bude plime.
razno.968vrauza,
Upeco lala zlatnu ribicu, ali ova mu moze ispuniti sao jednu zelju,
naravno ako je ovaj pusti. Razmislja lala ako pozeli da bude bogat,
sta mu to vredi kad je ruzan, nece ga ni jedna hteti. Ako pozeli da
bude lep opet ga nece ni jedna hteti zato sto je siromasan. I odluci
on da pozeli da bude princ, princ je i lep i bogat. I kaze mu ribica:
- Ozderi se ovo vece i sutra ces se probuditi kao princ.
I postupi lala po ribicinim recima, ozdere se i ujutro ga budi otac.
Oseti on mekan krevet, mekan jastuk:
otac: Ustaj sine Ferdinande, u 10 krecemo za Sarajevo.
razno.969miloshb,
Jednog toplog dana, u sred guste sume, 2 srbochatnika zaklase hrvata i
resise da ga zakopaju. Bas tad naidje plavi slem i pita ih:
- What is to, aaaaa?
Ova dvojica kao nemaju pojma.
- What is to, aaaaa?
- Ovo? To ti je medved.
Sad se ovaj zbuni, nezna sta je to medved. Poce da prevrce recnik i nadje
rec medved.
- Aaaaa, grizli!
- Jok, klali.
razno.970jerry,
Sta je ovca slonici? .... Tampon.
Kako je nastradala Pepeljuga? .... U ponoc joj se tampon pretvorio u bundevu.
(Ovo je vise za morbid ali nema veze.)
IZREKA:
Vrata na Jugu i usta od zene, zatvaraju se samo jacim lupanjem.
razno.971nikac,
Postavi učiteljica pitanje svojim đacima da kazu nešto što se rimuje.
I naravno javi se Perica.
P: Iza one stare šupe obrisala baba dupe.
U: Pa, Perice kad već nisi mogao ništa pristojnije
da smisliš bar si mogao da kažeš nešto ovako:
"Iza one stare šupe obrisala baba d.", tako je
pristojnije.
P: Dobro učiteljice.
U: A sad da vidim da li si nešto zapamtio reci još nešto što
se rimuje...
P: Ivan trči, vetar piri iz gaća mu kurac v.
razno.974putnik,
Putovali avionom metalac, rockabilly i punker. Pokvari se avion, padne,
i poginu metalac i rockabilly, a panker ostane živ...
Q: Zašto je panker ostao živ?
A: PUNK IS NOT DEAD!
;)
razno.975darone,
Otišao tip kod doktora, da se požali na mali Qrac.
Lekar mu da neke pilule, da ih pije svakog drugog
dana. Kroz mesec dana, kada je popio svih 15
pilula, kucaju dva nosača na vrata doktorove
ordinacije, ulaze unutra i unose Qurac onog tipa.
Unose, unose, unose, sve dok skoro celu prostoriju
nisu popunili, a se pojavljuje i čovek koji se
žalio na mali organ.
- E, pa jeste li zadovoljni? (pita ga doca)
- Sad ću da vam ispričam, samo trenutak, doktore.
Okrene se i vikne prema kamionu koji je bio
parkiran ispred doma zdravlja:
- Ej, momci! Ajd da unesete ovde ta dva jajeta!
(: darone :)
razno.976darone,
(kažu da je istinit događaj)
Otišla riba kod ginekologa, ovaj joj kaže da mora
da je pregleda, odvede je do sobe za preglede i
kaže da legne u ginekološki položaj. Ova stoji. Ma
samo lezite u ginekološki položaj, biće sve u redu,
kaže joj ovaj, ova i dalje stoji i kaže da ne zna
kakav je to položaj.
- Pa dobro, kad vi i vaš muž radite one stvari, u
kom ste vi položaju?
Ova se skine, popne na ležaj i naguzi se ;)))
(: darone :)
razno.978darone,
Sto ljudi, sto ćudi.
Sto žena, dvesta sisa ;)
(: darone :)
razno.979isekulovic,
Ovo je zanimljiv istinit događaj, a ne vic, a i nisam siguran
da sam sve detalje zapamtio, ali evo da ne komplikujem:
Negde u Kaliforniji je zaustavljen na autoputu i uhapšen
čovek jer je u svom karavanu prevozio:
ženu, osmoro dece, magarca, oposuma, tri gorile, pet svinja,
šest gugutki, pet goluba, majmuna, mačku, i tri psa.
Optužen je za okrutnost prema životinjama.
razno.980marshall,
Umro Staljin i kada je otisao na nebo - navrati on tamo do Petra (ne svetog
nego cara)...
Petar ga pita:
- Kako se zivi dole, jel jos uvek puno radite ?
- Pa, radimo...
- Jel jos uvek cistite ?
- Cistimo, kako da ne - radi Sibir...
- Pa jel jos uvek svuda sirotinja ?
- Jeste, puno je sirotinje...
- Pa jel bar pijete onu dobru votku od 40 gradi ?
- Ne
- Kako sad pa ne pijete ? :O
- Pa, lepo, sad pijemo votku od 45 % !
- Pa, dobro, jel vredelo da pravite toliko sr*nje samo zbog 5 % !?!
razno.981d.petrovic,
-> #976, daroneĂ> (kažu da je istinit događaj)
Kažu da je i ovo istinito:
Na studentskoj poliklinici radi kao ginekolog Dr. Kastratović
(stvarno se čivek tako preziva)
Dođe kod njega neka debela i traži pilule. On je pogleda, odmeri.. i
pita: "Šta će tebi pilule? Ko će tebe da tuca?"
razno.982vitez.koja,
-> #980, marshall#=> - Pa jel bar pijete onu dobru votku od 40 gradi ?
#=> - Pa, lepo, sad pijemo votku od 45 % !
He, zeznuo si se :) 40 gradi = 100%, to ne može ni u apoteci da se
kupi...
razno.983dr.grba,
Nešto što ustvari i nije vic, a napisao je Duško Radović :
Ako ne znate šta vam je, pogledajte gde vam je.
Ako ne znate gde vam je, to vam je.
razno.984drndi,
Rad je stvorio majmuna od coveka.
razno.985drndi,
Dosla zena na pijacu da kupuje jaja....
'Posto su vam ova jaja?'
'Jednu marku komad'
'Auuu'
Ode ona kod drugog...
'Jelte jesu i vasa jaja vezana za marku?'
'Jok brate moja su za ku*ac'
razno.986vitez.koja,
#=> Zkr & Chetka
Drugovi u dijaspori, izgleda, svako malo šalju telegram podrške ;)
razno.987drndi,
Sedi covek u kupeu u vozu sa 2 ruskinje...
posle izvesnog vremena ce on :
Jel bi mogo da vam vidim sise za 50dm ?
Nema problema gospodine! evo samo vi gledajte....
Prodje opet malo....
A jel bi mogo malo da cackam sa prstom za 100 dm?
Ma nema problema za 100 dm i do lakta....
A koliko bi me doslo je*anje?
2 crvene!
razno.988skrajnalic,
Rucaju baba i deda, i pricaju o davno proslim vremenima...
B: Joj, secas li se deda, naseg prvog poljupca...?
D: Secam se...
B: A secas li se nase prve bracne noci...?
D: Secam se...
B: Joj, kad se setim toga, sve mi nekako toplo oko srca...
D: Ajde, baba, vadi tu sisu iz supe!
mc ;)
razno.989darone,
Ti nisi lep...
...al što si gluuuuuuup! ;))
razno.990putnik,
-> #989, darone> * Ti nisi lep...
> * ...al što si gluuuuuuup! ;))
Meni bolje zvuči ovako:
Ti si ružan, ali si zato glup. ;)
razno.991cdragan,
-> #989, darone
> Ti nisi lep...
> ...al što si gluuuuuuup! ;))
Jeste da se ovo ne odnosi na mene, al' ...
a) Nisam lep al' sam zato dosadan !
b) Nisi ti tako pametan kao što izgledaš !
razno.992kriss,
Ko nema u glavi ima među nogama :)
razno.994asterix,
-> #991, cdragan> b) Nisi ti tako pametan kao što izgledaš !
Prava varijanta ovoga (zlobnija ;) je:
Pa ti si gluplji nego što izgledaš ;>
razno.995npetrovic,
-> #992, kriss~~~ Ko nema u glavi ima medu nogama :)
Bolje zvuci:
Ko nema u glavi, nema medju nogama
Objasnjenje:
Zenska bica :)
Pyc
razno.996nbatocanin,
-> #990, putnik> Ti si ružan, ali si zato glup. ;)
Uzrečica jednog tipa: "Ja sam glup, al ne razumem..."
razno.997ndragan,
-> #983, dr.grba/ Ako ne znate šta vam je, pogledajte gde vam je.
/ Ako ne znate gde vam je, to vam je.
Tačnosti radi:
Ko ne zna šta mu je, nek pogleda gde mu je.
Ako ga ne nađe, to mu je.
Ovo je jednom, veoma saosećajno, izgovorila Staša Pešić.
Inače, imao sam slučaj. Jedan tip, pijan od sinoć, pet minuta nije
uspevao da ga nađe. Batrgao po čakširama, i na kraju skinuo i gaće i bio
srećan ko da je ugledao brata u tuđini :)
razno.998dusan,
Bilo juče u letnjoj BBviziji na Politici, pa ko nije gledao:
Pišaju dva crnca u parku i prilazi im murkan i pita:
M: Jel' ste vi momci sa televizije?
C: Nee, nismo.
M: Ajde onda, brže skupite te vaše kablove i bežite odavde!
razno.1001wizard,
> Čoveku koji je poslao najbolji vic za mesec jun, wizardu (uizardu, rekao bi
> neko :) najtoplije čestitamo (čestit, čestit) i prepuštamo mu da se odluči z
> šta se već odluči.
Matematika je surova: 30x30= 900
30x90=2700
Uzeću znači mesec dana, a želeo bih i da se zahvalim svima koji su
glasali za... za vic ili za mene sve jedno. :)
razno.1002marshall,
Leti POP avionom i negde usred leta prilazi mu stjuardesa i kaze:
- Zelite li nesto da popijete ? Imamo vino, belo i crno, vinjak, konjak...
- Xmmm... A, izvinite, na kojoj visini letimo ?
- Na 10000 metara, gospodine.
- E, u tom slucaju - ne mogu... Mogao bi SEF DA ME VIDI !!!
razno.1003jerry,
Avion buducnosti...
'klik'
Dragi putnici, govori Vam automatski pilot...
Imate cast da letite na prvom avionu na svetu koji je potpuno
automatizovan, kompjuterizovan, sam polece, sam leti, sam koriguje
parametre leta, sam slece.
-vhuuiiiiiii (pale se motori)
Ovaj avion ne moze da se pokvari jer su svi sistemi duplirani.
-Roooaaaaaarrrrrr (avion polece)
U slucaju kvara nekog sistema odmah preuzima rad rezervni sistem.
Mozete biti sigurni da se na ovom avionu nista ne moze pokvariti.
'klik'
...moze pokvariti.
'klik'
...moze pokvariti.
'klik'
...moze pokvariti.
razno.1005skrajnalic,
Kako babe vräe zatezanje koée lica?
Skinu brus :)))))))))))))
Pozdrav...........
skr
razno.1006squsovac,
IZ FERALA
KOS - Kontraobavestajna sluzba Jugoslovenske Narodne Armije
raspisuje
K O N K U R S
za popunjavanje radnih mesta i duznosti:
1. Predsednika Republike Hrvatske (1 izvrsilac)
2. minsitra odbrane u Vladi Republike Hrvatske (1 izvrsilac)
3. ministra i zamenika ministra unutr. poslova u Vladi
Republike Hrvatske (1 i po izvrsilac)
4. predsednika Vlade Republike Hrvatske (1 izvrsilac)
5. direktora i gl. urednika Hrvatske radio-televizije (1 i po izvrsilac)
6. Predsednika i podpredsednika Sabora Republike Hrvatske (3
izvrsioca)
7. Predsednika Ustavnog suda Republike Hrvatske (1 izvrsilac)
8. Predsednika Izvrsnog odbora Hrvatske demokratske zajednica
(0,75 izvrsioca)
9. Zdravka Tomca (1 izvrsilac)
POSEBNI USLOVI:
a) najmanje 5 godina staza u Savezu komunista Jugoslavije
ili nekoj drugoj partiji srodnog usmerenja
b) zavrsen tromesecni kurs opstenarodne odbrane i drustvene
samozastite ili neki drugi vecernji tecaj srodnog usmerenja
c) zavrsena skola rezervnih oficira u Bileci ili neki drugi
vid cvrste vezanosti uz Hercegovinu
d) posedovanje pisanog dokumenta o pohadjanju barem jednog
semestra Politicke skole u Kumrovcu ili neke druge
vjeronaucne obrazovne ustanove srodnog usmerenja
e) lekarsko uverenje da vas niko ne moze zezati u zdrav
mozak ili neki drugi vitalni organ srodnog usmerenja
KONKURS SE RASPISUJE ZBOG SKOROG ODLASKA SADASNJIH NOSITELJA
NAVEDENIH DUZNOSTI NA NOVE RADNE ZADATKE.
razno.1007kriss,
Pa baš i nije za viceve, ali je mnogo korisno:
1 - Ako je jači, nije i brži;
2 - Ako je brži, ne zna sve prečice;
3 - Ako zna sve prečice, ne zna da se penje;
4 - Ako zna da se penje, ne zna brže da pada;
5 - Ako zna brže da pada, možda neće imati sreće pri padu;
6 - Ako ima sreće pri padu - e onda ti nemaš sreće ... :)
PS Ja sa do sad upotrebio samo 1 i jednom 2 :)
razno.1009drpr,
Sedi perica ispred jedne zgrade i plače . Prolazi jedna žena i
pita ga:
ž: Jeli dete što plačeš?
p: Buu, tata se udaraio čekićem po prstu.
ž: He, a što ti plačeš kad se on udario?
p: I ja sam se u početku smejao.
cope
razno.1010astral,
HAJ, NEHAJ !!
Posle mnogo rasprava, kolegijum grupe 'domine' odlucio je da se ova poruka, tj.
fajl, ostavi bas u temu 'razno'. Mnogi od vas vec naslucuju o cemu se radi, al'
da ponovim. Dakle, 21.07.1993. jedan mladi novajlija postao je zrtva razuzdane
gomile chat-ovaca, medju kojima su se isticali 'paki', 'm.hristodulo' i moja
malenkost 'astral' (sad se stidim). Odnosno, doticni je pod nemilosrdnim
napadima gore pomenutih (i jos nekih - 'senna', 'npetrovic'...) citavih 5 (i
slovima PET) puta igrao domine. Mislimo da je to sasvim dovoljno da covek udje
u legendu i Ginisovu knjigu rekorda, pa zelimo da ovekovecimo taj dogadjaj i
za buduce narasta(je. Uzivajte...
domine.arjrazno.1014v.nesic,
Pričaju Amer, Japanac i Srbin o ženskoj nevernosti, pa kažu:
Amer:
Ja kad posumnjam da me žena vara odem kod detektiva i za 2 nedelje znam sve.
Japanac:
Ja to lepo sve ubacim u kompjuter i za 2 sata znam sve što je radila.
Srbin:
E, ja vala samo izađem na prozor i komšinici Mirjani kažem "Gde si kurvo!" i
za dva minuta čujem sa kim se sve moja žena kurvala.
razno.1015aspasic,
Pazi vic:
Ko su bili najveći mađioničari u II svetskom ratu?
Jevreji! ZAŠTO?
Pa, udju na vrata a izadju na dimnjak :)))))))))))
A šta radi malo Jevrejče pored dimnjaka?
Čeka mamu i tatu :)))))))))))))))))))))))0
razno.1016npetrovic,
Vozio otac sina debila kolima. Pita sin caleta:
- Tata, sta je ovo?
- To je, sine, drvo.
- Cao cika drvo, cao ...!
Malo kasnije...
- Tata, tata, sta je ovo?
- To je, sine, znak.
- Cao cika znak, cao cao!
Jos kasnije...
- Tata, tata, sta je ovo?
- To je sine krava.
- Cao, cika krava, cao!
I dok su prelazili preko mosta...
- Tata, tata, sta je ovo?
- To je, sine, gelender.
- Cao cika gelengelengelengelengelengelengelengelengelengelengelen!
razno.1017kenza,
Evo jednog istinitog dogadjaja:
Sede i rucaju majka i dvoje dece.Majka samo sto je stigla sa
posla tako da nije bilo kolicinski mnogo za jelo, ali je svako
imao svoju porciju.Mladji sin je pojeo svoju porciju i uzeo
da jede jos jednu, tada ga je majka opomenula da treba nesto
da ostane i za oca , koji trebna da stigne s posla, ali on se
na to nije obazirao.Onda nastupa stariji brat:
"Mali, ne jedi govna, treba nesto i za caleta da ostane!!!"
razno.1018mladenp,
prilog za rečnik fraza i idioma:
j*bati nekoga u mozak - staviti mu do znanja
razno.1019vvidojko,
NIŠTA NOVO !!!
Nakon tri godine pošto je mika otišo na rad u nemačku reši da se javi
telefonom kući u jugi gde ima oca,majku i brata koji žive i rade na selu.
Na telefonski poziv odazvao se brat paja.
MIKA - Zdravo Pajo jesi li ti, ovde Mika ?
PAJA - Ja sam !
MIKA - Kako ste mi brate, šta ima novo ?
PAJA - Ništa.Nema ništa novo.
MIKA - Kako ništa,zar baš ništa nema novo ?!
PAJA - Miko brate pravo da ti kažem crko nam džeki.
MIKA - Auuu. Stvarno Pajo ? Kako brate ?
PAJA - Šutnula ga kobila sonja.
MIKA - A što ga je šutnula ?
PAJA - Uhvatila je panika kad je gorela štala.
MIKA - A kobila ?
PAJA - Ona izgorela u štali.
MIKA - Jeli , a kako se zapali štala ?
PAJA - Preneo se požar od kuće.
MIKA - A kuća kako se zapali ?
PAJA - Od sveće .
MIKA - Od kakve sveće ?
PAJA - Umrla nam majka pa smo zapalili sveću.
MIKA - Kako bre umrla majka ?
PAJA - Od muke za ocem.
MIKA - Od kakve muke za ocem ?
PAJA - Umro otac u prošlu subotu .
MIKA - Znači pajo nema ništa novo ?
PAJA - Nema.
razno.1020isekulovic,
Q: Kako se zove murkan na severnom polu?
A: Polni organ.
razno.1021vitez.koja,
-> #1010, astral#=> da ponovim. Dakle, 21.07.1993. jedan mladi novajlija
#=> postao je zrtva razuzdane gomile chat-ovaca, medju
E sad, pošto ta gomila čatovaca ;) nije baš mnogo daleko od mladih novajlija,
umeju i oni da se ispale... Akteri priloženog loga smo stefan, moja malenkos',
i još nekoliko mladih "čatovaca"...
log.ziprazno.1022squsovac,
Sinić mi javio čovek najnoviji sarajevski grafit:
POTPIŠI ALIJA MAKAR BILA AVLIJA!
razno.1023didldi,
-> #1019, vvidojko Ima jos jedan slican:
Pismo stize iz juge rodjaku u nemacku:
Umrla ti macka :)
a ovaj iz nemacke odgovara - nemoj tako, prvo reci macka hoda po krovu... pa
sledeca macka je pala sa krova... pa u bolnici, pa eto umrla, a ne ovako
posle par dana stize pismo iz juge u nemacku:
Majka ti hoda po krovu :))))
razno.1024mmile,
-> #1016, npetrovic│ - To je, sine, gelender.
│ - Cao cika gelengelengelengelengelengelengelengelengelengelengelen!
└───────────────
- To su sine štangle.
- Cao cika štangele-dangele...
razno.1025vvidojko,
SVE NA OPKLADU
Došla inspekcija za ispitivanje porekla imovine kod nekog
tipa po tužbi javnog tužioca da ispita poreklo njegove
imovine.
I - Gospodine kažite mi odakle vam ova kuća od 800 kvadrata
G - Dobio sam na opkladu inspektore.
I - Dobro. A odakle vam Vila na moru sa 25 apartmana.
G - I to sam dobio na opkladu.
I - Dobro. A odakle vam ovaj meca 600 sel pred kućom.
G - Pa i to sam dobio na opkladu. Slušajte me pažljivo.
Da se opkladimo ja i vi u 20.000 dm da ja imam tri jaja
u gaćama.
Inspektor verujući da ne postoji čovek sa tri jaja
pristade na opkladu. Stavi ruku u gaće optuženog
i ustanovi da on ipak ima samo dva jaja.
I - Eto vidiš imaš samo dva jaja opklada je moja.
G - U pravu si gosn ispektore, a vidite li vi onu trojicu
tamo iza ugla moje kuće.
I - Vidim, kako da ne.
G - E ja sam se snjima opkladio u 100.000 dm da će inspekcija
za poreklo imovine da me uhvati za jaja.